Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Barak Asher

3 posters

Go down

Barak Asher Empty Barak Asher

Témanyitás by Barak Asher Pént. Júl. 01, 2011 5:53 am

Karakter régi neve: Lónyay Ákos
Karakter új neve: Barak Asher
Kora: 25
Születési hely: Magyarország, Budapest
Fátyolos város: Budapest
Faj: Angyal

Előtörténet:

Szerencsémre jó módú családba születtem, vagy talán inkább balszerencse. Így vagy úgy, de ennek is köszönhetem, hogy most ott vagyok ahol.

Életében édesapám egy multi cég hazai képviseletének felső vezetője. Hatalmas szívű ember, aki próbált segíteni az embereken, ezért rengeteget dolgozott. Ez okból kifolyólag nem sokat láttam. Leginkább az újságcikkekből, a cselédek, és anya elbeszéléseiből ismertem. Anya két dologhoz értett, de ahhoz nagyon, ez a semmittevés és a felesleges vagy értelmetlen tettek, eltartott nő lévén nem vártak el tőle semmit – én úgy gondolom, mindenkinek célja van az életben vagy legalábbis lennie kéne, és nem csak élni az életet, annyi mindent tehetett volna –. Nem tett mást csak egésznapokat vásárolt vagy a barátnőivel találkozott, esetleg esténként elment partikra, hol édesapámmal, hol pedig egyedül.
Kicsi koromtól kezdve édesapám tettei adták a mintát, amilyenné válni szerettem volna. Az általános iskolát kitűnően végeztem el, viszont a középiskolában már romlottak az eredményeim. Rendelkeztem azokkal a képességekkel, hogy a tananyagot megtanuljam, pusztán nem érdekelt, legalábbis a történelmen kívül, nem sok minden. Ami pedig az érdektelen kategóriába esett, abból a minimumra törekedtem. Otthon szabadidőmben politikusokról olvastam, vagy különböző pszichológiai szakkönyveket. A középiskolai osztályomban, már az első évfolyam elején vezető szerepet töltöttem be. Később rájöttem, hogy sokkal jobban járok, ha inkább a háttérből irányítom a dolgokat, és más tölti be a vezető szerepeket. Az osztály természetesen több kisebb-nagyobb csoportra szakadt szét, egyikhez sem tartoztam, de közvetítő és valamilyen formában összetartó szerepet töltöttem be, így jól kiismertem osztálytársaim motivációit. Ezek után már könnyedén elértem azt, hogy hallgassanak rám. Úgy gondoltam elég tapasztalatot szereztem kortársaimon, így már könnyebb lesz kiismerni a tanárokat.
Azt hittem, sokat tudok, de rengeteget hibáztam. A felnőtteket nehezebb kiismerni és irányítani. Ez túl sok időmet kötötte le. Így, mikor eljött a felvételi időszak, már későn döbbentem rá, hogy több mindenre is oda kellett volna figyelnem. Többek közt: Első körben nem vettek fel egyetemre, még költségtérítésesre sem, de hála édesapám kapcsolatainak és természetesen a pénznek, mégis bekerültem a Pécsi Tudományegyetem, Pszichológia szakára.
Az új helyen ismét sikerült jó kapcsolatokat kiépítenem, és rövid időn belül ugyanazt a játékot játszottam, amit középiskolában – most már csak életnek hívom ezt a játékot –. Az öt év elteltével hazaköltöztem, és édesapám mellett helyezkedtem el, mint tanácsadó.

Tulajdonságok:

Külső: Az átkerülés után, sok minden megváltozott rajta. Még nyurgább testalkata lett, és hátából hófehér szárnyak sarjadtak, melyekbe itt-ott egy-egy szürke toll is helyet talált magának. Arcán a vonások még lágyabbak lettek. Korábban rövid barna haja kiszőkült, és sárgás színű szeme hatalmas tudástól ragyog. Mozgásában, testtartásában megtalálható a határozott vezetők magabiztossága.


