Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Múzeum a XXI. századból

+9
Tessa T'Ziczmesa
Eyrana Caecus Saqron
Morare
Tereus
Nemesis
Raven Raymore
Garien Seardur
OldMan
Hirig
13 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Tereus Pént. Jan. 28, 2011 6:55 am


- Köszönöm! Amennyiben sokáig tart elfogadnék egy csésze espressot!
/Majd az említett bőrfotel felé veszem az irányt, a mellette lévő kis asztalkán lévő dolgok között matatok egy kis ideig, hátha találok valami olvasnivalót. Aki keres talál alapon, meg is lelek egy elektronikus olvasókönyvhöz hasonló, közel húszcentis áttetsző, fémkeretes kütyüt, mely a múzeumban található érdekességekről, a napi időjárásról és az igénybe vehető szállítócégekről ad tájékoztatást./
+ Manapság mit ki nem találnak?! +
/Türelmesen várakozok a fotelban ülve. Néha, néha fel nézek, hogy megszemléljem a környezetem./


{8}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Raven Raymore Pént. Jan. 28, 2011 7:46 am

/Mialatt az érkező beszél, pillanatok alatt döntök./
- Természetesen jöhet, csak előbb szeretnék beszélni a hanggal. /mondom magabiztosabban, mint amilyennek érzem magam.
Lehunyom a szemeim és keresni kezdem a hangot, az idegent az elmémben....

Ezüstszínű fű simul a meztelen talpam alá, körülöttem nemesfém fákon csillámló szürke madarak dalolnak. A béke szinte illatként lengi be a tájat. Megindulok, a fű szinte dalolva ropog a talpam alatt.
Hamarosan kiérek egy tisztásra, aminek a közepén egy nő ül, illetve nem is igazán nő... mintha egy ezüstszobor lenne. Amikor rám néz, látom, hogy a szeme a bőre, mindene mintha folyékony ezüst lenne. A vonásai mosolyra húzódnak, nekem pedig megdobban a szívem, az örömtől...

- Örülök, hogy eljöttél kedves, már vártam rád.
- Te vagy Ezüst Sárkány?
- Igen.
- És mit akarsz tőlem?
- Hogy segíts fölébrednem.
- Miért? Tudod, lehet hogy én vagyok hülye, de nem úgy nézel ki, mint aki alszik...
/A nevetése halk volt, de csengő, majd egyre felerősödött./
- Oh kedvesem, persze hogy nem. Ez az elmém csak, ami ébredezik, a testem képtelen fölkelni, ezért is van szükségem rád... de most nem tudok tovább maradni, valaki fenyeget... kérlek gondold meg a dolgot! Hamarosan követet küldök hozzád, aki elhoz hozzám, ha addigra úgy döntesz. Kérlek segíts nekem...
/A szomorú ezüst szempár rám meredt, aztán a világ szertefoszlott....


A kanapén ültem és Liarával néztem farkas szemet./

- Majd mesélek, most hívd be azt a valakit, nem a akarlak hátráltatni. /nyögöm ki nagy nehezen és örülök a kis szünetnek, addig is összeszedhetem magam.


(76)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by OldMan Pént. Jan. 28, 2011 8:55 am

*Raven*

/Furcsán néz rád egy pillanatra... nem is furcsán, inkább aggódva, ha jobban belegondolsz. Amint látja, hogy jól vagy, kisimulnak a vonásai és megkönnyebbülten sóhajt egyet./

- Clyde, hívd be az angyalt kérlek! /A férfi sietősen távozik és maga után behúzza az ajtót. Liara kíváncsian méreget, majd hátradúől és behunyja a szemeit. Nem tudod mit csinál éppen, de olyan, mintha magába mélyedne./
- Várjuk meg a vendégünket, aztán majd lesz valahogy.


*Tereus*

/Az "espresso" név hallatán kicsit elgondolkozik, de aztán rájön mi lehet az. "Azonnal hozzák!" búcsúzik el. Pár perc egy köténybe öltözött férfi érkezik hozzád egy csésze gőzölgő kávéval. Minden van hozzá, ami kellhet. Cukor, tejszín, tej. Mélyen meghajol és szótlanul eléd helyezi, a melletted lévő kis asztalra. Amíg kortyolgatsz senki sem zavar meg. Pont befejezed, mikor megjelenik Clyde arcán ragyogó mosollyal./
- Az igazgatónő várja az irodában, éppen egy másik angyallal beszélget. Kérem kövessen Tereus úr.

