Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Éadrom

3 posters

Go down

Éadrom Empty Éadrom

Témanyitás by Éadrom Vas. Jan. 08, 2012 7:19 am

Karakter régi neve: Dominic Ahearne
Karakter új neve: Éadrom
Kora: 25
Születési hely: Írország, Waterford
Fátyolos város: Dublin
Faj: Angyal

Előtörténet: Nos, hol is kezdjem mesém magamról? Polgári családban láttam meg a napvilágot az úr 1986. évében. Apám gyári munkás, anyám varrónő volt és rajtam kívül még három gyermekkel áldotta meg őket az ég. Fivérem, Malcolm három esztendővel előttem született és jó testvérhez illően mindig gondomat viselte. Az ő példáját követve gondoskodtam húgaimról Any-ről és Mary-ről, egész addig, míg egyetemre nem mentem. Igen, bár meglepő volt, hogy egy munkás fia egyetemre menjen, sok izzadság árán de mégis sikerült. Ekkor kerültem Dublinba, ahol egy nagybátyámnál laktam tanulóéveim során. Az egyetemen a kor divatjához mérten közgazdaságtant és informatikát tanultam, de egy korai fellángolás következtében a mitológia és filozófia felé is nyitottam. Ez utóbbiakat csak nem-hivatalos formában tudtam tanulni, belógtam az előadásokra. Az élet itt könnyebb volt, hisz amíg jól tanultam, az egyetemtől szinte mindenre elegendő ösztöndíjat kaptam. Utolsó évemben már munkába is álltam egy kisebb cégnél, igaz csak sofőrködnöm kellett, de egész szépen megfizettek. Hamarosan megengedhettem magamnak, hogy a családban mindenki kapjon valami apróságot születésnapkor vagy karácsonykor, és ekkora már elismert része voltam az egyetemi sportéletnek. Futottam, vívtam, úsztam és még bokszolni is elhívtak egy félresikerült pubos este után. Az egyetem elvégzése után összeköltöztem az akkori párommal Alexissel. A költségeket együtt termeltük ki, ő pincérnőként dolgozott, én a sofőrködés mellett az egyetemen dolgoztam egy informatikai fejlesztőlaborban. Az életem egyre inkább fellendülőben volt. Balhékba is legfeljebb focimeccseken kerültem, vagy ha balhé volt a törzshelyünkön. Idővel Mary húgom is hozzánk költözött, a nyomdokaimban járva ő is egyetemista lány lett, bár őt a művészetek vonzották inkább. Bár gyakran hazakívánkoztam, valahogy Dublin a szívemhez nőtt, talán leginkább az itt szövődött barátságok és szerelmek miatt. Emlékszem még, a csoporttársak ugratásaira, a pofátlan udvarlós szövegek és a lehetetlen helyzetekből való kidumálások miatt. Na igen, ehhez is kell tehetség.

Tulajdonságok:
Külső: Úgy 180 cm és 75 kiló. Karcsú de izmos testén több tetoválás is látható. Jobb karján nonfiguratív-lángokat idéző tetoválás van, amit még az egyetemi évek alatt csináltatott. Bal karján holt nyelven írott szöveg, minek a jelentését még nem ismeri. Haja sötétbarna és rövidre nyírva hordja, szemei szinte izzó zöldek.
Szárnyak: Méretes fehér szárnyak, amik a fényben acélosan csillannak. Az árnyas tollak néha jádeszínt vesznek fel. Ha a fénysugarak megtörnek a szárnyvégi tollakon, akkor olyan, mint ha aranyszínben izzanának.
Belső: Alapvetően kedves és csak annyira erőszakos amennyire a környezete. Könnyedén megbarátkozik másokkal és hűséges akár egy véreb. Társaiért, barátaiért, szeretteiért bármire képes, ilyenkor saját testi épsége csak másodlagos. Intelligens és kutakodó jellem, aki szereti ismerni a dolgok hátterét is. Bár legkevésbé se nevezné magát félelem nélkülinek, ám korán megtanulta legyűrni félelmeit, egy jobb világban ő testesítené meg a klasszikus bátorságot és a lovagi eszméket.

