Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

"A Tisztaság Kútja"

2 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by OldMan Kedd Május 24, 2011 9:40 pm

"A Tisztaság Kútja" September-2009-101_www.kepfeltoltes.hu_

A Tisztaság Kútja valójában egy tó, amit régen Danu áldott meg sok Siedhe segítségével. Azonban, ahhoz hogy idejuss keresztül kell menned a Nagy Sziklán, amin a Fáradás Útja visz keresztül. Az út több napos, nem beszélve az azóta itt lakó Lidércek fenyegetéséről. Így aki meg tud mártózni a "kútban", igazán szerencsés, és sokáig hordozza Danu áldását.
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by OldMan Kedd Május 24, 2011 11:54 pm

/Ahogy felszálltok egy igazi vadnyugati város képe tárul elétek. Meglátod a "sárga házat", amit Nália említett, aki még mindig arra mutat. Aztán egy érdekes dolog történik. A szeméből éteri fény tör elő, arca érzelemmentessé válik, hangja pedig elmélyül. Ahogy szétnézel azt veszed észre, mintha a táj titeket "nézne": furcsa villanások, egy egy arc a fűben, vagy a fában, de mind-mind csalóka illúzió. Mert miközben odakoncentrálsz, az arcok eltűnnek és a fa erezete, a fűszálak iránya csalhatta meg a szemeid./
- Repülj a Nagy Szikla felé arra /mutat egy irányba a tündér, egy igen magas hegy felé, amelynek hófödte csúcsiról olykor visszacsillan a napfény/, mögötte találjuk a Tisztaság Kútját.

/Észreveszed, hogy egyre több és több szellem alak követ, némelyik nem törődik a bujkálással. Messze előre is látsz felbukkanni néhány alakot, akik felétek igyekeznek. Az út a hegyig, legalább egy óra, úgy tippeled. A szellemek pedig egyre közelednek.../
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by Tereus Szer. Május 25, 2011 2:31 am


/Érzékeimet teljesen megzavarja ez a különös hely, mert nem azt látom ami a valóság./
+ HÉKÁM! Régen leálltam a szerrel! Mi történik! Biztos a levegőben van valami hallucinogén.+
- Nália kedveském! Nem szeretnél valami fontos információt megosztani velem eme helyről?!
/Érdeklődtem kedvesen a tündértől, viszont hangom zengésében ott sejlett a fenyegetés.
A hosszú repülést követően a volt egyszer egy vadnyugat, után egy földi paradicsomba kerültünk, mivel Charles Bronson már nem tudott itt lenni, a díszlettervezők úgy gondolták, elröpítenek minket ide./
+ Ennél szebbet csak a Yellowstone Nemzeti Parkban láttam! Már ha ez valós! +
/Nem messze a hegy szélénél megálltam a levegőben. Viszont elővigyázatos lévén a tündért óvatosan megfogtam ereszkedés közben és a mellényzsebem tettem./
- Bocsi kis pajtás, de jobba ha nem vagy szem előtt! Nem úgy tűnik, hogy barátkozni akarnak!
+ Mit is mondott Gabriel és Onurisz?! Lángpallos meg versike! +
/Gondolkodtam el egy sort./
+ Nah, igen! De honnan a bánatból szerzek én itt most egy tüzes bicskát?! Nem beszélve arról a versikéről! Mi is volt?! +


{39}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by OldMan Szer. Május 25, 2011 8:55 pm

/Ahogy közeledsz a hegylábhoz érzed, hogy egyébként is taszítana egy erő a föld felé, lehetetlenné téve az átutazást a Nagy Szikla felett. Amint leszálltál egy furcsa kikövezett út visz felfelé a kopár hegyre./
"A Tisztaság Kútja" Kovesut_www.kepfeltoltes.hu_
- Idézd a kezedbe a pallost, állítólag úgy szokták az angyalok... habár a szellemek ellen nem sokat ér szerintem. /Mondja Nália, ahogy kukucskál kifelé a zsebedből./
- Úgy tudom több próba elé állít az út, mire átjutunk rajta... a lidércekkel is kéne kezdeni valamit, erről nem volt szó! Raphi megint átvert! /Mérgelődik a kis tündér. A szellemek pár percen belül megérkeznek. Vagy felveszed velük a harcot, vagy elindulsz felfelé az úton./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by Tereus Csüt. Május 26, 2011 1:21 am


