Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Lynarin Seeragic - Egy kis összefoglaló a későbbiekről.

Go down

Lynarin Seeragic - Egy kis összefoglaló a későbbiekről. Empty Lynarin Seeragic - Egy kis összefoglaló a későbbiekről.

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szer. Szept. 08, 2010 5:19 am

Nem egyszerű az élet, ha az ember lánya vámpír, mert én kétséget kizáróan, vérrel megpecsételve az lettem. Miután elváltam a húgomtól, igazából nem tudtam, mit is kezdjek magammal. Hosszú ideig csak sétálgattam azokon a furcsa papírvékony fénylő hártyákon, amik ennek a városnak az utait képezték és csodáltam ezt a gyönyörű helyet. Egészen véletlenül vetődtem el a vérfarkasok városrészébe, amiről akkor persze nem tudtam, hogy mi is az igazából. Három farkas belém kötött, és valószínűleg darabokra szednek, ha nem jelenik meg Constantin. Összebarátkoztam az öreg vámpírral, már ha lehet ilyet használni, ennél, vagyis az én fajomnál... Már élt abban a korban, ahonnan én is jöttem és örült, hogy végre talált valakit, akivel beszélgethet. Ő vitt el a vámpírkirályhoz, aki kivételesen sok időt szentelt nekem és kíváncsian tanulmányozta furcsa félvér mivoltom. Mint kiderült később, félig sidhe voltam, annak minden előnyéve és hátrányával. Szép lassan megismerkedtem a képességeimmel és a vérszomjam is egyre jobban uraltam. Egy ideig Constantinnál laktam, így amikor elment Necradicatba, én is vele tartottam. Nem kellett sok idő, beválasztottak a hercegnők sorába, hiszen az erőm egyre terebélyesedett, minden az új világban eltöltött nappal. Másik rokonaimhoz egy követségi látogatás során kerültem. A vámpírok szövetséget akartak kötni a fekete sidhékkel és engem küldtek el, pár kísérővel, mert megfelelőnek tűntem erre a posztra.
Sok ideig éltem ott az udvarba és gyűlöltem az egészet. Megérintett a szerelem is egyszer és utoljára és emiatt hívtam ki a királynőt párharcra, bosszúból. A küzdelem kemény volt, hiszen nem hiába ő volt eddig a fekete sidhek királynője, de az árnyak és vizek erejével legyőztem, így a helyébe léptem. Azóta vagyok a Árnyak és Vizek királynője és vámpírhercegnő egyben. Az egyetlen, ami beárnyékozza az örömöm, az a testvérem hiánya. Legyen akárhány szövetségesem, bármekkora hatalmam vagy befolyásom, gyakran nagyon hiányzik az ikertestvérem, akiről semmit nem hallottam azóta, hogy elváltunk ott a kávéházban. Remélem a sors egyszer újra egymás mellé sodor minket, mert egyedül nehéz kibírni ennek a kornak a szörnyű viharait.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.