Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Rét

3 posters

Go down

Rét Empty Rét

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Szept. 03, 2010 4:13 am

Rét L.48b3f958cc476,Feld

Lehet szaladgálni és vadászgatni, vagy csak hemperegni a fűben, de a hasad is süttetheted, ha úgy akarod...
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Caridwen Csüt. Dec. 02, 2010 6:25 am

/Amikor elértek a rétre az idősebb farkas megveti a lábát és hűvös fensőbbséges pillantással néz rád. Kivár egy pillanatot, csak aztán folytatja./
- Nos kölyök, azért kapocs vérengzési rohamot, ahogy nagyon stílusosan megfogalmaztad, mert ragadozók vagyunk, illetve egy ragadozó él bennünk. Van benned egy vadállat, akivel egyek vagytok. Miatta változol át, vagy erősebb és minden egyéb finomság. Egyenlőre annyit kell tudnod, hogy hivatalosan majd két alakot tudsz fölvenni, egy normális farkasalakot és egy emberfarkas hibridet. Bármi kérdés vagy észrevétel, mielőtt előhívjuk belőled ezt a vérengzős rohamot? Hogy kissé széttomboljuk a rétet... /Az arca nem árulja el, hogy ez most vicc akart lenni, célzás, vagy bármi más. Olyan hűvösen néz mint eddig, laza kissé támadó testtartásban./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Fiona Freefall Csüt. Dec. 02, 2010 8:44 am

- Ugye ez nem valami freudi hipnoizé? Sötét vágyak és egyéb, elfojtott, gyermekkorban gyökerező frusztrációk megszemélyesítése... /Citáltam egy beszáradt valagú szobatudós stílusában, aztán megráztam magam, s egy legyintéssel váltottam az addig megszokott, hitetlenkedő-nyegle stílusra./
- Szóval értem én, fenevad meg minden, de ez azért elég valószerűtlen. Azt mondd meg, hogyan tudom uralni, vagy visszaszorítani? Lehet, hogy gázos dolog, de szeretem kontroll alatt tartani magam...

(15)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Caridwen Csüt. Dec. 02, 2010 8:53 am

- Nincs elfojtva semmi, aki elfojtja, az belehal... /mondja a farkasod kissé értetlenül. Nem igazán fogja föl, hogy miről zagyvál össze-vissza a kölyök, de magában elintézi annyival, hogy
+Ezek a különös múltbóljöttek! Csupa fura figura...
- Nincs abban semmi furcsa, hogy szereted uralni magad, részemről én is így vagyok ezzel. Hogy ezt hogy lehet elérni? sok gyakorlással, nagyon, nagyon sokkal. Most pedig gyerünk, változz át!
/Dühösen rádmorog, majd amikor nem reagálsz elég gyorsan taszít egyet rajtad, hogy eless. Így kimondottan csodás alulnézetből szemlélheted meg, amint a bőre hullámzani kezd és egészen közelről hallod a csontok émelyítő reccsenését. Kis időbe telik csak és egy félig farkas, félig ember átmenet áll fölötted és dühösen vicsorog. Ő azt vallja, a legjobb tanulás a tapasztalat.
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Fiona Freefall Csüt. Dec. 02, 2010 9:41 am

- Változz át, változz át... könnyű azt mondani... /Mormogtam, miközben feltápászkodtam. Végigpillantottam csupasz kis kacsómon, majd higgadt mozdulattal ledobtam dzsekimet. Kár lenne érte, ha szétszakadna, noha ez az átváltozás dolog nem nagyon akart sikerülni. Jellemző, amikor szeretném, akkor bezzeg nem jelentkezik. Hogy is mondta szőrmókom? Fenevad, belül... Azt hiszem, az a félelmetes fenevad most a sarokba húzódott és orrát a fenekébe dugva vinnyogott egy fél perc pihiért.
Ami természetesen nem adatott meg... Ahogy feltápászkodtam, irdatlan pofont könyvelhettem a többi mellé, amitől kicsivel odébb földet érve elölről kezdhettem az egész feltápászkodási procedúrát. Viszont mélyen belül pátyolgatott kis ölebem lassan kezdhette veszélyben érezni lakhelyét, mert egyre határozottabb morgással mászott előre a vackából./
- Oké, azt hiszem kezdődik... /Hagyta el torkomat kis kedvencem morgásával együtt, s éreztem, ahogy ismételten megfeszülnek ruháim. Nem sokkal később már ismételten karmos mancsaim téptek a földbe, miközben kis lomposom egyre inkább vért akart. No persze, viszont egy határozott, lélekbeli seggberúgással - és az azt követő heves balhé után - a sarokba parancsoltam, és megálltam inkább lenyűgöző, mint félelmet keltő mentorom előtt./
- Remélem elégedett vagy, mert ennél jobbra jelenleg nem telik... /Morogtam felé némi mélyről jövő agresszivitással. És bizony, dacára a korábban tapasztalt erőfölényének, komolyan gondoltam, hogy ha nem tetszik neki, megcsókolhatja a szőrös hátsómat... Vagy átcakkozom a képét./