+ Végig a macskaköves úton. +
/Miközben Nália beszél rápillantok, de csak egy fejbiccentéssel jelzem neki, hogy figyeltem.
Jobban izgatnak most a szellemek amiket nem látok./
+ Szóval csak rá kell gondolnom?! Hát legyen! Lángpallos kezembe teremj! +
/Fanyar fintor jelent meg a szám szegletében, mert nem történt semmi!/
+ Fasza! Ez nem jött össze! Akkor próbáljuk meg az a versikét! Mi is volt?! Szellemek figyelnek, mind hidegek, Szith-úr türkje, tekintetük elöl elrejt! +
/A fintor tovább mélyül arcomon, mivel semmi sem történt./
- Nália! Nincs valami jobb ötleted?!
/Kérdezem fanyar vigyorral. Majd újra a pallosra gondoltam. És lőn világosság! Megjelent. Bár nem pallos volt, hanem csak egy tőr, de több volt a semminél./
+ Ha most leállok ezekkel harcolni, akkor Nália is megsérülhet. Ami nem lenne jó! Hogy volt az a hülye vers?! Mindig is utáltam a verseket! Hilary is ezzel vitt ki mindig az észből! +
/Dohogtam magamban, miközben elindultam a "sárga" kövesúton. Ha már sárga ház felé kellett menni először?!/
+ Nah még egyszer! Mi volt a vers?! Gshot szeme rám figyel, Szívembe mar hideggel, Shiedhe úr egy új trükkel, Tekintetük elől rejtsél el! +


{40}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by OldMan Csüt. Május 26, 2011 7:04 pm

/Ahogy kimondod a vers utolsó szavát, a korong kirepül a zsebedből és kettétörik. Megjelenik Onurisz, kissé átlátszó formában, amolyan hologramszerűen, majd a köpenyét leveszi és rád borítja. Egy éles villanás pár másodpercre elvakít, majd mikor újra látsz, már minden halványkékes színű. Ahogy körülnézel látod, hogy a most már elég nagy számra duzzadt szellemsereg megáll és tanácstalanul repked./
- Ez ügyes volt Tereus! Megálltak, hogyan csináltad? /Érdeklődik a zsebtündér. Ahogy elindultok nem túl messze - természetesen az út a hegygerinc felé visz látszólag - az úton furcsa dolog tűnik fel. Mintha a bokrok benőtték volna a továbbjutáshoz alkalmas utat - természetesen máshol sem tudod folytatni, a lekényszerítő erő az útról sem enged ki -, de nem ez a legfurcsább. Az egyik tüskés bokorban egy őzgida gabalyodott bele, elég mélyen. Az út bal oldalán egy fényes kard van a földbe szúrva, szerinted nagyon értékes lehet, a cirádákat elnézve./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by Tereus Csüt. Május 26, 2011 11:24 pm


/Vakság után még Nália is hülyeségeket kérdez. Persze, hogy kezdtem kiakadni./
- Sehogy.
/Feleltem neki tömören, majd folytattam az utat előre. Hova máshova?! Hiszen nem enged semerre./
- Onurisz volt az.
/Enyhül meg a szívem mikor látom a Bambit beszorulva feküdni./
+ Hát persze, nekem most jófiúnak kell lennem. És ha csak a gidán segítek akkor nem ér semmit gondolom. Hogyaza! +
/Dohogok magamban./
- Szerinted jobb ez a bicska, mint az a kard?!
/Kérdem Náliát, miközben elindulok a kard felé. Mikor oda érek eltűnik a láng töröm, mert így akarom és a kardért nyúlok, hogy kihúzzam.
Mikor megfogom kicsit hideg és furcsa érzés kerít hatalmába, de semmi más nem történik, ha sikerül kihúznom, megpróbálom kiszabadítani Bambit./


{41}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by OldMan Pént. Május 27, 2011 11:51 pm

/A kard életre kel a kezeidben és a rúnák felizzanak rakta. Rávágsz a bokorra - figyelve, hogy az őzgidának lehetőleg ne legyen baja - de a kard átsiklik felette, a bokor viszont még sűrűbb és tüskésebb lesz a gida körül. Néhány tüske újabb vérpatakokat indít meg szegény állatban, ami panaszos nyüszítést hoz ki belőle. Nália felsikkant és megpróbál berepülni, de a tüskék rá reagálnak és elüldözik a tündért, aki így szomorúan visszarepül a zsebedbe./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by Tereus Hétf. Május 30, 2011 3:26 am


