Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Fősugárút

+41
Eddy Shooter
Rayana Lestarn
Arion Scelter
Gramin
Ron Kayn
Izzy Mirbacle
Éadrom
Shirilla Canderion
Eyrana Caecus Saqron
Athalay Nekare
Akrennys
Morare
Adam Deer
Crusader Ramiel
Philomela Ylva
Tessa T'Ziczmesa
Barak Asher
Kemet Kawab
Cassius Argentus
Mulan Huryū
Arich
Jóindulat
Lathspell Solannis
Alyara Nirois
Lester
Bisur
Caridwen
Tereus
Jackyll
Bettina Twerpsnoogy
Nemesis
Garien Seardur
OldMan
Naryky Charygyen
Raven Raymore
Hirig
Fiona Freefall
Laila Finisse
Mira
Rabraquat
Lynarin Seeragic
45 posters

14 / 14 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Eddy Shooter Vas. Május 13, 2012 9:07 pm

- Szép ütés volt, hölgy létedre nem is rossz!
/Mondom Rayanának, aki az orromat célozta meg.
Ahogy Rayana felé fordultam észrevettem a sűrű forgatagban egy focilabda méretű valamit, amiről nem tudom eldönteni, hogy mi az./

- Jobb ha megyünk, mert rossz előérzetem van.
/Vetem fel az ötletet, de meg se várom a választ, hanem indulok a kávézó irányába. Közbe az orromat tapogatom. /

+Ez az ütés tényleg meglepett... De legalább tudom, hogy ha baj lenne, akkor tahán rá is lehet számítani.
... cöh majd pont egy csaj fog segíteni... Elég lesz már, előbb nyugodjunk le és kiderítünk mindent.+



{11}
Eddy Shooter
Eddy Shooter
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 43
Join date : 2012. Mar. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Mystical Future

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Jóindulat Hétf. Május 21, 2012 12:42 pm

*Hegrax*

/A XXI. századhoz szokott szem számára meglehetősen extravagáns, csak futurisztikus filmekben megálmodott sürgés-forgás figyelhető meg, ahogy a goblin kilép a falakon vibráló, holografikus fények, a keskeny járdák között, több szinten cikázó, hangtalan járművek világába. A járókelők mindegyike ismeretlen divatot követő ruhákba öltözött, azonban ami a legmeglepőbb, hogy ránézésre is különböznek az odahaza megszokott, átlagos emberektől. Kedélyesek, majdhogynem vidámak, mint akiknek komoly gondja nem nagyon akad s az sem hosszú életű... Kifejezetten elütnek a budapesti, netán amszterdami éjszakában megélhetésért küzdők fásult soraitól.
Főleg, ha azt az egy-két, kifejezetten nem emberi szárnyas alakot vesszük, akik termetükhöz illően heves szárnycsapkodással, avagy méltóságteljes szárnyalással közlekednek a levegőben, láthatóan a többiek teljes elfogadása mellett.
Az egész jelenetben egyetlen, jókora hirdetőtábla idézi a múltat:
Eltévedt? Nem tudja, hol is van? Segítségre van szüksége? Keresse Carlost a Bíboralkonyban! Hírek, áruk, pénz... Amit Carlos nem tud előkeríteni, az nincs is!
Hirdeti jó karnyi, vörös betűkkel a halványkék háttéren./


A hozzászólást Jóindulat összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 17, 2012 4:00 am-kor.
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Hegrax Pént. Jún. 08, 2012 10:58 am

*Előzmény itt: Annantina nagyi boltja*

/ A goblin aprót biccent mintegy nyugtázva a hölgyemény bemutatkozását, majd ráérősen elindul kifelé a neki nyitott ajtón keresztül a külvilágba.
Az első pár lépés után mikor kicsit figyelmesebben is felméri a körülötte mozgó, élettől és fura fényektől nyüzsgő utcát s álmélkodva torpan meg pár pillanatra míg agya próbálja feldolgozni a ráömlő érzeteket. Majd a kezdeti sokk leküzdése után kaján vigyorral szemléli a nem messze elsuhanó szárnyasokat./

- Ha megengedi kedvesem. Ez igazán bámulatos és élettel teli látvány. Bevallom egy pillanatra meg is zavarodtam, de... mondja csak kedvesem, eme szárnyas asszonyságok és uraságok ugye ilyen... ööö... Isten első gyermekei? S ha igen hol van Ő?

