Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Vera Rider

3 posters

Go down

Vera Rider Empty Vera Rider

Témanyitás by Vera Rider Szer. Aug. 08, 2012 6:55 am

Karakter régi neve: Heves Lilla (Lil)
Karakter új neve: Vera Rider
Kora: 17 (de többnek néztem ki a fátylon áthaladva)
Születési hely: Budapest
Fátyolos város: Budapest
Faj: alakváltó

Tulajdonságok:
Külső: Mielőtt átlépte volna a fátylat Tömzsi volt és 160 cm. Fehér bőréhez illő rövid vörös hajjal és zöld szemekkel. Miután pedig átkerült 170 centire nőtt, a haja hosszú lett és barna, a szeme pedig sötétkék. Az alkata és a bőrszíne is megváltozott. Megnyúlt és kissé latinos bőre lett.

Belső: Szereti a kalandokat, és azok is valahogy mindig megtalálják. Kellő ravaszsággal húzza ki magát a szorult helyzetekből. Barátságos, de azért figyel arra, hogy kiben bízhat. Nem kenyere az erőszak, de ha veszélyt érez, akkor támad, vagy (ritkán) ha nagyon szorul a hurok, akkor elmenekül. Nem gyáva, de azért nem is h*e. Elvégre senki se állna ki egymaga egy tucat vámpír vagy épp vérfarkas ellen.

Előtörténet:
Nem volt átlagos az életem. Egy keményen dolgozó családba születtem két testvéremmel együtt. A szüleim nagyon sokat dolgoztak ezért csak este voltak otthon. A házimunka ránk nehezedett, de mind azt csináltuk, amihez legjobban értettünk. A húgom főzött, az ikeröcsém meg én pedig takarítottunk, meg egyéb feladatokat láttuk el.
Nagyon sok hobbim van és szerettem az állatokat, habár tartani sose tarthattam. Még alsóban szerettem barkácsolni, még saját hangszereket is készítettünk magunknak a tesóimmal. Bár a zenélés nem tarthatott sokáig, mert az alattunk lakó szomszéd folyton felkopogott.(Pedig nem voltunk hangosak)
Miután a zene csökkent az életemben a barkácsoláshoz tértem vissza, és a tesóimmal együtt rengeteg makettet készítettünk és ajándékoztunk el. Persze minden barátunknak személyre szabottan készítettük. Ez a hobbi is háttérbe szorult, mikor már minden barátunknak ajándékoztunk makettet.
Mikor gimis lettem az osztályban a lányok nagy része nagy... volt ezért inkább a fiúkkal barátkoztam. Akik úgy kezeltek mint egy barátot és nem úgy mint a többi csajt.
A fiúkkal töltött idő alatt rám találtak a sportok is, amiket hihetetlenül élveztem.
Volt egy időszak mikor táncolni tanultunk a húgommal, volt mikor karatéra jártam az öcsémmel, máskor pedig úszni jártam az osztálytársaimmal suli után.
A sok sport ellenére továbbra sem lettem túlzottan vékony, pedig nagyon szerettem volna, ha hordhatnék bikinit anélkül, hogy a lányok cikiznének.
A szekálások ellenére az úszás órákat nagyon szerettem, mivel kevés volt a lány, de rengeteg volt a csinos és izmos fiú. Az egyik edzésen ismerkedtem meg Robival is, mikor otthon felejtette az úszószemüvegét és véletlenül nekem úszott. Képzelhetitek mennyire boldog voltam mikor járni kezdtünk.
Később kiderült, hogy ő is szereti az állatokat, meg hogy apja állatkereskedésében dolgozik. Beszervezett engem is, így mindig mellette dolgozhattam. Elhatároztuk, hogy majd nyitunk egy boltot közösen.
Azt hittem az életem ennél jobb már nem lehet, de amikor a szüleim bejelentették, hogy előléptették őket és ezentúl egyre korábban jöhettek haza, ugrándozni kezdtem örömömben. Az életem teljes harmónia volt, egészen addig a bizonyos napig.

Átlépés a fátylon:
Egyik nap az öcsémmel, Mátéval és a barátommal, Robival együtt jártuk a könyves boltokat, hogy az irodalom házi dolgozatunkhoz anyagot gyűjtsünk.
Csalódottak voltunk mikor már két boltból jöttünk ki eredménytelenül. De Máté észrevett egy régiség boltot a túloldalon. „Anna néni boltja” állt a táblán, úgy döntöttünk benézünk, köszönésünkre azonban nem jött felelet, ugyanis a bolt teljesen üres volt. Szétváltunk a polcok közt, majd egy fura fátyolra lettem figyelmes.
- Fiúk nézzétek, ezt a fátylat van mögötte valami.
De amint átnyúltam a fátylon elájultam.

