Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Gunnar Sigurd

3 posters

Go down

Gunnar Sigurd Empty Gunnar Sigurd

Témanyitás by Gunnar Sigurd Szomb. Jan. 07, 2012 8:54 am

Karakter régi neve: Uriah Godhold
Karakter új neve: Gunnar Sigurd
Kora: 17
Születési hely: Keyworth
Fátyol város: London
Faj: Mágus

Előtörténet:
Egy kisvárosban Keyworth-ben születtem. Anyám egy korház bejáratánál hagyott, ahol az ápolók találtak rám reggel, kint a hidegben. Lorraine, akkor vesztette el gyermekét, de Craiggel együtt mindennél jobban szerettek volna egyet. Ezáltal hamar a két elhagyatott fél egy új egészet alkothatott.
Egy szűk kis vallási csoporthoz tartoztak, alig lehettek többen, harmincnál. Lelki vezetőjük, Taranis tanácsára Uriah-nak neveztek el. Szimbólumnak szánta és sorsomat előrevetítvén mutatta az utam. Ameddig csak lehetet nem vittek más közösségbe, hogy minél erősebb legyen a hitem, és a megfelelő tanításokat sajátítsam el. Mikor végül az új társaságokba kerültem, neveltetésemből és a dogmákból fakadóan távolságtartóan viselkedtem. Nem érdekelt más csak az, amit Taranis tanított nekem. Azt mondta nincs elég időnk, de legalább az alapokat megtanítja, hogy mikor eljön, a nap és a perc az új helyen könnyebben boldoguljak. Ezek titkos tanítások voltak, melyeket rajta és rajtam kívül más nem tudhatott a csoportból, és még csak az eredményeket sem mutathattam meg senki másnak. Azt mondta nem értenék meg. Amint értelmem elég erős volt a hit tanításait kezdte el oktatni, többnyire kettesben tanultuk, de a publikusabb részeket csoportosan is megbeszéltük. Amikor ez a tudás elmélyült és megszilárdult gyakorlati képzés vette át a helyét ezt már szigorúan ketten mindenkitől elzárva gyakoroltuk. Általában kezdésnek fizikai gyakorlatokat végeztünk pusztakezes harc, majd végül kardvívás, és mikor a test elfáradt elérkezett az ideje annak, hogy elménket is kezelésbe vegyük. Azt mondta ebben az állapotban sokkal fogékonyabb az ilyesfajta tudás befogadására. Talán a legjobb kifejezés az rá, hogy varázsolni tanított, ő is ezt a szót használta, bár nem azt tanultam, amit a legtöbben ez alatt értenek. Az elme és az akarat művészetét tárta fel előttem. Persze kezdetben csak néhány rúna jelentését magyarázta el. Aztán megtanultam, kisebb tárgyakat mozgatni. Végezetül megtanultam, változtatni az anyagon és kisebb dolgokat előállítani. Ennek hatására az iskolában nagy lelkesedéssel kezdtem el a természettudományok mélyre ásni.

Tulajdonságok:
Külső: Haja feketéből barnába váltott, viszont ugyanúgy rövid marad. Testalkata egészséges formát öltött. Igazából teljesen jól beleolvad az átlagos emberek közé.
Belső: Nyitottabbá válik, és az irányító személy hiánya meglátszik viselkedésén. Vágyik a tudásra és még szüksége van irányításra. A 21. században lévő kisugárzása elmúlik itt már nem olyan különleges.

Belépés a fátyolba:
Közeledett az idő. Taranis behívott a szabályával és leültetett a földre magával szemben. Soha nem láttam ilyennek azelőtt. Feszült volt.
- Eljött az idő. Adok neked valamit, ami elkísér az utadon. – Azzal összetette két kezét, valamit mormolt majd mikor szétnyitotta, egy medál volt a tenyerében.
– Most pedig elviszlek a fővárosba és onnantól nem segíthetek, neked kell megtalálni az ösvényt. – Beszálltunk az autóba és meg sem álltunk Londonig.
- Ne feledd a tanításokat. – Ezek voltak az utolsó szavak, amiket hallottam, majd elhajtott az autó.
Több órán át kóvályogtam az óriási városban végül köveket kezdtem el rugdosni unalmamban és az egyiket túl jól rúgtam meg sikerült Anne nagyi boltján egy kisebb ablakot meg repeszteni. A tanítások szerint felelősséggel tartozom tetteimért. Egy törött ablakot nem nehéz helyrehozni, csak nem szabad, hogy bárki meglássa. Bementem a boltba és körbenéztem. A szemem sarkából valami mozgásra lettem figyelmes az egyik sarokban baldachin libbent. Meg kellett győződnöm arról, hogy senki nem fogja látni, mit művelek így óvatosan félre húztam a baldachint és mögé léptem. Még láttam egy makettot valami hatalmas futurisztikus városról majd jött a sötétség.



Képességek:
• Telekinézis (1p)
• Teremtés/Átváltoztatás (1p 2p)
• Rúnaismeret (1p)

Tárgy: A medál, amit Taranis-tól kapott.
Gunnar Sigurd Medl

Egyéb: -

Általános képességek:
Erő: 6/10
Gyorsaság: 5/10
Ügyesség: 9/10
Állóképesség: 7/10
Modor: 8/10
Megjelenés: 6/10
Intelligencia: 9/10

Rólam: -


A hozzászólást Gunnar Sigurd összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 08, 2012 8:22 am-kor.
Gunnar Sigurd
Gunnar Sigurd
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Jan. 07.

Vissza az elejére Go down

Gunnar Sigurd Empty Re: Gunnar Sigurd

Témanyitás by Alyara Nirois Vas. Jan. 08, 2012 6:46 am

Köszöntünk a XXX. században! Smile

Karakterlapoddal minden rendben van egy mondatot kivéve: "Még láttam egy városról egy makettot majd jött a sötétség.". Ez a "Belépés a fátyolba" rész utolsó mondata. Tartalmi probléma nincsen vele, egyszerűen csak értelmetlen. Smile

Ha kijavítottad a hibákat, kérlek szólj!

Alya
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Gunnar Sigurd Empty Re: Gunnar Sigurd

Témanyitás by Gunnar Sigurd Vas. Jan. 08, 2012 8:22 am

Megtörtént a javítás.
Gunnar Sigurd
Gunnar Sigurd
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Jan. 07.

Vissza az elejére Go down

Gunnar Sigurd Empty Re: Gunnar Sigurd

Témanyitás by Alyara Nirois Hétf. Jan. 09, 2012 5:48 am

Nem is volt értelmetlen, csak a "makettot" szóba belezavarodtam. xD

Elnézést a kellemetlenségért.

Elfogadlak.
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Gunnar Sigurd Empty Re: Gunnar Sigurd

Témanyitás by Lynarin Seeragic Kedd Jan. 10, 2012 2:44 am

Sajnálom a lassú reagálást, de apróbb problémáim adódtak. Minden esetre kíváncsi leszek mi lesz belőled, sok sikert a XXI. században. Temészetesen elfogadlak én is.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Gunnar Sigurd Empty Re: Gunnar Sigurd

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.