Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Annantina nagyi boltja

+46
Hegrax
Rayana Lestarn
Eddy Shooter
Arion Scelter
Gramin
Ron Kayn
Gunnar Sigurd
Izzy Mirbacle
Shirilla Canderion
Éadrom
Morare
Eyrana Caecus Saqron
Athalay Nekare
Akrennys
Crusader Ramiel
Adam Deer
Selia Tendaun
Philomela Ylva
Tessa T'Ziczmesa
Barak Asher
Cassius Argentus
Mulan Huryū
Jóindulat
Lisim
Arich
Lathspell Solannis
Bisur
Lester
Caridwen
Tereus
Jackyll
Garien Seardur
Hirig
Raven Raymore
Laila Finisse
Naryky Charygyen
Fiona Freefall
Rabraquat
Helim Aziphim
Froeira Lullaby
Bettina Twerpsnoogy
Mira
Eariel Lyasina
Shelby Rowlers
Alyara Nirois
Lynarin Seeragic
50 posters

11 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Jóindulat Csüt. Május 17, 2012 8:15 am

*Hegrax*

- Sose voltam túl jó a történelemben, de ha a történészeink és a feljegyzések nem tévednek, akkor igen, arról a XXI. századról van szó.
/Miközben beszél, a nő kezei ökölbe szorulnak, majd elnyílnak, ahogy láthatóan igyekszik fegyelmezni magát, végül indulatait magába nyelve sikerül lehiggadnia. Nagyot szusszantva még egy, akár vicsornak is beillő mosolyt is sikerül az arcára erőltetnie, s beszélgetőpartnerének szemmagasságához igazodva leguggol, úgy duruzsolja./
- Nem mintha sok közöd lenne hozzá, kinek az almából is származom, de ha nagyon akarod tudni, az előző Ulfric, Nagy Szív unokahúgának, Iramló Szarvasnak a legidősebb lánya vagyok. Szóval köszönöm, a neveltetésem megfelelő volt és javaslom, ne nagyon kóstolgass, különben még a végén kirázlak a bundádból és cseszheted az új lehetőséget, amit az élettől kaptál. /Szemei felszikráznak, hangja is vészjóslóan morgóvá mélyül, ahogy elhangzik figyelmeztetése s apró, karistoló hang vonja magára Hegrax figyelmét: a lány földön támaszkodó kezén bizony nem túl méretes, ám annál hatékonyabbnak tűnő karmok jelentek meg./
- Szóval, mehetünk végre, önérzetes, kicsi goblinom? /Kérdezi végezetül ismét könnyed hangon, ahogy szétzilálódott hajzatát immár újra karommentes ujjaival hátradobja arcából./
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Hegrax Csüt. Május 17, 2012 11:41 pm

/Az „daliás termetű” goblin vigyorogva hallgatja a nő fejtegetését felmenőiről. S közben érdeklődő tekintettel szemléli a hozzá leguggoló leányzó arcvonásait./

+Bámulatos, micsoda hév, micsoda önuralom... De legalább kiderült, az Ulfric az valamiféle rang errefelé. S a kishölgy láthatóan fenemód büszke származására. Ez is valami.+

/Ahogy fülét megüti a karistoló hang, egy pillantást vet annak forrására, s felvont szemöldökkel érdeklődve szemléli a fegyelmezőnek szánt „kirohanást”./

+Minő tréfás kedvében leledzik a Néma... megfutok egy szőrmók elől, s belebotlok egy másikba. Kacagtató.+

/Gondolatmenetét halk kuncogással zárja. S láthatóan a nőszemély kirohanása nem keltett benne más érzelmet, mint kíváncsiságot./

- Bocsásson meg kedvesem, nem volt szándékomban felizgatni. Nézze el nekem tudatlanságomból fakadó szavaimat. Természetesen örömmel csatlakozom kegyedhez, hogy bevezessen az itteni közösségébe. Így legalább elkerülhetjük a további kínos pillanatokat.