Belső: Barátságos, toleráns természetű, mégis mintha saját magához nem engedné olyan közel a többieket. Igyekszik mindenkivel jó kapcsolatot kiépíteni. Éber tekintetével folyamatosan figyeli és elemzi környezetét.Mindig a nagyobb jó érdekében cselekszik lehet, hogy néha egy-egy ember útban van, de mindig a közösséget/többséget tartja szem előtt, bár lehet, hogy olykor érdekesen értelmezi a közösség fogalmát.


Belépés a fátyolba:

Hosszabb-rövidebb sétákat szoktam tenni a város különböző részein, ezzel kicsit kiszellőztetve a fejemet, helyet adva az új gondolatoknak, elképzeléseknek és összefüggéseknek. Az egyik ilyen séta alkalmával történt az, hogy a szemem megakadt egy kirakaton, – ilyen ritkán fordul elő velem –. Tekintetem megállapodott a gyönyörűen megmunkált sakktáblán. Nem is figyeltem, hol vagyok, vagy pontosan hova lépek, csak azt tudom, hogy a következő percben, már a helységben néztem körbe. Mintha az egész világ hirtelen kihalt volna. Hangosan köszöntem, de válaszul, csak a visszhangom érkezett. Újból körbe kémleltem, ekkor leltem meg egy kis lefátyolozott részt, gondoltam, mögötte találok valakit, aki segít nekem, hát elindultam…

Képességek:

  • Gyógyítás: Kisebb sebek (1p)
  • Lángpallos: Lángtőr (1p)
  • Transzformáció: Láthatatlanszárnyak (1p), Láthatatlanszárnyakkal való repülés (2p)


Tárgy: Egy barna vezér sakkfigura, van a zsebében. (Én sem tudom, hogy került oda, de abból a sakkból való, ami megfogta a karakter tekintetét.)

Egyéb: -

Általános képességek:
Erő: 5/10
Gyorsaság: 5/10
Ügyesség: 6/10
Állóképesség: 6/10
Modor: 9/10
Megjelenés: 9/10
Intelligencia: 10/10

Rólam: Lassan másfél évtizede szerepjátékozom, leginkább fantasy-t, de néha előfordul sci-fi is. Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok.


A hozzászólást Barak Asher összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 03, 2011 9:16 am-kor.
Barak Asher
Barak Asher
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jul. 01.
Age : 36
Tartózkodási hely : Halásztelek

Vissza az elejére Go down

Barak Asher Empty Re: Barak Asher

Témanyitás by Alyara Nirois Pént. Júl. 01, 2011 7:55 pm

Először is köszöntelek minálunk! Smile

Karakterlapodban egy kivetnivalót találtam:
Bár az előtörténetben és a fátyolos részben megismerhettük már kicsit részletesebben a karaktert, a belső tulajdonságokat kicsit jobban ki kéne fejteni.

Szólj, ha megvagy, és elfogadlak.

Társam sajnos táborozik, ezért kell majd egy keveset még "toporogni", mielőtt játszani mehetnél... Előre is elnézést kérek a kellemetlenségekért.

Üdv, Alya
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Barak Asher Empty Re: Barak Asher

Témanyitás by Lynarin Seeragic Vas. Júl. 03, 2011 7:58 am

Már itt vagyok, itt vagyok kérem. Smile
Nos én is köszöntelek nálunk és ha megvan az a plusz pár mondta is, akkor elfogadlak. Smile
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Barak Asher Empty Re: Barak Asher

Témanyitás by Barak Asher Vas. Júl. 03, 2011 9:18 am

Már eszközöltem is a változást, remélem így már megfelel.
Köszönöm a szívélyes fogadtatást.
Barak Asher
Barak Asher
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jul. 01.
Age : 36
Tartózkodási hely : Halásztelek

Vissza az elejére Go down

Barak Asher Empty Re: Barak Asher

Témanyitás by Alyara Nirois Vas. Júl. 03, 2011 9:22 am

Köszönöm szépen a javítást, így már én is elfogadlak!
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Barak Asher Empty Re: Barak Asher

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.