/Amennyiben utánamész, egy irodához vezetem és bekopog. Hangos "Tessék!" hallatszik, mire benyit az ajtón./
- Tereus angyal. /Mutat be a jelenlévőknek. A kanapén két személy ül, egy hosszú hajú angyal és egy fiatal nő./
- Fáradjon be Tereus angyal. Ő itt Raven angyal, én pedig Liara vagyok, az igazgató. Miben segíthetek?
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Tereus Pént. Jan. 28, 2011 9:50 am


/Köszönöm-öt rebegek a kötényes férfinak, majd lassan ízlelve elkortyolom a kávém. Mire elfogy mér jön is vissza az őr akivel beszéltem./
+ Nagyszerű! +
/Leteszem vissza az asztalra a "könyvet" és a csészét az alátétre, majd felkelek és megigazítom magamon a bőrkabátot.
Határozott léptekkel követem Willams-et, majd türelmesen várok míg be leszek jelentve, majd mutatva a bennlévő hölgyeknek./
+ Hmm... Milyen kis csini a kicsike! De most nem ezzel kell foglalkoznom, majd talán később! +
/Beljebb lépek és megállok a kanapétól másfél lépésnyire./
- Jó napot Hölgyeim! Tereus vagyok. Azt az információt kaptam, hogy akit keresek itt volt. Remélem tud nekem segíteni.
/Beszéd közben a két nőt még alaposabban megnézem, nem tolakodon, de azért alaposan. A szeme -bármennyire is a fiatal lányt tartom tetszetősebbnek,- az idősebb nőn ragad.
Mellényzsebemből előveszem Hilary képét, mait kaptam az idős nőtől a régiségboltban. Megmutatom neki./
- Ezt a lányt keresem. Jelenleg Hirignek hívják. Az úr aki ide vezetett, Mr. William, azt mondta, hogy járt itt, de tovább szállt egy másik tündérrel, ha jól emlékszem a nevére Nária. Ha megtudná mondani, hogy merre találom sokat segítene.


{9}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Raven Raymore Vas. Jan. 30, 2011 6:56 am

/Hátra döntöm a fejem, élvezem ahogy őrülten tekergő hajam kissé megnyugszik a kanapé karfáján. Ha lehunyom a szemem még ezüst sziporkákat látok mindenfelé./

+ Huh, ez az Ezüst Sárkány nem kispályás, annyi szent.... de vajon mit akar tőlem? Nem kicsit tűnt hatalmasnak, én pedig egy senki vagyok hozzá képest... akkor mégis miért az én segítségem kell neki? Ezt egyszerűen nem értem....

/Éppen elmerülnék a gondolataimban és a megmaradt ezüst boldogságban, amikor egy ismerős név felébreszt./

- Hirig? Te Hiriget keresed? Honnan ismered őt? /kérdem nyugodt, kissé bizalmatlan hangon. Résnyire szűkült szemmel veszem észre a belépő... angyalt. A gyomrom apró csomóba ugrik, de ez a szárnyas nem ismerős, így kissé megnyugszom. Azonban ahogy feljebb ülök a hajam össze-vissza tekergőzik az arcom előtt, de már nem törődök ezzel, csak a fickót figyelem./

- Nos öregem? Kérdeztem valamit!


(77)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by OldMan Hétf. Jan. 31, 2011 6:50 am

- Nyugodj meg Raven, biztosan ad tájékoztatást az úr neked, hogy miért keresi a tündérünket. /Védelmezően mondja Liara, mintha kis szövetségben lenne a két nő Hirig védelmében./