+Vajon ha egy hasonlóan, hm... temperamentumos kutyust sikerül magamba olvasztani én is ilyen feszült leszek? Ez igen érdekes kérdés, s talán az elkövetkezőkben szánok rá némi időt. Már miután sikerült találni magamnak egy biztonságos menedéket.+


<4>
Hegrax
Hegrax
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2012. Apr. 15.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Jóindulat Hétf. Május 21, 2012 12:42 pm

*Hegrax*

- Bocsánatkérésedet elfogadom.
/Biccent a nő komolyan, mosolytalanul, majd a kijárathoz sétál, ahol is az üvegajtót feltárva előreengedni szándékozik a frissen érkezettet. Ahogy tartja az ajtót, egyszercsak bosszankodva összeráncolja homlokát, majd feledékeny mozdulattal fejéhez kap./
- A származásomat már közöltem, úgy vélem, bőven itt az ideje be is mutatkoznom. Shanice vagyok, ha valaki kérdezné, vagy ne adják az ősök, elkeverednél tőlem.
/Kezet nem nyújt, csak halvány, udvarias mosolyt küld a goblin felé, ahogy könnyedén kinyitva tartja az ajtót, arra várva hogy kilépjen a külvilágba./


*Folytatás a Fősugárúton.*
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Yamashita Taiki Csüt. Jún. 14, 2012 7:32 am

/Egyik pillanatban még arra készülök, hogy egy makettet, a másik pillanatban pedig már arccal előre landolok a padlón. Bal oldalamra fordulok reflexszerűen, és orromhoz kapom mind a két kezemet. Elkezd könnyezni a szemem a fájdalomtól, de miután kezeimmel megvizsgálom, megnyugtat kissé hogy nem vérzik. És ahogy érzem, nem törtem el, de mégis mintha más lenne. Miközben feltápászkodok a földről megragadom az alkarvédőt, amit addig engedtem el amíg orrommal törődtem. Furcsa érzés kerülget pár pillanatra, de nem tudom miért. Mintha hirtelen magasabb lennék, de szédülésnek tudom be. Miután felálltam hátratekintek jobb vállam felett ahol a fátyol van. Aztán körbenézek kicsit. Megakad a szemem egy tükrön amiben egy magas, talán félig japánnak tűnő srác áll. Körbenézek de nem látom sehol, ezért közelebb megyek a tükörhöz. Annyira kitágítom a szemem amennyire csak tudom amikor a srác is közelebb jön a tükörben. Teszek még egy lépést aztán elkezdem vizsgálni. Ott van a kezében az alkarvédő pont mint nekem. Ez nem is izgat különösebben. Ami felkelti a figyelmemet, az az a valami amit a hátán pillantok meg. Közelebb hajolok a tükörhöz, figyelem ahogy a srác átnyúl bal válla felett és előránt egy katanát. Még fel sem fogtam teljesen hogy az én vagyok, és az sem tűnt fel, hogy nem teljesen tudatosan vettem elő a kardot. Alaposan megvizsgálom miközben forgatom a kezemben, majd pár lépést hátrálva a tükörből suhintok vele egyet a levegőben./
- Cuki.
/Teszek egy rövid megjegyzést, egy félmosoly kíséretében, aztán vissza csúsztatom a tokjába a kardot./
- Összegezzünk. Hozzáérek a fátyolhoz. Beverem az orrom, és most teljesen máshogy nézek ki. Van egy kardom is. Most vagy álmodok, vagy piszok nagy mázlim van.
/Vezetem le hangosan is magamnak, ami eddig a fejemben fogalmazódott csak meg. Megfordul az is a fejemben, hogy nem vagyok teljesen normális, mert elméletileg ha ilyen történik inkább kiakadnak az emberek, mint ez a nemtörődöm hozzáállás./
- Már csak az a kérdés, hogy hol vagyok?
/Mondom ki hangosan ezt is, bár kétlem, hogy van itt bárki is aki válaszolhatna. Legalábbis, előbb még nem volt. Gyors és precíz mozdulatokkal, annak érdekében, hogy ne kelljen kézben hurcolásznom, felerősítem bal kezemre az alkarvédőt, és egy kis igazgatás után elindulok a kirakat felé, hogy iménti kérdésemre választ találjak./

