Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Cassius Argentus

3 posters

Go down

Cassius Argentus Empty Cassius Argentus

Témanyitás by Cassius Argentus Pént. Jún. 03, 2011 3:09 am

Karakter régi neve: Kyle Stevenson
Karakter új neve: Cassius Argentus
Kora: 30
Születési hely: Anglia, Liverpool
Fátyolos város: London
Faj: Vámpír

Előtörténet: Egyszerű angol középosztálybeli családba születtem villamosmérnök apa és orvos anya gyermekeként. Általános iskolai és gimnáziumi tanulmányaimat Liverpoolban végeztem, kiváló eredménnyel. Érettségi után első helyen vettek fel Oxfordba biológia szakra, ahol intelligenciámmal és szorgalmammal hamar elnyertem professzoraim szeretetét. Amint kikerültem az egyetemről ajánlásukra azonnal tanítani kezdhettem szülővárosomban egy jó nevű magániskolában. Fél évvel később vettem feleségül a barátnőmet, akivel már gimnazista korunk óta együtt voltunk. Összefoglalva: olyan életem volt, amiről az emberek nagy része csak álmodik. Ezért is volt olyan szörnyű, amikor mindent elveszítettem.
Minden baj azzal kezdődött, hogy az iskolában, ahol tanítottam pedofilbotrány tört ki. Máig sem tisztázott, hogy melyik kollégám volt a bűnös, de a pereskedés vége az lett, hogy az intézményt bezárták. Ezek után az iskola volt férfi tanárait a gyanúsítgatások miatt sehol sem látták szívesen. Akárhogy küzdöttem nem sikerült új munkát találnom. A kilátástalan állapot miatt inni kezdtem, amit a feleségem nem bírt elviselni. Küzdött még mellettem néhány hónapig, majd elvált tőlem. Semmim sem maradt a világon.

Belépés a fátyolba: Utolsó reményem egy londoni szakmunkásképző állásajánlata volt, ám amikor önéletrajzomban meglátták, hogy azelőtt hol dolgoztam, ők is elutasítottak. Ekkor döntöttem úgy, hogy véget vetek ennek a borzalomnak. Aznap éjjel vettem egy üveg whiskey-t is elindultam a megváltást ígérő Temze felé. Odafele tartva találtam rá Anne nagyi boltjára. Magam sem tudom, hogy miért mentem be, valami belső kényszer hajtott. Amikor körülnéztem, nem láttam senkit, de megpillantottam egy fátylat, amin egy városmakett képe szűrődött át. Már enyhén tántorogva odamentem és félrehúztam a fátylat. Ekkor elvesztettem a talajt a lábam alól.

Tulajdonságok: Kb. 190 cm magas, izmos férfi. Karakteres, de szép arcát vállig érő, ezüstfehér haj keretezi. Bőre –vámpír lévén- halálsápadt. Mindig vörösen fénylő szeme és hideg tekintete félelmetes külsőt kölcsönöz neki.
Csöndes, befelé forduló ember, aki ritkán és keveset beszél. Az esetek többségében nyugodt, nehéz kihozni a sodrából, ám ha úrrá lesz rajta a düh vagy a pánik viselkedése 180°-os fordulatot vesz. Haragja tomboló, (tanítványai is hamar megtanulták, hogy nem jó ötlet feldühíteni) ám ekkor is viszonylag hamar lenyugszik. Fontos tulajdonsága még a megbocsátásra való hajlam.
Mivel a régi világban mindent elveszített, az átlépés egy új élet reményét jelenti számára. Ezért minden erejét megfeszítve küzd az életben maradásért, de kilátástalan helyzetekben hajlamos elcsüggedni.

Képességek: Varázsszem 1
Árnnyá válás 1
Elmekontroll 2

Tárgy: Szemüveg

Általános képességek:
Erő: 7/10
Gyorsaság: 7/10
Ügyesség: 6/10
Állóképesség: 7/10
Modor: 6/10
Megjelenés: 8/10
Intelligencia: 9/10

Rólam: Több elfogadott előtörténetem volt már, de egy FRPG-n sem játszottam huzamosabb ideig. Asztali játékok terén a Shadowrunnal ismerkedem, karakteremet Thomas Coulson-t a bőrkabátos, napszemüveges, Avengers rajongó illuzionistát már ismeritek. 

Cassius Argentus
Cassius Argentus
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2011. Jun. 03.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Cassius Argentus Empty Re: Cassius Argentus

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Jún. 03, 2011 3:29 am

Először is üdvölet nálunk újabb vámpír gyermekem! Razz

Nah aztán nézzük, részemről nem találtam semmi hibát, esetleg még a töridet bővíthetnéd kicsit, ha gondolod, de ennek ellenére én elfogadlak. Ha hugi is egyet ért, mehetsz is játszani. Smile
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Cassius Argentus Empty Re: Cassius Argentus

Témanyitás by Alyara Nirois Pént. Jún. 03, 2011 8:01 am

Köszönöm, hogy jöttél, elfogadlak! Smile
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Cassius Argentus Empty Re: Cassius Argentus

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.