Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

+5
Jackyll
Lynarin Seeragic
Alyara Nirois
Rabraquat
Nemesis
9 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Hol legyen a találkozó?

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_lcap0%Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_lcap0%Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_lcap17%Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_lcap0%Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_lcap0%Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_lcap17%Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_lcap0%Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_lcap66%Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban I_vote_rcap 66% 
[ 4 ]
 
Összes szavazat : 6
 
 
Poll closed

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Nemesis Kedd Jan. 04, 2011 10:58 pm

Az a meglátásom, hogy így a legegyszerűbb. Wink

Lehetőségek:

Kávézó. "Eldugott helyen," Corvinus egyetem közelében, forgalmasabb, egyetemisták számára gyakrabban látogatott hely. Előnye: van wifi és konektor. Hátránya: az árak nem éppen rózsásak.
(Természetesen nem ez ez egyetlen hely amit ismerek.)
Jellemző fogysztás egy 3 órás találkozó alatt: 400 - 1000 Ft.

Teázó. Eldugott helyen szerepjátékosok által gyakran látogatott hely.
Előnye: össze lehet futni különdböző arcokkal. Zsíroskeny, sajttál, billiárd, társas és más érdekességek. Hátránya: pince helység, előfordul, hogy hideg van és dohszag.
Jellemző fogysztás egy 3 órás találkozó alatt: 400 - 800 Ft.

Teázó. Eldugott helyen krézi emberek által gyakran látogatott helyszín.
Előnye: kellemes alaphangulat, társasjátékok, szimpatikus személyzet. Hátránya: Az alacsonynál egy kicsit magasabb színvonalú árak. Semleges: Pincehelység, viszont se nem dohos, se nem hideg.
Jellemző fogysztás egy 3 órás találkozó alatt: 400 - 700 Ft

Kocsma. Nem túl eldugott helyen, a Keletitől nem messze, a 7-es busz vonalán. Előnye: kényelmes árak. Hátránya: zsúfolt, és olykor részeg punkok is vetemednek oda. Pincehelység.
(De persze ismerek ezer másikat. XD)
Jellemző fogysztásegy 3 órás találkozó alatt: 500 - 1000 Ft (Az ember hajlamos újabb köröket kérni.)

Gyorsétterem. Bármelyik alkalmasabb Meki vagy jól felszerelt Börger. Előnye: fix árak, senkit se ér meglepetés. Lehet, van free wifi.
Hátránya: zajos és nem látnak szívesen hosszútávon.
Jellemző fogysztás egy 3 órás találkozó alatt: ~ 1000 Ft.

Teázó. Neves, elvont teázó relativ fix árakkal. A városban több helyen is megtalálható. Előnye: Nem feltétlen pincehelység. Központi helyeken található. Az egyik helyszín például tizenöt percnyire lenne az Etele tértől (Kelenföldi pályaudvar).
Jellemző fogysztás egy 3 órás találkozó alatt: ~ 700 Ft.

Szerepjátékbolt. Nem javaslom, mivel jellemzően nagyon eldugott helyen vannak és roppant mód képesek elvonni az ember figyelmét az alap témáról. Inkább második-harmadik alkalommal.
( Ilyen helyekre majd foglak titeket hívni "privátban" is. Wink )
Jellemző fogysztás egy 3 órás találkozó alatt: 0 - 700 Ft. Könnyen előfordulhat, hogy hazaviszel egy új könyvet ~ 3500 Ft környékén.

Csokoládé és kávé. Egy csöppnyi menyország valahol a Deák Ferenc tér környékén, nem messze a múzeumtól. Igazi forrócsokoládé mindenféle kivitelben (eprestől az extrém fűszeresen kersztül). És mindez kávéval keverve... az ízek, az álmodozás és az ébrenlét szerelmeseinek egyaránt ajánlom!
Előnye: Hihetletlen ízvilág, kis méretű hely. Hátránya: Kicsi a hely. Előre kell foglalni asztalt. És nem éppen olcsó kategória.
Jellemző fogyasztás egy 3 órás találkozó alatt: 500-900 Ft. (Általában két pohár csokinál vagy kávénál több nem fér beléd.)
Nemesis
Nemesis
Mesélő - H'Sekirat, Vhinudrat és Anolgelis moderátora

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mystical Future - A XXIX. század

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Rabraquat Kedd Jan. 04, 2011 11:14 pm