[1]
Yamashita Taiki
Yamashita Taiki
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Jóindulat Csüt. Jún. 14, 2012 9:42 am

*Yamashita Taiki*

/Ahogy a fiú otthagyja a tükröt, a szeme sarkából még észreveszi a tükörben hátborzongató módon feltűnő feliratot:
Üdvözlünk H'Sekirat városában, Yamashita Taiki! Jó vadászatot!
Pár értetlen szempillantásnál nem tovább marad látható az írás, ahogyan megjelent, el is enyészik.
Jobb híján hát a bolt üvegajtajához lép, aminek a túloldalán egy gyorsan elhúzó jármű vonja magára a figyelmét: hangtalanul siklik el a viszonylag széles járda szélénél, hogy aztán különösebb erőfeszítés nélkül felemelkedjen a levegőbe s elvesszen a magasba nyújtózó falak mentén./
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Yamashita Taiki Csüt. Jún. 14, 2012 9:30 pm

/Amikor indulnék el a tükör elől még pont megpillantok valami szöveget ami megjelenik rajta. Furcsán hangzik, főleg, hogy nem is az én nevem van rajta, de van bennem egy érzés, mintha mégis így hívnának. Komótosan sétálok az üvegajtó elé amin kibámulva egy furcsa járművet látok elsuhanni, aztán a magasba emelkedni. Kicsit meg is lepődök a látványon, de aztán csak egy elismerő biccentéssel nyugtázom a látványt. Megfordulok, és pár lépéssel eltávolodok a boltból, hogy ne akadályozzak meg senkit sem abban, hogy bejöhessen ha szándékában áll. Elkezdem tapogatni a zsebeimet, hátha megtalálom a mobilomat, de sehol sincs./
+Ez furcsa. Pedig biztos vagyok benne, hogy itt volt... Na mindegy.+
/Legyintek gondolatban aztán, elkezdek nézelődni bent. Várva hátha valaki bejön, és segítséget tudna nyújtani számomra. Ha nem bukkan elő senki, visszasétálok az ajtóhoz, lomha léptekkel. Amint sikeresen megtettem ezt a rövid távot, ugyanolyan komótosan, mintha nem is akarnék túlzottan menni, kinyitom az ajtót, és kilépek rajta./

[2]


A hozzászólást Yamashita Taiki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 17, 2012 8:26 am-kor.
Yamashita Taiki
Yamashita Taiki
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jun. 09.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Jóindulat Vas. Jún. 17, 2012 3:57 am

*Yamashita Taiki*

/Ahogy jobb híján ismételten szemügyre veszi a bolt berendezését, egy újabb furcsaság tudatosul a fiatal férfinek:
Bár a berendezés bizonyos elemei változatlanok (pult, bejárati ajtó, pár apróság a polcokon), nem egy ismeretlen tárgy tűnt fel a boltban. Itt egy öregnek tűnő karosszék, ott egy ősinek tűnő óra és más, a furcsa jelenséget produkáló tükörhöz hasonlóan eleddig észrevétlen apróság kapott helyet a boltban. Nem úgy viszont a korábban itt lévők, Ádám tanára, osztálytársai, netán a csendesen szemlélődő idős boltosnéni, egytől egyig köddé váltak.
Nem marad más hátra, mint előre... Ki az ismeretlen, határozottan forgalmasnak tűnő, futurisztikus főutcára./


*Folytatás: a Fősugárúton*
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Ry Fomor Kedd Júl. 03, 2012 7:51 am

