Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Új ismerős...?

Go down

Új ismerős...? Empty Új ismerős...?

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Szept. 30, 2010 3:29 am

Kezdő helyszín: Valahol H'Sekirat és Gsoht között, egy erdőségben
Kezdő karakterek: Drake és Alyara Nirois
Kezdő napszak: kora délután
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Szept. 30, 2010 3:42 am

/Madárként hasítottam a levegőt. Imádtam repülni. Áldottam az eget, hogy annak idején a fátyol alakváltót csinált belőlem. Nem volt mágikus képességem (illetve a boszorkányrészemnek igen), de át tudtam változni mindenféle állattá. Madárrá is. És ha repültem, újra szabadnak érezhettem magam. Nem voltam elveszve, nem voltak kétségbeesett gondolataim. Egyszerűen csak élveztem a repülés örömeit.
Valójában azért változtam át, és repültem el Polimetronból, hogy végre hírt halljak a nővéremről. Nagyon rég találkoztam vele, és sajnos ebben a furcsa világban nem is tudtunk még igazán kiigazodni. Annyit tudtam róla, hogy most éppen a Tündérdombok egyikében tartózkodik, de Domb mágikus eredete révén nem mutatkozott meg nekem, így inkább Necradit felé vettem az irányt. Máig nem felejtem el az első napomat itt, amikor Heather egy Tédien nevű nőt majdnem megölt, miközben a szomját csillapította.
Sokat utaztam ma, elfáradtam. Alattam a végtelen fenyvesek tengere volt. Elkezdtem kémlelni az erdőséget. Szerencsére megláttam egy kisebb tisztást, ahová le tudtam ereszkedni. Aztán eszembe jutott, hogy nem is vagyok azért olyan nagy, de a fákat nem mertem megközelíteni - vagyok olyan ügyes, és felnyársalom magam egy ágra.
Amikor talajt értem visszaváltoztam. Érdekes, hogy a ruháim nem tűntek el, amikor állati testet vettem fel, inkább olyanok voltak, mintha hozzánőttek volna emberi testemhez.
Mélyen kifújtam a levegőt. Vajon miért látszódik a leheletem...?/

(17)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Vendég Csüt. Szept. 30, 2010 3:54 am

/Amint átléptem a fátyolon rögtön negatív visszajelzéseket kaptam. Ehhez hozzá voltam szokva, úgyhogy nem érdekelt. Egy vaskosabb faágon üldögéltem magamban. Nem volt kedvem belépni a teleportkapuba, hogy aztán annak a h*lye nevű városnak a foglya legyek egész életemben. Ami vicces, mert már nem igazán fogok meghalni. A változás nagy előnyökkel járt, aminek rettentő mód tudtam örülni. Valahogy úgy éreztem, hogy amire egész életemben vágytam, most válósággá vált. A rendőrök meg kereshetnek a túloldalon. Marhák. Ekkor megláttam valamit átsuhanni. Mintha egy madár lett volna. Sosem kellett táplálkoznom mióta átléptem és nem is kívántam. De egy madárral mindig vicces dolgokat lehet művelni. Éreztem, hogy rengeteg energia szabadul fel belőle. Ezt még érdekesebbnek találtam. Leugrottam a fáról, hisz az esés sem árt már nekem, és elindultam arra, amerre érkezni sejtettem a jövevényt. Hamarosan egy "ember" állt előttem. De ki ő.?/

(3)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Szept. 30, 2010 4:03 am

/Halkan felsikoltottam, amikor megláttam egy közeledő alakot. Nem volt hangos, és csak egy pillanatig tartott, de tényleg megijedtem. Abszolút nem számítottam egy férfira egy erdő kellős közepén./
- Elnézést, segíthetek valamiben? /kérdeztem nyugodt hangon.
Kezemet összefontam a mellkasomon. Megnyugtató volt érezni a krémszín köpeny bársonyos tapintását a kezeim alatt.
Végigmértem az idegent.
Fekete volt. Nem volt semmi bajom velük, mégis, nem számítottam rá, hogy még itt is lesznek. Váratlan volt. Aztán ott volt az a fehér köd a férfi teste körül. Amiben néha eltűnt, és csak a szeme sejtelmes ragyogását láthattam. Azonnal tudtam, hogy mi ő: lidérc./

(20)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Vendég Csüt. Szept. 30, 2010 6:23 am

