Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Zeltaren Fretum

3 posters

Go down

Zeltaren Fretum Empty Zeltaren Fretum

Témanyitás by Zeltaren Fretum Szomb. Jan. 28, 2012 2:22 am

Karakter régi neve: Edward Hamilton
Karakter új neve: Zeltaren Fretum
Kora: 17
Születési hely: York
Fátyolos város: London
Faj: Mágus

Előtörténet: Egy elég jómódú családban születtem York kis városában, amely megőrizte régi értékeit. Egy kertes házban életem apámmal, anyámmal egyke gyerekként. Apám egy konzervatív, fegyelmezett és maximalista ember volt, aki egy bankban dolgozott. Az anyám jószívű, gondoskodó és nagylelkű háziasszony volt. Az első iskolanapom szörnyű volt, mivel nehezen barátkoztam így mindig magányos voltam, s minden óra egy évnek tűnt. Édesanyámra viszont mindig számíthattam, aki ha hazaértem mindig megvigasztalt. Egyik nap sikerült megbarátkoznom Tony-val akit fegyelmezés céljából a tanár mellém ültetett. Az évek barátokkal csak úgy repültek habár az iskolában egyre trehányabbak lettek a jegyeim, egyedül csak a magatartás nem változott. Mikor középiskolába kellet menni legjobb barátommal megbeszéltük, elmegyünk Birminghambe tanulni, ahol kollégisták leszünk. Ez így is történt igazán jókat szórakoztunk a suliban. Pár hét után mikor már nem tudtunk mit csinálni Chris a szobatársam ki találta, hogy mennyünk kocsmába az ötletet Tony is támogatta csak én nem voltam tőle elragadtatva. Először mikor mentünk kocsmába nekem nem volt sok kedvem a dologhoz, de végül berángattak inni viszont nem ittam az első pár alkalommal semmit. Később észrevettem a részeg barátaimmal nehezebben tudok kommunikálni, s hogy nekik sokkal jobb kedvük volt így én is elkezdtem inni. Az első sört, amelyet megittam 10%-os alkoholt tartalmazott nem is kellet sok és elhomályosodott a világ, az érzékeim pedig eltompultak hihetetlen érzés volt. Habár jól eltöltöttük az időt a kocsmázással és más vicces tevékenységekkel kellet egy hobbi. Karácsonyi szünet után Chris egy elektromos gitárt hozott be a szobába, Tonyval csak elképedve néztük a gyönyörű hangszert. Chris be is mutatott pár számot, amiket már akusztikuson is megtanult. Nekem rögtön eszembe jutott az, hogy egy Rock bandát kell alapítanunk a két barátomnak is tetszett az ötlet. Egy unalmas matek órán beszéltük meg az egészet Tony lesz az énekes, Chris az elektromos gitáros én pedig a basszusgitározásba kezdek bele. A nevünk is megszületett, amely a következő volt: Pub students. Otthon apám elutasította az ötletet természetesen és nem akart pénzt adni hangszerre. Anyámra persze számíthattam, aki adott pénzt a gitárra és az erősítőre csak azt mondta ne hozzam, haza nehogy meglássa apám. Birminghamben az első nap megvettem a basszusgitárt. Igazán szépen nézett ki a négyhúros sötétszürke színű hangszer. A kollégiumban is csak gratulálni tudtak a jó vételhez. Mikor lassan összeállt minden már csak egy dobos kellet. Tony ismert egy dobost, csajt, aki egy évvel idősebb volt nálunk ő volt Ada. A lánynak is igazán tetszett az ötlet, amikor felvázoltuk neki. A próbatermünk az iskolától nem messze volt általában 3 nap próbáltunk egy héten 2 órát. Mikorra meg sikerült tanulni úgy tíz számot azt gondoltuk fel kéne lépni valahol. A kocsma volt a legalkalmasabb az első fellépésre. Mivel törzsvendégek voltunk és a tulaj is bírt minket így megengedte. Az első fellépésünk eleje egy kicsit lámpalázasan sikerült, de amikor az egyik közkedvelt zenét kezdtük el játszani a közönség bíztatott minket, s hírtelen elmúlt a lámpaláz. Ahogy telt múlt az idő egyre közismertebb zenekar lettünk a városban.

