Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Helim Aziphim szobái

Go down

Helim Aziphim szobái Empty Helim Aziphim szobái

Témanyitás by Helim Aziphim Csüt. Jan. 06, 2011 6:41 am



A szobába belépve egy nem szokványos terem vár rád. Először, ami szembeötlik az három ajtó, a szoba, amiben állsz ruhatárként szolgál. Az egész lakrésznek keleties hangulata van, de azért egy leheletnyi New York is megtalálható a design-ban.

A bal oldali szobába belépve, a fegyverraktárba jutsz, ami gyakorlóteremként szolgál. A falakat katanák díszítik különböző díszítésekkel és más-más anyagokból, megtalálható itt az egyszerű acéltól, az a nemesfémesen át a ötvözet kardokig. A kardokon főleg sárkány minták találhatóak, de azért előfordul más díszítés is. A földön tatamik találhatóak, illetve a szobában megtalálható minden, ami a csak az edzéshez kell a bérgyilkosnak.

Középre belépve a hálószobába léphetsz, itt csak egy ágy található és pár szekrény, melyekbe a személyes tárgyak vannak belepakolva.

Jobb oldali ajtón túl található egy kis könyvtár, jó pár könyves polccal és szekrénnyel, illetve egy olvasó asztallal. A könyvek főként történelemmel, fajok részleges leírásával és az új harcmodorokkal foglalkoznak.

// Egy személyes kérés: Mivel egyszerre csináltam 3+1 szobát, ezért a post elejére minden betévedő írja ki, hogy melyik részben van. Példa az első hozzászólásban! Elérhető helyszínek: Előszoba, edzőterem/fegyverraktár, hálószoba, könyvtár//

Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Helim Aziphim szobái Empty Re: Helim Aziphim szobái

Témanyitás by Helim Aziphim Csüt. Jan. 06, 2011 8:03 am


/A folyósokon vándorolva végül ráakadtam, arra a számomra szimpatikus ajtóra. Igazából az én ajtóm nem különleges, csak egy egyszerű faajtó. Nem sokat haboztam, hanem beléptem rajta./

[Előszoba]
/Egy előszobába jutottam, nem sok dolog volt itt, egy beépített szekrény, egy fogas, és három ajtó./
+ Jó lesz felfedezni ezt a helyet! A középső ajtó tűnik szimpatikusnak.+
/ Teketóriázás nélkül léptem be a középső ajtón./

[Hálószoba]
+ Tényleg tud valamit ez a domb... Ez a hely szinte olyan, mint a newyork-i lakásom háló szobája volt.+
/Gondolataim közben odasétálok az ágyamhoz és leülök rá, majd lefekszek. Egy kicsit pihenek és élvezem új "lakásomat"/
+ Valóban kényelmes ez az ágy... De most feltérképezem a helyemet.+
/ Felállok és kilépek az előszobába, majd átmegyek a tőlem jobbra lévő szobába/

[Edzőterem]
/Kinyitom az ajtót és feltárul előttem a fegyverraktáram és az állam leesik./
-Hogy az a... - /csúszik ki a számon/ - Ez valami csodálatos! Ha lesz időm biztos végigpróbálom azokat a kardokat!
+ Mi a francért beszélek magamban? Nézzük meg az utolsó szobát!+
/Elindulok az utolsó szobába/

[Könyvtár]
+ Ezek szerint nem kell elmennem H'Sekiratba, van egy házi könyvtáram! Na nézzük csak a könyveket!/Odalépek az első polchoz és elkezdem nézni a könyvek gerincét/ A portálok története... A varázslat nagy vonalakban... Mágikus fajok... A sidhék tulajdonságai... A világ története... A Tíz Város szövetsége és megalakulása... Ezek aztán hasznosak lesznek!/lekapok pár könyvet és az olvasó asztalhoz sietek./
--Pár óra múlva--
+ Végre van valami rálátásom erre a korra! Viszont a kardomat jobb lesz lecserélni, az acél nem tesz jót a mágikus tulajdonságaimnak. Megyek lecserélem a kardomat valami másra, remélhetőleg van ott valami mágikus kard...

(26)
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.