+Vajon ezeket a tollas fickókat el szokták ütni? Persze véletlenül... ilyen figyelmetlen sofőrök? Vagy ezek örökké vannak, mint ahogy a Könyvben írva vagyon? Tele vagyok kérdésekkel. S kezdek izgatott lenni. Mennyi lehetőség...+

/A mélynövésű goblin szemei kitágulnak, ahogy issza magába a környezet látványát s a levegőt is kissé gyorsabban szedi, mint eddig. Láthatóan kezdi felizgatni magát. Tekintete gyanúsan fénylik, ahogy szemmel követi az egyik épp nem messze elsuhanó angyalfélét. Még száját is megnyalja, de ezt szinte észre sem veszi.
A hirdetőtáblát s annak szövegét csak egy pillanatra méltatja figyelemre, ahogy a szárnyas fickó elrepül előtte. De sokat tapasztalt elméje elraktározza a szinte villanásnyi időre érzékelt információt, hogy később, majd adandó alkalommal felhasználhassa./


<5>
Hegrax
Hegrax
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2012. Apr. 15.

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Jóindulat Szomb. Jún. 09, 2012 8:03 am

*Hegrax*

/Shanice unottan pillant fel, követvén a goblin tekintetét, mint az a házigazda, aki a turisták kérdésére veszi csak észre, hogy valami érdekes lehet az őneki megszokott környezetben./
- Ó, hogy az angyalok? /Apró vállrándítás és arcán átsuhanó fintor kíséri a meglepett kérdést./ Nos, hát igen. Elég ellentmondásosak. /Indul meg a járdán sétálva./ Állítólag, mikor ők is színre léptek, meglehetősen vegyes érzelmekkel fogadták őket. Egyesek szerint ők azok, akiknek te is vélted őket, Isten küldöttei. Viszont a nagy Öreget sehol sem látták, szóval mások azt vélik, hogy rejtőzködésük nem volt tökéletes és amikor valaki véletlen rájuk bukkant, gyorsan ködösítettek a szemtanúnak, így aztán óhatatlanul is a természetfelettihez kapcsolták őket. Vagyis előbb volt a vallás, aztán lettek ők a hírvivők, vagyis kapcsolták hozzájuk az egész szerepet. Persze, az is lehet, hogy addig a pillanatig ténylegesen nem léteztek, csak a többi faj indukálta a kialakulásukat. /Öniróniával telített mosolyt villant Hegraxra és megvonja a vállát./
- Az igazat senki nem tudja, ahányszor kérdezed, annyi választ kapsz. De ha ez megnyugtat, láthatsz még furcsábbakat is.
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Eddy Shooter Hétf. Jún. 11, 2012 11:36 pm

*Előzmény itt: Kávéház*


/Rayana mondta, hogy van egy ötlete és már indult is. Gyorsan utána megyek, mielőtt elveszteném./
- Azért rohanni nem kell! Megvár minket az a múzeum, úgyse tudunk meglépni innen.
/Mondom neki, mikor utolérem. Aztán csendben követem, kivárom mi lesz a vége./



{17}
Eddy Shooter
Eddy Shooter
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 43
Join date : 2012. Mar. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Mystical Future

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Rayana Lestarn Kedd Jún. 12, 2012 11:42 pm

/Nem voltam teljesen biztos, hogy jól láttam, de az épület ott volt. Nem volt éppen közel a kávézóhoz, de első ránézésre meg tudtam mondani, hogy ez az, amit láttam. Görög mintára épült, mint a klasszicizmus épületei, sok múzeum Európában./
-Ott van. Kíváncsi vagyok, mi van ott. Kilenc évszázad alatt sok minden megváltozhatott. Vagy sok minden derült ki. /mondtam Eddynek.
Elindultam abba az irányba, de egy egész picit, de csak legbelül féltem is./
+Mi történt a régi világgal? Azzal amiben éltem?+

