Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Krystal Letov

3 posters

Go down

Krystal Letov Empty Krystal Letov

Témanyitás by Vendég Csüt. Jún. 23, 2011 1:11 am

Karakter régi neve: Jekatyerina Valentina Jakubcsuk
Karakter új neve: Krystal Letov
Kora: 31
Születési hely: Ukrajna, Kercs
Fátyolos város: Moszkva
Faj: Halandó (talán mágiahasználó lesz egyszer)

Előtörténet: Kercs kis város a Krím félszigeten. A kisvárosok semmiben nem különböznek egymástól, gyerekkorom akármelyik tengerparti kisvárosban játszódhatott volna... Sokat jártunk ki a vízre, barátaimmal a turistákat követtük, majmoltuk rácsodálkozásukat a tengerre, a hajókra, a part menti butiksoron kapható olcsó csecsebecsékre... Iskola után ha tehettük, vízre szálltunk, vagy pedig bringával barangoltunk a környéken. Később nem volt bennem nagy ambíció, az, hogy anyám ajándékboltjában segíthettem, és hímeztem a város címerét mindenféle textilekbe, kielégítette igényeimet. Udvarlóm is akadt, ma már azt mondanám, inkább megszokásból voltunk együtt, mintsem a hatalmas érzelmektől...
Kisboltunk jól működött, szépen éldegéltünk. Aztán egyszercsak egy kisbusznyi fiatal, korombeli lány jött a városba. Drága ruháik, ékszereik, festett arcuk és körmük elbűvölt... Esténként igyekeztem a közelükben maradni, és otthon, a tükör előtt gyakoroltam mozdulataikat, mimikájukat... Magassarkú cipőt vettem magamnak, hősiesen tanultam benne járni... Anyám homlokráncolva nézte törekvésem, de nem szólt semmit... Kihallgattam a lányokat, hangos mulatozásaik olyan világot nyitottak meg előttem, ami addig ismeretlen volt számomra... Nem olyanok voltak, mint a kercsi kurvák... Harsányságuk ellenére sokkal finomabbak voltak, elegánsabbak, és jól láthatóan gondtalanabbak...
Anyám sírt, amikor Moszkvába utaztam. Nem mondtam el neki, miért megyek, azt mondtam csak, világot szeretnék látni...
Moszkva lenyűgözött... A nyüzsgés, a boltok-emberek sokasága, mind más volt, mint amihez szoktam... Amíg tartott kis pénzem, drága bárokba jártam, figyeltem a többi nőt, gyakoroltam mozdulataikat, hanglejtésüket. Olyanná akartam válni, mint azok a lányok... Aztán egyik este, amikor már csak egy üres pezsgőspoharat szorongattam (újabb italra már nem volt pénzem), mellém telepedett egy idősebb férfi, rám mosolygott, és megkérdezte, meghívhat-e valamire... A szobájában töltöttem az éjszakát, és teli tárcával, és nagyon fura érzésekkel távoztam reggel...

Tulajdonságok:
Régen: Vörösesszőke, hosszú haja hullámokban omlik a vállára, ragyogó szürkéskék szeme, egyszerű vonásai jellegzetesen szlávosak, smink nélkül teljesen érdektelen nő benyomását kelti... Talán éppen ezért használ erős színeket mind sminkjében, mind ruháiban. A mozgalmas élet edzette teste formás, de inkább átlagos, mint vékony.
Kuncsaftjai kedvelik emberként is.
A jelen: Mandula szemű, élénk tekintetű apró nő, valami fura vonzódással a kendőkhöz. Hordja őket a fején, nyakában, derekán, csuklóján is. Hosszú fekete haját is kendő alá rejti általában.
Könnyedén utánozza mások mozdulatait, karakteres (mondhatni csúnya) arca ellenére könnyen simul a környezetébe. Nehezen köt barátságokat, kapcsolatai elég felszínesek. Nyugodt természet, szereti cselekvés előtt elemezni, átgondolni a dolgokat. Ha valamiről információhoz jut, nem elégszik meg a morzsákkal. Ha tehetné, teljesen beleásná magát a témába, hogy szakértője legyen a szinte mindennek.

