Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Izzy Mirbacle

3 posters

Go down

Izzy Mirbacle Empty Izzy Mirbacle

Témanyitás by Izzy Mirbacle Szer. Jan. 11, 2012 6:50 am

Karakter régi neve: Mia Misty Collins
Karakter új neve: Izzy Mirbacle
Kora: 19
Születési hely: UK, London
Fátyolos város: London
Faj: boszorkány

Előtörténet: A nevem Mia Misty Collins volt és utáltam, ha Misty-nek hívtak, mert ez mindig a halott nagyanyámra emlékeztetett. Szüleim nem sokat foglalkoztak velem, mert mindig lekötötte őket a munkájuk, ezért nem is voltunk olyan szoros kapcsolatban, mint azt elvárná egy ember a szüleitől. Barátaim nem voltak. Nem azért, mert nem akartam őket, csak pusztán senki sem akart hozzám közeledni, talán azért, mert olykor árasztottam magamból a gonosz aurát. De hát ezt senki nem róhatja fel nekem, de tényleg. Alapból ilyen személyiség voltam, egyébként is ha vették volna a fáradtságot és megismerkedtek volna velem, akkor rájöhettek volna, hogy igazából egy aranyos ember vagyok és az aura csak azért volt, mert...
A 17. születésnapomon szüleim autóbalesetben meghaltak, így árva lettem. Persze az átlag emberek úgy gondolkodtak, hogy: "Szegény gyermek meghaltak a szülei, pont a születésnapján!" Én valójában nem voltam magam alatt, hiszen mindig is gyűlöltem őket. Nem azért, mert rossz szülők voltak...de igen azok voltak, legalábbis akkor még ezt gondoltam. Ma már tudom, hogy jót akartak nekem, csak éppen az érzéseimet nem vették figyelembe, na most már mindegy.
A temetés után a nagybátyámék vettek magukhoz. Így kerültem Dublinba. Először nem igazán volt szimpatikus maga a város, talán azért, mert vágytam vissza Londonba, a már megszokott környezetembe. Mindenesetre hozzá kellett szoknom valahogy.
Egyik nap, amikor éppen iskolába mentem a buszon, észrevettem, hogy a velem szemben utazó lány, aki megfigyeléseim szerint velem járt egy osztályba, magányosan utazik. Később sem tévesztettem szem elől, és több napos megfigyelés után feltűnt, hogy nincsenek barátai, ezért úgy gondoltam: " Új város, új emberek, s talán új élet", ezért odamentem hozzá. Hamarosan nagyon jóban lettünk, s mára már a legjobb barátnőm.
Fontosnak tartom még megemlíteni, hogy ballagásunk alkalmával megajándékoztuk egymást. Én egy macskanyakörvet ajándékoztam barátnőmnek-persze viccből, meg egy kicsit azért is, mert emlékeztetett a macskákra- ő pedig egy saját készítésű karkötőt adott nekem. Ez már csak azért is sokat jelent a számomra, mert soha sem kaptam valódi ajándékot, habár szüleim és nagybátyám mindig megajándékoztak, sosem olyasmit kaptam amire vágytam, vagy szerettem, ezért is fontos számomra ez a karkötő.

Tulajdonságok: Régen derékig érő, szőke hajam volt és kék szemem. Magasságom 165cm.
Új külsőm: Rövid, tépett, barna haj, barna szem. 178cm.
Belső:Alapvetően egy barátságos lány vagyok, aki nem mellesleg elég kíváncsi is. Hajlamos vagyok az ügyetlenkedésre. Szinte mindig megmondom azt, amit gondolok, mind emberekről, mind bármi másról is, persze tiszteletben tartva a személyi jogokat és lehetőleg nem sértőn megfogalmazni véleményemet, mely néha célzásba megy át.

Belépés a fátyolba: +London! Újra London!+Vigyorogtam. Nem ez volt az első alkalom, hogy ebben a városban jártam, így boldog voltam, hogy újra láthatom a Big Bent és a London Eye-t, meg a többi érdekességet. Épp egy kevésbé népes utcán sétáltam Sarával./
- Hát nem gyönyörű ez a város?/Kérdeztem izgatottan barátnőmet. Ő csak hümmögött, majd megvonta vállát. Kissé szétnézett, majd megkérdezte, hol is vagyunk most. A kérdés hallatán és is szétnéztem.+Hoppá! Eltévedtünk!+Gondoltam./
-Hát ööö.../Nem is kellett többet mondanom, rögtön tudta, mi a helyzet. Kis idő után egy bolt felé mutatott./
-Ott talán kapunk útbaigazítást./Szólt és már el is indult a hely felé, mely fölött az Aunt Anne's Shop felirat volt olvasható. Utána siettem, és én is beléptem, azonban senki sem volt odabent Sarán kívül. Nézegettem a sok, mindenféle holmit, hirtelen pedig barátnőm hangjára lettem figyelmes./
-Nézd!/Mutatott egy függöny felé. Nem értettem, mi olyan különös egy selyem baldachinban, de azért közelebb mentem. Sara elhúzta azt, majd hirtelen eltűnt. Ijedten szaladtam oda és rántottam félre a fátylat. Ekkor egy makettot pillantottam meg, ami egyre csak növekedni kezdett.+Ez meg mi a szösz?+Léptem volna rémülten hátra, azonban a makett egyre nagyobb lett. Ekkor hirtelen egy nagyot estem./
-Aucs./Mondtam és megtapogattam fájó hátsómat. Mikor felnéztem, ugyanabban a boltban találtam magam. Legalábbis annak tűnt, csak...sokkalta nagyobbnak....

Képességek: Gyógyító:(1p+2p)Közepes sebesüléseket begyógyítasz.
Maradt: 2p

Tárgy: Karkötő, amit Saratól kaptam

Általános képességek:
Erő: 6/10
Gyorsaság: 7/10
Ügyesség: 5/10
Állóképesség: 5/10
Modor: 9/10
Megjelenés: 8/10
Intelligencia: 10/10

Rólam: Ez az első rendes szerepjátékom, bár már másokat is kipróbáltam.
Izzy Mirbacle
Izzy Mirbacle
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

Izzy Mirbacle Empty Re: Izzy Mirbacle

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szer. Jan. 11, 2012 7:55 am

Szia!
Üdv a XXX. században először is! Smile Részemről nem találtam hibát az előtöridben, úgyhogy hogyha a nálam alaposabb hugocskám Alya is rábólint, akkor már mehetsz is játszani a barátnőd után. Smile
Jah, részemről elfogadlak. Smile
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Izzy Mirbacle Empty Re: Izzy Mirbacle

Témanyitás by Izzy Mirbacle Csüt. Jan. 12, 2012 7:30 am

köszi szépen Smile
Izzy Mirbacle
Izzy Mirbacle
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

Izzy Mirbacle Empty Re: Izzy Mirbacle

Témanyitás by Alyara Nirois Pént. Jan. 13, 2012 2:33 am

Köszöntelek én is!

Karakterlapodban semmi kivetnivalós sem találtam, elfogadlak!
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Izzy Mirbacle Empty Re: Izzy Mirbacle

Témanyitás by Izzy Mirbacle Pént. Jan. 13, 2012 5:06 am

Köszönöm
Izzy Mirbacle
Izzy Mirbacle
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

Izzy Mirbacle Empty Re: Izzy Mirbacle

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.