{14}


A hozzászólást Rayana Lestarn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 13, 2012 11:28 pm-kor.
Rayana Lestarn
Rayana Lestarn
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Eddy Shooter Szer. Jún. 13, 2012 10:51 am

*Az előző hozzászólásod a 14. !!! (megszámoltam) *


- Változnak az idők... De nekünk alkalmazkodni kell, vagy megszokjuk, vagy végünk! Innen megszökni... szerintem lehetetlen.
/Mondom ki csak úgy félhangosan. De közbe azon gondolkozom, hogy a körülöttünk lévőknek mi dolguk lehet?/
+Mindenki ugyan úgy dolgozni járna? Milyen munkák vannak, már ha vannak egyáltalán? Azt hiszem alaposan ki kell kérdeznem valakit...+
- Hölgyeké az elsőbbség.
/Mondom Rayanának miközben nyitom az ajtót. /
- Innen már nincs vissza út és kéretik nem elfutni előlem.




{18}
Eddy Shooter
Eddy Shooter
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 43
Join date : 2012. Mar. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Mystical Future

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Rayana Lestarn Szer. Jún. 13, 2012 11:38 pm

*Köszönöm.*

/Inkább nem tettem megjegyzést, arra amit Eddy mondott. Valószínűleg már nem tudnék jól kijönni a dologból, ráadásul, ha újra annyira ideges leszek, hogy megüssem nem segítek a helyzeten./
-Kösz. /biccentek egyet, majd belépek az ajtón, amit nyitva tartott. A jó modoromat lehet, hogy elhagytam, amikor lezuhantam a boltban, de azért igyekeznem kell, hogy úgy tegyek, mintha még meg lenne./

{15}

Folytatás: Múzeum
Rayana Lestarn
Rayana Lestarn
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Jóindulat Vas. Jún. 17, 2012 4:08 am

*Yamashita Taiki*

A boltból kilépve óhatatlanul is a földbe gyökerezik a múltból érkező lába, ahogy várt, de mégis lenyűgöző erővel megrohanja tudatát a főút és az azon gyalogosan, járművel, netán repülve közlekedők csodásan futurisztikus közege. A hologrammokkal és Las Vegast megszégyenítő fényreklámokkal zsúfolt, magasba nyúló falak során egyetlen egy, múltat idéző hatalmas hirdetőtábla hívja magára a figyelmet, amit mintha gondos kezek kifejezetten a bolt ajtaja elé helyeztek volna:
Eltévedt? Nem tudja, hol is van? Segítségre van szüksége? Keresse Carlost a Bíboralkonyban! Hírek, áruk, pénz... Amit Carlos nem tud előkeríteni, az nincs is!
Hirdeti jó karnyi, vörös betűkkel a halványkék háttéren.

Nem sok érkezése jut azonban szemrevételezni a plakátot, figyelmét egy jó focilabdányi lebegő valami vonja magára, ahogy közelebb lebeg a sráchoz. Optikái ráfókuszálnak az alant ácsorgóra, majd kisvártatva apró, vörös led gyúl ki az elején, s egy árva hang nélkül jó háromembernyi magasságba emelkedik, onnan tartja szemmel a fiút.
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Yamashita Taiki Vas. Jún. 17, 2012 8:43 am