A csokis cuccra szavaztam. A Sirius teaház sem rossz, ott egész nagy hely van és 600 körüliek a teák (kb. 2 csésze), a Blaha és az Astoria közt találjuk meg, tehát metróközeli Smile. De a csokis nekem bejön, amúgy bármelyik teázó is Very Happy
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Nemesis Szer. Jan. 05, 2011 12:41 am

Rabraquat írta:A csokis cuccra szavaztam. A Sirius teaház sem rossz, ott egész nagy hely van és 600 körüliek a teák (kb. 2 csésze), a Blaha és az Astoria közt találjuk meg, tehát metróközeli Smile. De a csokis nekem bejön, amúgy bármelyik teázó is Very Happy

Az egyik hely a Sirius Wink
Nemesis
Nemesis
Mesélő - H'Sekirat, Vhinudrat és Anolgelis moderátora

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mystical Future - A XXIX. század

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Alyara Nirois Szer. Jan. 05, 2011 7:14 am

Siriust szeretem. Szóval én arra szavaznék. Bár így nem tudom, hogy melyik. Szóval láthatatlan szavazatom arra tenném, ha nem a csokisra. xD
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Rabraquat Kedd Jan. 11, 2011 7:05 am

Szavazzanak, akik még nem tették!
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Vendég Kedd Jan. 11, 2011 7:10 am

Nekem kérésem lenne, igen tudom, sok van.... Szóval, ha eldőlt majd, hogy hol leszünk akkor egy "Hogy jutok oda egyszerűen és gyalog!" térképet ha valaki felvázolna nekem akár szóban, azt megköszönném. Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Rabraquat Kedd Jan. 11, 2011 7:30 am

Lesz térképed és leírásod:) Amint Naryky bácsi leírja, hogy hol a hely, ha nem ér rá, akkor én csinálok neked egy odajutási térképet/leírást. Szóval vagy Tőle, vagy tőlem kapsz valamit, vagy akár oda is mehetünk találkozni a nyugatihoz...ez még képlékeny Very Happy
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Nemesis Kedd Jan. 11, 2011 8:26 am

Térkép lesz. Sőt, még a telefonszámomat is megkapod. Razz
Nemesis
Nemesis
Mesélő - H'Sekirat, Vhinudrat és Anolgelis moderátora

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mystical Future - A XXIX. század

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Lynarin Seeragic Kedd Jan. 11, 2011 9:28 am

ÁH kibújtam az új szerelmetes könyvemből, erre azt látom, kimaradtam a szervezkedésből. Razz Na gyorsan bepótolom. Razz
A teaházak nekem is jók, pincében is elvagyok, a hideg nem zavar, a dohszag igen. Razz Tehát a teaázók közül nekem bármelyik jó, a csokis helyre meg tudjátok hogy úgyis bármikor elmegyek. Razz
Ellenben térképre és interaktív segítségre, esetleg GPS koordinátákra nekem is szükségem lenne, mert jelentős hiányosságaim vannak tájékozódás terén. Razz Egyszerűsítsünk, nagy valószínűséggel a Moszkván kívül sehová nem találok el. Razz
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Nemesis Kedd Jan. 11, 2011 11:02 am

Otthon vagyok Budapesten. Eljuttatlak akár a mennyekbe is Razz

(FÚÚÚÚJ! TE SZERELMES KÖNYVEKET OLVASOL?! BLÖE...)
Nemesis
Nemesis
Mesélő - H'Sekirat, Vhinudrat és Anolgelis moderátora

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mystical Future - A XXIX. század

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Lynarin Seeragic Kedd Jan. 11, 2011 11:06 am

Ez kicsit durva volt, elég lesz egy térkép is nekem... Razz
Amúgy szerelmes?? Kikérem magamnak! Razz Szerelmetes. Razz És mellesleg sci-fi. Very Happy
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Nemesis Kedd Jan. 11, 2011 9:29 pm

Pedig arra gondoltam, hogy "kérjük nyomja meg a piros gombot, és nyugodjon békében!" XD
Nemesis
Nemesis
Mesélő - H'Sekirat, Vhinudrat és Anolgelis moderátora

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mystical Future - A XXIX. század

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Lynarin Seeragic Kedd Jan. 11, 2011 9:42 pm

