Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Egyszer volt, hol nem volt...

Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Vendég Vas. Okt. 31, 2010 8:20 am

Kezdő helyszín: H'Sekirat, 3. szint Fősugárút
Kezdő karakterek: Drake és Kira Smith
Kezdő napszak: Éjjel


A hozzászólást Kira Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 09, 2010 7:59 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Re: Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Vendég Vas. Okt. 31, 2010 8:34 pm

/Épp az utcán sétáltam Annatina nagyi boltja felé, mert én nem akartam itt élni és nem is ismertem itt senkit, arra a következtetésre jutottam, hogy ha vissza felé megyek át azon az ajtón akkor visszamehetek a régi életembe. Vagyis oda, abba a borzadályba nem ,de a földi életbe igen./
+ Hogy lehet az, hogy egy béna ajtó miatt átjutok egy másik idő számításba és még vámpír is lett belőlem. /Zsörtölődtem magamban. Az emberek vagy inkább lények nem foglalkoztak velem. Hirtelen valami nagyon hideget éreztem. Felnéztem, mivel eddig a földet néztem hátha még kevésbé vesznek észre, és meg láttam egy sötét bőrű fickót./

(5)


A hozzászólást Kira Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 04, 2010 9:13 pm-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Re: Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Vendég Csüt. Nov. 04, 2010 10:10 am

/Miután kiértem az erdőből, valahol két város között lehettem és egyik sem Ghsot volt. Ennek felettéb örültem. Elemrültem a gondolataimban és észre sem vettem, hogy azelőtt a bolt előtt megyek el, ahol átjöttem ide. Mereven bámultam a bolt kirakatát, amikor hirtelen átmentem valamin. Vagy épp valakin. Mikor visszanéztem, láttam, hogy egy nő áll mögöttem. Tévhit, hogy nem érzünk semmit. Érzünk, de az összetételünk nem engedi, hogy megofgjuk. Legalábbis nem mindenkié./
- Miért nem figyelsz? - /kérdeztem vissza modoromhoz méltón./

(13)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Re: Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Vendég Csüt. Nov. 04, 2010 9:23 pm

-Én figyeltem! Na jó nem. Mindegy. /Megfordultam és indultam tovább. Mikor oda értem bementem és át mentem volna az ajtón, de rájöttem, hogy a menekülés nem jó módszer. Vissza mentem a Fősugárútra és utánna futottam ennek a fura lénynek./
-Várj! Te mi vagy? /Kérdeztem tőle./

(6)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Re: Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Vendég Pént. Nov. 05, 2010 4:39 am

/Mondott valamit, amit nem igazán értettem, majd elviharzott. Én folytattam utamat szépen lassan, ráérősen, nem figyelve, hogy éppen min, vagy megint kin megyek át. akkor meghallottam ismét a nő hangját a hátam mögül. Megfordultam és igazam lett. Akin az előbb átmentem állt velem szemben ismét és megkérdezte, hogy mi vagyok./
- Mi a válaszod erre a kérdésre: a XXI. században legendának tartották őket, mesének, szóbeszédnek. A halottak lelkei, akik a földön ragadtak és kísértik az élőket? - /kérdeztem nyersen és nem érdekelt, hogy minek titulál. Ilyen a modorom sajnálom./

(14)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Re: Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Vendég Pént. Nov. 05, 2010 5:05 am

/Picit megdöbbentem a válaszon, de megnyugtatott, hogy van valaki aki a nyers, mert már elegem volt a köntörfalazásból./
-Lidérc vagy? Elvileg én vámpír, de már semmiben nem vagyok biztos. Ez a hely hátborzongató. Te mióta vagy itt?
/Ekkor láttam rajta, hogy elege van belőlem így inkább befogtam a számat, de még egy kérdést fel kellett tennem amit mostanában elég sokszor ismételgetek.
-Segítesz? Valahogy meg kéne találnom a helyem, de nem tudom hogy kezdjek hozzá.
/Mondtam neki és próbáltam úgy nézni, hogy szmpatikus legyek és el vállalja a pesztrálást./

(7)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Re: Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Vendég Pént. Nov. 05, 2010 5:16 am