(16)


A hozzászólást Fiona Freefall összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 03, 2010 2:09 am-kor.
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Caridwen Csüt. Dec. 02, 2010 9:48 am

/Zoud egy nagyon kutyás mozdulattal oldalra biccenti a fejét, a mellesleg farkaspofáját és mintha valami mosolyféleség akarna áttörni a farkasvonásokon, amire mellesleg esélye sincsen.../
- Nem is rossz egy kölyöktől. /közli mély inkább morgásra, mint beszédre emlékeztető hangon./
- Akkor, ha már bemelegítettünk, kezdődjön a tánc... /Egy gyors mozdulattal feléd ugrik, majd kitér és most hátulról dönt le, mintha úgy döntene, nem hagyja, hogy akár egy pillanatra is kiélvezhesd a függőleges lét csodás előnyeit. Amikor ismét frontálisan ütközöl a talajjal, egy gyors mozdulattal tovább is rugaszkodik, és a rét mellette erdő egyik fájára fölkapaszkodva néz le rád./
- Na mi az kölyök, ízlik a fű? /Az a célja, hogy felidegesítsen, mert olyankor a fenevad is megvadul, ő pedig azt szeretné, hogy ilyen stresszhelyzetben is megtanuld uralni./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Fiona Freefall Csüt. Dec. 02, 2010 10:10 pm

- Átlátszó vagy, mint egy üres whiskey-s üveg. /Vigyorogtam feltápászkodva a fán csimpaszkodó Zoundra./
- Ahelyett, hogy ott lógsz, mint valami utolsó makimajom, gyere és mutasd meg, hogy van vér abban a szőrös seggedben! /Kihívó hangomra - amelybe nem kevés morgás is keveredett - rájátszottam, ahogy harcra készen felemeltem mancsaimat. +Nem azért jártam annyit edzőterembe, meg nem azért voltam annyi kocsmai balhén, hogy most egy ilyen, nagyranőtt pincsi a pofámba röhöghessen.+ Készen arra, hogy egy elegáns dobással továbbhajítsam a rámugrót, vigyorogva közelebb léptem a fához, egyre jobban élveztem a helyzetet.
Kicsit olyan érzés volt, mint anno a Mátrix-mánia idején kijött animációs jelenetet figyelve, ahol az életveszélyes karmokkal... azaz kardokkal felszerelt páros igyekezett bebizonyítani, melyikük a jobb, de végül csak egymást vetkőztették, hogy másfajta csatározásba váltsanak.
Vigyorom csak szélesedett a nyilvánvaló párhuzamot felismerve, majd ismét odavakkantottam egy - vélhetőleg elég sértő - mondatot Zoundnak:/
- Blöki, lábhoz!

(17)


A hozzászólást Fiona Freefall összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 03, 2010 2:14 am-kor.
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Caridwen Csüt. Dec. 02, 2010 11:45 pm

/A fán csimpaszkodó Zoud arcára ismét az a farkasmosoly igyekszik kiülni, de végül nem vacakol tovább, ugrik. A dobás sikerül, most átlököd magadon, de ez látszólag nem üti ki a ritmusból. Még arra sincs idd hogy örülj a jól sikerült mozdulatnak, máris újra ott van és most hátulról lefog. A karmai éle alig néhány centire van a nyakadtól../
- Na, ilyenkor mit csinálsz? /morogja a nyakadba./
- És ti mit csináltok? /Az erdőből egy különös vámpírnő lép elő, mind a két oldalán öt-öt vérben forgó szemű vámpírfiókával. A nő vet rátok egy hideg mosolyt, kivillantva a szemfogait, majd hajához hasonlóan vérvörös szemeivel alaposan szemügyre vesz titeket./
- Nos kedveseim, megzavartam talán valamit?
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Fiona Freefall Pént. Dec. 03, 2010 2:44 am