/Ahogy nézelődök jó pár számomra eléggé új és modernnek tűnő tárgyat vélek felfedezni ebben a "régiség" kereskedésben. Mivel nem érkezik senki, csak rá kell, hogy vegyem magam arra, hogy elinduljak kifelé. Komótosan elsétálok az ajtóig, amit kinyitok, hogy aztán átlépve a küszöböt leragadjak miközben a forgalmas utcát figyelem. Először a járókelőket, aztán azokat akik járművel utaznak, majd végül azokat kezdem el figyelni akik repülnek./ +Mit ne mondjak eléggé futurisztikusan néz ki. Bár ha belegondolunk lehet hogy ez valóban a jövő.+ /Hallatszódik fejében a gondolatmenet, aztán felkelti a figyelmemet egy vörös betűs hirdetőtábla. Alig sikerül végigolvasnom a szöveget mikor egy lebegő labdaszerűség. Főleg ha a méretét vesszük figyelembe. Lebeg be a képem elé aztán, pár pillanatra rá elkezd világítani rajta egy vörös kis led, aztán a magasba emelkedve figyel engem./ +Ez most komolyan egy kamera?+ /Teszem fel magamban a kérdést. Aztán elkezdek balra jobbra cikázni ügyelve persze, hogy senkinek se menjek neki. De közben figyelem a lebegő valamit, hogy követ-e. Amennyiben ez beigazolódik magasra emelem jobb kezemet ökölbe szorítva, aztán egy illedelmes mozdulattal kiegyenesítem középső ujjamat, és azt mutatom neki pár pillanat erejéig. Utána visszatekintek a hirdetőtáblára, majd körbenézek. Végül arra jutok, hogy nem tudom mihez kezdjek most. Megvakarom a halántékomat, aztán egy vállrándítás után elindulok az egyik irányba szép lassan, hogy közben mindent megtudjak figyelni, ami felkeltheti az érdeklődésemet./

[3]
Yamashita Taiki
Yamashita Taiki
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Ry Fomor Kedd Júl. 03, 2012 9:17 am

*Előzmény: Annantina nagyi boltja*

/Az elszánt arcú férfi lendülete megtörik, ahogy elétárul a fősugárút forgalma, színes reklámokkal, nyüzsgő, csodás népekkel és járművekkel teli világa. A Carlost és a Bíboralkonyt reklámozó plakát környezetéből kirívó szolidsága egy extra pillantásnál több figyelmet nem tud kicsikarni belőle, kissé meglassúdott léptekkel, de meg nem torpanva tör előre ismeretlen, mondhatni általa sem ismert célja felé./

*Csatlakozok: Yamashita Taiki*

/Komótos felderítő sétája közepette aztán óhatatlanul is feltűnik neki egy férfialak a tömegből, aki hozzá hasonló tempóval halad, s kisvártatva a magasan felette lebegő, láthatóan a nyomába szegődött fémes gömböt is sikerül hozzákapcsolnia. Homlokát ráncolva előbb figyelő pozícióba manőverezve nyomába eredve követi, majd ahogy két, ezüst-fekete egyenruhás, taktikai monitorral a szeme előtt felszerelt gyalogos -jól azonosíthatóan nyilván valamiféle rendfenntartó erő tagjai, jelvénnyel a mellkasukon, rövid pálcával az övükön- megszólítja a követett személyt, hozzájuk közeledvén hallja az árnyalatnyi, udvarias mosollyal megismételt kérést:/
- Tehát kedves uram, lenne olyan kedves az azonosítóját szkennelésre felmutatni?


(2)
Ry Fomor
Ry Fomor
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Yamashita Taiki Kedd Júl. 03, 2012 3:06 pm

/Ugyan olyan lomha léptekkel haladok tovább mint eddig, s közben a tömeget, és a hirdetéseket figyelem. Néha feltekintek az égre, hogy a fém gömb, továbbra is követ-e, jó lenne tudni, hogy miért van ez, de inkább nem nagyon foglalkozok vele. Felkelti a figyelmemet két ezüst-fekete ruhás fazon még távolabbról. Ezért ahogy közelebb érek megpróbálom megfigyelni őket alaposabban. Végül amikor elhaladnék mellettük, és megállítanak csak le esik, hogy talán rendőr féleségek lehetnek. Valamilyen azonosítót kérnek tőlem, hogy szkennelhessék. Bár egyszerűbb lenne ha lenne ilyenem. Amikor először kérdezik komor tekintettel meredek rájuk, aztán meglepődött arcot erőltetek magamra, nagyra tátom a számat és úgy szólalok meg mint egy nemnormális./
- Haaa?! Azonosító?!
/Kérdezek vissza itt-ott megemelve a hangsúlyt. Nem remélek túl sok jót ettől, de amikor ismételten megkér, hogy adjam át az azonosítómat ameddig beszkennelik normális fejjel, enyhe mosoly mellett válaszolok./
- Pere uraim. Máris adom az azonosítómat amennyiben kapok egyet.
/Vigyorodok el kissé a végére. Van egy olyan érzésem, hogy nem lehetek túl szimpatikus már a számukra, de ez teljes mértékben hidegen hagy. Inkább csak megvárom, hogy mennyire reagálnak rosszul erre./