-Lidérc, szellem, kísérter. Ki minek nevezi. - /válaszoltam. Egy darabig elnézegettem a lányt. A fogai elárulták, hogy vámpír. Már odaát is jó megfigyelő voltam már odaát is, ez itt sem változott./
-Ha jól tudom a te városod Necradit, de ha olyan, mint az enyém akkor nem akarsz odamenni. - /nem elrettenteni akartam, ez egyszerűen így volt. Ha az ő városa is körbe van véve valamivel, ami visszatartja, akkor ő sem fog tudni kijönni és ő sem akar majd odamenni. De ezt így elég hamari volt kijelenteni, hisz nem is ismerem./
- Segíthetek megtalálni, de tartozni fogsz, és én már meghaltam. Nem tudnak még egyszer kinyírni. - /mondtam./

(15)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Re: Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Vendég Pént. Nov. 05, 2010 6:00 am

/Örültem, hogy segít, de volt valami abban ahogy beszélt és mi nem jó a szellemek városában?/
+Szerintem tökjó lehet a szellemváros! Biztos olyan mint nálunk a halloween.
-Engem, hogy lehet meg ölni? Úgy mint a filmekben, karóval meg ilyesmivel?
/Tényleg érdekelt, de már megint el tértem a témától. A lényeg, hogy segít kiigazodni ebben a nagy kuszaságban./
-Te figyu milyen kísértetnek lenni? Vagy lidércnek. Ahogy jobban szereted.
+Na jó elég a fecsegésből! Koncentrálj! /Mondtam magamnak./

( 8 )

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Re: Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Vendég Pént. Nov. 05, 2010 11:05 am

/Remélem kivételesnek érzi magát. Mivel a világ "legjobb" modora az enyém, nem igen vagyok kedves. Kivéve most. Az alakváltóval való találkozás okán örültem, hogy nem kell elmennem Ghsot-ba./
- Fogalmam nincs, hogy hogy lehet megölni téged, de ha meg tudom első dolgom lesz. - /na jó, ez lehet, hogy kicsit erős volt. De ilyen mikor kicsit jobb a kedvem. Ha rosszabb lenne, itt rögtön kipróbálnék minden módszert./
- Meghaltam. Szerinted milyen? Mondjuk annyi előnye van, hogy bármikor be tudok lesni a női vécébe, fürdőkbe és hasonlók, mert nem vesznek észre. - /kacsintottam egyet, hisz ez jó móka volt. Nem olyan rég voltam itt, de azért már kezdem uralni a képességeimet./
- Mi voltál odaát? - /kérdeztem és a fejemmel hátra böktem a boltra./

(16)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Re: Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Vendég Szomb. Nov. 06, 2010 2:02 am

-Mikorra gondolsz? Mielőtt átjöttem vagy most mikor össze ütköztünk vagy mi? Mielőőt átléptem volna éppen szökésben voltam otthonról. Most meg vissza akartam menni, de meggondoltam magam. Inkább megpróbálok itt élni.
/Arra gondoltam, hogy az előző leskelődős vicce ha vicc akart is lenni nagyon gyenge volt. Na, de min egy. Szóval nem tudja, hogy lehet engem meg ölni, de látszott rajta, hogy most rögtön kipróbálná a lehetőségeket. Úgy tetem mintha nem látnám rajta és inkább nem is foglalkoztam vele. Én elindultam a Fősugárúton a kávézó felé csak reméltem, hogy követni fog. Miközben mentem úgy gondoltam most van lehetőségem körülnézni egy kicsit. Néztem a különböző lényeket és arra gondoltam most nem is olyan félelmetesek mint mikor először kijöttem a boltból. Nem tudtam, hogy a lidérc követ e, de reméltem./
+Tényleg még meg sem kérdeztem a nevét. Mindegy szerintem lesz még rá lehetőségem.