- Például... /Kezdtem kéjes morgással, miközben aljas húzásra készülődve helyezkedni kezdtem. Viszonylag kevés hím viseli jól, ha elmarják második - ami egyeseknél az elsődleges - agyát, pláne ha ezt olyan manccsal teszik, amit Ollókezű Edward is megirigyelhetne. A nyakhoz illesztett kés sem okoz kikerülhetetlen problémát, pláne úgy, hogy - óvatos ficánkolásom közben elégedetten konstatáltam - roppant bordáim gyógyulásnak indultak, akárcsak a Zound arcán lévő karomnyomom. Már éppen kitörni készültem az izgatóan izmos karok közül, mikor...
Mikor lemerevedve pislogtam a valószerűtlen látványra. A némber meg vörös szemű kis genyói éppen a legrosszabb pillanatot választották, hogy szétrugdaltassák a valagukat. Már kezdtem kellemes irányba elvinni az oktatást - aminek során nem biztos, hogy én lettem volna a tanonc -, mikor idepofátlankodnak és elrontják a szórakozásunkat./
- Nem azt mondtad, hogy itt nyugtunk lesz? /Morogtam a nyakamat elengedő férfi felé, miközben sörényfelborzolva végigmértem az érkezőket. Az már elsőre világos volt, hogy a vöröske a vezérük, a többi csak háttértáncos, de volt ott még valami nem odaillő. Furcsa, nem gondoltam volna, hogy ilyen idegen kinézetű fajta is létezik belőlünk, de egy kis territóriumharcra bármikor kapható vagyok, főleg hogy ilyen ütőerőt, mint Zound tudhatok magam mellett./
- Drágám, te aztán tudod, mikor vagy felesleges kerék... /Néztem a vörös luvnyára ajakbiggyesztve, a tipikus "kikapom-a-szemed-ha-hozzáérsz-a-pasimhoz" hangsúlyt csempészve dühödt morgásomba. Nehéz ezt így elképzelni, pedig nem is volt nehéz kivitelezni.../ - De hogy a csoffadt dedósaidat is elhozod egy ilyen, felnőtteknek szóló buliba... Hát milyen óvónő vagy te? /Elégedett vigyorral vettem tudomásul, hogy megjegyzésem talált, legalábbis a "dedósok" felhörrentek és már-már ránk vetették magukat./
- Az első kettő az enyém. /Suttogtam Zound felé, miközben ellazítottam izmaimat egy kellemes kis játékhoz./

(18)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Caridwen Pént. Dec. 03, 2010 4:09 am

/Zound ahogy elenged és melléd áll, morogni kezd, de olyan hangerővel, mintha egy falkányi pokolkutyát nyelt volna le. A vámpírnő csak csilingelve felkacag a kettősötök reakciójára./
- h édeseim, csak nem két farkas harcos-véres nászát zavartam meg? Óh, mily szörnyű! Lucifer nevére, szégyellem magam!
/Amíg ti döbbenten bámuljátok, az egyik kis pincsije morogni kezd és felétek vetné magát. A nő keze kicsapódik, majd ráfonódik a szerencsétlen torkára. A fióka vinnyogni kezd, de a nő nem vár sokáig egy határozott szorítással eltöri a saját emberek gerincét. A volt vámpír élettelen rongybabaként hullik a fűre. A vámpírnő sajnálkozó arccal pillant rátok, majd lenyalja a vért a kezéről./
- Úgy utálom, amikor ellenkeznek velem. /mondta ingerült fintorral, majd rád pillant./
- Mellesleg én magatokfajta? Honnan jöttél angyalom, a tengerből? Én vámpír vagyok, a nevem pedig Karmilla.
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Fiona Freefall Pént. Dec. 03, 2010 7:37 am

