Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Karakterlap

4 posters

Go down

Karakterlap Empty Karakterlap

Témanyitás by Esmeralda Desemend Szer. Feb. 22, 2012 4:25 am

Karakter régi neve: Rosa Filosa
Karakter új neve: Esmeralda Desemend
Kora: 23
Születési hely:Olaszország, Velence
Fátyolos város: Róma
Faj: Vérfarkas

Előtörténet: Árva gyerek voltam. Hála az égnek Tanja nénikém befogadott és felnevelt. Mikor elég idős voltam a munkához dolgozhattam a gondola kölcsönzőjében. Kellemes kis boltocska volt a város központjában. Gyerekként sokat piszkáltak mert valahogy mindig érettebb voltam, mint a többiek. Egyszer elvertem egy nyolcadikost még mikor harmadikos voltam. Szegényt kórházba kellett vinni. Kaptam is igazgatóit, de legalább nem piszkáltak vagyis nem mertek piszkálni többé. Természetesen megkaptam a szidást este Tanja nénémtől. Tehát nem voltam valami minta diák a lényeg az. Egyetemre vágytam, de nem vettek fel a rossz tanulmányi átlagom miatt. Elég mérges lettem ahhoz, hogy elverjem a felvételis tanárt. Úgy hogy börtönben is voltam de mázlimra nem tartott tovább 10 hónapnál, mert nem bírtak tovább a börtönben még a börtönből is kirúgtak. Nagy nehezen visszakönyörögtem magam Tanja nénikémhez vissza is engedett, de 2-szer annyit kellett dolgoznom, mint eddig.
Nem baj hisz megérdemeltem úgy is annyi szégyent hoztam már a fejére. Később már összetudtam szedni magam ezért elköltöztem Rómába és túrista vezetőként dolgoztam a városban.

Tulajdonságok: Külső kb. 180 cm magas, sötétbarna hosszú göndör haj, sötétkék szemek és sportos testalkat. Belső makacs, haragtartó, agresszív, jószívű, egész humoros, gépzseni, könyvmoly.

Belépés a fátyolba: Mint már írtam Rómába költöztem 23 évesen. Túrista vezető voltam. Egy nap épp a Kolosszeumot mutattam be a németeknek mikor észrevettem, hogy egy számomra ismeretlen kis tákolmány ott áll az egyik falnál. Gondoltam megint egy hajléktalan vagy guberáló. Elindultam hát, hogy rászóljak itt nem lehet sátrakat vagy kunyhókat építeni. Ahogy közeledtem láttam valamiféle kis poros táblát felette csak egy része látszott ki mégpedig az volt ráírva, hogy "bolt". Mondom valahonnan az utcáról szerezhette vagy egy szeméttelepről. Bementem a kunyhóba. Érdekes amilyen kicsi olyan tágas volt odabent. Minden volt medálok, gyűrűk, repülő modellek, vonat makettek és még város makettek is. Volt ott egy olyan város makett is ami le volt takarva valamilyen ronggyal, de ahogy közeledtem hozzá feltűnt, hogy nem rongy hanem fátyol, de valahogy mégis inkább olyan volt mintha köd lenne a kis városkán. Felemeltem, hogy jobban is szemügyre vehessem. Egy kis neszt hallottam majd minden elsötétült...

Képességek: -Gyorsváltás: 1p
-Ellenállás:3p
-Ködfarkas: 1p
- Részleges transzformáció: 4p

Tárgy: Egy sárkány gyűrű.

Egyéb: Van egy hatalmas sárkány tetoválásom a hátamon és egy farkas a vállamon ez még a börtön korszak előttről valók. A farkast még kicsiként valaki belém égette.

Általános képességek:
Erő: 10/10
Gyorsaság: 8/10
Ügyesség: 8/10
Állóképesség: 7/10
Modor: 5/10
Megjelenés: 5/10
Intelligencia: 7/10

Rólam: Nagyon régóta szerepjátékozom.
Esmeralda Desemend
Esmeralda Desemend

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Szobám

Vissza az elejére Go down

Karakterlap Empty Re: Karakterlap

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szer. Feb. 22, 2012 4:49 am

Szia!

Nos először is üdvözöllek nálunk! Smile
Lenne pár dolog, amit javítanod kéne.
Először is, a külsőd és a belsőd leírását mindenképpen bővítsd kérlek egy kicsit, és lehetőleg az előtöridet is kérlek.
Másodszor mindenki egy Anna nagyi boltja nevű régiségkereskedésbe látja meg a makettet és lép át a jövőbe, ezt is írd át kérlek.
Aztán a speciális tulajdonságoknál csak 5 pontot oszthatsz el, és EZT olvasd el kérlek előtte, mert ez alapján kell elosztani.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Karakterlap Empty Re: Karakterlap