/Kelletlenül fintorodom el, mikor látom, hogy az őzgida kimentése nem járt sikerrel első próbálkozás alkalmával./
- Hát ez nem jött össze! Te jól vagy Tündérkém?!
/Kérdezem Náliát./
- Mondtam, hogy jobb ha ott maradsz!
/Fedem meg kicsit a csöppséget.
Kifújok egy mély levegőt, majd a kardot félre dobva két kézzel látok neki az indáknak, hogy kiszabadítsam Bambit.
Ha ez sem sikerül, akkor a saját lángtörőmmel állok vagdalkozni./


{42}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by OldMan Hétf. Május 30, 2011 7:17 am

- Semmi bajom, csak... utálom, ha nem tudok segíteni! /Fortyog magában a kis tündér. Aztán benyúlsz a kezeiddel, a tüskék összekarcolnak, de a gidának semmi baja nem lesz, sőt, mintha begyógyulnának a sebei is., majd ahogy leteszed egy vörös-fehér ruhás nővé változik./
- Én vagyok Danu, én vagyok a föld, én vagyok az ég, én vagyok a mindenség. Bár Onurisz elrejtett ellenségeid elől, előlem nem tud. válaszolj, és továbbmehetsz!
Mi vagyok én? Ha tesznek belém csökkenek, ha vesznek ki belőlem növekszem? Mi vagyok én?
/Ezután már nem szólal meg. A tüskékben valami méreg is lehetett, mert gyengülni kezdesz, bár még nem vészes... persze ha sokáig benned lesz.../
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by Tereus Kedd Május 31, 2011 1:14 am


/Nézem az indákat, a kezem, majd a nőt. Nem tetszik, hogy egy ilyen vén banya miatt még meg is lettem mérgezve./
+ Felőlem aztán Erzsébet királynőnek is nevezheted magad, szívi! +
/Igyekszem valahogy letörölni a kezemről a vért./
+ Faca! Még rejtvényeket is fejtsek?! Nincs erre nekem időm! +
/Alaposan végigmérem a nőt megint. Megint ugyanazt a hatást nyerte el. Nem tettszett!/
- Szóval! Mi vagyok, ha tesznek belém csökkenek, ha vesznek ki belőlem növekszem?
/Kérdeztem újra a feladványt./
- Adósság!
/Feleltem. Mivel nem történt semmi, ezért a másik választ is kikellet böknöm./
- Gödör.
/Mondtam unottan./


{43}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by OldMan Vas. Jún. 05, 2011 2:50 am

/A szemei felragyognak egy pillanatra, majd megszólal./
- A válasz helyes.
/Majd eltűnik és az út újra feltűnik. Elindulsz és egy óra múlva felérsz a tetőre, ahol már elég nagy a hó. Fázol és a kis tündér is remeg a zsebedben, éppen, hogy csak kinéz a pirosra csípett arcocskájával. Az út felénél lehetsz, de érzed, hogy nagyon nehéz lesz. Aztán hirtelen Hirig hangját hallod. Tudod, hogy ő az, bár még sosem hallottad./
- Meddig várjak rád? Hoztál cigit? /Hallatszik lentebbről. A távolban, mintha csillanna valami a fák közé bevesző úton. Talán ott vár rád./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by Tereus Vas. Jún. 05, 2011 4:25 am