- Ha jól tippelem ön is a XXI. századból jött, mint mostanában sokan mások. Az ismeretei helyesek, Nália tündérrel távozott Hirig, úgy hiszem a Tanácsházba, de már régen hallottam a szeleburdi kis tündéremről. Már napok óta nem láttam, tulajdonképpen Hiriggel utoljára, de tudom, hogy nem tűnt el.. vagy legalábbis nem úgy, ahogy a legtöbben gondolják. Sajnos több információm nincs róla Tereus angyal. Esetleg tehetek önért még valamit? Vagy beszélgethetnek is is, ha gondolják magukra hagyom önöket. /Hangja hivatalossá válik a végén, talán a sok angyalnak köszönhetően, vagy a fejébe újabb gondolat költözhetett. Továbbra is kedves maradt, de távolságtartóbb lett./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Tereus Hétf. Jan. 31, 2011 7:41 am


/Halvány mosoly jelenik meg a szám szegletében miközben a kissé paprikás angyalkát figyelem./
+ Nocsak, mennyi ismerőse akadt már ilyen rövid idő alatt! Hát való igaz, nem maradnak sehol sem iránta közönyösek! Ez tetszik! +
/Figyelmesen hallgatom végig az igazgatónő szavait, közben karba fonom a kezem a mellkasom előtt./
- Hilaryt, azaz itt, Hiriget, még az őskorból ismerem.
/Felelem az angyalkának, majd az idősebb nő felé fordítom a tekintem./
- Igen, a huszonegyedig századból érkeztem. Köszönöm a tájékoztatást asszonyom! Minél előbb szeretném megtalálni Hiriget, nem szeretném a továbbiakban feltartani Önöket, ezért nem kell fáradni azzal, hogy magunkra hagyna a kisasszonnyal. Inkább folytatnám tovább a húgom keresését! Amit még megtehetne, hogy ennek a másik tündérhölgynek az elérhetőségét megmondaná?! A Tanácsteremhez feltételezem oda fogok tudni találni.


{10}


A hozzászólást Tereus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 01, 2011 2:25 am-kor.
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Raven Raymore Hétf. Jan. 31, 2011 8:54 am

/Pufogva dőlök hátra, szinte hallani vélem, ahogy a hajam is dühösen kavarog..../

+ Hát ez kész, lassan nem csak skizofrén, hanem Górgó, vagy hidra, vagy mi is leszek... hát ez szuper....

/A lehető leghűvösebb arcom öltöm magamra, mert már így is elegem van a világból, nincs szükségem még több angyalra a lelki békém szétrobbantásához./

- Hát ha a húgod, akkor menj és keresd meg nagy Tereus! /mondom nem kicsit gúnyosan./

+ Ez van, papucs hangulatom van... valami ősi csaj baszogat, ráadásul még több angyal van a közelemben... szívás az élet... de ezt ki nem tudja???


(78)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by OldMan Hétf. Jan. 31, 2011 9:24 am

/Bocsánatkérően elhúzza a száját Liara Tereus felé. Kicsit megvakarja feje búbját, majd vállat is von./

- Nos, ő bármennyire is hangoztatja nem szereti a technikát. Így nem lehet megkeresni őt, sajnálom. Az biztos, hogy nekem szívesen segít és sokat van itt, tehát, vagy élvezi a vendégszeretetét a városnak és ide-ide látogat többször, vagy elmegy és megnézi az angyalokét. Egy kommunikációs eszköz ott is van, és megadhatom az elérhetőségemet, ha gondolja Tereus angyal.
/Elővesz egy jegyzetlapot és ráírja: Liara - H - 3 - 435876. Átnyújtja a lapot./
- Ezzel lehet engem itt elérni, mindig én veszem fel. Nos, ha...

/Hatalmas dörrenés hallatszik és minden elsötétül. Azonnal piros fény kezd körbe körbe járni körülöttetek a szobában./
- Maradjanak itt, ezt én majd elintézem! /Mondja és kiviharzik a sötétbe borult irodából./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Tereus Kedd Feb. 01, 2011 2:23 am


/Halkan, de kellemesen felnevetek az angyalka kitörésén./
+ Milyen gyermek még! Aranyos! +
/Kissé megköszörülöm a torkom mikor Liara elkezd beszélni. Újra komorrá és távolságtartóvá válik a tekintetem.
+ Nem őrülök ennek! +
/Csendben hallgatom végig az idősebb nő szavait, halkan hümmentek egyett, majd a sötétség és a vörösen villógó fény éberebbé és feszültebbé tesz./
+ Nem tetszik! +
/Egy lépéssel arrébb állok mikor kiviharzik Liara a szobából, helyet hagyva neki./
+ Kettesben maradtunk szépségem! +
/Kis ideig még nem szólalok meg, majd halkan megjegyzem./
- Remélem nem a feszültség miatt kezdett el villogni a jelzőrendszer, ami Önből árad kisasszony!
/Nézem a szép arcát, mely most nem csak a fénytől hanem a méregtől is vöröses./