*Korábban is írtam volna, csak nem jelezte az új hozzászólásokat amikor néztem. És lusta voltam megnézni a nevet Very Happy*
(4)
Yamashita Taiki
Yamashita Taiki
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Ry Fomor Szer. Júl. 04, 2012 7:25 am

/A páros idősebb tagja kétkedően felvonja szemöldökét, s társának mosolya is lefoszlik arcáról.
Miközben figyelmet színlelve az egyik, trafikárut hirdető kirakatüveghez lép, a hosszúkabátos Dragan szeme sarkából követi az eseményeket. Szakértő szemmel értékeli, ahogy a páros összehangoltan lép két irányba, hogy az ismeretlen fiatal férfi dolgát megnehezítsék, ha netán ellenállni támadna kedve. Így, ebből a pozícióból érkezik továbbra is az idősebbtől a kérdés:/
- Hogyhogy? Elvesztette volna? Miért nem jelentette a Tanácsházban?
/Kezük, válluk állásából látni, az övükre rögzített pálca valami fegyelmező eszköz lehet, azonban egyelőre nem nyúlnak érte. Mindössze felkészültek arra, hogy akár szükség is lehet rá./


(3)
Ry Fomor
Ry Fomor
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Yamashita Taiki Pént. Júl. 06, 2012 1:12 pm

/Semmittevésemet, és hollétem felkutatását meggátoló két illetéktelen, vagy éppen illetékes járőr szerű férfi kicsit eltávolodik egymástól. Láthatóan azért, hogy, ha arra kerülne a sor könnyebben tudják használni azokat a pálcákat amik az oldalukon lógnak./
+Remek nekem is pont két ilyen fakabátba kellett ütköznöm.+
/Morgok magamban miközben a kérdésre figyelek./ +Nem b@zdmeg elajándékoztam+
- Eltalálta. Elveszett még mielőtt tudtam volna, hogy kéne ilyenemnek lennie.
/Mosolygok rá kedvesen, bár szemeimből látszódik, hogy koránt sincs ilyen jó kedvem. Jobb lábamat hátrébb helyezem, és kezemet, is kicsit feljebb emelem, de nem túl látványosan. Alig pár milliméterrel./
- Na, most mi lesz?


(5)
Yamashita Taiki
Yamashita Taiki
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Ry Fomor Csüt. Júl. 12, 2012 8:29 am

