Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Aranycsarnok

3 posters

Go down

Aranycsarnok Empty Aranycsarnok

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Szept. 03, 2010 6:52 am

Jobb ha eltakarod a szemed, mert elvakít a pompa. Itt a tükrök csak arra kellenek, hogy megsokszorozzák az arannyal futtatott krémszínű márványpadlót és a teremben sürgölődő éterien gyönyörű lényeket. Nem sok elismerésre számíthatsz itt, e helynek a lakói minden fajt a sajátjuknál alacsonyabb rendűnek tartanak, tehát jobb ha odafigyelsz!
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Aranycsarnok Empty Re: Aranycsarnok

Témanyitás by Eariel Lyasina Kedd Nov. 23, 2010 10:07 am

/Nem történt semmi különös. Normálisan éreztem magamat, ahhoz képest, hogy majdnem megvakultam a pompától. Egy ajtó volt a terem végén. Kicsit le voltam gyengülve ezért csak az ajtóig vánszorogtam. Az út közben majdnem eltaposott egy nagy nyúlánk aranyszőke emberszerű valami. Úgy döntöttem repülök. Felemelkedtem 1o másodpercig lebegtem, majd lehuppantam a földre./
+Na,jó! Ez így nem fog menni.
/Végig manővereztem a többi nagy láb között és beestem az ajtón./

(6)
Eariel Lyasina
Eariel Lyasina
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Sep. 25.
Age : 27

Vissza az elejére Go down

Aranycsarnok Empty Re: Aranycsarnok

Témanyitás by Rabraquat Csüt. Dec. 02, 2010 6:37 am

/Elvakít a fény, mikor belépek. Egy hatalmas tükrös teremben vagyok, ahol a népek - akik tökéletesek és szépek - fel alá járkálnak./
- Hazajöttem emb...siedhek! De még egy rohadt vörös szőnyeget se látok! /Kiáltok fel, de senki sem hederít rám. Vállat vonva indulok beljebb mikor egy régi-új érzés és látvány fog el, mikor egy nagy fényjelenség közepette megjelenik egy nő./ +Egy nő? ha ez a szemét alakváltó és megszívatott szétrúgom a seg...+
- Heló, Miura vagyok, Drabassus lánya. Üdvözöllek a Napfényes Udvarban, az Arany Siedhek lakhelyén.
/Lágyan meghajolok +Csak nem tudom minek, és hogy csinálom ilyen jól+, majd bemutatkozom./
- Üdvözlöm...hercegnő. A nevem Rabraquat, a levegő...a levegő...szóval az. Miben állhatok szolgálatára szépséges Miura?
/Kérdezem kedvesen, illedelmesen. Mi történhetett velem, hogy ilyen lettem? Mondjuk nem kéne már minden egyes alkalommal meglepődnöm ezeken. Azért a régi szokások nem múltak el, így kedvtelve stíröltem végig a csajt. Aztán, ahogy ránéztem, hirtelen elvörösödtem, mert láthatólag észre és zokon vette ezt a kis affért./
- Gyere, körbevezetlek...és vigyázza szemeidre, mert sokan nem tűrnék el az előző akciódat. De én felvilágosultabb elme vagyok, mint a legtöbben és egyébként is.../Rám kacsint és én már nyújtom is a kezem, hogy belém karolhasson. A bőre érintése felállítja minden kis szőrszálamat./ +Ez aztán a csaj, még, jó , hogy Klári nincs itt! Kinyírna mindkettőnket, de legalábbis megpróbálná.+


[37]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Aranycsarnok Empty Re: Aranycsarnok

Témanyitás by Rabraquat Szer. Május 30, 2012 12:58 am

/Elhagyom a Holdfényes udvart. +Szép-szép, de otthonra nem kéne.+ Kuncogok magamban egy – szó szerint – ősrégi poénnal. Nem tudom, hogy még mit fogok kezdeni magammal, de valamit muszáj lesz. Ahogy elhagyom a dombot sértetlenül – Danu áldja meg -, máris nézem a másikat. mintha magasabb is lenne, meg fényesebb is. Persze, tudom, hogy ez csak a látszat, hiszen én is nagy mestere vagyok a látszat keltésének. Nem repülök, hanem szép lassan sétálok a domb felé. Élvezem, ahogy a szél a hajamba kap, körbesimogat és a jó útra terel. Bensőségesebb lett egy ideje a viszonyunk, aminek nagyon örülök. Felemelt fejjel, kihúzott testtel érkezem Danu egyik gócához. Lágyan végigsimítom a füvet, és nem sokkal később érzem a gerincborzongató figyelmet. Pár pillanat és kinyílik egy ajtó, amin be is lépek. Az előcsarnokban már jártam, a tükrök vakítóan sokszorozzák meg a sziluettemet. Megnézem és elégedett vagyok magammal, tökéletes vagyok. Örülök, hogy nem a hibátlanok fogadtak maguk közé, még ha tudom, hogy ez csak névleges. Igazából mindegyik utálja egymást, de ez engem hidegen hagy. Megnyílik az egyik tükör mellett egy folyosó, én pedig elindulok rajta. A márványpadlón finoman csusszannak lépteim, a falakon megannyi hősi freskó és falikép látható. Lenyűgözően hat rám, szinte áhítattal haladok az ismeretlen felé, ahová kinyílt számomra a folyosó. Egészen egy ajtóig visz, amin aranyozott kalligrafikus betűkkel van körbeírva a nevem.
Aranycsarnok Rab_www.kepfeltoltes.hu_
Elmosolyodom, és az ajtó feltárul előttem. Én nem vagyok rest, belépek a birodalmamba./

[275]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Aranycsarnok Empty Re: Aranycsarnok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.