Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Hirig lakrésze

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Hirig lakrésze - Page 2 Empty Re: Hirig lakrésze

Témanyitás by Hirig Szomb. Jún. 16, 2012 10:05 pm


/Kicsit szomorú sóhajt engedek ki magamból./
- Kár. Eddig senki nem tudott semmilyen épkézláb magyarázatot adni az időutazásról.
/Szemébe nézek./
- Pedig nagyon érdekelne, hogy kerültem egyik pillanatról a másikra Philliből ide.
/Megrebegtetem kicsit szárnyaim./
- Szerinted akkor mi a megoldás? Nem tudom mit jelent pontosan itt ebben a környezetben az, hogy vérvonala utolsó tagja. De ha Ö nem méltó rá, és itt ez a helyzet, akkor új királynőt kellene választani. Ha megválasztanák a megfelelőt, akkor annak mindenki engedelmeskedne. Persze felelősséggel jár, de nem hiszem, hogy túl nagy ördöngösség lenne pár tapasztaltabb tanácsadó mellett ellátni ezt a feladatod, az itteni vakarcsok bármelyikének is.
/Vonok vállat. A modern hűtőből előveszek pár alapanyagot, a gyümölcs salátához./
- Nem akartalak feltartani, menny nyugodtan. Még egyszer köszönöm a beszélgetést. De ettől függetlenül, ne felejtsd el, hogy én nem vagyok a játékszered!
/Vetek egy pillantást rá. Közben feldarabolom a gyümölcsöket és megmosom./
- Az ebéd meghívás áll még. Csak szólj előtte, hogy valami laktatóbbal szolgálhassak.
/Mutatok a friss gyümölcsökre./
- Már ha ezeket nem szereted.
/Megtörlöm a kezem és oda megyek hozzá./
- Köszönöm.
/Suttogom közel a füléhez, miközben megtámaszkodom a mellkasán./
- Remélem legközelebb tovább maradsz.
/Bele fújok a fülébe, majd adok a szájára egy röpke puszit./
- Viszlát.
/Hátrább lépek és vissza megyek a konyhába./
- Az utat nem lehet eltéveszteni, így nem kísérlek ki.


{281}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Hirig lakrésze - Page 2 Empty Re: Hirig lakrésze

Témanyitás by Hirig Pént. Jún. 29, 2012 6:27 am


/Könnyed reggelim után, ami egy jó nagy adag gyümölcsöstálból állt, megfogalmazódik bennem egy kérdés./
+ Vajon hova vezethet a lépcső felfelé? +
/Kis pakolás után, elindulok a nappalin keresztül a liliomokkal teli láda felé. Megszemlélem gyönyörű szirmait, és finom illatát beszívom. A kis szekrényből - ami a lépcső alatt van -, előveszek egy kis öntözőt, és lefújom vele a lila, fehér virágokat. Ezzel végezve elindulok felfelé a harmadik szintre, ahol elém tárul hálószobám kerekded körvonala, ami most félhomályba burkolózik.
Nem kis ujjongással veszem birtokba a fürdőt, miután mindent megszemléltem./
- Azt hiszem, megfogom tudni szokni ezt.


{282}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Hirig lakrésze - Page 2 Empty Re: Hirig lakrésze

Témanyitás by Jóindulat Csüt. Júl. 12, 2012 9:24 am

/Visszafogott, félénk köhécselés rezzenti fel a fürdőkádból a lakosztály mélázó tulajdonosát. Mire az meglepetten kipillant, egy kutyánál nem nagyobb, ráncos bőrű, kopasz lény félénk tekintetébe botlik, aki kétségbeesetten tördeli kezét, mikor egy pillanat szemezés után végre megszólal:/
- Khm, úrnőm, szüksége van... izé... ha szeretné, én szívesen... akarom mondani /szedi végre össze magát/ a királynő kérdezteti, hogy a Holdtánc előtt akad-e szüksége segítségre a készülődéshez. /Félénken behunyja szemét, fejét vállába húzza, azonban a várt kitörés elmaradásával újból összeszedi bátorságát, úgy folytatja, végre beazonosíthatóan fiatalos, női hangon./ A nevem Mara, ha esetleg ruhát, vagy a szépítkezéshez segítőt keres, állok rendelkezésére, parancsoljon velem.
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Hirig lakrésze - Page 2 Empty Re: Hirig lakrésze