/A Dragan számára kissé provokatív válasz a helyi erőktől csökkentett reakciót vált ki, mindössze egy dorgáló pillantást az idősebb, egy magabiztos fintort a fiatalabb járőrtől. Végezetül ismét az idősebb az, aki a szót tovább viszi./
- Most az lesz fiatalember, hogy velünk jön a Tanácsházba. Megállapítjuk, kiféle, miféle, mit keres errefelé, és ha nem merül fel semmi probléma, hozzásegítjük a regisztrációhoz. Utána szabadon közlekedhet és ha tartja magát a törvényekhez, a későbbiekben legfeljebb egy futó köszönés erejéig tartjuk fel.
/Kezdetben szigorú hangja mondandója során egyre barátságosabb, már-már nyájas árnyalatot vesz fel, hogy az utolsó, szinte fenyegető szigorral csattanó mondat elvágja az ívet:/
- Hajlandó együttműködni? /Ugrásra készen megmerevedik, miként társa is, így hát ketten rezzennek össze, ahogy hangos bippeléssel az addig háttérbe húzódott gömb ismét jelez. Ezúttal a továbbra is a kirakatnál álldogáló, hosszú kabátos férfi az, akire a rendvédelmi erők figyelmét irányítja, akik egyszerre pillantanak felé, hogy fél pillanatnyi zavarodottság és az idősebb részéről egy biccentést követően a fiatalabb induljon meg irányába.
A férfi láthatóan nem örül a dolgok ilyetén alakulásának, arcán bosszús fintorral pillant az árulójává vált masinára, azonban az érkező egyenruhást már zsebéből kivett, lazán a teste mellé engedett, láthatóan üres kézzel várja be./
- Jó napot biztos úr, segíthetek valamiben? /Hangzik a készséges hangú köszöntés, mosoly azonban egy deka nem sok, annyi sem társul mellé, arca udvarias, ám szigorúan zárkózott./


(4)
Ry Fomor
Ry Fomor
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Yamashita Taiki Csüt. Júl. 12, 2012 8:12 pm

/Csak nem kapták fel a vizet a válaszomon, de ennek ellenére inkább nem változtatom meg a testhelyzetemet. Hátha mégis baj lesz a végén. Az öregebbik elkezd magyarázni, aztán szemmel láthatóan mind a ketten felkészülnek, hogy ha ellenkezni próbálnék megpróbáljanak elkapni. Amikor is az az idegesítő kis labdaméretű izé pittyen egyet és most egy kabátos férfihoz repül aki egy kirakatnál áll./
- Na végre... Kezdett idegesíteni.
/Szemem sarkából követem ahogy a fiatalabbik rendőr elindul a fickó felé aztán kicsit elgondolkozva a dolgon válaszolok az idősebbiknek./
- Nos. Elméletileg ha minden igaz valami Japánféle volnék. De mivel arra én is kíváncsi vagyok, hogy mit keresek itt, vagy, hogy egyáltalán hol vagyok, lehetséges, hogy elfogadom az ajánlatát.
/Nem, éppen tömörre sikerült a válasz, de ez nem is zavar túlzottan. Kicsit arrébb mozdulok. Nem sokkal, csak annyira, hogy pont láthassam mi történik a másik rendőrnél./

(6)
Yamashita Taiki
Yamashita Taiki
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Vera Rider Szer. Aug. 15, 2012 9:37 pm


*Előzmény*

/Elengedi a karom, majd valami cetlit vesz elő, melyből az jön le nekem, hogy a többiek nem jöttek át./
+Talán később érkeznek. Elvégre utánam találhatták meg a fátylat, ha egyáltalán megtalálták. Ki tudja talán soha többé nem látom a fiúkat.
/Rágyújt egy cigire és a füstöt az arcomba fújja./
+ Komolyan bele akar fullasztani a füstbe?
/A következő pillanatban pedig viszonylag udvariasan, el akart invitálni valahova. Legalábbis azt hittem./
+ Ez most komoly?
/De a jó modor csak egy másodpercig tartott, mert a következő pillanatban. Ugyanazzal a bunkósággal a hangjában fejezte be a mondatot, megragadott és kirángatott a boltból./
- Hé! Látom a jó modor nem az erősséged, de tudok menni rángatás nélkül is.
Kirántottam a karom a szorításából és dörzsölni kezdtem. Eléggé erősen szorította meg a pasas.
- Amúgy mi a cél? Mert az út közepe eléggé zsúfolt. A neved pedig még mindig nem árultad el.
+Már komolyan zavart, hogy nem tudom minek szólítsam.

(6)
Vera Rider
Vera Rider
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Mira Szomb. Aug. 18, 2012 5:47 am

Vera Rider [A XXX. században valamikor]

A Fősugárútra kiérve elveszel H'Sekirat tündöklésében. Csak egy hangya vagy a város méreteihez képest. Alattad, feletted különleges, szinte felfoghatatlanul bonyolult járművek cikáznak. Az utca mintha üvegből lenne, mégis egy furcsa hártya van aszfalt helyett a levegőbe kifeszítve. A kristályváros mintha ténylegesen egy üveghegy lenne. Hidak ívelnek át egyik szintről a másikra, vagy épp különleges lépcsők visznek el egyik helyről a másikra. Szemed alig tudja befogadni ezt a sok csillogást.