Témanyitás by Esmeralda Desemend Szer. Feb. 22, 2012 4:49 am

Rendben intézkedem.
Esmeralda Desemend
Esmeralda Desemend

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Szobám

Vissza az elejére Go down

Karakterlap Empty Re: Karakterlap

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szer. Feb. 22, 2012 4:56 am

Köszi, szólj, ha kész vagy.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Karakterlap Empty Re: Karakterlap

Témanyitás by Esmeralda Desemend Szer. Feb. 22, 2012 5:30 am

Mennyire bővítsem a külső, belső tulajdonságot?
Esmeralda Desemend
Esmeralda Desemend

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Szobám

Vissza az elejére Go down

Karakterlap Empty Re: Karakterlap

Témanyitás by Esmeralda Desemend Szer. Feb. 22, 2012 5:33 am

Karakter régi neve: Rosa Filosa
Karakter új neve: Esmeralda Desemend
Kora: 23
Születési hely:Olaszország, Velence
Fátyolos város: Róma
Faj: Vérfarkas

Előtörténet:
Árva gyerek voltam. Hála az égnek Tanja nénikém befogadott és felnevelt. Mikor elég idős voltam a munkához dolgozhattam a gondola kölcsönzőjében. Kellemes kis boltocska volt a város központjában. Gyerekként sokat piszkáltak mert valahogy mindig érettebb voltam, mint a többiek. Egyszer elvertem egy nyolcadikost még mikor harmadikos voltam. Szegényt kórházba kellett vinni. Kaptam is igazgatóit, de legalább nem piszkáltak vagyis nem mertek piszkálni többé. Természetesen megkaptam a szidást este Tanja nénémtől. Tehát nem voltam valami minta diák a lényeg az. Egyetemre vágytam, de nem vettek fel a rossz tanulmányi átlagom miatt. Elég mérges lettem ahhoz, hogy elverjem a felvételis tanárt. Úgy hogy börtönben is voltam de mázlimra nem tartott tovább 10 hónapnál, mert nem bírtak tovább a börtönben még a börtönből is kirúgtak. Nagy nehezen visszakönyörögtem magam Tanja nénikémhez vissza is engedett, de 2-szer annyit kellett dolgoznom, mint eddig.
Nem baj hisz megérdemeltem úgy is annyi szégyent hoztam már a fejére. Úgy 18 lehettem mikor egy rabló bandához szegődtem ekkor szereztem egy tetkót. Majd ők is kidobtak, mert rájöttek, hogy összejátszottam a rendőrséggel mindenkit elkaptak és megátkoztak a hülye woo-doojukkal. Akkor még nem hittem benne, de miután már
3-szor jöttem ki a kórházból 1 hónap alatt kicsit kezdtem félni. 19 évesen találkoztam egy olyan sráccal aki megértett. Neki is voltak problémái, de ő is legyőzte őket pont, mint én. Morgannek hívták, kedves, okos, jó képű, elég izmos és igazi cukor falat volt. Ami még jobban lenyűgözött benne az a kisfiús sármja volt. Bármilyen kemény is voltam azelőtt megtört és én hittem neki egészen addig míg ki nem derült, hogy megcsalt. Egy volt gimis osztálytársammal. Aki ezt bosszúnak szánta, mert régen minden srác velem lógott, de csak, mint barát és ő ezt irigyelt, hogy hozzám hozzám szólnak a fiúk. Egyszóval kihasználta Morgant, egy igazi kis ribanc volt. Ölni tudtam volna egy úgy nevezett vérszomj tört rám majdnem megfojtottam. De nem úgy gondoltam várok egy kicsit hagy élje bele magát, hogy nyert megalázkodtam, de csak azért, hogy alaptomosan hátba támadjam ahogy ő engem. Következő nap követtem Morgant a ribanc lakására. Megvártam míg bemegy majd felmásztam a tűzlétrán. Bemásztam az ablakon. "Ez az idióta nyitva hagyja az ablakot és nem gondol arra, hogy valaki bemászik!" gondoltam. " Nem baj jól jön ez nekem." azzal bementem a konyhába. A nappaliba ücsörögtek és bájologtak. Legszívesebben odamentem volna és letéptem volna mindkettő fejét, de nem megvártam míg Morgan elmegy. Vártam eltelt kb. 20 perc. Mire körbe nyalták egymást majd Morgan elköszönt. "Itt az idő" mondtam magamban és elindultam a nappali felé. Szép csöndben belopakodtam, de hirtelen hátulról leütött egy könyvvel. Mire felébredtem már meg voltam kötözve. Kint ügyködött a konyhába de arra nem gondolt, hogy van bicskám Így hát elvágtam a kötelet és elindultam a konyha felé. "Na most meg vagy." rávetettem magam elkezdtem rúgni, karmolni, ütöttem amit csak tudtam. Előkaptam újra bicskám majd belemártottam a szívébe. Azon nyomban szörnyet halt. Én meg kaptam magam és már ugrottam is ki az ablakon futottam, mint akit kergetnek. Másnap reggel ment a híradóba, hogy egy lány meggyilkoltak az éjjel én meg csak somolyogtam az orrom alatt. " Na most jól megkaptad ribanc" gondoltam és kikapcsoltam a tv-t. 4 évig bújkáltam majd a nyomomra akadtak ezért rögtön csomagolni kezdtem és elutaztam Rómába. Amint megérkeztem az első dolgom az volt, hogy munkát keressek és találtam is. Túrista vezető lettem...

