Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Bálterem

3 posters

Go down

Bálterem Empty Bálterem

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Szept. 03, 2010 5:34 am

Uszonyok szikrázása, pikkelyek csillogása, tengermélyi forgatag. A sellők hírhedtek gyönyörű báljaikról, amiket halandó csak a legszélsőségesebb esetekben láthat, de ettől még páratlanok.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Bálterem Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Tereus Kedd Ápr. 03, 2012 2:43 am


/Ramielnek még oda adom a bőrkabátom, hiszen arra most tényleg nincs szükségem./
- Vigyázz rá!
/Azzal otthagyom. Könnyebb úszni így, ezzel a kellemetlen kinézetű alsó fertállyal, mint lábakkal, ezt be kell vallanom, de ennek ellenére sem tetszik ez a stílus./
+ A halat enni szerettem, nem azzá lenni akartam! +
/Az idő sürget, mivel sem a kétéltűsége, sem a kép nem tart ki az örökkévalóságig. Nem beszélve erről a Danu megmentése mizériáról. Jobb előbb túlenni rajta, mint elkésve, megsemmisülve, a húgom nélkül.
Amikor a terembe érek majdnem elfeledkezem célomról. Ez a sok pikkely és szín megtorpanásra késztet./
+ Nehezebb lesz megtalálnom a csajokat, mint gondoltam! +
/Lassú úszásba a fal mentén haladok, tekintetemmel a három gráciát keresem./


{147}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Bálterem Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Caridwen Szer. Ápr. 04, 2012 1:23 am

/Elsőként Allielt látod meg, akinek a válláról aranyszín palást lebeg alá a vízbe és rubinszín pikkelyes uszonya szikrázik a fényben. Éppen egy sellő férfival beszélget, együtt nevetnek.
A másik két nőt nem látod, viszont feltűnik, egy nyugodtan úszkáló barna fóka és egy palackorrú delfin. Ők látványos a bálozókhoz tartoznak állati alakjuk ebben nem sok vizet zavar. Látod, ahogy a delfin egy ideig egy sellőlánnyal "beszélget" habár nem hallod őket, de sokáig egymással szemben lebegnek.
A forgatag amúgy ott kering körülötted, habár nem nagyon figyelnek fel rád./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Bálterem Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Tereus Szomb. Ápr. 07, 2012 4:14 am


/Gondolatban megigazítom a nyakkendőm és a kalapom. Lévén én egy úriember vagyok, ha a hölgyekről van szó. Igaz ez az utóbbi időben nem volt éppen jellemző rám. Halvány mosollyal arcomon emlékszem vissza durva viselkedéseimre.
Egyenesen Allielt, + vagy Alien? + felé veszem az uszonyaim./
- Hölgyeim! Elnézést a zavarásért, de megtisztelne egy tánccal?
/Nyújtom felé jobb kezem fejjel felfelé, egy apró meghajlással kísérelve Allielt felé. Bízom benne, hogy ez az első lépés beválik, mert nincs kedvem megfulladni, ha kifutok az időből.
Barátságos és megnyerő mosolyt küldök felé, miközben kiegyenesedem./


{148}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Bálterem Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Caridwen Vas. Ápr. 08, 2012 11:44 am

/Odalépsz hozzájuk és beszélni kezdesz.... csak éppen a szavaid nem jutnak el semeddig. A hang nem terjed a vízben.
A sellőlány meglepetten néz rád, aztán a kísérője felé fordul. Az arcán kedves mosoly jelenik meg és mintha vibrálás futna végig a csontjaidon. A sellőférfi biccent neki, csókot lehel a kezére, aztán elúszik.
A lány feléd fordul és elmosolyodik. Elfogadja a kinyújtott kezet egy apró meghajlással és hagyja, hogy táncolni vidd./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Bálterem Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Tereus Kedd Ápr. 10, 2012 12:56 am


/Zavaromat igyekszem leplezni. Eléggé kellemetlen, hogy amit mondani akartam nem ért el a lányhoz./
+ Ennyit arról, hogy ide tartozónak akartam magam feltüntetni. +
/Gyermeki félszeg mosolyt küldök felé, mikor mégis elfogadja felkérésem. Elúszom vele a keringőző tánctérre, majd leutánozva pár mozdulatot elkezdek vele együtt úszni.
Gyerekes arcom eltűnik, és újra önmagam leszek. Azon tűnődöm, hogyan tudnék vele "szóba" elegyedni.
Jobb ötlet híján, a mentális kommunikációt próbálom meg./
+ Üdvözlöm Hölgyem! Köszönöm, hogy elfogadta felkérésem. +


{149}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Bálterem Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Caridwen Kedd Ápr. 17, 2012 5:06 am