/A lány megijedt. Ennek örültem is, de ugyanakkor természetesnek vettem. Játszani kezdtem vele. Eltűntem a szeme elől, és egy jó ideg nem is tűntem fel. Megmozgattam a fák ágait, játszottam az aljnövényzettel. Akkor meghallottam a hangját. Segíthet-e valamiben. Elmosolyodtam. A háta mögött váltam ismét láthatóvá./
- Segíts! /mondtam vissza neki, majd ismét eltűntem. Nem messze tőle tűntem fel. Majd egy villanás és már a személyes zónájában is voltam./
- Segítsd! /imádtam ezt. Tényleg megkaptam, amit eddig akartam életemben./

(4)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Szept. 30, 2010 6:50 am

/Szórakozott velem. Remegtem a dühtől. Egy jó szándékú kérdésből viccet csinált./
- Elég legyen! /kiáltottam fel, mire testem eltűnt, és egy gyönyörű griff állt a helyén. Fejedelmi tekintetem a semmibe fúrtam. Pont oda, ahol a lidércnek kellett lennie. Ekkor elménk összeért, és én fejedelmi testem hangjával gyömöszöltem a szavakat a másik fejébe:/
- Feldühítettél. Ne játssz velem balga játékokat! Tapasztaltabb vagyok nálad, maga Merlin apám helyett apám ezen a világon, és semmivel sem árthatsz nekem! Fel vagyok vértezve mindaz ellen, amivel te bántani tudnál engem!
/Kiterjesztettem szárnyaim, és élesen felrikoltottam. Remélem megértette, hogy ki most a főnök./

(23)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Vendég Csüt. Szept. 30, 2010 7:08 am

/A nő nem adta magát könnyen. Sikerült halálra rémisztenem, majd olyan történt, amire nem számítottam. Átváltozott, és a nő helyén most egy griff madár állt. Hallottam a hangját a fejemben./
-Szóval telekinetikusan beszélsz. Felemelő. /Még mindig nem tágítottam, ugyanis nálam az előny, és ezen nem lehet változtatni. Hablatyolni kezdett valami Merlinről, meg védelemről, meg ki tudja még miről./
-Te nem tudsz engem bántani, ellenben fordítva. Azt csinálok veled, amit akarok, míg te tehetetlen leszel, legyél akármilyen alakban és legyen akármilyen védelmed. /Lehet, hogy ezt így kijelenteni botor dolog volt, hisz van még dolog ezen a világon, amit nem tudok, de egy próbát megért. Veszteni valóm nincs, mivel gyakorlatilag halott vagyok. Széttárta szárnyait és egy rikotás hagyta el a torkát. Erre én csak megráztam a fejem miközben lehajtottam./
-Nem értettél meg mi? Nem baj, majd a saját bőrödön tapasztalod. /Az ő energiájából táplálkozom, ami nagyon erős, és ez nekem kimondottan jó. Főleg átalakulsákor. Rengeteg energia szabadul fel belőle./

(5)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Szept. 30, 2010 8:01 am

/Visszaváltoztam emberré. És felnevettem. Aztán felvontam a mentális pajzsomat. A teljes testem védve volt, semmi energiát nem tudott elszívni előlem... vagy inkább belőlem. Életemben először erősnek éreztem magam. Eddig mindig csak a nővérem árnyékában voltam, egymást támogattuk. Aztán, amikor elváltak útjaink, egyszerűen elveszettnek éreztem magam. Félembernek. De most... végre, éreztem, hogy én is igenis képes vagyok arra, hogy egyedül legyek./
- Hagyj magamra! Fontos feladataim vannak. De mindenek előtt le kell pihennem.
/Mit sem törődve a lidérccel, elkezdtem megvetni az ágyam az avarból. Amikor már kényelmesnek tűnt, lefeküdtem a földre, és magamra húztam a krémszínű köpenyt. Meg volt az a jó tulajdonsága, hogy meleg volt. Nem fáztam alatta.
És hiába volt kora délután, és sütött a nap, pár pillanat múlva elnyomott az álom.

(24)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Vendég Szomb. Okt. 02, 2010 9:24 am

~Hagyjam magára? /Elhűltem, pedig nálam hidegebb nem hiszem hogy van. Odaléptem a lányhoz, aki már el is nyúlt az avarban./
-Hé, ezt te sem gondoltad komolyan ugye? /Mondom neki kicsit gorombán. Valahogy zavart, hogy nem tudom lekötni, pedig vicces volt a reakciója, ahogy megilyedt. Leszedem róla a köpenyt, amit az imént magára terített./
-Bátor vagy. Nem félsz, hogy nem kelsz fel többet, vagy ilyesmi? /Teszem fel a kérdést és várom mit reagál. Félek, hogy valami cselt alkalmaz és bedug abba a poros lepukkant városba, ahonnan a szellemek, mint én nem tudnak kijönni./
-Nem fogsz betuszkolni a városba. Ghsot-ba vagy hova. /Adok hangot előbbi gondolataimnak./