Témanyitás by Hirig Pént. Júl. 13, 2012 7:27 am


/Nem tudom megmondani mennyi idő telik el teljesen zavartalanul, mikor majdnem kiugrik a szívem a helyéről, annyira meglep a váratlan hang.
Meglepetten és rajtakapottan nézek körbe, mire meglelem a hang forrását nyakik süllyedek a -még mindig meleg- vízbe. Sűrűn pislogok a hebegő-habogó teremtményre./
+ Mi a francot keres itt? +
/Mire összeszedi magát, én is meglelem hangom./
- Üdvözlöm Mara! Az én nevem Hirig.
/Majd végre felfogom, mit is mondott az imént./
- Hát ööö. Mihez?!
/Kérdezem enyhén zavartan./
- Lövésem sincs, hogy mi az a Holdtánc. Illetve, egy zenét már halottam ilyen címmel, de kétlem, hogy arról lenne szó.
/Vallom be őszintén, vendégemnek./
- Elmagyarázná miről van szó?


{283}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Hirig lakrésze - Page 2 Empty Re: Hirig lakrésze

Témanyitás by Jóindulat Hétf. Júl. 16, 2012 8:10 am

/Mara előbb csak meglepett, szapora pislogással felel, aztán kibukik belőle:/
- Hogyhogy...? /Értetlenkedne, de ijedt arccal a kérdést elharapja, s miután ismét félénken felpislog, óvatosan, láthatóan a szavakat keresgélve megválaszolja a kérdést./
- Nos, a Holdtánc az az ünnepség, amit minden holdtöltekor megül az udvartartás. Ilyenkor összegyűlik a társaság, táncol és zenél, zenél és táncol, amíg az ezüst tányér felette ragyog. /Arcán halvány mosoly tűnik fel s bátortalanul megkérdezi:/
- De hogyhogy ismeretlen ez ön előtt, úrnőm?
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Hirig lakrésze - Page 2 Empty Re: Hirig lakrésze

Témanyitás by Hirig Kedd Júl. 17, 2012 7:04 am


/Miután körbepislogtuk egymást, végre megosztja velem, a társalgás fő témájának, legfontosabb elemét is./
- Köszönöm Mara, hogy válaszoltál a kérdésemre, de feltennék neked egy újabbat, mielőtt válaszolnék a tiédre.
/Magamhoz veszem a karnyújtásnyira lévő, piha fekete alapon lila mintás törülközőt. Lassan kiemelkedem, hogy a víz ne szaladjon ki a kádból és körbetekerem magam, a szerzeményemmel./
- Találkoztál már ezelőtt velem itt, vagy bárhol máshol? Hallottál már rólam, ezelőtt?
/Vállam felet nézek vendégemre, majd elindulok a paraván mögé, hogy kényelmesen megszáríthassam magam és felöltözhessek.
Onnan szólok ki./
- Nem kell túlzottan megerőltetned elméd, mert a válasz: nem.
/Csendben öltözöm, hátha van valami hozzáfűznivalója./


{284}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Hirig lakrésze - Page 2 Empty Re: Hirig lakrésze

Témanyitás by Mira Vas. Aug. 19, 2012 8:29 pm

*Hirig*

A kis csöppség bágyadtan figyeli, ahogy elhaladsz a paraván felé. Időközben mintha észbe kapna, és lesüti csúnyácska szemeit, melynek színeit szinte lehetetlen meghatározni. Valahol a khaki és a sár között mondanád őket, de még így sem tudsz elég csúnya színt megnevezni, mely jellemezné a lányka lélektükreit.

A mondandódat megrágva, megcsócsálva némi habogást hallasz Mara felől, de semmi érteles dolgot nem tud mondani a csúfság. Mialatt törölközöl, hangos csörömpölésre figyelsz föl, de mire kidugod a fejed a paraván mögül, már minden a helyén van, a segítőd pedig egy csodálatos báli ruhát fog két krumplikezében. Rád villantja csodálatos mosolyát - bár ne tette volna -, aztán egy hatalmas sóhaj kíséretében megszólal:

- Úrnőm, Ön lesz a legszebb tündér a bálon! Még a Királynő szépsége se vetekedhet az Önével ebben a ruhában!