- Nem azt mondtad, hogy ez a mi városunk? /Kérdeztem félhangosan Zoundtól, miközben tekintetemet le nem vettem volna acsargó ellenfeleinkről./ - Akkor hogy a büdös rákba kerülnek ide ilyesféle temetnivaló hulladékok? /Azt természetesen minden valamirevaló alapműveltségű ember tudja, hogy a vámpírok régóta halottak és a vérfarkasoknak nagyon nem puszipajtásai. És hogy őszinte legyek, meg tudtam érteni, most már szubjektívan tekintve is a kérdést. Egyszerűen felállt a szőr a hátamon a vörös ribanc agykarmolászó stílusától.
Apropó... +Csak nem látsz a fejembe, te dög? Akkor ezt pislogd csak meg...+ Igyekeztem felidézni a legnagyobb napsütést, amiben a floridai beachen valaha is részem volt. Igaz, hogy csak tavaly, és akkor is csak egy heti szabadságomat töltöttem ott, de bíztam benne, hogy annál élénkebb lesz az élmény. Amit, ha szerencsém van, be is nyel irritáló ismerősünk és leszokik arról, hogy a fejemben turkáljon. Jobban szeretek annál dumálni, mintsem hogy lemaradjak a verbális pofozkodásról./
- Nem vagy elég szemfogas... izé, szemfüles ahhoz, hogy érdemben meg tudj zavarni bármit is, amit ne tudnánk azután folytatni, hogy szétkaptuk a bölcsődédet, kiscsillagom! Gyorsan makogd el mit akarsz, aztán lássunk neki a tornának, mert már nagyon kezd elegem lenni a nyáladzó kölykeidből...

(19)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Caridwen Pént. Dec. 03, 2010 9:58 am

/Karmilla arcáról csak egy pillanatra olvad le a nyájas mosoly, éppen akkor amikor a napsütésre gondolsz... De az egész csak egy másodperc, nem lehetsz biztos benne, hogy a gondolat miatt volt-e, vagy egyszerűen csak egy bogár mászott a cipőjébe.../
- De igen, ez a mi városunk kölyök! Mit keresel itt Karmilla? /morogta Zound a vámpírnak./
- Óh kedves kicsi farkasom, igazán nem kéne ilyen otrombának lenned! Én már akkor ott voltam, amikor a te fajodat házasították. Lehetnél kissé kedvesebb! /közli az eddig negédes mosolyával. Az egyik kis szörny a kezéhez törleszkedik, mire szinte öntudatosan végigsimít az éhségtől eltorzult arcon./
- Én ide jövök, hogy tegyek nektek egy ajánlatot, ti meg ilyen csúnyán viselkedtek. Nagyon, nagyon szomorú vagyok... /mondta ajakbiggyesztve, mint egy ötéves kislány,a kitől elvették a plüssmaciját.../
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Fiona Freefall Pént. Dec. 03, 2010 10:17 am

+Ohó, picicica, csak nem megégetted magad?+ /Az arcomra konzerválódott vicsorgó vigyor ha lehet még szélesebb lett, ahogy észrevettem vöröske hangulatváltozását. Ezek szerint csak működött a dolog. Felkuncogtam... legalábbis annak indult. Ehelyett lett belőle egy kurrogó-kaffogó... valami. Mindegy, gondoltam Zound legfeljebb egy kicsit hibbantnak tart majd, de hát az ő értékrendje szerint már nem kevés fura dolgot tehettem, mióta a szárnya alá vett.
Nem is foglalkoztam vele, mit játsza itt nekünk az ősöreg és übertapasztalt luvnya az eszét, csak az ajánlat megemlítésére futott el a pulykaméreg. Vagy mi. Elvégre egy farkas pulykát maximum vacsoraként érezhet magában, nem?/
- Dugd fel magadnak az ajánlatodat ahova gondolod, aztán kotródj innen azzal a negédes modoroddal meg a nyálcsorgató csicskáiddal együtt! /Hirtelen felhorgadó haragom egyaránt szólt a pasim körül keringő csajnak és a negédes modornak, ami valahogy az otthoni ügyvédek stílusára emlékeztetett. Valahogy mindig kidumálták az igazán rosszfiúkat a szutyokból, mi meg kezdhettük elölről az egész eljárást. Persze, hacsak nem értük tetten az ipsét... Bár az igazán jó dumaládák onnan is ki tudták hozni egyenesre a dolgot. Na, ezt az esélyt nem adjuk meg.../

(20)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Caridwen Pént. Dec. 03, 2010 10:32 am