{11}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Raven Raymore Kedd Feb. 01, 2011 9:01 am

+ Ezt nem kellett volna öregem! Nagyon, de nagyon nem!!! Drága jó édes istenem, ez valami törvényszerűség, hogy minden angyal bunkó hímsoviniszta??? Én eddig még azt hittem, az angyalok édes bongyortollas tüllcsodákban parádézó szöszke mucipofák! Nah ekkorát sem koppantam még életemben....

/Könnyedén fölálltam, a halvány villogásban éppen láttam annyit, hogy eltaláljak elé. Éreztem, hogy mindjárt dührohamot kapok, de azért igyekeztem hideg arcot vágni./

- Na idefigyelj tündérmukincapillangó! Kezdjük az elején! Nem vagyok feszült, de még ha véletlenül az lennék, az sem tartozna rád... az az én egyéni szocproblémám, ahogy a tied az, hogy megtartsd minden testrészed, ugyanis baromira kezd elegem lenni az egész sudribunkó hímsoviniszta galleryből!

/Érzem, ahogy a lángkard melege felizzik a tenyeremben. Az arcunk közé emelem, hogy az narancs lidércfény mindkettőnk arcát rendesen megvilágítsa./

- Szóval tedd meg nekünk azt a szívességet, hogy légy jó fiú, amíg mindenki mehet a dolgára, és ne húzd még tovább az amúgy is feszülten villogó agyamat!


(79)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Tereus Kedd Feb. 01, 2011 9:19 am


/Felvonom az egyik szemöldököm. Tudom, hogy a félhomály ellenére is látja a mosolyt az arcomon és a szememben lévő csillogást. Valahogy most nem is akarom, hogy ne lássa, mennyire tetszik amit csinál./
+ Milyen kis heves! +
/A fenyegetés ellenére nem ijedek meg. Lassan gyengéden megsimogatom az arcát a kézfejemmel./
- Csssüü! Nincsen semmi baj!
/Mondom halkan. Kissé közelebb lépek, közben bele túrok Raven hajába./
+ Milyen szép! +
- Tudod kislány, ha nem lennél ennyire feszült, még kellemesen is eltölthetnénk ezt az időt, mint így, hogy tűzet kell oltani!
/Nézek kis ideig a lángoló kardra./
+ Nem mondom érdekes amit csinálsz, de nem hat meg! Voltam már nagyobb szarban is! Ettől nem fogok megijedni! +
- Tedd el ez a fegyvert, még a végén bajod esik! Minek nem örülnék!
/Hangom nyugodtan és határozottan cseng./
- Nem vagyok az aki hangoztatja amit állítasz! Sőt! Teljesen elfogadom a nőket egyenrangúként! Csak viselkedjenek is úgy!
/A kezem lesiklik a vállára, és erősen megfogom azt./
- Figyelj Raven! Ha megnyugszol és ezt a tüzes menyecske stílust is leadod, akár még jól is elbeszélgethetünk míg Liara vissza nem tér és szól, hogy elmehetek, kereshetem tovább a húgom!


{11}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by OldMan Kedd Feb. 01, 2011 10:17 pm

/Teljesen besötétedik az irodában, csak a körbe-körbe járó piros fény - ami csak ott van, nem látni miből jön ki - és a kard lángja töri meg a sötétséget. Nagy csend is lesz, kicsit beszűkül a világ a két angyal számára. Érzik, hogy bármik is voltak eddig, most már jobban szeretik a nagyobb tereket, mint a bezárt szobákat. Kintről motozás hallatszik és hangos csattogós futás, inkább menekülés. A hang a szoba felé tart, de nem tudni, hogy be is megy e az illető./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Tereus Szer. Feb. 02, 2011 3:23 am