Általános képességek:
Erő: 7/10
Gyorsaság: 8/10
Ügyesség: 8/10
Állóképesség: 8/10
Modor: 7/10
Megjelenés:5/10
Intelligencia: 7/10

Képességek:
1p-Egyszerre egy részét képes átalakítani. (Ez lehet akár "csak karok" vagy "csak felsőtest" is. Páros szerveknél mindkettő alakul.)
Sólyom, fekete párduc, macska, delfin=4p

Egyéb: Nyaklánc amit Robitól kaptam

Rólam: Új vagyok még a szerepjátékokban , de igyekezni fogok. Szeretem a fantasyt. Már írtam két könyvet, de a rossz helyesírásomat még nem sikerült kijavítanom bennük.


A hozzászólást Vera Rider összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 09, 2012 5:17 am-kor.
Vera Rider
Vera Rider
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Vera Rider Empty Re: Vera Rider

Témanyitás by Alyara Nirois Szer. Aug. 08, 2012 10:38 pm

Üdvözlet!

Karakterlapoddal több probléma is van:
- Az előtörténeted túl rövid, szinte semmi sem derül ki a karakter valódi történetéről a családi hátterén kívül. A hobbijairól sem írtál sok mindent, azon kívül, hogy van valamilyen hobbija, nem tudunk semmit. Például megírhatnád, hogy hogyan ismerkedett össze a karakter Robival, hogy teltek az általános iskolai évei, a gimnáziumi évek. Mik a céljai? Mi mozgatják? 17 évesen az embernek már vannak elképzelései, ezt is részletezhetnéd.
- A "belépés a fátyolba" rész addig jó, hogy átzuhansz a fátylon, de a többit majd Annantina nagyi boltjában kéne lejátszanod az első IC hozzászólásodban az elfogadásod után.

A helyesírás miatt pedig ne aggódj, segíteni fogunk! Wink

Szólj, hogyha megvagy a módosításokkal!

Alya
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vera Rider Empty Re: Vera Rider

Témanyitás by Vera Rider Csüt. Aug. 09, 2012 12:21 am

Javítottam
Vera Rider
Vera Rider
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Vera Rider Empty Re: Vera Rider

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Aug. 09, 2012 12:54 am

Az előtörténet így már rendben van, viszont a fátylas még mindig nem.

"Mikor felébredtem úgy éreztem magam, mint akit fejbe vágtak. A boltban voltam teljesen egyedül, ki akartam sétálni a boltból, de közben elsétáltam egy régi tükör előtt. Nagyon meglepődtem mikor láttam, hogy valaki más arca néz vissza rám. A testem teljesen átalakultam, megnyúltam, lett alakom, sőt még a hajam is barna lett meg hosszú, a szemem meg sötétkék. Egyetlen dolog, ami nem változott meg rajtam az pedig egy nyaklánc volt.(Robitól kaptam még)" - Ez a rész nem kell. Ezt majd IC helyszínen kell kijátszanod. Smile
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vera Rider Empty Re: Vera Rider

Témanyitás by Vera Rider Csüt. Aug. 09, 2012 5:18 am

Letöröltem. Így már jó? Amúgy mi az IC helyszín? Az első helyszín ahol írok vagy mi? Bocsi, de nem értem ezt a rövidítést.
Vera Rider
Vera Rider
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Vera Rider Empty Re: Vera Rider

Témanyitás by Lynarin Seeragic Csüt. Aug. 09, 2012 5:37 am

Az IC helyszín a játékon belüli helyeket és dolgokat jelenti. A beszélgetős topic, ahol te mint felhasználó írsz, az játékon kívüli, ahol pedig a karaktereddel reagálsz a dolgokra, ahol az ő dolgait írod meg, az a játékon belüli IC rész.
Amúgy nem gond, ha ilyen van, csak kérdezz.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Vera Rider Empty Re: Vera Rider

Témanyitás by Lynarin Seeragic Csüt. Aug. 09, 2012 7:18 am

Nos a javításokkal részemről elfogadlak. Ha Alya is megtette mehetsz is játszani.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Vera Rider Empty Re: Vera Rider

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Aug. 09, 2012 10:15 pm

Nos, így már minden rendben van, elfogadlak. Első hozzászólásodat Annantina nagyi boltjába írhatod. És akkor mesélek Mirával, hogyha gondolod. Smile
És tényleg, hogyha van kérdésed, nyugodtan kérdezz bármit, azért vagyunk. Wink
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vera Rider Empty Re: Vera Rider

Témanyitás by Vera Rider Csüt. Aug. 09, 2012 10:55 pm

Rendben. Majd várom a mesét is. Csak úgy látom, hogy a fősugárúton még tartózkodnak, ezért még nem lépek ki a boltból. egyenlőre. Smile
Vera Rider
Vera Rider
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Vera Rider Empty Re: Vera Rider

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.