+ Az előbb még tavasz volt. Most meg megint a nyakamba szakadt a tél! Ilyen az én formám! +
/Egy percre megállok a magaslaton, már majdnem indulnék tovább, mikor Hiriget hallom lentebbről./
- Nália te is hallottad Hirigrt, vagy csak én haluztam az előbb a hangját?
/Teszek pár lépést lefele, majd megállok./
+ Ha most lemegyek, megint meg kell tennem ezt a távot vissza. Áh! Egyedül is feltud jönni, nagylány már! De hogy csaljam fel?! Cigi?! Jellemző, hogy azt kér! +
/Kellemetlenkedve elhúzom a szám./
- Gyere fel, kapsz cigit!
/Ordítom vissza!/
+ Bár még nem tudom, honnan szülök, de majd csak megoldom! Valahogy... +
/Közben tépek ki pár tollat a szárnyamból és bedugom Nália mellé a belsőzsebembe./
- Talán így kevésbé fogsz fázni. Meg ha itt lesz Hirig is, akkor majd melegíthetitek egymást!
/Mondom magyarázatképp. Majd bevillan egy furcsa gondolat./
+ Mit keresne itt Hilary?! Az addig oké, hogy a cigit követeli rajtam, nem engem akar megölelni, de semmi keresnivalója itt! A Lidércek már szétszedték volna! +


{44}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by OldMan Vas. Jún. 05, 2011 4:32 am

-H... H... Hallottam, haapci! /remegi a tündér, de igazából látszik, ahogy ránézel, hogy nem egészen itt van. Érzed is, hogy inkább belesüpped a zsebedbe, ha lehetne felül bevarrná, hogy ne jöjjön be a hideg. Kérdésedre már jön is a válasz lentről./
- Ha átversz nagyon megbánod! Itt nincs cigi, csak Voldemortnál láttam! Elvarázsollak békává, ha átejtesz!

/Hallatszik a morcos hangja. majd látod, ahogy a csillanás feléd igyekszik, szinte látod, ahogy jön. Aztán elveszted szem elől, csak azt érzed, hogy valaki a válladon járkál és meghúzza a füled./
- Na hol az a cigi tesókám? /Mondja idegesen, de érzed benne a vágyakozást az említett dohányárú után./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by Tereus Vas. Jún. 05, 2011 5:09 am


/Tépek ki még pár tollat és azt is a belsőzsebembe teszem, bélés gyanánt./
- Egészségedre!
/Egy pillanatra megáll a szívverésem mikor Hirig a vállamra telepszik.
Nagy kő esik le a szívemről és egyben egy nehezebb kerül rá./
+ Végre megvagy! De hogyan fogom kimagyarázni magam, hogy nincs cigim?! +
/Vállam irányába nézek, ahogy hőn szeretett húgom éppen ácsingózik./
- Neked is szia! Én is örülök, hogy látlak!
/Mondom neki, kicsit neheztelően a hangomban./
- Ki az a Voldemort húgi?!
/Teszem fel a további kérdést. Majd Náliához intézem a szavaim./
- Békává is tudtok varázsolni másokat Tündérkém?
/Elindulok a hegytető felé, és folytatom az utat a Forrás felé.
A szárnyaimat magam köré "fonom", hogy még jobban melegítsem magunkat./
- Szállj be a belsőzsebembe Húgi, ott nem fogsz fázni annyira te sem.


{45}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by OldMan Vas. Jún. 05, 2011 5:21 am

- Héhéhéhé! Hol a cigi? /Beleharap a füledbe, amitől olyan érzésed lesz, mintha a fele erőd elszívták volna és térdre rogysz./
- Nem mondom ki a nevét, azért Voldemort, hát nem tudod? Tudtam, hogy átvágsz... Abrakadabra!
/Mondja harsányan, és megnő a világ körülötted. Az úton ácsorogsz, de mintha Gulliver ellentéte lennél és furán érzed magad. Némi légyre és vízre vágysz, miközben Hirig leszáll eléd karba tett kézzel./
- Nem illik hazudni a tesódnak Tereus! Most mi legyen?
/Náliát nem érzékeled, csak néha hallasz valahonnan egy-egy tüsszögést, aki talán ő./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by Tereus Vas. Jún. 05, 2011 5:36 am


+ A durcás, hisztis mindenedet?!
/Nézek fel rá a földről. Dohogok magamban./
- Basszus! Így még hidegebb van! Brekekke!
/Pislogok rá párat./
- De most komolyan, ilyen állapotban... brekeke... hogyan adhatnék neked cigit?! Azt sem tudom ki az a Voldemort, hogy vegyek tőle Neked!
/Mondom kissé morogva, mert felettébb nem tetszik ez a helyzet. Ugrok párat előre, nehogy megfagyjak./
+ Szépen vagyunk. Békává változtatott a saját húgom?! +
/Keresem Naáliát. Aggódom érte kicsit./
- Hova tűnt Nália?! Brekeke.
/Körbeugrálom Hiriget./
- Változtass vissza húgi! Ez valahogy nem vicces!