/Felfigyelek a mocorgásra és nem törődve a közvetlen "fenyegetéssel" megfordulok az ajtó felé, magam mögé tolva Ravent, mintegy védelmezően. Bármi is legyen az ha bejön ne neki essen, hanem nekem. A hangokból ítélve lövöldöznek és a menekülő erre tart./
+ Vajon ki az a hülye elmebeteg barom aki az egyetlen múzeumban akar lopni?! +
- Ha rám hallgatsz Raven, eloltod a kardod!
/Halkan mondom, de érthetően. Megfeszülnek az izmaim bár a kabát alatt nem látszik./
- Maradj nyugton kislány, most ez nem az a helyzet, hogy pattogj! Hallgass rám!
/Kissé vissza fordulok, hogy lássam az arcát, a szemét. Remélem, hogy megértette! Majd vissza fordulok az ajtó felé, teszek pár lépést előre, hogy közelebb legyek az ajtóhoz, az esetleges berontóhoz és helyzet előnybe lehessek hozzá képest./
- Maradj hátul és jobb ha az asztal mögé mész és lekuporodsz ott!


{12}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Raven Raymore Szer. Feb. 02, 2011 7:02 am

+ Ölj! Gyilkolj! Harapj! Karmolj!!!
Éreztétek már úgy drágáim, hogy tombolni szeretnétek, csak azért, mert valaki nagyon nem úgy csinálja a dolgokat, ahogy ti akarjátok? Igen? Nos akkor megértitek mit éreztem... ha nem, akkor pedig vagy papucsok vagytok, vagy mázlisták, vagy idegbetegek....

/A lényeg mégis a csoda az egészben, hogy rájöttem, gyerekes lennék, ha megint vitáznék. Persze nem felejtettem el a dolgot, a kis védjük meg a gyenge nőket (oké, tudom más örülne ennek a cuki szöszi herceg mentalitásnak, de én éppen nem voltam olyan hangulatban) dolgot, de elraktároztam és megfogadtam, hogy ezért később számolunk.
Kissé hátrébb álltam, de nem oda, ahová ő mondta, és a kardot sem tüntettem el./

+ Hé, nem azt mondtam, hogy engedelmeskedtem neki, csak azt, hogy nem ugrottam a torkának!

- Légy olyan drága és ne parancsolgass nekem nagy kislány vagyok és tudok vigyázni magamra! És ha harc jön, hát harcolni fogok és nem bújok meg a sötétben!


(80)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by OldMan Csüt. Feb. 03, 2011 2:45 am

/Két alacsonyabb ember sziluettje lép be a sötétbe - és egyben a szobába. Nem veszik észre a két angyalt, inkább kívülre hallgatóznak./

- Na, megvan, nálad van?
- Persze, te ütődött, mégis mit gondolsz?
- Jól van na, a stukkert azért hagyd elöl. Az igazgatóról sok furcsát hallottam már, nem arról híres, hogy kedveskedik. Nagyon odavan ezért a szemétdombbért...
- Ezt mondhattad volna korábban is, mikor belerángattál. Amúgy is, mire jó ez az izé?
- Mit tudom én! De adnak érte húsz nagymisit, az meg jól fog jönni mi?
- Te egy barom vagy, mindegy el kell menekülnünk, különben nagy baj lesz!

/Halk, ideges sugdolózással váltanak szót egymással és még mindig kifelé bámulnak. Az egyikük kezében egy fegyverféleség van, valószínűleg egy pisztoly.
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Tereus Csüt. Feb. 03, 2011 3:38 am


/Csendben hallgatom végig a két srác diskurálását, bal szemöldököm eközben a homlokom közepére szökött./
+ Ki ez a két barom?! +
/Lemondóan megrázom a fejem és az arcomat az egyik kezembe temetem. Ujjaim közül nézek rájuk./
+ Reménytelenek! +
/Hangtalanul sóhajtok egyet. Magabiztos, nyugodt léptekkel megyek a hátuk mögé.
A fegyveresnek megkopogtatom ellenétessen a vállát, közben a csuklójánál fogva a földre szegezem a fegyvert, majd egy oly sokszor gyakorolt mozdulattal kicsavarom a kezéből és a biztosítót is beillesztem közben. Véletlenül se legyen belőle probléma. Nem csak én vagyok itt, hanem Raven is./
- Szabad? -
/Kérdezem a fegyverestől, mintha csak táncolni kérném fel.
Majd amikor a másik ürge is felfigyel rám, hátrább lépek két lépésnyit. Készen arra, hogy ha nekem esnek akkor időben letudjam őket ütni./
- Nagy szarban vagytok srácok!