/Hangos nyögéssel egy férfi puffan a bolt talaján, majd miután lendületét pár gördüléssel csillapítva guggoló helyzetben kiles a - valamiféle vélt veszélyforrástól óvó - fedezékül szolgáló asztal mögül, jelentős zavarral az arcán pillant körbe. Miután semmi fenyegetőt nem tapasztalt, csodálkozva egyenesedik fel, hogy előbb a boltot, majd a mellette lévő, egész alakos tükröt megpillantva saját magát mérje fel.
Lassan, saját érzékeit sokszorosan leellenőrizve emeli szeme elé kezét, hogy tenyerét, majd kézfejét vizsgálja meg, végül pillantása ruházatán - a szegélyeknél csodásan irizáló porfogó jellegű kabát, alatta réteges, póló-mellény stílusú felsővel, végül finom anyagú farmerből készült, bakancsba gyűrt szárú nadrág - siklik végig.

Megigézve lép közelebb tükörképéhez, s miközben a foncsorozott felületen megjelenő, majd semmivé foszló felirat
Üdvözlünk H'Sekirat városában varázsvérű Ry Fomor!
agyába ég, megkönnyebbült arckifejezéssel tapogatja végig magát. Végül kisfiús, hitetlenkedő-szégyenlős félmosollyal az arcán köröz egyet-kettőt lábával, s miután a várt fájdalom elmarad, könnyedén szökken párat. Az eredménnyel láthatóan tökéletesen megelégedve, vigyorogva fordul ismételten körbe, hogy nagy levegőt véve a bejárati ajtóhoz lépjen...
Ahol aztán mosolya lefoszlik, s enyhén eltátott szájjal, megkövülve mered a kinti látványra. Rövid hitetlenkedés után végül óvatosan nyúl az ajtó kilincséért, hogy végül egy nagy sóhajtást követően feltépvén azt, nagy lendülettel kilépjen a mögötte húzódó járdára./


*Folytatás: Fősugárút*

(1)
Ry Fomor
Ry Fomor
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Vera Rider Csüt. Aug. 09, 2012 11:16 pm

/A padlón feküdve tértem magamhoz. Úgy éreztem magam, mint akit jól fejbe vágtak. Még a boltban voltam, ahol néma csend honolt. Elindultam, hogy megkeressem Robit és Mátét, de nem voltak a boltban. Ki akartam sétálni a boltból, de közben elhaladtam egy teljes alakos tükör mellett. Megtorpantam és visszamentem a tükörhöz, amelyből valaki más nézett vissza rám. megérintettem a tükröt és csak akkor vettem észre, hogy a valóságot mutatja.
Meglepve tapasztaltam, hogy a testem teljesen átalakult. Megnyúltam, lett alakom, sőt még a hajam is barna lett meg hosszú, a szemem meg sötétkék. Egyetlen dolog, ami nem változott meg rajtam egy nyaklánc volt.(Amit Robitól kaptam még) Ahogy szemléltem magam észreveszem, hogy tiszta kosz lettem, így elkezdtem lesöpörni magamról a port.
Tüsszentettem egyet, majd a következő pillanatban már a szoba sokkal nagyobbnak tűnt, nem értettem miért. Aztán megint a tükörre tévedt a tekintetem, amelyből ezúttal egy macska nézett vissza rám, és nem csak a tükör mutatta ezt, a tenyeremből mancs lett és stb. Ismét tüsszentettem és ezúttal vissza is változtam. Megkönnyebbültem, hogy ismét emberi méretű lettem.
A következő pillanatban a képem eltűnt a tükörből és a helyén -e felirat jelent meg:/
"Légy üdvözölve alakváltó, ki Vera Rider névre hallgat. Már vártunk itt H'Sekiratban."
+ Hogy ki? Az én nevem Lilla nem pedig Vera Rider. Úgy hangzik mint egy autóversenyző neve. Igaz, hogy mindig is szerettem volna motorozni, de ez most mellékes.
- Mi a fene folyik itt?
Ekkor vettem észre a szemem sarkából, hogy valaki figyel.
- Ki van ott?
Fordultam felé, várva a válaszát.