/Karmilla arcán ingerültség suhan át, de csak olyan, jaj ez a hülye légy már megint a sütimre szállt ingerültség. Úgy tűnik nem nagyon hatotta meg a válaszod, mert vet rád egy lenéző pillantást, majd a társadhoz fordul./
- Nem tudom, ki ez a kölyök, de a gyermekek szavait nem veszem figyelembe. Még hajlandó vagyok elnézni a rossz modort, de nehéz lesz kiengesztelnetek...minden esetre az ajánlatom még áll. szükségem lenne valakire, aki elhoz nekem egy apróságot, ehhez szükségem lenne vérfarkasokra, persze ha ti nem jöttök, majd találok mást is. Utolsó szó jogán?
/Zound torkából ingerült morgás tör elő./
- Tűnj innen vámpír!
- Nos ez kár, pedig egészen szimpatikus voltál nekem... ha túlélitek, ígérem, még találkozunk... /a szemében mintha még vörösebben villanna a tűz, aztán a nő köddé válik a szörnyecskéi pedig rátok rontanak. Négy veti magát feléd, öt pedig Zoundra ugrik./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Fiona Freefall Pént. Dec. 03, 2010 10:49 am

- Olcsó, hatásvadász, gagyi... /Sajna nem tudtam befejezni az iménti nagymonológot követően eszembe villant nem épp méltató jelzők felsorolását, mert a levegőt másra kellett felhasználnom. Mondjuk, hogy legyen energiám az elkövetkező pillanatokra, mikor is négy vicsorgó gyökér próbál szép csendben szétkapni.
A kocsmás rutinnak köszönhetően azért annyira nagy gondba első pillantásra nem kerültem, az élen haladó rohamát egy pördüléssel kerültem ki, hogy a mögötte csak kissé lemaradó második felé irányozhassak egy lendületes rúgást, ami jó esetben a másik kettő lába elé penderíti. Ilyen esetekben szokott a lemaradt kettő felbukni társukban, hogy aztán - amíg ők tápászkodnak - legyen pár ütésnyi időm a fennmaradó egyre.
Egy fél századmásodpercnyi tiszta pillanatomban kérdésként felmerült ugyan bennem, hogy ebben a nagyon csodás világban mennyire lesz ez így hatékony, de bíztam benne, hogy ezek a degeneráltak nem érnek fel Zoundom tehetségével... Mert akkor belemásztam a kakiba, de rendesen./

(21)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Caridwen Pént. Dec. 03, 2010 11:38 am

/Zound egész jól boldogul, habár az egyik szörnyecske belemélyeszti a fogait a vállába és úgy csüng ott, mint valami undorító dísz. A társad felordít a haragtól, ami eltereli a fgyelmed, így az egyik undormány karmai végigszánkáznak az oldaladon. Olyan, mintha mérgezettek lennének.
A szörnyecskék újabb rohamra indulnának, amikor a Nap hirtelen előbukkan a felhők közül és a szörnyek egy pillanat alatt, egy halálsikoly következtében porrá omlanak.../
- Hogy az a!
/Zound változni kezd, egyik alakból a másikba, össze vissza, láthatóan nagyon fáj neki.... ekkor megérzed te is, hogy a te tested is változni akar..../




*bocs most mennem kell, csak holnap tudok majd válaszolni.*
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Fiona Freefall Vas. Dec. 05, 2010 12:41 pm

+Kispiskóták ezek!+ /Nyugtátam örömmel, mikor első rúgásom felpenderítette a rám támadók háromnegyedét. Kicsit másképp működött ugyan a technikám, mint emberként, de kinek kell az a ványadt test, mikor ez ilyen gyors és erős? Örömömben felmorrantam, ahogy a rajtam túlrohanó vesztére úgy döntött, visszafordul s egy oldallépést követő rántással a kupac közepébe lódítottam. Amíg ők összegabalyodva fetrengtek, oldalt pillantottam, s örömmel konstatáltam, hogy legkedvesebb vérfarkas haverom is egészen jól boldogul.
Egy kicsit elcsodáltam a hajnali fényben végrehajtott táncát, mikor az oldalamba maró karom emlékeztetett rá, hogy még nekem is akadnak partnereim. Mire érdemben reagáltam volna rá - első felindulásomban csak arra tellett, hogy ellökjem támadómat, s ezt követően igyekeztem felmérni, ki hol acsarog - az egész bagázs porrá omlott./
+Na igen, a heveny napallergia súlyos betegség+ /Diadalmas vigyorom, amivel Zound felé fordultam, gyorsan az arcomra fagyott, mikor észrevettem, hogy valami nagyon nincsen rendben lovagommal. Aztán megéreztem én is.../
- Azt a nénikédet... /Csak fájdalomteli hörgésre futotta, ahogy kiszaladtak alólam lábaim, s a földre rogytam. Karmaim-körmeim a folyamatos váltakozás közben is mély árkokat téptek a talajba, miközben énem egy racionális - és meglehetősen visszahúzódott része - arra próbált rájönni, mi is történik velem,/
+Méreg lenne? Vagy valami más? Esetleg nálunk is a nap a ludas, ami véget vet az egész farkas-bulinak?+
/Kérdéseim özönéből összekoccanó fogaim között csak egyetlen, részletesen kifejtett és alaposan átgondolta mondat jutott ki:/
- Mi a fene...?