(6)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Alyara Nirois Szomb. Okt. 02, 2010 9:37 pm

/Zavart, hogy piszkált, hogy nem hagyott békén. De önkéntelenül is felnevettem, amikor azt emlegette, hogy nem ébredek fel többet./
- Ne hülyéskedj már! /szinte göcsölt a hasam, annyira nevettem.
Végiggondoltam mindazt, amit mondott./
- Lehet, hogy mégiscsak jobb lenne, ha elkísérnélek Ghsot-ba. Mert kivívod a viselkedéseddel /mondtam komoran./
- Mit is tudnék Veled kezdeni?! /sóhajtottam fel.
Tényleg nem tudtam, hogy hol is lenne jó ennek a férfinak, mert a természete miatt jobb lenne, ha becsuknánk a városba, viszont reménykedtem benne, hogy megváltozik, hogy kint maradhasson./

(25)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Vendég Hétf. Okt. 04, 2010 7:44 am

/Nem tudtam vele mit kezdeni. Láttam rajta, hogy forral valamit a fejében és nem tetszett./
-Bármit is forralsz felejtsd el. Tudod, hogy úgy sem tudsz elrángatni, ha én nem akarom. És hidd el, hogy nem fogom hagyni magam. Jó itt kint nekem, nem fogok a többi begyöpösödött szellem közé menni, akik nem csinálnak semmit, csak elvannak magukban. Én nem vagyok olyan h*lye. /Remélem ez hatni fog rá. Én megérteném magam a helyében, de mivel alakváltó, így azt se tudom, hogy mire képes, nem hogy azt, miként vélekedik majd dolgokról./

(7)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Alyara Nirois Kedd Okt. 05, 2010 5:10 am

- Megértem, amit mondasz /mondtam komolyan. Tényleg egyet értettem vele, viszont tudatnom kellett vele valahogy, hogy azért kell valamilyen módon lekorlátozni őket, mert nem lehet se hogysem megbüntetni, vagy leküzdeni őket. Hallhatatlanok, sőt, már tulajdonképpen halottak, így nem lehet velük mit kezdeni./
- Nézd! Én nem kényszeríthetlek arra, hogy bebörtönözd saját magad. Ám mivel semmi sem garantálja azt, hogy kontrollálni fogod magad, és nem bántasz senkit, ezért valamilyen módon kötelességem, hogy elkísérjelek Ghsot-ba. Esetleg köthetünk valamilyen egyességet, de muszáj megértened, hogy nincs semmilyen fegyverünk ellenetek, így minden lény biztonsága érdekében kell Ghsot-ban élned a többi fajtársaddal.

(26)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Vendég Szer. Okt. 06, 2010 7:03 am

/Amit mondott az igaz volt. Erre kicsit ideges lettem, aminek környezeti hatása is tapasztalható volt. A levegő még inkább lehűlt, és sokkal több energiát szipolyoztam ki a körülöttem levőkből./
-Igazad van. Semmi sem garantálja, de mondd meg nekem. Mi a biztosíték arra, hogy te sem fogod elveszteni a fejed egyszer. Az előbbi griff bárkit képes széttépni. /Mondtam és közben a mutató ujjammal meg akartam bökni a mellkasát, de elfelejtettem, hogy amint hozzá érek a kezem átmegy rajta. Ez meg is történt. Én nem éreztem semmit, de neki vajon milyen érzés lehetett? Ezen elgondolkoztam, majd visszahúztam a kezem és megvártam mit lép./

( 8 )

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Alyara Nirois Pént. Okt. 08, 2010 6:28 pm

/Megborzongtam az érintésétől. Olyan volt, mintha egy szúrós jégcsapot vágtak volna belém, ami mégse tette tönkre az összes belső szervem. El nem tudom mondani, mennyire kellemetlen érzés volt. Megkönnyebbülten felsóhajtottam, amikor a keze már újra az oldalán volt.
Felhúztam a szemöldököm. Miért is nem kaszabolok szét mindenkit most azonnal? Hát, mert...
-... ismerem a szabályokat. Itt élek már majdnem fél éve. Kitanultam mindent a fajokról és képességeikről. Mert ezeket mindenkinek tudnia kell. És komolyan büntetik azokat, akik más fajok képviselőit megölik... vagy bántják őket.
/Gonosz mosolyra húztam a szám./
- Kivéve, ha önvédelemből teszik.

