Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Rabraquat

3 posters

Go down

Rabraquat Empty Rabraquat

Témanyitás by Rabraquat Szer. Nov. 03, 2010 2:44 am

Karakter régi neve: Weindligher Andor
Karakter új neve: Rabraquat
Kora: 20
Születési hely: Magyarország, Budapest
Fátyolos város: Los Angeles
Faj: Arany Sidhe

Előtörténet: A rózsadombi villánkon 1988. június 15-én - a későbbi szél napján – láttam meg először Budapest fényeit, mikor édesanyám (Szilvia) méhéből már akkor is délcegen léptem elő. Igaz nem egyedül, de én vagyok az idősebb. Természetesen, mindent megkaptam, amit csak lehetett, Apám (Mihály), már addigra a felső tízezerhez tartozott, mivel egy ügyes bróker-húzásban megszázszorozta vagyonát, majd vissza is vonult. Testvérem is van három, Edit (6), Mariann (12) és az ikertestvérem Melinda (20). Na, őt irigylem a legjobban, mert anyám őt kényezteti el, mindenféle jóval, nekem alig csurran-cseppen valami. Jó, kaptam egy ötös BMW-t, havi kétszázezer zsebpénzt, de látom, hogy anyu mennyivel jobban szereti a húgomat, és mindent megvesz neki. Végül is jutott barátnő az én életembe is, Klári, aki az utca túloldalán lévő Magyar család sarja. Apu mondta, hogy el kéne majd vennem, jót tenne az üzletnek és a szomszédi kapcsolatnak is. Végül is jó bőr, és mindent tud, amit egy nőnek tudni kell…néha rendezünk partikat, de nem szoktam kisajátítani őt, se ő engem. Gyúrni is járok, hiszen, hogy néznék már kis a suttyó ’mocsoklakó’, ingyenélő közt. A szülők nem nagyon figyeltek ránk, de hát sok dolguk van, ezt mondják. Egyből be akartak íratni engem valami iskolába, de rábeszéltem őket, hogy fogadjanak tanárokat. Így Melindával, majd később a többiekkel otthon tanultunk. Persze meg is untunk mindent, ahogy kell. Mindenem a szél: vitorlázás, ejtőernyőzés, ’Bándzsi’, sárkányrepülőzés….imádom, ahogy körbejár. Az új Suzukimmal repesztek a főutcán, már meg sem állítanak, úgysem tehetnek semmit a zsaruk sem. De most másfajta élmény lesz. Amerika…”JÚESZÉJ”! Bejártuk a világot a húgaimmal, de most már elszakadtam otthonról és egy jó magániskolába iratkoztam. Lassan kezdődik az év, várom már, de előbb megejtünk egy hosszabb vakációt Los Angelesbe. Ha más értelme nem volt, legalább angolul jól tudok. Ha minden igaz, még egy Lakers meccsre is bejutok!

Belépés a fátyolba: - Klári gyere már! /Jajj, úgy utálom ezt a kis rinyagépet ilyenkor. Itt vagyunk az Angyalok Városában, ő meg bemegy egy ócskás boltba. Szeretem őt, de néha meg tudnám ölni. Utánamegyek gyorsan, hátha ki tudom rángatni. Fuj! Mindenhol büdös régiségek, rozsdás ócskaságok. A szél meglebben a szemem sarkában. Nini, ott valami selyemszerű anyag van, és mintha mögötte egy város lenne. Persze kicsinyítve. Nézzük csak meg közelebbről…/

Tulajdonságok:

Külső: 190 cm magas, zöld szemű, kisportolt testalkatú, gőgös tekintetű siedhe. Járása tökéletes, ugyanúgy mint megjelenése is. A legdrágább ruhákban jár, tökéletesen tudja megválogatni, hogy miben van. Egy barna bőrkabátban jár, alatta finom anyagú ing, sötét bőrnadrágban és csizmában.
Belső: Igazi felsőbbrendű. Az Arany Siedhe-ket még-még elnézi, de a többi fajt egyenesen 'Mocsoklakóknak' titulálja. Ez a kedves elnevezés még régi életéből maradt meg. Mindenkinél többre tartja magát, igaz, általában megfelelően viselkedik. Persze, ha nem kell véka alá rejteni gondolatait, meg is ossza azokat másokkal. A pénzt és az élvezeteket szereti, minden formájukban. Minden álma, hogy majd ő legyen az Arany Siedhek legbefolyásosabb embere.

Tárgy: Tag Heuer karóra, mely veszi az atomóra jeleit, de mechanikus (rugós) állapotba is át lehet állítani.
Egyéb: jobb felkarján egy szél motívum


Képességek:

Siedhe Hatalom: Levegő

További képességek:
Karizma 2p
Álcázás 1p


Általános képességek:
Erő: 7/10
Gyorsaság: 7/10
Ügyesség: 5/10
Állóképesség: 5/10 (+1 kalandért)
Modor: 10/10
Megjelenés: 10/10
Intelligencia: 10/10

Rólam: sok év asztali szerepjáték (M.A.G.U.S., Shadowrun, CP, AD&D, stb…) és pár hónapja egy FRPG, ahol ‘Niroá’ kisasszony is feltűnt, így tudtam meg, hogy van ilyen is…és nagyon jó, ötletesnek tartom.


Szerk: annyit javítottam, hogy én 28 éves voltam, az ikertestvérem 20, de mostmár mindketten 20:)...a többi maradt a régi.


A hozzászólást Rabraquat összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 03, 2010 8:25 pm-kor.
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Rabraquat Empty Re: Rabraquat

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szer. Nov. 03, 2010 2:52 am

Szia!
Részemről elfogadlak, nagyon tetszett az előtörténeted, habár kíváncsi leszek hogy boldogul egy ilyen karakter a való világban. Azt hiszem jobb lesz őriztetni az arany sidhe trónt. Razz
Még Alyara is áment mond rád és mehetsz játszani. Smile
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Rabraquat Empty Re: Rabraquat

Témanyitás by Alyara Nirois Szer. Nov. 03, 2010 9:52 pm

A Kláriért kapsz egy jó pontot, a hülye nevedet meg nem bírom elolvasni. Razz A történettel minden rendben van, különösen tetszik a belépésed a fátyolba. És köszönöm, hogy leírtad fonetikusan a vezetéknevemet. xD
Elfogadlak!
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Rabraquat Empty Re: Rabraquat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.