{13}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Raven Raymore Csüt. Feb. 03, 2011 5:27 am

+ Öcsém, két ekkora balféket.... Ez komolyan paródia....

/Komolyan körbe néztem, hogy vajon a 29. században van-e még az a beugratós műsor....
Sehol nem láttam kamerákat, így éltem a gyanúperrel, hogy ez nem beugratás lesz.
Rácsüccsentem annak a srácnak a hátára, akit a "nagy" angyal úgy leszerelt és gúnyosan néztem rá./

- Hát ezek aztán nagy ellenfelek voltak... komolyan miattuk kellett volna elbújnom? /kérdeztem cinikusan.
A kardommal kissé megpörköltem a szerencsétlent, aztán eloszlattam, a másikra egy pislantást sem pazaroltam./


(81)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by OldMan Szomb. Feb. 05, 2011 5:24 am

- Ó azt te csak hiszed angyalkám! /Mondja a másik férfi és valamit hozzávág a földhöz, amire nagy fényesség támad és mindenkit elvakít, aki nem számít rá. Raven alatt megmozdul a pasi és felborítja. Csak egy pár másodpercre vakultok el, majd mikor minden kitisztul már csak az egyikük van ott. Akire Raven ráült szétégett arccal fekszik a földön./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Tereus Vas. Feb. 06, 2011 6:05 am


+ Oh shit! Nah még csak ez hiányzott! +
/Értelmetlenül dörmögök valamit az orrom alatt. Elteszem a fegyvert, hátra a nadrágomba csúsztatva, a pólót nem, de a kabátot ráterítem, hogy ne látszódjon, majd odamegyek Ravenhez és felsegítem a földről./
- Nem ütötted meg magad?
/Mikor már stabilan áll, leguggolok az arctalan balfékhez, kitapintom a pulzusát a nyakánál és keresek a ruhájának zsebei között iratot, valamit amivel a személyazonosságát meglehet tudni./
- Eddig sem volt valami megnyerő a pofád barátom, de így még az előző állapotot is felülmúlod!


{14}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Raven Raymore Vas. Feb. 06, 2011 9:22 am

- Huh, milyen intelligens megszólalás bogárkám. /közlöm ingerülten, miután leszerelnek a robbantott csókáról. Nem akarom, hogy fölsegítsen, egyáltalán azt sem, hogy hozzám érjen, de enyhén sokkolva vagyok még.
Csak bambán figyelem, amint a nagymenő angyalka a szerencsétlent vizslatja./

- Ne akarlak megbántani öregem, de rajta már nem sokat segíthetsz! Inkább a hölgyeményt kéne megkeresnünk, nem pedig a hullákat taperolni.

/Elsétálok az ajtóig és várom mit reagál. Igazából remélem hamarosan megjelenik a nő és vége lesz ennek a rémálomnak, meg akarom keresni már Ezüst Sárkányt./


(82)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by OldMan Kedd Feb. 08, 2011 6:14 am

/Hirtelen megszűnik a vörös villogás és újra minden fénybe borul. Észreveszitek, hogy a a fiatalember kezében egy lándzsahegy van, és véres a keze, valószínűleg nem akarta átadni és megvághatta az. Az azonban már elég nyugtalanító, hogy a teste változni kezd: bőre fakul és lassan fekete-áttetszővé válik, a csontján kívül pedig szépen kezd minden szétesni benne. Mielőtt bármit tennétek Liara robban be az ajtón és mikor rátok néz elkerekedik a szeme./

- Mit csináltál te szerencsétlen! /mondja hullának./ Hiába mondtam, hiába kértem... /legyint és felétek fordul./

- Ti jól vagytok? Minden rendben? Hol a másik? /Kérdezi és lassan a halott felé araszol./