(1)
Vera Rider
Vera Rider
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Mira Csüt. Aug. 09, 2012 11:55 pm

Vera Rider [???]

A bolt sötétjéből, a raktárrész felől fény villan. Vakítóan fehér, fókuszált. Egyenest az arcodba világítanak. Be kell csuknod a szemed, nehogy megvakulj.

Közben hallod, amint az alak szépen, kimérten megindul eléd. Még mindig nem látsz semmit, de érzékeled csizmája drága nyikorgását az üzlet padlóján. Kipp-kopp. Kipp-kopp. Már szinte várod, hogy a sarkantyú is megzörrenjen.

A férfi - mert már biztos vagy benne, hogy nem a gyengébbik nemet képviseli az illető, - ekkor a fényt kicsit lejjebb irányítja, a lábaid felé. Csak hogy a szemébe tudj nézni.

Egy lila szempárral találod magad szembe, amit egy angyali arc vesz körül. Az ifjú erősen hajaz az Orlando Bloom-féle Legolasra, bár azért felfedezel egy-két eltérést. Hosszú, szőke haját szoros kontyba tűzte, isteni testét pedig bőrruhába öltöztette. Bár nem ismersz fel rajta semmi konkrétat, világosan látod rajta a rengeteg furcsa kütyüt, szerkezetet.

- Már csak Te kellettél ide, babám - mondja barátságtalan, megvető tekintettel, majd ismét az arcodba világít.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Vera Rider Pént. Aug. 10, 2012 12:30 am

/Ahogy megfordulok, hatalmas vakító fény tölti be a boltot. Még hunyorogni se tudok annyira fényes. Aztán csak lecsillapodik, mire szeme kinyitom és egy lila szempárral találom szembe magam. Nem ismertem fel se a tekintetet, se az arcot melyhez tartozott.
Kissé ellenséges hangon megszólalt.- Már csak Te kellettél ide, babám
Nem tudta mire véljem a mondatát. Talán már várt rám?
- Ki vagy te? Mit akarsz?
Válasz helyet a fény újra elvakított. Nem tudtam mit tegyek, hisz az orrom hegyéig se láttam. Éreztem, hogy a testem új formát ölt. Nem is akár milyet, úgy éreztem magam mint egy nagymacska. Nem kellett hozzá látnom, csak halottam ahogy karmaim koppannak a parkettán.
Felmordultam, de nem támadtam. Csak vártam, a fényben./
+Na most mi lesz? Ha támadni fog akkor pórul jár. Ha pedig nem akkor én se fogok. Ki tudja? Talán elárulja nekem mi ez az egész.

(2)
Vera Rider
Vera Rider
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Mira Pént. Aug. 10, 2012 2:13 am

[???]

Ahogy a tested átalakul a fényben, ő még mindig követi az immár állati szemedet a kis zseblámpájával. Közben elővarázsol egy szál cigarettát az egyik belső zsebéből, majd flegmán beteszi a szájába. Hiába mordulsz rá fenyegetően, nem igazán foglalkozik új külsőd veszélyivel.

- Drágám, én a helyedben inkább nem fitogtatnám az erőmet vadidegenek előtt, ráadásul egy olyan helyen, amitől mindjárt szívgörcsöt kapsz. Inkább mondd meg, mit mondott a tükör. Hogy hívjalak? Hm? - Miközben beszél, a cigaretta magától égni kezd. Hihetetlen mennyiségű füst tölti be a kis boltot. Nem érted, hogy a füstjelző miért nem kapcsol be. Lehet, hogy ebben a lepukkant üzletben még az sincs?