Óh köszi, rád igazán lehet számítani. Razz
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Vendég Szer. Jan. 19, 2011 8:18 am

Mondjatok egy konkrétumot, hogy hova megyünk léci!!! Őrlődöm, hogy még mindig nem konkrét!! Sad Lécii!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Vendég Szer. Jan. 19, 2011 8:55 am

Szerintem pestre Very Happy

Na viccet félre téve, én kérnék annyit, ha lehet akkor vagy a Nyugati környékére (gyalog fél óra) vagy metró közelbe hogy ne kelljen sokat átszállni mert akkor fix hogy eltévedek. Amúgy lehet hogy egy nagyon kicsit később fogok befutni mert még találkoznom kell 1-2 "rajongómmal"

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Nemesis Szer. Jan. 19, 2011 8:59 am

Very Happy Nekem elég konkrétnak tűnik a szavazás állása. Very Happy

Tehát, akkor a helyszín:
Azték Choxolat!


Cím: 1054 Budapest, V.kerület, Károly krt. 22 - Semmelweis u. 19.

A találkozó helyszíne:

Deák Ferenc tér, Meki előtt (mert azt mindenki megtalálja)
Nemesis
Nemesis
Mesélő - H'Sekirat, Vhinudrat és Anolgelis moderátora

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mystical Future - A XXIX. század

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Nemesis Szer. Jan. 19, 2011 9:00 am

Ja, és mindenki megkapja a számomat, szóval, aki "eltéved" az hívhat... Smile
Nemesis
Nemesis
Mesélő - H'Sekirat, Vhinudrat és Anolgelis moderátora

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mystical Future - A XXIX. század

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Vendég Csüt. Jan. 20, 2011 7:44 am

Köszi az össze foglalást!! Smile

UI.: Szólok, hogy ne érjen váratlanul. Anyám kitalálta, hogy megnézi kikkel találkozok, így elkísér a Deák térre. Jó fej és kedves, csak félt. (A Csellengők c. műsor miatt vagy másért.)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Rabraquat Csüt. Jan. 20, 2011 8:39 am

Kira Smith írta:UI.: Szólok, hogy ne érjen váratlanul. Anyám kitalálta, hogy megnézi kikkel találkozok, így elkísér a Deák térre. Jó fej és kedves, csak félt. (A Csellengők c. műsor miatt vagy másért.)

Ez aranyos Smile. Várjuk szeretettel Smile.
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Nemesis Csüt. Jan. 20, 2011 9:42 am

Kira Smith írta:Köszi az össze foglalást!! Smile

UI.: Szólok, hogy ne érjen váratlanul. Anyám kitalálta, hogy megnézi kikkel találkozok, így elkísér a Deák térre. Jó fej és kedves, csak félt. (A Csellengők c. műsor miatt vagy másért.)

Semmi baj. Nem fogjuk leharapni anyud fejét. Razz
Nemesis
Nemesis
Mesélő - H'Sekirat, Vhinudrat és Anolgelis moderátora

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mystical Future - A XXIX. század

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Vendég Csüt. Jan. 20, 2011 10:13 am

Nem is attól félek! XD Razz

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Jan. 21, 2011 7:51 am

Attól hogyha meglát engem szívrohamot kap? ne aggódj, majd veszek fátylat... Razz
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Vendég Pént. Jan. 21, 2011 8:34 am

Anyám azt üzeni h nem kell a fátyol és h a csokit ő sem hagyja ki ezért beül velünk. Remélem nem baj! Smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Alyara Nirois Szomb. Jan. 22, 2011 8:32 pm

Őszintén szólva furcsállom, elvégre semmit sem fog érteni abból, amit mondunk, és nem valószínű, hogy élvezni fogja ezt az egészet... Razz De felőlem okés, engem nem zavar mindaddig, amíg el nem kezd kérdezősködni arról, hogy miért léptem ki a kórusból.
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Nemesis Szomb. Jan. 22, 2011 11:50 pm

Alyara Nirois írta:engem nem zavar mindaddig, amíg el nem kezd kérdezősködni arról, hogy miért léptem ki a kórusból.

LOL
Nemesis
Nemesis
Mesélő - H'Sekirat, Vhinudrat és Anolgelis moderátora

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mystical Future - A XXIX. század

Vissza az elejére Go down

Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban Empty Re: Szavazás a találkozó helyszínével kapcsolatban

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.