(22)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Caridwen Hétf. Dec. 06, 2010 3:45 am

/A fájdalom elborít, egy pillanatra mind a ketten a poklok poklát járjátok meg. Azonban ez a kín olyan, mint a heves tűz, hihetetlenül erős, de hamar kialszik. Talán két perc sem telik bele és a roham elmúlik. Neked kicsit hamarabb fejeződik be, de a rengeteg változás olyannyira megviselte a tested, hogy inkább fekszel a hátadon. Zound nagy nehezen odasétál és leül melléd. Az ő szemében is ott csillog még a fájdalom és mostmár teljesen emberi testén izzadtság csillog. Te is visszaváltoztál emberré, de a ruháid éppen olyan szakadtak, mint neki, nem a farkasméretedre tervezték őket.../
- Hogy mi volt? Vámpírméreg... A szemfogaim termelnek valami nyamvadt anyagot, ami változásra kényszerít... van hogy lefejik, és a karmaikra is rákenik, mintha valami nyamvadt kígyók lennének....
/Zound dühösen megrázza magát, akár egy kutya, aztán folytatja./
- Mindenféle hülye elméletek vannak, hogy régen ezzel zaboláztak minket, mert a szolgáik voltunk, meg minden őrültség.... de én nem hiszek ezekben. A méreg azonban tény, úgy gyűlölöm!! Minden esetre jó kis vérkeresztséget kaptál. /kivillantja farkasmosolyát egy pillanatra, majd folytatja./ azt hiszem, innen már boldogulsz, ez a változás bemelegítette a lényed, azonban az uralom olyan dolog, amit csak magaddal tudsz elintézni, illetve a vadállattal...
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Fiona Freefall Hétf. Dec. 06, 2010 12:48 pm

- Aha. /Nyugtáztam bőbeszédűen Zound okfejtését. Akkor, ott, a fűben heverészve sokkal inkább lekötött az, hogy izzadtságtól csatakos, széthasadozott ruháimban csendesen pihegjek, mintsem hogy bármiféle komoly gondolat huzamosabb időre tanyát verhessen a fejemben. Azazhogy...
Egyetlen dologra tudtam csak gondolni, ahogy szétrongyolódott ruhájában ott fújtatott mellettem lovagom. Hogy pontos legyek, izmos és jóképű lovagom, akivel épp az előbb estünk át egy komoly, életveszélyes csatározáson, amiből lényegében győztesen kerültünk ki...
Mielőtt átgondolhattam volna egyáltalán, hogy mit is csinálok, már felé is fordultam és felkönyökölve a ruhájából maradt cafatokkal babráltam./
- Mondd csak, nincs valami... megoldás arra, hogy ne kelljen mindig új ruhát előkeríteni balhé után? /Jelentőségteljesen végignéztem ruhától alig takart testén, s közben mintegy véletlenül felhúztam egyik lábamat. Ha feszül rajtam az a farmer - vagy ami maradt belőle - hát feszül, én nem tehetek róla... Ahogy ismételten - szándékaim szerint kacéran - végigmértem, hagytam, hagy üljön ki arcomra a belül felszűkölő szuka boldog várakozása, végezetül - ha mégsem lenne számára teljesen egyértelmű, min is jár az agyam - pajkosan kacsintva hozzátettem:/
- Nem mintha különösképpen bánnám a dolgot, elvégre olykor kifejezetten praktikus, ha nem kell a vetkőzéssel vesződni...