Belépés a fátyolba: /Hideg reggel volt, mikor térdig gázolva a Dublini egyetem campusán, McCorvin professzorral a reggeli kávé-cigaretta-beszélgetés körünket tettük. Félreértés ne essék, dohányozni csak ő szokott, de ilyenkor reggelente ragaszkodott a társaságomhoz. Bár nem voltam PHD, se tanársegéd, csak egy "alkalmazott" McCorvinnal közeli munkatársaknak számítottunk és már csak órát nem tartottam helyette. A mai nap unalmasnak ígérkezett és mivel minden projectünk pihent, a kávé után elindultam a belvárosba, hogy valami aranyosat vegyek a lányoknak, és elintézzek a professzornak pár apróságot. Feladtam a leveleit és beültem Tommal, egy egyetemi pajtásommal egy pintre. /
- Hallod, találkoztál már az új PHD-vel? Oh, azok az idomok! /Kezdett rá a szokásos mondókára és hamarosan nagyokat nevetve tárgyaltuk ki az egyetemi nő-gárda küllemét. Két pint sör és sok trágár vicc után kértem Tomtól némi eligazítást a környékre, majd célba vettem az ajándékboltot amit ajánlott. /
- Valami Anne néni vagy nagyi vagy valami ilyesmi! Két sarokkal lejjebb, a kis utcában megtalálod. Csak fordulj be Moris hentesüzlete mellett! /Pontos útbaigazítás annak, aki Tomon és a csapos Johnon kívül senkit nem ismer a környéken. De némi kóválygás után mégis megtaláltam az említett boltot./
- Kézcsókom! /Köszöntem miközben már nézelődtem a tömérdek mütyür között. Csakhamar találtam olyat, ami megtetszett, és még az ára is megfizethető volt. Így tettem szert egy apró ezüst keresztre, benne egy mélyzöld színű, apró ékkővel. /
- Ezt kérném! Köszönöm! Azt hiszem még szétnézek. / Alexis ajándéka már a zsebemben, lássuk a többit. Az egyik sarokban láttam meg egy gitárt, ami talán tetszene húgomnak, de a tekintetemet hamarosan elragadta a gitár mellett lévő baldachin, és a rajta átszüremlő kép. Óvatosan félre húztam és egy makettet láttam./
- Hm... komoly, ügyes lehetett a készítője. Mi a...? /Csúszott ki a számon mikor mozdulni láttam a makettot majd zuhanni éreztem magam...../


Képességek: Lángpallos I. és II. (3pont): Karcsú, kecses lángkard apró, 45°os szöget bezáró keresztvassal. Kétélű, 3 vércsatornával.
Transzformáció I. (1pont)
Mennyek Hangja I. (1pont)

Tárgy: Keresztet formáló ezüst medál, mélyzöld ékkővel.

Egyéb: Tetoválás a külsőnél leírva.

Általános képességek: Ossz el összesen 50 pontot! Ezeket a képességeket később fejlesztheted. Leírást a Szabályok alatt találsz.
Erő: 7/10
Gyorsaság: 6/10
Ügyesség: 8/10
Állóképesség: 6/10
Modor: 8/10
Megjelenés: 8/10
Intelligencia: 7/10

Rólam: kb. 5 éve szerepjátszom, többnyire asztalit. Régebben játszottam itt is Fenrir-el. Most új köntösben, újult erővel érkezem és ha mázlim van, egyetlen tanáromnak se lesz mostanában világmegváltó ötlete.
Éadrom
Éadrom
Kerub

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2012. Jan. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Éadrom Empty Re: Éadrom

Témanyitás by Alyara Nirois Vas. Jan. 08, 2012 7:31 am

Üdvözlet újra nálunk! Smile

Előtörténetedben semmi kivetnivalót sem találtam, elfogadlak!

Alya
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Éadrom Empty Re: Éadrom

Témanyitás by Lynarin Seeragic Kedd Jan. 10, 2012 6:02 am

Nah ezennel minden admini teendőmnek eleget téve örömmel üdvözöllek újra köreinkben! Smile Szárnyakat kitárni és irány játszani! Smile Természetesen én is elfogadlak. Smile
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Éadrom Empty Re: Éadrom

Témanyitás by Éadrom Kedd Jan. 10, 2012 7:37 am

Apró kiegészítés a külsőhöz: Szárnyak: Méretes fehér szárnyak, amik a fényben acélosan csillannak. Az árnyas tollak néha jádeszínt vesznek fel. Ha a fénysugarak megtörnek a szárnyvégi tollakon, akkor olyan, mint ha aranyszínben izzanának. * Egy kis játék a fényekkel.*
Később, a kard képével együtt javítanám ha szabad.
Éadrom
Éadrom
Kerub

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2012. Jan. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Éadrom Empty Re: Éadrom

Témanyitás by Lynarin Seeragic Kedd Jan. 10, 2012 7:51 am

Most ezt beleírtam, ha még valamit akarsz rakni hozzá szólj.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Éadrom Empty Re: Éadrom

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.