Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Arany hajnal – a céhalapítás

Go down

Arany hajnal – a céhalapítás Empty Arany hajnal – a céhalapítás

Témanyitás by Alyara Nirois Pént. Szept. 10, 2010 7:08 am

Előzmények Annantina nagyi boltjában (1. oldal) és a Kávéházban (1. oldal)

Amikor kiléptem az ajtón, az áttetsző hártyán imbolyogva követtem az ismeretlen nőt, akinek még a nevét se tudtam.
- Megtudhatnám, hogy mi a neve? – kérdeztem illendően.
- Tédien vagyok. – válaszolta könnyedén. – És téged hogy hívnak, gyermek?
- Gin… - kezdtem volna, de ekkor eszembe jutott az a név, amit a tükörben láttam. – Alyara a nevem.
Tédien rám mosolygott, de továbbra sem vette le a fél szemét az útról.
Alattam, felettem és minden irányban autók voltak, de nem a megszokott formájuk volt. Lebegtek, és valamilyen kék anyaggal működtek. Persze voltak olyanok is, akik a mágia segítségével utaztak, és láttam egy hosszú sort, ami a teleportkapuknál várakozott.
Végül egyre feljebb és feljebb jutottunk a városba gyönyörű fényhidak segítségével, és megláthattam a legcsodálatosabb építményt, amit valaha láttam: egy üvegtornyot, a Tanácstermet.
Mikor végre odaértünk, Tédien sok szerencsét kívánt, és betessékelt a ragyogó fényben úszó épületbe.
Becsuktam a szemem, hogy ne vakuljak meg, de ekkor eszembe jutott a hatalmas szárny a jobb kezemen, meg az, hogy alakváltónak neveztek. Gondoltam egyet, és elképzeltem a tevék szempilláját, amit a sivatagban remekül tudnak alkalmazni.
És bevált! Kinyitottam a szemem, és igaz, hogy még mindig nem láttam semmit, de dupla, sűrű pilláim eléggé besötétítették, hogy el tudjam olvasni a feliratokat egy hatalmas táblán. Kikerestem a Boszorkányokat, és felsiettem a 3. emeletre. Senkit se láttam útközben, ez eléggé zavart.
Odaértem egy hatalmas ajtó elé. Vettem egy nagy levegőt, és bekopogtam.
***
Hosszú hónapokat töltöttem Altmycrában, miután Merlinnel volt szerencsém személyesen találkozni. Megtanultam használni a mágiámat, a hónapok során egyre nagyobb és nagyobb lett. Végül elhagytam a várost, hogy lényem másik oldalával, az alakváltással foglalkozzak.

Polimetronban nem fogadtak szívélyesen. Betolakodóként tekintettek rám, de hosszas rábeszélés után beleegyeztek, hogy rész vehessek egy gyűlésen. Elismerték, hogy a fátyolból valószínűleg több alakváltó is érkezni fog, és nem akarják, hogy az események megismétlődjenek, ezért megalapítottuk az Arany hajnal céhet, amit én vezetek, és minden XXI. századi alakváltónak segítséget nyújtok. A céhtagok segítik egymást, az idősebbek tanítják a kisebbeket, és megosztják a tagok tapasztalataikat egymással, így segítve a másikat tájékozódni ebben a furcsa, új, és félelmetes világban.

Minden szép, jó, hatalmam is van, de ő nincs itt, hogy támogasson...
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.