Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Rabraquat lakrésze

2 posters

Go down

Rabraquat lakrésze Empty Rabraquat lakrésze

Témanyitás by Rabraquat Szer. Május 30, 2012 12:43 am

A levegő lordjának a szobájába lépve, ha tériszonyod van, akkor meg fogsz lepődni. Ugyanis a a padló átlátszónak tűnik és mintha az égből nézve látnád Uclysse Tündérdobjait. A levegő nagyon tiszta, mintha egy jó magas hegy tetején lennél és élveznéd a magaslati légkört. A kis előszobát két légelementál őrzi látszólag, azt nem tudni, hogy valóban Rabraquat szolgálatában állnak-e. Innen három tükörajtó nyílik, amelyek belülről átlátszóak, így nem lephetik meg az idegenek a lordot. Az egyik ajtó a személyes konyhába vezet, amiben mindent megtalálhatsz, ami a konyhaművészethez szükséges. A másik a hatalmas nappaliba, ahonnan szinte minden helyiségbe van átjárás, többek között a fürdőbe és a mosdóba is. A bútorok mind ultramodernek és Rabraquat kénye-kedve szerint mozognak, ha éppen úgy adódik. A hőmérséklet mindig ideális,
m a lakója tudja változtatni természetesen az akaratának megfelelően. A harmadik ajtó a vendégszobába nyílik, aminek régimódi XX. századi berendezése van, ámbátor a drágábbik fajtából vannak összeválogatva.
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Rabraquat lakrésze Empty Re: Rabraquat lakrésze

Témanyitás by Rabraquat Szer. Május 30, 2012 8:49 am

/Ahogy belépek meglepődve tapasztalom hol eltűnik a talaj a lábam alól. Rögtön felemelkedek, de látom, hogy ez illúzió. Igaz elég képlékeny, ugyanis az egész mozog, látom a dombok körül a Sidheket, vagy a kapu környékét. Két elementál várakozva néz rám./
- Üdvözlünk Levegő Lordja, fáradj be. /suttogja a szél a fülembe, én pedig rákacsintok a levegőből szőtt lényekre.+Ez aztán király. Lehet, ki sem mozdulok innen többet.+ Örvendezek magamban, majd leszállván eléppek a középső ajtón. Egy hatalmas nappaliba vezet, amibe azonnal eldobom az agyam. Meg a testem is az ágyra, ami pont elég kemény és puha, máris kifekszem és már nyúlok is a távkapcsolómért, ami persze nincs./
- Kéne egy TV. /Mondom ki a gondolataimat és fal egy kijelezőszerűséggé változik és H'Sekirati híreket mutogat.+Ez királyság, tetszik.+ Végre úgy érzem, hogy pihenhetek. Az elmúlt hetek, hónapok teljesen kifárasztottak. Alig aludtam, csak a rohanás, a harcok, a győzelmek, a veszteségek szétszakítottak. Laila. Az ő elvesztése pedig még mindig agyon fájdalmas, sosem felejtem el. De most végre kényelmesen elhelyezkedek az ágyon, bámulom a TV-t, bár fel nem fogom. nem kell sokáig várom, az álom erőteljesen nyomja le a szemhéjamat, úgy érzem, most egy hónapig tudnék aludni. Elnyom az álom, én pedig végre kipihenhetem magam.


[276]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Rabraquat lakrésze Empty Re: Rabraquat lakrésze

Témanyitás by Caridwen Csüt. Május 31, 2012 10:18 am

/Amikor felébredsz, már egész jól kipihented magad, nem érzed már azt az olmos fáradtságot. Azonban alig nyitod ki a szemed, észre is veszed a kanapéd mellett lebegő elementál csalóka körvonalait./
- Üdvözöllek Levegő Lordja... bocsásd meg nekem, hogy megzavartam csendes pihenésed, azonban szükség lenne a segítségedre. Danu megmentésén fáradozunk Az Árnyak és Vizek Királynőjének tervét követve... Sok szál, sok segítség, sok kötelesség... Az egyik sidhe azonban eltűnt. Fogalmunk sincs mi történt vele, a kapu elnyelte, ő pedig soha nem érkezett meg ide... A társnője vár rá, az arany sidhe hölgy nem lenne jó, ha egyedül folytatná az utat... lennél olyan kedves, hogy felkeresed és elkíséred a vénekhez, akikhez menni készül? A teleportkapunál várakozik.
/Itt elcsöndesedett és érdeklődve kavargott előtted a válaszod várva./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Rabraquat lakrésze Empty Re: Rabraquat lakrésze