{46}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by OldMan Vas. Jún. 05, 2011 5:49 am

- Na jó. Abrakadabra. /Mondja unottan, feléd int és újra angyalnak érzed magad, zsebedben Náliával. Csak a testvéri szeretet miatt gondolta meg magát, úgy gondolod./
- És most? Minek mész ahhoz az elátkozott forráshoz? Mindenki csak úgy meg akar fürödni benne, de nem jó az semmire. Nincs annak egy csepp varázsereje sem. Szerintem. /Mondja még mindig karba tett kézzel./
- Na gyere, elviszlek odáig, de siess, lassan eljön az éj! /Mondja, és elszelel az úton, le a hegyláb irányába./

OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by Tereus Vas. Jún. 05, 2011 6:03 am


/"Leporolom" magam. Megnézem Náliát, hogy jól van e, nem e esett baja az átváltozás közben./
- Húgi ne olyan gyorsan!
/Rohanok lefelé, hogy átmozgassam magam. Amikor utolérem Hiriget, felkapom és beteszem a belsőzsebembe./
- Még a végén Te is megfázol!
/Elgondolkodom a kérdésén./
+ Azért megyek le oda, mert nem akarok lemondani Rólad! +
/Válaszolok magamnak./
- El van átkozva?!
/Vállat vonok./
+ Nekem mindegy, hogy áldott vagy átkozott az a víz! Csak leszedje ezt a fertőzést ami rajtam van! Utána törődök azzal az átokkal is! +
- Te tudsz valamit ezzel a forrással kapcsolatban, amit nem akarsz elmondani! Mi lesz ha eljön az éj?!


{47}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by OldMan Vas. Jún. 05, 2011 6:56 am

- Ha eljön az éj... neked... nekünk végünk! /Hirtelen megváltozik a hangja, és szinte rettegni kezd. Érzed, ahogy reszket, és szinte átérzed a félelmét. Remegsz a félelem élményétől, ami rád is hatással van. Kiröppen a zsebedből és ellilult ajkakkal azt mondja./
- Van egy lehetőség. Ha megölsz az esszenciám megvéd téged... azoktól... /Mondja neked és elkezdenek patakzani a könnyei. Érzed a belőle áramló, rád irányuló mély szeretet. Egy kis tőrt vesz elő és feléd nyújtja./
- Csak csináld gyorsan, azt akarom, hogy megmenekülj! /Mondja és kitörli a szemeiből a könnyeit. határozottan "áll" a levegőben és szinte már csak azt várja, hogy megöld. Egyedül onnan lehet látni az idegességét, hogy a kezében remeg a penge./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by Tereus Vas. Jún. 05, 2011 7:23 am


- Te megörültél!
/Kiverem a kezéből a tört és szorosan magamhoz húzom, átölelem amennyire átlehet "ölelni" valakit egy tenyérrel.
Szívemre húzom, hogy érezze, zakatol./
- Sosem hagynám, hogy bajod essen! Nem ismerek lehetetlent akkor, ha arról van szó, hogy meg kell védenem téged!
/Óvatosan letörlöm a könnyeit./
- Ne beszélj butaságokat kicsim! Soha nem bántanálak!
/Hangommal és ölelésemmel próbálom megnyugtatni. Közben még jobban megszaporázom a lépteim./
+ Nem hagyhatom, hogy veszélybe kerülj! Minél előbb el kell érnem azt a forrást, hogy eltüntessünk innen! +


{48}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by OldMan Vas. Jún. 05, 2011 7:37 am

/Amint letörlöd a könnyeit, Hirig elmosolyodik, majd millió darabkára robban és ezzel együtt megáll az idő. Minden elhomályosul, csak vörös-fehér ruhás nő alakja, a robbanástól semmi bajod nem lesz, szinte átsuhannak rajtad a testvéred darabjai. Közelebb lép hozzád a nő, aki Danunak nevezte magát./
- Kiálltad a próbát ifjú Tereus, csak maradj ezen a helyes úton. Menj végig és mártózz meg a forrásban. Tudd, hogy a lándzsa többé nem árthat ily módon neked... ez előny is és hátrány is! Emlékeid homályosak lesznek, de tudni fogod, hogy kiálltad a próbát. Menj hát!