(27)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Vendég Szomb. Okt. 09, 2010 11:58 pm

-És ha én is tudnám a szabályokat? Mellesleg az, hogy tudod a szabályokat és ismered a fajokat, nem biztosíték arra, hogy nem kattansz be. /Válaszolom, és ebben lehet valami igazság. Semmi nem garantálja, hogy holnap nem antiszociális kedvvel ébred és elintéz néhány másik fajt./
-Mondj, amit akarsz, akkor sem fogok Ghsot-ba menni, és tudod, hogy csak úgy nem fogsz tudni beráncigálni a városba. /Akkor sem engedem magam, ha törik, ha szakad. Végig néztem a lányon és vártam, hogy mit reagál.

(9)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Alyara Nirois Vas. Okt. 10, 2010 4:01 am

/Felsóhajtottam./
- Igen, észrevettem, hogy úgyse tudok Veled semmit se csinálni... Pont ezért kérlek, hogy hagyj magamra. Nem örülök neki, ha egy ilyen fickó mászkál az utcán, mint Te, de ettől függetlenül nem nekem kell a közbiztonsággal foglalkoznom.
/Azt hiszem, ráébredtem egy valamire: túlságosan is törődöm a környezetemmel. Még itt is anyáskodó vagyok?!/
- Ne haragudj, ha megbántottalak valamivel! Csak ez az egész annyira új még nekem, hiába élek itt már egy ideje! El sem hiszem, hogy mindez megtörtént! Merde! Ahelyett, hogy a nagyimnál lennék a nővéremmel együtt, most itt szenvedek!

(28)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Vendég Vas. Okt. 10, 2010 7:33 pm

-Te most szórakozol? /Nevetem el magam. Ő érzi magát rosszul./
-Kellemetlenül érzed magad, mert alakváltó lettél? Inkább örülj neki. Én konkrétan meghaltam, szerinted nekem nem rossz! /Keltem ki magamból. Ő érzi magát rosszul, hihetetlen./
-Bár mindegy, így is úgyis halott lennék. Odaát halálra ítéltek. Csak azt kaptam, amit megérdemeltem. /Ezt nagyon halkan, szinte már suttogva mondtam, nem is neki, inkább csak úgy az ürességbe mondtam bele a szavakat./

(10)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Alyara Nirois Szer. Okt. 13, 2010 6:28 am

- Sajnálom /mondtam őszintén. Mind a ketten szerencsétlen helyzetben voltunk. Bár ő még inkább.
Na, tessék! Heatherért indultam a mai napon, erre egy ilyen fickóba futottam./
- Bárcsak tudnék segíteni valahogyan... /A hangom keserű volt és kétségbeesett.
Miért kellett nekem idecsöppennem?!/

(30)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Vendég Kedd Okt. 19, 2010 8:36 am

-Ne sajnáld. Mindenki azt kapja, amit megérdemel. /Elgondolkoztam, hogy vajon ő mi lehetett a XXI. században./
-Te mi voltál odaát? /kérdeztem nyersen. Vártam amíg elmondja. Az se baj, ha nem, nem fog érdekelni a dolog igazából. Miután válaszolt folytatom./
-Nem akarok bemenni a városba. Onnan nincs kiút. Itt maradnék. /De már tudtam a válaszát. Ha most bemegyek Gshot-ba, akkor biztos, hogy halálra ítélem magam még ennél is jobban. Nem hiányzott/

(11)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Alyara Nirois Szer. Okt. 20, 2010 5:07 am

- Diák /feleltem./ Az életem nagyon bonyolult volt, egyetlen biztos pont a nővérem volt, akivel együtt kerültem át a fátylon. Most is őt keresem.
- Akkor ne menj! Csak ne kényszerítsd rá senkire se az akaratod!
/Nem tudom, valójában ezt miért mondtam. De már nem is érdekelt. Én egyszerűen csak a nővéremet akartam. Most. Azonnal./

(32)

*Szerintem lassan lezárhatnánk a játékot, ha már így megbeszéltük a dolgokat. Smile*
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Vendég Csüt. Okt. 21, 2010 6:14 am

/Diák hm? Nem látszott most fiatalnak, de ennek lehet, hogy az átkelés volt az oka. Elengedett azzal, hogy ne kényszerítsem senkire az akaratom. Még jó, hogy nem ismert odaát. Meglátjuk mit tehetek, de nem lesz könnyű./
-Nem ígérek semmit. /meg sem vártam, hogy reagáljon, már eltűntem a szeme elől és nem is látott többé. Érdekes volt találkozni vele. sokkal nagyobb energiákat mozgatnak meg, mint bármelyik másik lény. Ez nekem tökéletesen megfelelt. Azon gondolkodtam, hogy meg kéne tudni a városa nevét és kiszipolyozni őket. Energiailag. Erős lennék, és senki nem állíthatna meg. Ezen elgondolkodtam, meglátom mi lesz ebből./

(12)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Új ismerős...? Empty Re: Új ismerős...?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.