*Hát akkor üdv a fedélzeten! Very Happy A képzeletedre bízom a ruhát, mégiscsak a Te bálod. Razz*
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Hirig lakrésze - Page 2 Empty Re: Hirig lakrésze

Témanyitás by Hirig Kedd Aug. 21, 2012 5:41 am


/Bármennyire hegyezem hegyecskés végű füleim, nem tudom azonosítani a zajforrást, és mire kinézek csak egy leheletvékony muszlin anyagú kisestélyit látok magam előtt. A finom darab, csak úgy vonz magához. Félpántos vállától induló csipke, eltakarja és kiemeli a lágy részeket, mit egy nő eltakarni kíván. Körkörös ívét, csupán a hátán hiányzó, mély kivágás töri meg. Pókháló vékony többsoros fehérarany-öve hanyagul lóg le a vállfáról./
- Igazán jó ízlésed van Mara.
/Jegyzem meg miközben lassú léptekkel haladok felé. Alaposan végigmérve az apróságot./
- Már csak az a kérdésem, hogyan fogok bele férni ebbe a tenyérnyi darabba?
/Vonom fel egyik szemöldököm. Hiszen mióta a kristály átváltoztatott, nem mentem össze. Ami nem most volt./
- A királynő is részt fog venni ezen a bálon? Amit még mindig nem tudom, hogy mi is pontosan.
/Teszem fel a kérdést és szúrom közbe feledékenységét./


{285}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Hirig lakrésze - Page 2 Empty Re: Hirig lakrésze

Témanyitás by Mira Szer. Aug. 22, 2012 1:40 am

Dicséretedre Mara szégyenlősen elpirul, kicsit meg is inog. A ruhának semmi baja nem esik szerencsére.

- Köszönöm, Úrnőm - hebegi büszkeséggel a hangjában. Aztán, hogy kérdésedre feleljen, kinyitja csúnyácska száját: - Hát... arra gondoltam esetleg, hogy igazán visszaváltozhatna, Úrnőm. Tudniillik a Holdtáncot mindenki az izé... szóval a normális méretén járja. Ez így szokás. - Tekintetét leemeli rólad, kicsit összehúzza magát. Talán nem volt kimondottan jó sora, azért félhet tőled ennyire. A rossz élmények örökre beférkőznek az ember - illetve ebben az esetben a goblin - elméjébe.

- Igen, igen, a Királynő is ott lesz - böki ki végül némi hallgatás után csodálkozva, hogy még életben van. - És már mondtam, Úrnőm: a tündérek telihold estéjén összegyűlnek, és mulatozással ütik el az időt, egészen hajnalig. A Holdtánc hagyományos ünnepség, és mindenki részt vesz rajta, aki számít. És Úrnőm, Maga igenis számít!
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Hirig lakrésze - Page 2 Empty Re: Hirig lakrésze

Témanyitás by Hirig Szer. Aug. 22, 2012 5:50 am


/Már éppen rendezném vonásaim, és lépnék tovább, mint aki nem vette észre a múlt jeleit, mikor újra felvonom egyik szemöldököm. Karba fonom kezem, mellkasom előtt. Egyik lábamra helyezem testsúlyom, még a másikat kissé behajlítom, hogy sarkam ne érje a parkettát./
- Mara.
/kezdek neki színtelen hangon./
- Nekem ez a megfelelő méretem. Illetve ennél két centivel nagyobb, az eredeti. Nem fogok zsebtöltelékként mutatkozni, pusztán azért mert ez a trendi pöttömkék körében!
/Hanglejtésem egyenletes, még ha szavaim fedőnek tűnnek, semmi ilyen nincs a hanghordozásomban, pusztán ténymegállapításként hangzik./
- Bármennyire is tetszik az általad választott ruha, kénytelen vagyok vissza venni az új ruhám, amit pár órája vettem H'Sekirat, az Angyali bájakban.
/Vissza tekintek a paraván felé, majd újra a törpeségre./
- Ha az a ruha megfelelt a Levegő Lordjának, akkor ezeknek a zsebtöltelékeknek is meg kell, hogy feleljen.
/Kérdőn nézek a goblinra./
- Vagy rosszul következtetek?
/Lélegzetvételnyi szünetet tartok, majd folytatom./
- Vagy van megfelelő méretű ahonnét ezt szerezted?
/Várok még felel a kérdéseimre, majd vissza térek az igazából engem foglalkoztató kérdésre. Hiszen ha mindenki ott van a Holdtánc ünnepségen, biztos fontos esemény./
- A táncot már valóban említetted, és ezt már az első alkalommal megértettem. Másképp teszem fel a kérdést. Miért gyűlik össze ilyenkor apraja-falva?
/Kedvesen elmosolyodom, mégis semmi melegség nincs a mosolyban, sem a szememben./
- Mi az oka állításodnak, hogy én igen is számítok?


