Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Rebirth of an angel

Go down

Rebirth of an angel Empty Rebirth of an angel

Témanyitás by Raven Raymore Vas. Feb. 26, 2012 5:43 am

Rebirth of an angel Where_angels_were_born

És lőn fény....

Nem léteztem és mégis egyszerre voltam jelen mindenhol. Az idő megállt, és mégis őrült iramban süvített el a fülem mellett. A csontjaim átfagytak és elolvadtak a hidegtől... és mindenhol fény volt... én magam voltam a fény...
Ez emlékek ezernyi színnel kavarogtak lelkem kútjában olyan szemkápráztató örvénnyé állva össze, hogy azt hiszem megvakulok... pedig vak voltam eddig is, látó, mégis vak. Már minden világos volt, az is ami eddig sötétségbe burkolózott véges tudatom előtt.
Láttam, ahogy az első kis lény kimászik a vízből a földre... ott voltam, az emberiség születésénél. Mellettük álltam, ahogy kimásztak a bölcsőjükből. A fivéreim és nővéreim voltam, kicsinyebbek és butábbak, de Anyánk kedvéért meg kellett oltalmaznom őket...
A másokkal nem törődtem. A betolakodók érdektelenek voltam számomra, taszított a jelenlétük is, hát nem foglalkoztam velük. Ők azonban szaporodtak és sokasodtak, undorító varázsuk áthatotta Anyám testét. Mikor idősebb fivéreimmel észhez tértünk, már késő volt. Ott voltak mindenhol, anyánktól is egyre jobban elzártak minket.
Fiatalabb anyagiasabb testvéreinkkel gyakran beszéltük, hogy hogyan oltalmazzuk ifjú testvérinket a halandókat, de egy idő után már nem találtunk megoldást...

A gondolatok spirálja őrült iramban száguldott, ezredévek peregtek le a szemem előtt. Voltak idők, amikor közöttük jártam és volt, amikor Danu mellett léteztem sok más testvéremmel, amikor egy voltam vele, mégis individuális. Már emlékeztem, akár az ezernyi újjászületés alatt... Ez azonban más volt. Sokáig szunnyadtam, sokkal tovább, mint szoktam. Valami más volt....

Rebirth of an angel Angel_Unleashed_by_BozManga
Éreztem, ahogy a fény anyaggá válik, ahogy formálom az univerzum szövetét, vagyis azt a részét, amihez Anyám által hozzáfértem. A testem akartam visszaállítani, de valami nem volt rendben vele... Mocsok volt rajta, undorító mocsok...

Rebirth of an angel The_born_of_an_angel_by_vandervals
A lelkem már elvált Danutól, egész volt, a réginek és újnak tudója, de a testem messze járt. Az a test, amibe hosszú évtizedeken át voltam bebörtönözve, gyakran reménytelenül a szabadulásra. Danu nem ért el hozzám, hogy felébresszen. Az idegenek mocska már majdnem megfojtotta. Talán átaludtam volna egy újabb életet és még ezernyi másikat, a vérrel utazva ifjabb testvéreim között, öntudatlanul szunnyadva át ezredéveket, egészen addig, míg Danu szíve megszűnik dobogni és eljön a vég.
Csöndben gázoltam a sötétségben, kerestem a testem. Elvesztettem a fonalat, ami hozzá kötött. Valaki elszakította... Megrémültem. Ha itt eltévedek, soha nem találok vissza. Elszakadok Danutól és a világtól is, örökkön örökké. De ki tépte el a köteléket szunnyadó angyallelkem és a testem között? Aztán bevillant... Az utolsó életem képei elözönlötték a tudatom... a gyermekkorom, a tanulmányaim... a jövő, ahová átkerültem... Hirig, nővérkém... és Ő....
Megborzongtam. Egy betolakodó az ÉN testemet használta... Az undortól megremegtek lelkem ezüst körvonalai.
- Én alkottam a tested leányom, ne viszolyogj tőle...
Anyám suttogása megnyugtatott. Távolról és gyengén szólt, de éreztem szeretetét és törődését. Vigyázott rám, hiába volt gyenge. Nekem is erősnek kellett lennem, hogy levegyem a terhet a vállairól.
Kitártam éteri szárnyam is repültem, minden érzékemmel kerestem... és végül megtaláltam. Vékony volt, a vége foszlottam lógott, de azonnal tudtam, hogy az az. Megragadtam, mire remegve ellenállt, de már nem eresztettem. Követtem, mire oszlott a sötétség...
Aztán megláttam.