(23)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Caridwen Hétf. Dec. 06, 2010 11:09 pm

/Zoundon egy pillanatra meglátszik, hogy mennyire vívódik magával, majd az arca újra zárkózott és elérhetetlen lesz. Szép lassan föláll és onnan néz le rád. A hirtelen feltűnt napsugarak arany fényköpenybe burkolják az alakját. A napfényről eszedbe jutnak a vámpírok és miután kissé kezd tisztulni az agyad, rájössz, hogy milyen por is az, amibe kínodban belezuhantál, és most is a hajadra tapad.../
- Nincs esély, hacsak nem kerítesz magadnak egy varázslót, aki mindig varázsol neked újat. Ha eléggé képesnek érzed magad a mozgásra, akkor itt az ideje, hogy bemutassalak a falkának, azt hiszem ez a kis csetepaté már teljes jogú tagunkká tett.
/Nyugodtan beszél és pár lépésre tőled ácsorog, akár egy jégszobor./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Fiona Freefall Kedd Dec. 07, 2010 5:21 am

/Egy kicsit még heverésztem ott, igyekezvén bevetni minden csábító kisugárzásomat, de aztán bosszankodva vettem tudomásul, hogy lovagom maga a megtestesült erkölcs. Legalábbis nem voltam hajlandó azt számításba venni, hogy esetleg az én stratégiámmal lenne bármi gond. Elvégre adott minden: a küzdelem izgalma, a győzelem mámora, s végül egy kellőképp készséges nőstény...
Halkan morranva ráztam meg hajamat, hogy kiszóródjon belőle a gyökérpor, majd felállva leporoltam magamat. Vagy legalábbis a nagyját összeszakadozott ruházatomnak.
Azt azért megnyugodva vettem tudomásul, hogy funkcióját tekintve nagyjából-egészéből működőképes maradt (értsd: amit nagyon megkövetel az illem, azt takarja), mindenesetre bálra a közeljövőben amúgysem szándékoztam menni.
Miközben elbattyogtam dzsekimért, kerültem Zound pillantását, s csak csendben morfondíroztam azon, hol is lehet a hiba vele. Ahogy lehajoltam földre ejtett kincseimért (dzsekim mellett hevert sok viszontagságon átesett tatyókám is), hátrapillantva igyekeztem leselkedésen kapni, de legalábbis egy elismerően simogató pillantást bezsebelni... Ehhez képest elmélyülten nézegette a földet, meg a távolt.
Erre aztán elfutott a pulykaméreg. Tudom, hogy nem vagyok egy J.Lo, de azért ekkora közömbösség már sértő!
Felmarkoltam egy marék földet, s miután táskámat a vállamra csapva felegyenesedtem, pár lépés közelségből hozzávágtam. Lélekben.
Szerencsére nem csináltam teljesen hülyét magamból, csak ingerülten megrántva tatyókám szíját hangosan szusszantva eléálltam./
- Jólvan, induljunk.

(24)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Caridwen Kedd Dec. 07, 2010 5:51 am

/Zound rád pillant, amikor megállsz mellette és valami egészen különös érthetetlen tartózkodást olvasol ki a szeméből. Amikor óvatosan végigmér, csak úgy suttyomban, látszik rajta, hogy tetszik neki, amit lát, mégis feszes tartásban indult el, körülbelül, mint akinek egy karó van a gerince helyén...
Átvágott az erdőn és elsétált veled a sátrak között, ahol rengeteg kíváncsi pillantást kaptál el. A sátrak elől, vagy egyszerűen csak a fűben játszadozó gyerekektől. Zound azonban nem állt meg, egészen addig, amíg el nem ért a rét közepén álló Fapalotáig./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Fiona Freefall Szer. Dec. 08, 2010 8:30 am

/Ahogy a visszautasítás felett érzett sértettségem alábbhagyott és duzzogva morgó felemet a sarokba zavartam, rövid agyalás után rájöttem, mi játszódhatott le Zoundban. Akárhogy is vesszük, azért csak felelősséggel tartozik értem, s mint alárendeltje, későbbiekben a szemére vethetném, hogy kihasznált. Legalábbis odahaza a szolgálati szabályzat nem véletlen tiltotta a munkahelyi kapcsolatokat.
Nem gondoltam volna, hogy a farkasok között is szerepel ilyen korlát... vagy csak Zoundom volt nem kicsit érzelgős? Vagy egyszerűen csak az egész falka vezetője az, aki bárkivel, bármikor...? Majd meglátom, hogy is működnek itt a dolgok.
Mire végre letisztáztam magamban az iménti kérdéseket, meg is érkeztünk valami fából összerótt kócerájhoz./

(25)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Rét Empty Re: Rét

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.