{286}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Hirig lakrésze - Page 2 Empty Re: Hirig lakrésze

Témanyitás by Mira Csüt. Aug. 23, 2012 4:41 am

- Úrnőm - hebegi Mara - a Holdtáncot csakis a tündérek apró méretén lehet részt venni. Nem akar menni akkor? Csak kis méretű ruhák vannak.

Némi töprengés után megint kinyitja bűzös száját:

- Nem, nem tudom... Nekem nem mondanak el ilyesmiket. Én csak segéd vagyok. Engem ide küldtek, hogy segítsem ki, amennyiben szüksége van rá. És hogy időben szóljak, nehogy elkéssen. Ennyi az én dolgom.

Látszik rajta, hogy mérhetetlenül szégyenli, amiért nem tud több mindent mondani a Holdtáncról. Ám amikor megkérdezed, miből is gondolja, hogy fontos vagy, csúfondáros arcán izgatottság szalad át, és hangját lehalkítva, lelkesen magyarázni kezd:

- Sokan mondják, hogy nagy tetteket hajtott végre. Sokan mondják, hogy jókor volt jó helyen. Hogy központi dolgokban játszott szerepet. Egy tündér esetében ez nagyon nagy szó! Képzelje csak el, amikor nem pixie-knek, hanem tündéreknek fogják hívni a fajtársait! Mert nincs miért kicsinek lenniük! A Királynő mindenképpen meg szeretné ismerni. Ezért lesz olyan csalódott, amikor végül nem megy el a Táncra. - Nagyot nyel, hiszen eszébe jut, mit fog elszenvedni, hogyha nem jelensz meg az ünnepségen. Szemében félelem csillan. Egészen megszánod a kis szolgálódat.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Hirig lakrésze - Page 2 Empty Re: Hirig lakrésze

Témanyitás by Hirig Csüt. Aug. 23, 2012 7:54 am


/Nehézkes sóhaj hagyja el ajkaim. Az eddig óvón körbeölelő köntös, mely annyi viszontagság után is, még mindig Raphael illatát árasztja magából, lassan omlik le vállaimról, majd a gravitációnak nem tudván ellentmondani, sebesebben hullik alá.
Pár lélegzetvételnyi idő alatt, még megteszem azt a kis távot, mely köztem és Mara között van, a kívánatos - nézeteim szerint törpe - méretben állok meg előtte./
- Remélem így már megfelel.
/Mondom kissé kelletlen hangszínnel. De bosszankodásom, hamar elpárolog, mivel a környeztem, mit sem változott méretében. Legalábbis látszólag. Ugyanis velem együtt a Domb lakrészemet is rám méretezte. Éppen annyira változtatott a dolgokon, hogy a majdnem velem egymagas Mara is kényelembe érezze magát./
+ Váu! Nah ezt, megfogom szokni! +
/Körbe nézek, miközben kinyújtom kezem a ruháért. Gyorsan felmérem a helyzetet, így vissza fordítom a tekintetem a goblin felé./
- Felöltöznék.
/Jegyzem meg, mintegy magyarázatképpen, miért állok így itt./
- Úgy látszik, magam kell, hogy megnézzem mi történik ezen a törpeparádén.
/Csendben figyelem, hogyan is vélekedik - ő és még sokan mások - a pixi és a tündér közötti különbségről, mércéről./
- Úgy látszik hírhedt lettem! Ha arra célzol, hogy összeszedtem pár ellenséget, köztük a vámpírok imádott és csodálatosan eszményített úrnőjét, akkor azt nem "jókor voltam, jó időben"-nek nevezném, hanem pusztán balszerencsének! Akárcsak, azt is, hogy ebben az őrült futurisztikus jövőbe csöppentem!
/Könnyed vállvonással zárom le véleményemet, mint akit valójában nem érdekelne az egész, pedig legbelül izzó düh kavarodik bennem!/
- Az hogy, a királynőtök mit akar, vagy mit nem. Cseppet sem érdekel! Nagy ívben teszek rá és az egész pereputtyára!
/Hidegen villan a szemem, akárcsak hangom./
- Ha a törpék nem akarnak kicsik lenni, akkor tegyenek ellene! Én nem fogok helyettük egy szalmaszálat sem keresztbe tenni!
/Alaposan végigmérem, jó lassan, lábujjaitól, egészen feje búbjáig./
- Ha jól látom, te nem vagy pixi. Akkor meg, miért érdekel téged a sorsuk?
/Egyenesen a szemeibe nézek./