Mégis, maguk a polgárok azok, akiket nem tudsz hova tenni. Bár a boltból már egyszer kiléptél, mégse tudtad megfigyelni őket kellőképp. Ez most is így van, hisz a főváros kegyetlen tempót diktál, villámsebességgel haladnak el melletted az itt lakók.

Nem egészen fogod fel, hogy hova keveredtél. A lakosság nagy része furcsa öltözetben jár, mintha jelmezben lennének. Talán fesztivál van? Mindenkinek be kellett öltöznie valami különleges jelmezbe? Igen, határozottan így gondolod, főleg egy madárcsőrű embert látva.

Ám az elméleted nem fér össze azzal, hogy Te magad is képes vagy átváltozni, illetve a Rád vetülő árnyékokból se, amik repülő emberekhez és angyalokhoz tartoznak.

Mielőtt még teljesen elvesznél a látképben, a melletted lévő srác megszólal.

- Úgy döntöttem, először elmegyünk a Tanácsházára, hogy beregisztráljunk. Aztán pedig elmondok egy-két praktikus dolgot. Utána meg azt csinálsz, amit akarsz. - A mondat után elpöccinti a csikket. Egy lágy, de hirtelen támadt szellőben azonnal szétbomlik. - Karlnak szólíthatsz - böki ki végül némi hallgatás után. Mialatt elhangzik a neve, egy kifejezetten drágának tűnő motor áll meg előttetek. A felni kirívóan hirdeti a márkát: Dashmax. Karl felpattan az vezetőülésre, majd megpaskolja a mögötte lévő helyet. Időközben felfejlődik a fejére egy sisak, minthogy a ruhája is kicsit megváltozik: az egyszerű bőrt bevonja valami fekete páncélszerű anyag.

- Gyere kislány, zúzzunk! - vigyorog Rád.

Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Vera Rider Vas. Aug. 19, 2012 7:00 am

/Döbbentem szemléltem az eseményeket. Mintha egy átlátszó üveglapon álltam volna. A környéket betöltötte a fény és persze a rengeteg varázslény. Bár már kezdtem elfogadni a történteket, azért mégis furcsa volt. Úgy éreztem magam, mint aki egy képregénybe csöppent és nem találja a helyét. A töprengésem a férfi hangja zavarta meg./
- Úgy döntöttem, először elmegyünk a Tanácsházára, hogy beregisztráljunk. Aztán pedig elmondok egy-két praktikus dolgot. Utána meg azt csinálsz, amit akarsz.
+Bár a dirigálás nem tetszik, az ötletei annál inkább. Talán a regisztrációnál további információkhoz jutok és talán elhelyezkedésben is segítenek. Tényleg még szállást is kell találnom. Nincs sok kedvem ahhoz, hogy az erdőben töltsem az éjszakát.
+Végre bemutatkozott, Karlnak hívják. Érdekes név, de legalább tudom az arcát névhez is kötni.
/Egyszer csak megállt előttünk egy motor, a márkája ott virított a szélvédőn: Dashmax.
Felült rá és mint a scifi filmekben, motorruha jelent meg a srácon, majd a sisak. Vigyorog rám és motorozni hív. Mindig is szerettem volna motorozni, csak sosem volt rá lehetőségem, bár ahogy a motoron láttam, vezetni se semmi.
Nem tudom, hogy a kíváncsiság vagy valami más hatására, de felültem mögé. Rám is motorosszerkó és sisak került, majd elszáguldottunk a tanácsháza felé./

(7)

*Folytatás: Előcsarnok*
Vera Rider
Vera Rider
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Fősugárút - Page 14 Empty Re: Fősugárút

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

14 / 14 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.