Tulajdonságok:
Külső kb. 180 cm magas, sötétbarna hosszú göndör haj, sötétkék szemek és sportos testalkat, járása néha csámpás és csoszogós, inkább hasonlít egy széles vállú úszó nőre, mint egy kis pipogya balettosra, de gyönyörű indián barna bőre van. Belső makacs, haragtartó, agresszív, jószívű, egész humoros, gépzseni, könyvmoly, barátságos is tud lenni ha akar, egyszer kell, hogy robannyon a bomba onnantól 1 évig folyamatosan fog durrogni, igen családcentrikus és bár elfojtja, de romantikus hiszen csak nő.

Belépés a fátyolba:
Mint már írtam Rómába menekültem 23 évesen. Túrista vezető voltam. Egy nap épp a Kolosszeumot mutattam be a németeknek mikor észrevettem, hogy egy számomra ismeretlen kis tákolmány ott áll az egyik falnál. Gondoltam megint egy hajléktalan vagy guberáló. Elindultam hát, hogy rászóljak itt nem lehet sátrakat vagy kunyhókat építeni. Ahogy közeledtem láttam valamiféle kis poros táblát felette csak egy része látszott ki mégpedig az volt ráírva, hogy "boltja". Közelebb mentem és letöröltem a koszt ez volt ráírva: „ Anna nagyi boltja”. Bementem a kunyhóba. Érdekes amilyen kicsi olyan tágas volt odabent. Minden volt benne medálok, gyűrűk, mindeféle régiség, porcelánok és különböző makkettek is. Volt ott egy olyan város makett is ami le volt takarva valamilyen ronggyal, de ahogy közeledtem hozzá feltűnt, hogy nem rongy hanem fátyol, de valahogy mégis inkább olyan volt mintha köd lenne a kis városkán. Felemeltem, hogy jobban is szemügyre vehessem. Egy kis neszt hallottam majd minden elsötétült...

Képességek: -Gyorsváltás: 1p
-Ködfarkas: 1p
- Részleges transzformáció: 2p

Tárgy: Egy sárkány gyűrű.

Egyéb: Van egy hatalmas sárkány tetoválásom a hátamon és egy farkas a vállamon. A farkast még kicsiként valaki belém égette. Bőrdzseki, fekete farmer és egy bakancs nem beszélve a sok nadrág láncról meg csuklószorítóról.

Általános képességek:
Erő: 10/10
Gyorsaság: 8/10
Ügyesség: 8/10
Állóképesség: 7/10
Modor: 5/10
Megjelenés: 5/10
Intelligencia: 7/10

Rólam: Elég régóta szerepjátékozom.
Esmeralda Desemend
Esmeralda Desemend

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Szobám

Vissza az elejére Go down

Karakterlap Empty Re: Karakterlap

Témanyitás by Jóindulat Szer. Feb. 22, 2012 8:35 am

Nem antiszoc egy kicsit a leányzó? Smile

A központozás meg a hasonulások terén akad némi hiányosságod, egyébként elfogadhatónak tartom a karaktert. Mindössze csak annyiba kötnék bele, hogy a börtön a szélsőséges elemeknek van fenntartva. Olyan nincs, hogy valakit onnan kidobjanak, csak mert nem bírnak vele. A gumibot és a sötétszoba bőven elegendő fegyelmezési eszköz, ha meg bírja a gyűrődést és továbbra is vadul a delikvens, legalább másokat békén hagy, amíg el van szeparálva... Wink Ha meg esetleg önveszélyes, megkapja a muszájdzsekit és benyugtatózva lekötözik egy kényelmes pszichiátriai férőhelyen, ahol aztán a nyálcsorgatáson túl sok mindent nem tud tenni. Smile

Másik apróság, hogy a gépzseni tulajdonság sehol nincsen kifejtve, megindokolva, de a felsoroláson kívül még csak említve sem. A könyvmoly belefér, de utalás erre sincsen. A rácsok mögött ugyan lehetett időd+lehetőséged olvasgatni, azonban a könyvtár használata tudtommal csak a jó magaviseletűeknek engedélyezett...

Végezetül: mi az a vudus szál? Egy hónapig tartott és kimerült, vagy van folytatása is?
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Karakterlap Empty Re: Karakterlap

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Márc. 01, 2012 4:46 am

Üdvözlet minálunk!

Kérlek, javítsd a Jóindulat által kifogásolt dolgokat! Azután majd én is leellenőrzöm a lapod.

Alya
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Karakterlap Empty Re: Karakterlap

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.