-Távolodjatok el, amennyire csak lehet, de nagyon óvatosan! /suttogja felétek. Látszik rajta, hogy fél. Lassan mormogni kezd, varázsszavakat kántál és a a lándzsahegy kiesik a fiú kezéből. Azonban a varázslatot nem hagyja abba, tovább csinálja, rátok jelenleg nem figyel... láthatóan transzban van./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Tereus Szer. Feb. 09, 2011 3:04 am


/Felkelek amikor Liara belép és odamegy a halotthoz./
+ Ostoba! Ha az a lándzsahegy AZ a lándzsahegy akkor, te vagy az évezred egyik legörültebb és legostobább embere! +
/Odamegyek Ravenhez és a szoba túlsó végébe viszem, nem törődöm az ellenkezésével, sem az esetleges hisztijével. Amikor már "eléggé" távol vagyunk a tetemtől elengedem a karját, megfordulok, de neki nem engedem, hogy a hátam mögül kijöjjön./
- Jobb ha ott maradsz egyenlőre Raven.
/Hangom nyers és parancsoló, bármennyire is próbálok kedves lenni és figyelmes, nem megy. Túlságosan is feszült vagyok a tárgy miatt./
- Liara, lenne egy kérdésem. Ez a lándzsa az a lándzsa amivel állítólag megszúrták Jézust, amivel legyőzték Atillát, amivel Nagy Károly legyőzte ellenfeleit és amely Szent István, egy magyar király nászajándéka volt?! Ez a Végzet lándzsája?!
+ Remélem nem! Ezt nem egy ilyen helyen kellene tartani! +
/Nem vagyok babonás, de kirázott a hideg. Azt a tényt amit láttam, hogyan aszalódik össze a holttest nem igazán zavar, de az hogy egy ekkora vallási hiedelemmel és misztikummal körüllengett tárgy itt van, egy helyiségben velem, és elakarták lopni az azéért kissé sok./
+ Francnak tanultam meg a történelmet! Mondtam, hogy káros az egészségre! +


{15}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Raven Raymore Csüt. Feb. 10, 2011 8:34 am

+ A Végzet lándzsája? Ez komoly? Mégis honnan vesz ez a hibbant ilyeneket? Izé... mégis mi a fészkes fene az a végzet lándzsája? Ez a hülye bökő lenne az?

/Annyira eltereli a figyelmem a lehetetlen állítás, hogy még tiltakozni is elfelejtek és csak kíváncsian pislogok ki az angyal háta mögül. Amikor rádöbbenek, hogy megint beletörődtem a hülye parancsolgatásába, kivételesen nem háborodok fel, mert túl kíváncsi vagyok ahhoz.
Ellenben a kezemben felizzik a lángkard, már csak azért is, mert kissé azért beijedek a különös jelenettől./

- Magamtól is el tudom dönteni hol a helyem barátom... /motyogom ingerülten, hogy nehogy túl sok ideig maradjak csöndben és békében./


(83)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by OldMan Pént. Feb. 11, 2011 6:32 am

/Amint kilép a transzállapotból Liara meglepetten figyeli Tereust, mikor az a Végzet Lándzsájáról beszél. Elgondolkodik egy pillanatra, majd válaszol a kérdésre./

- Nos, igen, EZ az a lándzsa, szerencsénk van, hogy itt maradt és nem került illetéktelen kezekbe. Haruhakmor destenor /Mondja és egy anyag materializálódik a kezén, egy kendő furcsa fekete anyagból, ami szinte magába szív minden fényt... legalábbis első ránézésre ez látszik. Ekkor veszi elő Raven a kardját, amire a lándzsahegy elég agresszíven reagál... maga felé húzza. Ennek a következménye az lesz, hogy Tereus ruhája meggyullad. Liara nem késlekedik a fekete anyagot a lándzsára dobja, akkor a kard megáll Raven kezében. A nő finoman körbefonja a ruhával - jól vigyázva arra, hogy ne érjen hozzá - a Végzet Lándzsáját, majd egy "Mirricius Placireus" igét mond, eltüntetve ezzel a kezéből a tárgyakat.

- Volt még valaki ezzel a szerencsétlennel? /Mutat az összeaszott és átlátszó hullára./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Múzeum a XXI. századból - Page 3 Empty Re: Múzeum a XXI. századból

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.