Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Találkozás

Go down

Találkozás Empty Találkozás

Témanyitás by Vendég Vas. Nov. 21, 2010 4:18 am

Kezdő helyszín:H'Sekirat, Fősugárút
Kezdő karakterek: Leila Liathana, Kira Smith
Kezdő napszak:Este 11 óra

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Találkozás Empty Re: Találkozás

Témanyitás by Vendég Kedd Nov. 23, 2010 9:37 am

/Végig sétáltam a Fősugárúton, nézelődve, gondolkodva. Betértem a Kávézóba Ittam egy üdítőt, aztán sétálgattam tovább, nem törődve semmivel. Aztán arra lettem figyelmes, hogy valami fénylik előttem és heves kiabálást hallottam. Arra gondoltam nem kéne beleavatkozni, úgyhogy megfordultam és vissza indultam a kávézó felé. Bementem és leültem egy asztalhoz és rendeltem még egy üdítőt. Lassan iszogattam, egyszer csak berobbant az a lány akit ragyogni és veszekedni láttam. Oda jött hozzám és leült velem szembe. Csak nézett rám, végül én szólaltam meg./
-Szia Kira vagyok. Téged hogy hívnak?

(12)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Találkozás Empty Re: Találkozás

Témanyitás by Vendég Csüt. Nov. 25, 2010 2:00 pm

/Zavartan mászkáltam az utcákon, fogalmam sem volt róla, hogy hova cseppentem. Tökéletesen úgy éreztem magamat mit Alice csodaországban, minden olyan új volt és teljesen modernül hatott mintha már nem is a saját koromban lettem volna. Nem az teljesen lehetetlen hiszen az időutazás lehetetlen legalább is úgy tudtam.
Nagyon furán éreztem magam mintha a testem jelentős változáson ment volna keresztül, de nem láttam semmi furcsát.
Hirtelen egy férfi ugrott elő a sötétségből és a kabátját széttárta, nem volt alatta semmi. Megpróbáltam megőrizni a lélekjelenlétemet,de nem bírtam ki így felsikítottam és befutottam az első helyre amit megláttam. Ijedtemben véletlenül már egy foglalt asztalhoz ültem le./
- Elnézést kérek nem láttam.-/Szabadkoztam majd már egy valóban üres asztalhoz ültem le./

[3]

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Találkozás Empty Re: Találkozás

Témanyitás by Vendég Pént. Nov. 26, 2010 6:53 am

/Mi után a lány elment én még megittam az üdítőm Aztán még üldögéltem egy kicsit./
+Vajon az a lány mit csinált kint az utcán? Azt halottam, hogy sikítozik, de mitől?
/Fogtam magam és oda mentem az asztalához./
-Leülhetek? /Kérdeztem tőle. Vártam mit válaszol. Valószínűleg elküld, de akkor sem lesz nagy baj, mert akkor haza megyek és kialszom magam végre. Ásítottam egy nagyot és vártam tovább mit válaszol. Jó sokáig vártam és mikor úgy láttam már nem is fog válaszolni, megfordultam és a kijárat felé vettem az irányt./

(16)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Találkozás Empty Re: Találkozás

Témanyitás by Vendég Vas. Nov. 28, 2010 3:56 am

/Nagyon zavart pillanatokat élt át talán egész életében nem volt ilyen kétségbeesett és tehetetlen. Sejtése sem volt arról, hogy hogyan került ide és, hogy mi történt vele. Amit biztosan tudott, hogy már nem a saját korában van hanem egy másikban talán jóval későbbiben legalább is a város látképe erre utalt.
Annyira el colt foglalva azzal, hogy felfogja mi is történt vele, hogy észre sem vette hogy az előbbi lány odament hozzá és szólongatta, mire észbe kapott már a lány az ajtó felé indult. Az első pillanatban nem bánta aztán rájött, hogy talán választ nyújthat a kérdéseire./
- Persze leülhetsz, ha még szeretnél.-/Kiáltott utána./

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Találkozás Empty Re: Találkozás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.