Amikor a vadmacskaszemed összeér az ő ibolyaszínével, beleveszel a tekintetébe. Nem érted hogyan, de megint emberi alakban vagy. És nem mintha eddig nem tudtad volna, de most már végkép nem tudod, hogyan válts bőrt ezután.

- Így ni, édesem! Amíg nem nyugszol le egy kicsit, és nem hallgatsz végig rendesen, nincs több randalírozás!
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Vera Rider Pént. Aug. 10, 2012 5:16 am

/Továbbra is a szemembe világított, ami eléggé zavaró volt. Elkezdett nekem szövegelni miközben rágyújtott. Az erős füst betöltötte a kis boltot./
+Remek, nem elég, hogy vakít, még meg is akar fullasztani.
/A szemebe nézett és valahogy visszaváltoztatott. Nem értettem, hogy tudná irányítani a képességemet pusztán a tekintetével./
- A tükör szerint Vera Rider-nek hívnak, de az én nevem Lilla. Nem tudom, hogy változtattál vissza, de jelen pillanatban nem is érdekel.
- Köh. Telefüstölsz itt mindent.
/Kinyitottam az ajtót, hogy legalább levegőt kapjak. Csak akkor jöttem rá mire is utalt a férfi a szívgörccsel. Gyorsan becsuktam az ajtót, majd az idegen felé fordultam./
- Elárulnád mi folyik itt?

(3)
Vera Rider
Vera Rider
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Mira Pént. Aug. 10, 2012 10:39 pm

[???]

- Mindenkinek megvannak a maga képességei - mondja a fiatalember egy vállvonogatás kíséretében. - Idővel majd Te is megértesz mindent. Na, de egyelőre a környezettel kell megbirkóznod.

Tekintete ellágyul egy pillanatra, egészen kedves srácnak tűnik. De aztán ez az állapot elsuhan, ismét az a bunkó f*szkalap, aki eddig is volt.

Egy újabb cigit tesz a szájába, ami az előzőhöz hasonlóan szintén magától gyullad meg. A bolt rejtekéből elővarázsol egy rozoga széket, és a lábai közé tolja úgy, hogy a támlája a mellkasa előtt legyen. Közben elkezd beszélni:

- Nohát, kiscsillag. Az a helyzet, hogy a harmincadik századba sikerült teleportálnod magad. Sajnálatos módon nincs visszaút. És amit a tükör mond, az úgy van. A neved innentől kezdve Vera Rider. És alakváltó vagy.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Vera Rider Szomb. Aug. 11, 2012 12:13 am

/Egy pillanatra azt hittem félreismertem és nem rossz arc, de aztán megint nagyon bunkó lett. A szemem már kezdte megszokni a fényt így láttam mikor varázsolt magának egy széket és ráült. Amit mondott végre magyarázatul szolgált a történtekre./
+ Ha ez igaz akkor ez magyarázat a sok mindenre. De ez abszurd, tuti hogy csak álmodom.
/Megcsíptem a karomat, hogy felébredjek, de nem keltem fel. El kell fogadnom, hogy ébren vagyok és ez az egész velem történt.
Ekkor villant át az agyamon, hogy talán a fiúk is átjöttek./
+Nem hiszem, hogy Robival vagy Mátéval állnék szemben, elvégre nem jellemző rájuk a flegmázás. Bár ha belegondolok, néha flegmák, de csak ha viccelődnek. De ha ő is most jutott volna át, közel se lenne ilyen határozott.
- A jelek szerint nem álmodom, de még volna pár kérdésem. Ki vagy? Te is a fátylon jöttél át vagy már itt születtél? És jöttek -e még át mások is mostanában a fátylon? Mert a boltba nem egyedül léptem be.
+ Már tényleg kezdett érdekelni, és ki tudja, talán elvállalná a pesztrálásom.
Remélem, hogy igen, mivel nehezen boldogulnék itt egyedül.