{287}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Hirig lakrésze - Page 2 Empty Re: Hirig lakrésze

Témanyitás by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 8:38 pm

Mara kicsit megnyugszik, amikor hajlandó vagy törpeméretben flangálni. Aztán óvatosan belebújtat a ruhakölteménybe, majd elbűvölten mered Rád. Az anyag mintha Hozzád tartozna. Gyönyörű vagy benne.

Miközben csevegsz, folytatja a munkát. A köténye egyik zsebéből előkerít egy fésűt, hogy azt lilásan fénylő hajadba márthassa. Időként hümmög valamit válaszképp, de teljesen elmélyül a munkában.

Amikor kinyilvánítod véleményed a királynőről, a fésű a földön koppan.

- Csssss! Ne mondjon ilyeneket Úrnőm! - kiáltja kétségbeesetten Mara. - Ne keverje bajba magát ilyenekkel! Itt még a falnak is füle van!

Gyorsan felkapja a kis fésűt, és remegő kézzel folytatja a munkát. Csodaszép fonatokba rendezi loknijaidat, majd a ruhádhoz illő virágokkal díszíti. Hajad végül hullámokban omlik törékeny válladra. Elégedetten pillanthatsz a tükörbe. Ez még azt a fránya királynőt is fölülmúlja. Mara jó munkát végzett.

Mindeközben mondandód végére érsz, és a szemébe nézel.

- Ők felelnek értem - nyögi ki végül a kis csúfság, majd egy vállrándítás félét produkál. Aztán szemügyre vesz, elégedetten felsóhajt. - Úrnőm, indulhat. Készen van. Tökéletes.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Hirig lakrésze - Page 2 Empty Re: Hirig lakrésze

Témanyitás by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am


/Lesajnáló pillantást vetek Marára, mikor óvni akar./
- Nem fogok senki előtt meghunyászkodni!
/Vetem oda félvállról, színtelen hangon./
- Ha meghallja, hát legyen! Legalább tudja mihez tartsa magát!
/Megszemlélem magam, majd egy fejbiccentéssel jelzem, hogy elégedett vagyok az eredménnyel./
- Feltételezem nem mezbitláb kell mennem. Nem tudom van e valami kényelmes lábbeli ott ahonnan ezt a ruhakölteményt szerezted.
/Nézek Marára. Majd hagyom, hogy ő is nézelődjön kedvére. Hiszen, mióta ide jöttem, jócskán megváltoztam külcsínre. És meg kell, hogy valljam, nem hátrányomra./
+ Nem vagyok nárcisztikus, de mégis azt kell, hogy mondjam, nem láttam nálam szebb lényt eleddig. +
/Nézek vissza az egyik tükörbe, mely a fésülködő asztalom igen szépen megmunkált keretében díszeleg./
- Köszönöm a bókot Mara!
/Mondom őszintén, mikor ő is hangot ad gondolataimnak. Kissé zavartan nézek vissza a tükörből rá./
- Hogy érted azt, hogy ők felelnek érted?
/Elkezdek keresgélni az asztal fiókjaiban, hátha találok valahol piperekellékeket, mellyel még jobban kiemelhetném szemeim, vagy valami ékszert, amit felölthetnék, hogy ékítse nyakam./


{288}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Hirig lakrésze - Page 2 Empty Re: Hirig lakrésze

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.