/A nő nem reagál a mentális próbálkozásra. Lágyan úszik, minden mozdulata olyan, akár a többieknek, mintha mind egy különös tánc résztvevői lennének.
Közben látod, hogy a delfin elúszik mellettetek, vet rátok egy pillantást, ami mintha aggodalmas lenne, aztán tovább rebben, akár egy megzavart hal.
Közben felcsendül a fejedben Ramiel hangja./
- Nah mi az öcsi? Siess, mert itt öregszem meg!
/A sellőd azonban nem reagál a te szavaidra. Majd megáll, rád néz, a szemében kérdés van. Mintha valami vibrálna köztetek a vízben, de nem tudod megfejteni, mi lehet az, talán csak képzeled.
Közben a bálozók megállnak és mind egy irányba néznek, ahol egy királyi uszonyos jelenik meg, a fején korona. Mindenki tapsolni kezd, amikor körbe néz.
Aztán a férfi elvegyül a táncosok között. Nem felétek tart kimondottan, de azért egyre közeledik./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Bálterem Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Tereus Kedd Május 08, 2012 6:19 am


/Kezdek rájönni, hogy semmilyen úton-módon nem fogok tudni vele beszélni, hiszen én nem vagyok sellő. Így le kell tennem arról, hogy szavakkal próbáljam meg meggyőzni a hölgyet.
Nincs más választásom, mint hogy kitáncoljak vele a tánctérről és gyengéd, de mégis határozott vezettessél kivigyem. Barátságos mosolyt küldök felé, és fejemmel intek kifelé a teremből.
A királyt kiakarom kerülni, így nem annak irányába haladok./
+ Jól van, ne legyél türelmetlen, mert a végén még elrontasz mindent! +
/Válaszolom Ramielnek. Mégsem mondhatom meg neki, hogy nem úgy haladnak a dolgok ahogy tervezte./


{150}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Bálterem Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Caridwen Hétf. Május 14, 2012 9:19 am

/A sellőnő megcsóválja a fejét, majd csodálkozva néz rád. Láthatóan nem érti mit akarsz. Aztán hagyja, hogy te vezesd, akár kifelé, és kis tétovázás után biccent, amikor te is kifelé intesz. Azonban az egyik delfin felé int a kezével, mire az mellé szegődik.
Ezután veled tart kifelé, amerre vezeted.
Viszont észreveheted, ha arrafelé pillantasz, hogy a sellőkirály titeket néz, senki mást, egyenesen a te szemedbe bámul bele. Egyenlőre semmilyen érzelmet nem látsz az arcán, de abban biztos lehetsz, hogy valamiért felkeltetted a figyelmét, és valószínűleg nem fog elfelejteni.
Ha kiértek a kastélyból a sellőnő zavartan kezd el fészkelődni, de úszik mellett... aztán elájul. Egy korallbokor mellől lép elő Ramiel és csak biccent.
~ Kettő megvan, már csak a fókalányt hozd ki.
/Azzal lehajol és behúzza a bokor mögé az ájult sellőt, majd utána a delfint is, aki mögötted hullott el./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Bálterem Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Tereus Szer. Május 16, 2012 5:30 am


/Próbálok tudomást sem venni a Királyról. Bár eléggé nehezen meg, hiszen ő ránk figyel. Legfőképpen rám. Minek nem annyira örülök. Ramiel miatt megfogom ütni a bokám, ez biztos. Nem akartam egy uralkodót magamra haragítani, de ha csak egy töredékét megsejti, mit tervezünk, szép kis átkokat fog rám szórni Triton.
Rosszallóan nézek Ramielre és nem is indulok vissza azonnal./
+ Tudod mennyi foka van odabent?! Nem beszélve arról, hogy a Király is jól megnézett magának! +
/Tárgyilagosan közlöm a tényeket, de a tekintetemben látszik, hogy nem vagyok annyira nyugodt az utóbbi tény miatt./


{151}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Bálterem Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Caridwen Pént. Május 18, 2012 8:26 am

+ És szerinted érdekel engem, hogy sírsz itt nekem, mint egy fürdős k*rva?? +
Ramiel láthatóan ingerült volt, érezted, ahogy az ereje végigsöpör rajtad, és mintha még így a víz alatt elmosódva is felvillantak volna a szárnyak a válla fölött, mint valami sötétség előhírnökei...
Aztán láthatóan még mondani, illetve gondolni akart neked valamit, viszont nevetést hallottatok meg, majd nem messze tőletek megláttátok a párt is...

Bálterem 546572_367271353324125_360160250701902_1077343_1825018880_n

Ramiel csak legyintett, majd kissé behúzódott ő is a bokor mögé, ahová a két rabot ejtette és ott üzent csak neked./
- Két választásod van öcsi. Bemész és kihozod a fókát, vagy itt hagylak a francba megfulladni egy ilyen csini pikkelytangában....
/Komolyan nézett rád és várta mit válaszolsz, láthatóan valóban képes lett volna itt hagyni./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Bálterem Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Tereus Vas. Május 27, 2012 12:12 am


/Megingatom a fejem./
+ Te nem érted Öreg! Baromi sok foka van bent, és mind ugyan olyan. Fogalmam sincs melyiket kell kihoznom, te balfék! Nincs nagy piros kereszt, sem felírat az oldalán, hogy "én vagyok akit fel kell áldoznod"! +
/Morranok vissza Ramielnek az elme útján. Zsörtölődésemet, a szerelmespár zavarja meg. Azt, hogy az alfelemre és az itt maradásomra mit motyog már nem veszem tudomásul. Vissza úszom a csarnokba.
Semmi kedvem itt lenni ebbe a tócsába és végképp nem ebben az alakban./
+ Repülni sokkal jobb! +


{152}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Bálterem Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.