Rebirth of an angel Angel_concept_5_WIP_by_Rustyoldtown
Sárból teremtett minket, és sárrá váltunk ismét, illetve csak az a részünk, ami most előttem volt. Az idegen már eltűnt belőle. Ahogy én is elhagytam nem tudott belé kapaszkodni, hiszen nem az ő teste volt, nem tudott benne maradni, ha az eredeti tudat nem irányította. Én pedig most kikeltem lárvámból, és megtaláltam a testem. Már nem vehette el tőlem, túl erős voltam ahhoz, illetve inkább ő volt túlságosan legyengülve. Tudtam próbálkozni fog még, de az második harcot én nyertem. Döntetlenre álltunk. Aztán azonban megéreztem... Hogy lehetséges ez??? Nem tudta irányítani, mégis belekapaszkodott... remegtem a haragtól! A lelkem össze-összemosódott a sötétséggel. Túl sokat voltam egyedül. Éreztem, hogy ő ott bent gyenge, de szívósan kapaszkodott. Felé nyúltam és kitéptem a testemből...

Rebirth of an angel __reborn___by_morteque-d2knrxm
Nehéz volt elszakítani, mert borzasztó makacsul kapaszkodott... Már attól megrémültem, hogy elképzeltem milyen erős lehet akkor, ha ereje teljében van. Most szinte halott volt, és még így is alig boldogultam vele...
De végül láttam az ezüstös látomást, amint elszakad a testemtől és eltűnik... Tovább azonban nem vártam, elfoglaltam a burkot, mielőtt megelőzhetne. Teljes voltam, így már nem jutott be mellém.

Rebirth of an angel Take_my_pain_away_by_morteque-d4njukj
Köröttem tündérek szálltak, üdvözölték az újszülöttet. A hajam és szemem még ezüst volt, az ő színei, a saját arcára formálta a testem... ez feldühített. Nagyon...
Még most is remegtem az erőfeszítéstől, a lelkem azonban a helyén volt. Elnyújtózott a testben, a saját testében, ami tökéletesen ráillett. a test kimerült volt, fárasztotta a hatalmas erő.
Azonban a lelkem meggyógyította, és szép lassan helyreállította...

Rebirth of an angel __Equilibrium___by_Morteque

Egy sziklán feküdtem a parton és végtelenül kimerült voltam. Azonban már a régi. Minden a helyén volt, emlékek, régiek és újak... arcok, hangok... a vonásaim... minden a régi volt.
Mozdulni azonban még nem tudtam. Egyenlőre nem. Csak feküdtem és élveztem, ahogy az eső végigfolyik az arcomon. Nagyon rég nem éreztem már semmit. A tapintás az, ami a legjobban hiányzott... Volt valami végtelenül megnyugtató és ellazító benne. A tapintás és az érzelmek... a szeretet, a rajongás, de még a félelem és a fájdalom is jó volt. Így éreztem, hogy létezem....

Rebirth of an angel Angel_Of_Death_by_SeanD1986

Ahogy elállt az eső és kisütött a nap el kellett takarnom a szemeimet a fény elől... Aztán amikor a vízbe néztem, döbbenten láttam meg a szárnyaimat. Nem voltak hófehérek, ahogy régen... Olyan sötétek voltak, akár a hajam, vagy a szemem. elsőre feketének tűnt, de mégis barna volt. Most ahogy a fény rásütött, látszott mahagóni fénye. Pár pillanatig csak álltam és néztem. Aztán eltüntettem. Az emberek félnek a fekete szárnyú angyaloktól... Nekem azonban dolgom volt. Nem tudtam biztosan mi, de még emlékeztem a másik világra, emlékeztem Danu üzenetére, mielőtt kiszakított volna magából, tovább gyengítve magát. Én pedig meg fogom tenni, amit kell.
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.