Belépés a fátyolba: Este volt mikor hazaértünk a haverokkal. Hirtelen egy levelet vettem észre az asztalon. Gyorsan feltéptem a vékony papírt nem törődve a benne lévő üzenettel. Egy kissé a levél tartalma összegyűrődött, s egy kisebb szakadás keletkezett a közepén ahol össze volt hajtva. Ez egy felkérés volt egy londoni koncertre. Amint az első sort elolvastam már attól, majdnem kiugrottam a bőrömből örömömben. Később a többieknek is megmutattam és őnekik is majdnem ugyan az volt a reakciójuk. Mikor összeszedtük magunkat megbeszéltük a dolgokat. Szombaton mikor a koncert napja volt mindannyian Ada apjának furgonjába ültünk. Még szerencsénk volt, hogy a banda lány tagjának az apja csomagküldő szolgálatnál dolgozik. Anyám pedig azt mondta apámnak, hogy kiránduláson vagyok. Jobban nem is alakulhattak a dolgok. Az út nagy részét átaludtuk hisz nem egy kis táv volt. Mikor megérkeztünk 6 óra körül lehetett még volt egy kis időnk. Egy boltnál megálltunk WC-ni. Az üzletbe bementünk az volt a neve Anne nagyi boltja. A többiek amint beértünk elfutottak megkérdezni hol van a vizelde. Mivel nekem nem kellet pisilnem így én szétnéztem a boltban. Egyenesen haladtam a bolt hátsó része felé. Hitelen egy baldachin-t vettem észre, ami mögött valami körvonalazódott. Kíváncsiságból benéztem, s egy jövőbeli kis város makettjét vettem észre. Pár másodpercig gyönyörködtem a makettben, de hírtelen minden elhomályosodott és egy sípoló hangot hallottam, majd a padlóra zuhantam.

Tulajdonságok:

Külső: magassága 175 cm, testalkata átlagos, haja rövid barna, amely balra van fésülve, szeme színe zöld. Általában egy barna bőrkabátot, fakószürke galléros pólót, kék farmernadrágot és fekete bakancsot hord.

Belső: csendes, barátságos, udvarias, s szívesen segít másokon. Néha igen gőgös és könnyű megsérteni. Egy álmodozó, aki a múltban él. Megfontoltan cselekszik és mindig a kitaposott utat szereti járni. Kisebb társaságokban érzi, jól magát. Kedveli a különböző művészeteket, a zenét meg a festészetet főleg.

Tárgy: Egy holdat ábrázoló ezüst medál.

Képességek:
Gyógyítás 1p
Védő varázslat 2p

Általános képességek:
Erő: 7/10
Gyorsaság: 6/10
Ügyesség: 10/10
Állóképesség: 7/10
Modor: 6/10
Megjelenés: 6/10
Intelligencia: 8/10
Zeltaren Fretum
Zeltaren Fretum
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jan. 24.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Zeltaren Fretum Empty Re: Zeltaren Fretum

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szomb. Jan. 28, 2012 9:29 am

Szia!

Először is köszöntelek a XXX. század vadregényes, illetve inkább sci-fi világában! Smile
Az előtöridben részemről nem találtam hibát, szóval első sorban elfogadlak, másodsorban, pedig amint nálam alaposabb húgocskám is átolvasta a töridet, mehetsz is játszani, varázsolni, zenélni az j világba, vagy éppen amihez kedved van. Smile
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Zeltaren Fretum Empty Re: Zeltaren Fretum

Témanyitás by Zeltaren Fretum Szomb. Jan. 28, 2012 11:09 am

Köszönöm! Smile
Zeltaren Fretum
Zeltaren Fretum
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jan. 24.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Zeltaren Fretum Empty Re: Zeltaren Fretum

Témanyitás by Alyara Nirois Szomb. Jan. 28, 2012 8:21 pm

Üdv minálunk!

Néhány vesszőhibán és igekötős hibán kívül nem találtam kivetnivalót a történetedben, elfogadlak! Smile

Alya
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Zeltaren Fretum Empty Re: Zeltaren Fretum

Témanyitás by Zeltaren Fretum Vas. Jan. 29, 2012 12:11 am

Köszi! Smile
Zeltaren Fretum
Zeltaren Fretum
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jan. 24.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Zeltaren Fretum Empty Re: Zeltaren Fretum

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.