/Int a kezével, eltűnik és meglódul a világ körülötted. Nem messze már látod a tavat és a fejed körül-körbe körbe szálló Nália repked boldogan, mosolyogva, láthatólag semmi baja. Nem emlékszel pontosan mindenre, csak egy őzgidára, egy méretes gödörre és Hirigre, aki tudod, hogy vár rád valahol. Nália elszáll a tóig, de ott hirtelen megáll és rád mutat./
- Mártózz meg, nekem nem szabad! Aztán ha lehet, gyorsan hagyjuk el ezt a furcsa és vérfagyasztó helyet, amíg az álcánk tart! /Mondja sürgetően, de körül is néz közben.

Ezt a kis tavat lehetne a nyugalom tavának is hívni, minden csendes, kellemesen nyugodt. Ahogy közelebb érsz érzed, hogy a víz kellemes, bár rajtad még mindig számos vágás, és karcolás van. Ahogy a kezed beleteszed az azon lévő sérülések begyógyulnak./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by Tereus Vas. Jún. 05, 2011 8:48 am


/Megrázom a fejem, mint aki most ébred álmából.
Egy kis ideig figyelem Náliát ahogy ide oda repked, majd megunom és a felhívásának eleget teszek./
- Jól van nem kell sürgetned!
/Morgom./
+ Még ilyen kis pöttömöt?! Te aztán nem vagy szemérmes! +
/Odamegyek a tóhoz és először a kezeim, és az arcom mosom meg./
- Hogy kerültünk egyik pillanatról a másikra ide?
/Leveszem a ruháim és bele gyaloglók a vízbe derékig, majd megmosom magam./
- Neked miért nem szabd megfürdened a tóban?
/Érdeklődöm tovább.
Mikor végeztem a pancsival kimászom, megtörölközöm a pólómban, majd felöltöm a többi ruharészt. A törölközőnek használtat a kezemben fogom./
- Ha kinézelődted magad... részemről mehetünk!


{49}


Tereus: - Legszívesebben most megölném ezt a banyát!


A hozzászólást Tereus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 06, 2011 8:06 am-kor.
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by OldMan Hétf. Jún. 06, 2011 8:02 am

- Nem tudom, hogy kerültünk ide... én... én... /Látszik, hogy nehezére esik kimondania bármit is, majdnem el is pityergi magát./
- Csak érzem, hogy nem tehetem meg, ennyi az egész. A mágia törvénye ellen pedig nem ágálok. /Mondja most már teljesen felszabadultan, mintha az előző meg sem történt volna. Közben ahogy törölközöl észreveszed, hogy nem lettél vizes. Sem a ruhád, se te magad, még a szárnyaidról sem csordogál a víz./
- Jó, induljunk! Vigyázzunk a szellemekkel, gonosz egy bestiák! /Mondja szigorú arcvonásokkal, de neked nevethetnéked támad az arckifejezésétől. Aztán engedelmesen berepül a zsebedbe és kis ujjával mutatja az utat./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by Tereus Hétf. Jún. 06, 2011 8:15 am


/Mivel nem lettem vizes, a pólóm is felöltöm magamra./
- Te, te... nem kell semmit mondanod, ha fáj!
/Próbálom vissza tartani a nevetést, de azét egy mosolyra futja./
- Értettem kisasszony! Arra megyünk!
/Megpróbálkozom a repüléssel./
- Mond csak Nália. Halvány sejtelmed sincsen, hogy hol lehet Hirig? Fontos lenne számomra, ha megtalálhatnám végre.
/Elgondolkodom kicsit./
+ Jó, jó! Megtalálod és utána, hogyan tovább öregfiú?! +
/Igyekszem vissza a Kapuhoz. Nem tudom meddig tart a lepel hatása, így minél előbb elakarom, hagyni ezt a helyet./
- Mesélnél az itteni világról? Pontosabban mi ez a sok lény?
/Halkan sóhajtok./
- Tudnál nekem egy kis tömör, de mégis tejleskörű magyarázatot adni? Esetleg történelem órát? Vagy valakit ajánlani, aki tudna nekem ebben segíteni?


{50}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

"A Tisztaság Kútja" Empty Re: "A Tisztaság Kútja"

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.