Belépés a fátyolba: Az egyik átmulatott éjszaka utáni reggelen egyedül kóválygott a város régi részén. Aznap ünnepelte 3o. születésnapját, testében még dolgozott a drog és az alkohol, lassan múló mámora kendőjén át bámulta a várost... Az egyik bolt kirakatában fura tárgyakat látott, így betért. Anna nagyi boltja... Magában kuncogott, hogy lehet egy nagyit Annának hívni. Miközben a kirakott tárgyakat piszkálgatta, az egyik beugróban selymesen csillanó függöny mögött egy apró városka makettje állt, ez felkeltette figyelmét. Most már hangosan kuncogva képzelte el a tornyok felett sikló sárkányokat, úgy döntött, jobban megnézi magának a kis házakat... Részeg kacagással nyúlt a függönyért, majd felsikoltott, ahogy az éles fény elvakította...

Képességek: Mágiafogékonyság



Tárgy: Vörös rúzs. Nagyon ritkán használja, nehogy elfogyjon.

Általános képességek:
Erő: 5/10
Gyorsaság: 7/10
Ügyesség: 1o/10
Állóképesség: 7/10
Modor: 6/10
Megjelenés: 5/10
Intelligencia: 1o/10

Rólam: Régi motoros vagyok, szinte az összes online és asztali játékot kipróbáltam már. Szeretek mesélni is.


A hozzászólást Krystal Letov összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 28, 2011 8:41 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Krystal Letov Empty Re: Krystal Letov

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Jún. 23, 2011 1:19 am

Üdvözöllek! Smile

Karakterlapodban csak egy kivetnivalót találtam: a tulajdonságok között nem tudni, hogy a fátylon már átlépett, vagy a 21. századi karakter külsejéről van-e szó. Ha ezt javítod, szólj kérlek! Smile

Ha megvagy, kerítsd még magadnak egy avatárt is!

Szeretnék előre is elnézést kérni, amiért vasárnapig, de lehet, hogy hétfőig sem leszel elfogadva, ugyanis admintársam épp a vakációját tölti a Balaton partján...

Még valami: lemaradt a karaktered neme. Smile
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Krystal Letov Empty Re: Krystal Letov

Témanyitás by Vendég Csüt. Jún. 23, 2011 1:50 am

Avatar már van, régi leírás pótolva.

Benne van a jelenlegi külsejénél, hogy nő. Valahova írjam még ki?


Talán kibírom vasárnapig Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Krystal Letov Empty Re: Krystal Letov

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Jún. 23, 2011 1:53 am

Végül is világos volt számomra, hogy az, csak emlékeztem, hogy ki kéne írni. Mindegy.

Köszönöm a türelmet! Smile Ha Lyn visszajött, majd nyúzhatod! Razz
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Krystal Letov Empty Re: Krystal Letov

Témanyitás by Jóindulat Csüt. Jún. 23, 2011 3:33 am

Teljesen beleássa magát a téma, míg szinte szakértőjévé nem válik.

Sztem ezt javítsd ki. Wink

Más: Remélem, tisztában vagy vele, hogy az Erő 2 nagyjából egy hatéves kisgyerek értékével egyenértékű. Ha igen, akkor a te döntésed, ha nem, akkor viszont a pontokkal még sakkoznod kellene egy kicsit. Smile

Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Krystal Letov Empty Re: Krystal Letov

Témanyitás by Lynarin Seeragic Vas. Jún. 26, 2011 6:59 am

Nah megjöttem elolvastam elfogadom. Ha még javítani akarsz javíts, amíg hugi is rábólint. Smile
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Krystal Letov Empty Re: Krystal Letov

Témanyitás by Alyara Nirois Vas. Jún. 26, 2011 7:34 am

Megvárom, mit mond a kuncsaft. Very Happy
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Krystal Letov Empty Re: Krystal Letov

Témanyitás by Vendég Kedd Jún. 28, 2011 8:38 am

Javítom a kért dolgokat...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Krystal Letov Empty Re: Krystal Letov

Témanyitás by Alyara Nirois Kedd Jún. 28, 2011 8:54 am

Köszönöm, így már én is elfogadlak.
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Krystal Letov Empty Re: Krystal Letov

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.