(10)


A hozzászólást Kira Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 09, 2010 7:59 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Re: Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Vendég Szomb. Nov. 06, 2010 10:59 am

/Követtem. Nem lett volna ínyemre, ha baja esik. Velem látták utoljára, megint én lennék a közellenség. Mázlimra, ha akarok simán el tudok tűnni./
- Szökésben? Mi történt? - /kérdeztem és azon gondolkodtam, hogy vajon rokonlélek, vagy csak a szokásos lázadó tini? Ki az a marha, aki elszökik otthonról? Én mindig egy otthonra vágytam, de csak börtönt és elmegyógyintézetet, majd kivégzést kaptam. Az én helyzetemben senki nem vágyna vissza a XXI.-be. Köröznek, legalábbis szerintem. Utolértem, sőt kicsit el is mentem mellette, elkalandoztak a gondolataim./
- Most merre mész?

(17)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Re: Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Vendég Kedd Nov. 09, 2010 7:57 am

-A kávézóba, én szomjas vagyok. Közben pedig elmesélhetnéd te hogyan kerültél ide.
/Láttam, hogy nem nagyon tetszik neki az ötlet, de nem érdekelt. Akkor is szomjas vagyok. Beléptem a kávézóba éreztem, hogy Drake is követ és minden szem ránk tapadt./
-Mit néznek? /Súgtam oda neki. Ő rám nézett. Úgy láttam a szeméből, hogy ő sem tudja./
+Már csak ez hiányzott!

(11)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Re: Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Vendég Csüt. Nov. 25, 2010 10:41 am

/Egy kávézó felé vette az irányt, hogy szomjas. Felőlem, ám legyen. Én rég nem eszem, nem iszom és nem alszom. Legalábbis mióta ide átjöttem. Beléptünk a kávézóba és éreztem, hogy minden szempár ránk szegeződik. Vagyi lényegében rám, mert egy vámpír szabadon annyira nem érdekes látvány, ellenben egy szabad lidérccel, akinek elvileg Ghsot-ban kéne lennie bezárva, és nem szabadon császkálnia. Ennek hangot is adott, és halkan megkérdezte, hogy mit néznek ennyire a kávézóban./
-Gondolom engem. Egy szabad vámpír nem akkora szám, mint egy szabad lidérc. - /válaszoltam. Tudtam, hogy félnek tőlem, éreztem az energiájukban, ugyanis ellenem nincs fegyver. Bezárni be tudnak például egy sóból szór körbe, de megölni képtelenség./
-Ha szeretnéd, később, kint, elmagyarázom miért néztek így rám. - /súgtam vissza./

(18)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Re: Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Vendég Pént. Nov. 26, 2010 6:42 am

-Nem később, most!! /Súgtam vissza. Meg fordultam és kimentem a kávézóból. Már nem érdekelt jön e utánam vagy sem, az sem érdekelt hogy segítsen boldogulni. Elegem volt ebből a napból egy életre. Csak rohantam nem tudom merre de egy fényes kapuszerű izénél meg kellett állnom./
+Vajon hova vezet? /Gondoltam magamban. Egyre közelebb merészkedtem a kapuhoz. Az állított meg, hogy valami zajt hallottam magam mögül. Meg fordultam, hogy megnézzem mi az, de valami a fejemnek csapódott és elvesztettem az eszméletemet./

/Később arra ébredtem, hogy beszélgetnek felettem./

(15)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Re: Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Vendég Vas. Dec. 19, 2010 2:57 am

/Az események nagyon gyorsan pörögtek és a nő parancsolóan vissza suttogott a fülembe, hogy most mondjam el miért néznek így a kávézóban. Épp hogy csak bele kezdtem a mondatomba a lány sarkon fordult és kiviharzott a kávézóból. Nem tudtam mire vélni./
+Nők. - /ráztam meg a fejem majd lassan utána indultam. Amikor kiértem egy kapualj felé tartott. Nem tetszett a dolog és uátna kiabáltam, de mintha meg sem hallotta volna. Összeesett. Én láthatatlanná váltam, és figyeltem, ahogy egy kisebb tömeg gyűlik össze körülötte. Nem akartam, hogy engem gyanúsítsanak valamivel, inkább "fedezékből" figyeltem az eseményeket./

(19)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyszer volt, hol nem volt... Empty Re: Egyszer volt, hol nem volt...

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.