Témanyitás by Rabraquat Csüt. Május 31, 2012 9:46 pm

/Álomtalan álom. A legjobb a pihenésre. Mikor felpattannak a szemeim, egy rövidke pillanatra nem tudom, hogy hol vagyok.+Maszk. Hirig. Lynarin.Dombok. Szoba.+ Végigfut az agyamon, hogy merre is jártam mostanában, és elmosolyodom. Otthon vagyok. Furcsa egy érzés, mert valóban a sajátomnak érzem, a mágiával átitatott lakrészemet. Végre kipihentem magam, azt sem tudom, hogy mennyi ideig aludtam, lehet, hogy több napot. A szemeim sarkából észreveszek egy, a szélben kavargó masszát. +Elementál.+ Amikor észreveszi, hogy tudatomnál vagyok és figyelmem rá szegezem, azonnal beszélni kezd. +Danu megmentésén? Szóval így üzen nekem. Megtisztelő és elegáns, nemhiába ő az istennő.+ Komoran bólintok az elementálnak. Felállok és közel megyek hozzá, megsimítom a kavargó levegőt, mintha a gyermekem lenne. Ahogy vesszük, még az is./
- Üdvözöllek szélfi! Mi sem természetesebb, hogy úrnőnk rendelkezésére állok. Hogy néz ki a sidhe, és mi a neve? /Kérdezem várakozóan, majd meghallgatom a követet. Egyelőre nem kérdezősködöm, hogy miért is kell a vének elé járulnia a sidhének. tulajdonképpen még én sem találkoztam velük, csak hallottam róla Miurától. Egy szép bemutatkozás jó pontokat hozhat./
- Köszönöm a tájékoztatást szélfi, távozhatsz, ha úgy van kedved. /Bólintok neki, majd csendesen elhagyom a szobámat és elindulok a kijárat felé./


[277]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Rabraquat lakrésze Empty Re: Rabraquat lakrésze

Témanyitás by Caridwen Szomb. Jún. 02, 2012 10:02 pm

/A kis elementál megvárja a kérdésed, majd biccent és felel./
- Az úrnő neve Tessa T'Ziczmesa. Számomra olyan akár a többi arany sidhe, vagyis gyönyörű... Azt hiszem azonnal fel fogod ismerni, de hogy biztos ne téveszd el földet söprő ezerszín vörös haja van aranyos bőre, és a szeme pedig arany-borostyán-whiskyszínű. És mellette van egy homokkutya bőrbe bujtatott tűzelementál, akit a szalamanderek vezére rendelt mellé. /meséli el a kicsiny elementál egy kis gondolkozási idő után.
Aztán amikor elbocsátod mélyen meghajol, de még mond pár szót./
- Engedelmeddel, szívesen elkísérlek. Azt mondták a feladat nem tűr halasztást, ha megbocsájtasz érte jó uram....
/Feléd nyújtja az egyik áttetsző kezét./
- Jöjj velem Levegő Lordja, utazz testvéreimmel a szelek szárnyán. /mondta azon a susogó hangon, ami a fejedben csenget mindig, ha megszólalt./

Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Rabraquat lakrésze Empty Re: Rabraquat lakrésze

Témanyitás by Rabraquat Hétf. Jún. 04, 2012 12:58 am

/Figyelmesen hallgatom az elementált, megjegyzem az információkat. +Tessa T'Ziczmesa. Érdekes egy név, nem mintha az enyém nem lenne érdekes.+ Morfondírozom magamban./
- Rendben, akkor menjünk, ha ennyire sürgős az ügy. Danu kérte, hogy álljak rendelkezésére. Induljunk légúr! /Felállok és gyorsan körbenézek, magamba szívom a hely esszenciáját. Nagyon örülök, hogy van egy kis lakrészem itt. Az biztos, hogy az emberek városában is lesz majd saját lakásom, hiszen hogyan is tudnák meg, hogy ki az a Rabraquat, ha úgy nem. Elfogadom a felkínált kezet, nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan fog gyorsabban eljuttatni, mint én saját magamat. Már majdnem teljes hatalmam van a levegő felett. +Mutasd meg mit tudsz levegőrészem!+ Szólítom meg már csak a nézésemmel is./

[278]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Rabraquat lakrésze Empty Re: Rabraquat lakrésze

Témanyitás by Caridwen Kedd Jún. 05, 2012 9:15 am

/Ahogy megérinted a kezét, mintha magad is levegővé válnál. Mintha ott lennél mindenhol, ahol az éltető elem, aztán egyszerűen csak megjelentek a kapunál
Az egész utazás hihetetlen volt, egy pillanatra mintha eggyé olvadtál volna az elemeddel, aztán egyszerűen csak kiváltál volna belőle... lenyűgöző és hatalmas érzés volt.
Azonban amikor megjelensz a kapunál az elementál már nincs veled.
Látod a nőt a másik arany sidhet, aki háttal áll neked és a tájban gyönyörködik. Földig érő ezernyi vörösszínben pompázó haját lágyan mozgatja a szél. A kutyája vesz előbb észre téged az állat teste homokból áll, látod szinte a szemcséket is, amiből a bundája felépül, de amikor rád néz a szemében mintha elven tűz égne.
A kutya felmorran, a hangja olyan, mintha a homok roszogása. Erre a nő is feléd fordul, tökéletes aranyos bőrű arcán egy hatalmas háromgyűrűs szempár néz rád érdeklődve./
- Ön kicsoda? /érdeklődik csengő lágy dallamos hangon./

*kövit a kapuhoz írd. Smile*
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Rabraquat lakrésze Empty Re: Rabraquat lakrésze

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.