(4)
Vera Rider
Vera Rider
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Mira Vas. Aug. 12, 2012 9:09 pm

[A XXX. században valamikor]

A férfi türelmesen hallgatja a kérdéseid, látszik rajta: tudja, mit mondjon. Ám amikor a Fátyolról kezdesz kérdezősködni, felpattan a székről. Az ülőalkalmatosság felborul a mozdulatára, és hangosan csattan a földön.

A következő pillanatban már közvetlenül előtted áll, föléd magasodik. Látszik az arcán, hogy nagyon nem örül valaminek. Megfogja a vállad, és az arcodba tolja az övét. Fáj a szorítása.

- Kislány! Mit tudsz a Fátyolról?! Honnan tudod, hogy hogy hívják? Ki küldött ide?!! - Minden szót préselve, sziszegve ejt ki, egyre idegesebben, amitől egészen fenyegetően hat. Határozottan megijedsz tőle. Látod rajta, hogy nyolc napon túl gyógyuló sebesülést tudna okozni Neked, és hogy nem habozna megtenni azt. - Ügynök vagy?!
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Vera Rider Vas. Aug. 12, 2012 11:00 pm

/ Amikor a fátyolról kezdtem kérdezni nagy sunggal állt fel a székről, majd megragadta a vállamat. Bevallom kissé félelmetes volt amikor a képét az arcomhoz tolta./
- Kislány! Mit tudsz a Fátyolról?! Honnan tudod, hogy hogy hívják? Ki küldött ide?!! Ügynök vagy?
/Tette fel kérdéseit és látszott rajta, hogy dühös./
- Egyszerű diák vagyok, vagyis voltam. Onnan tudom, hogy fátyolnak hívják, mert a nagymamám szobájában is volt egy. Persze az nem röpített a jövőbe mikor hozzáértem.
*a nagyszülőkkel való kapcsolatokat elfelejtettem leírni a karakterlapon*
- Mellesleg, senki sem küldött. Két osztálytársammal együtt tértünk be a boltba, hogy régi könyveket vegyünk. Bár én az eladó helyett csak a fátylat találtam meg.
/ Hangomból csak úgy áradt az őszinteség. Lehet, hogy túl sokat is mondtam, de ez jelen pillanatban nem érdekelt. Csak ki akartam kerülni végre a vaskos szorításból.

(5)
Vera Rider
Vera Rider
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Mira Szer. Aug. 15, 2012 3:49 pm

[A XXX. században valamikor]

- Aha... - morogja a szőke herceged hitetlenséggel a szemében. Nem igazán sikerült meggyőznöd. Azért elengedi a vállad, de még mindig föléd tornyosul. A kabátja belsejéből ismét elővarázsol egy újabb szál cigit. A füst az arcodba csap.

- Talán nem itt kéne tovább beszélgetnünk - mondja, majd körbetekint. - Bármelyik pillanatban érkezhetnek újabb múltbeliek. - Elővesz egy kis cetlit a hátsó nadrágzsebéből. Biztos vagy benne, hogy hihetetlen feszes benne a feneke, bár még odáig nem jutottál el, hogy megbámulhasd. A gyűrött papírról leolvas valamit. - Ja, pont, ahogy sejtettem. Tehozzád nem tartozik senki - mondja inkább magának, mint Neked. De a lényeget leszűröd: egyedül vagy.

- Ha benne vagy Vera, elviszlek egy privát helyre, ahol... - Mi van? Most komolyan csábítgat? Pont olyan a hanghordozása. Aztán, mielőtt még hiú reményekbe ringathatnád magad, felhorkant. - Na, nekem ez nem megy. De akkor is elmegyünk innen.

Megragadja a kezed, és akár akarod, akár nem, kirángat a boltból.

*Semmi gond. A következő posztot kérlek a Fősugárútra írd.*
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Vera Rider Csüt. Aug. 16, 2012 1:25 am

Vera Rider
Vera Rider
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja - Page 11 Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.