Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Nadine McRyan

4 posters

Go down

Nadine McRyan Empty Nadine McRyan

Témanyitás by Vendég Vas. Ápr. 03, 2011 10:08 am

Karakter régi neve: Margaret O'Connell
Karakter új neve: Nadine McRyan
Kora: 17
Születési hely: Írország, Dublin
Fátyolos város: Dublin
Faj: Lidérc

Előtörténet:
Hogy ki is vagyok én? Jelenleg erre a kérdésre nem tudnék válaszolni. Viszont, hogy ki voltam, erre azért tudok válaszolni, de ne számíts semmi különlegesre. Dublin egyik szegénynegyedében nőttem fel, de ennek ellenére úgy éreztem mindenem meg volt, ami kell. Szerető család, néhány barát. Volt hol lehajtsam a fejem és éheznem sem kellet. Mindenesetre voltak nálam sanyarúbb körülmények között élők is. Anyám varrónő volt és elég sokat dolgozott. Ahol csak tudtam segítettem neki a házimunkában. Mikor már elég idős lettem, már én főztem és takarítottam, egyszóval vezettem a háztartást. Apám szigorú ember volt, de igazságos. Szintén sokat dolgozott, ezért gyakran voltam egyedül otthon. Megkövetelte tőlem, hogy többet tanuljak, mint amit az iskolában követelnek tőlem. Jobb életet szánt nekem, azt akarta, hogy orvos, vagy ügyvéd legyek. Nem is csoda, hogy kitűnő tanuló voltam világ életemben. Na igen, az iskola. Vegyes érzelmekkel gondolok rá vissza. Egyik oldalról én voltam a tanárok kedvence, aki minden kérdésükre tudja a választ. Másrészről, emiatt a többi gyerek nem igazán kedvelt. Mondhatni egyedül voltam, főleg, hogy időm se lett volna iskolán kívüli programokra. Ez csak felső tagozatban, majd a gimnáziumban változott csak meg. Ott már nem volt annyira ciki, hogy él tanuló vagyok, más dolgok foglalkoztatták a többieket. Persze így se volt sok barátom, talán egy szívemnek kedves barátnőm volt, Natti. Vajon mi lehet vele? Ezt már úgy sem fogom megtudni. Lényegében nem volt túl sok említésre méltó eddigi életemben, addig a bizonyos napig, ami örökre megváltoztatta életem...vagy inkább halálom. A szüleim nagyon sokat dolgoztak, de minden vasárnap délutánt együtt töltöttünk. Most épp sétára indultunk, ami kicsit elhúzódott. Fáradt voltam, úgy éreztem menten leszakad a lábam. Persze örültem neki, hogy együtt a család és még egy szép karkötőt is kaptam, amin egy kis zöld négylevelű lóhere alakú medál volt. Reménykedtem benne, hogy majd szerencsét hoz a jövő heti vizsgára. Már a buszra vártunk, mikor szüleimnek feltűnt az út túloldalán egy boltocska, Anne nagyi boltja…

Tulajdonságok:
Fiatal, törékeny testalkatú, alacsony lány(158cm, 45kg). Hosszú fekete haja, rendezetlenül hullik a vállára és gyakran hamuszürke szemébe is. Mikor halványan megjelenik, egy világos kék pólót, egy fehér kardigánt és kék farmert visel. Lábán fehér edzőcipő. A póló és a kardigánon van egy lyuk... és a testén is (bal oldalt, középtájt, ahol áthatolt a tüdején a golyó).
Életében vidám, jó kedélyű volt, de az események mély nyomot hagytak benne. Félelem, fájdalom, harag és kétségbeesés a legjellemzőbb tulajdonságai. Nem találja a helyét és gyakran vannak dührohamai. Talán idővel kicsit megnyugszik, de a fájdalmat és a haragot sosem tudja kiölni magából. Nyugodt pillanataiban kíváncsi természete tör a felszínre, mindenre nyitott természetét az életből hozta magával. Ugyanakkor félénk és nehezen alkalmazkodik az új körülményekhez. Bonyolult, néha ellentmondásos személyiség.



Belépés a fátyolba:
Anne nagyi boltja egy aprócska kis régiségkereskedés, ami épp látszott a buszmegállóból. Nem nagyon örültem, hogy bejöttünk ebbe a sikátorba, de nem ácsorogtam volna egyedül a megállóban. Végül is sok dolog volt a boltba, számos érdekesebbnél érdekesebb tárgy. Némelyiknek biztos érdekes története lehet. Pár perce nézelődtünk csak, mikor hirtelen kivágódott az ajtó és egy koszos férfi rohant be rajta zihálva. Kiabálni kezdett, a pénzt akarta az öreg nénitől és közben egy pisztollyal hadonászott. Apám egy óvatlan pillanatban nekiesett a rablónak. Ekkor az események még jobban felgyorsultak. A dulakodás közben egy lövés dördült el. Éreztem, ahogy anya óvó ölelése enyhült, majd keze szép lassan lecsúszott rólam. Nem lehet szavakkal leírni azt, amit abban a pillanatban éreztem. Nem kaptam levegőt, éreztem ahogy félig meghalok, iszonyatos fájdalom, kétségbeesés söpört rajtam végig. Üvöltöttem volna, de egy hang sem jött ki a torkomon. Láttam, ahogy anyám holtan esik össze. A következő pillanatban még egy lövés hallatszott, majd éles fájdalom áramlott végig a testemen. Éreztem, ahogy izmaim megfeszültek, majd elernyedtek. Erőm hirtelen elpárolgott, és úgy estem össze, mint egy rongybaba. Tehetetlenül feküdtem a földön, éreztem, ahogy egyre nehezebben veszem a levegőt. Láttam, ahogy a rabló ellökte magától apámat és kétszer belelőt. Hátratántorodott, majd eltűnt a szemem elöl (nekiesett a makettnek). Hirtelen csend lett, fagyos, rémisztő csend. Kétségbeesetten próbáltam kapaszkodni valamibe, valamibe, ami segít, amitől felébredek ebből a rémálomból. De nem, ez volt a valóság. Éreztem, hogy egyre könnyebb leszek, a fájdalom alább hagyott, valami megmagyarázhatatlan nyugtató érzés kezdett eluralkodni rajtam. Lassan elhomályosodott a kép, de mintha az öreg néni közeledett volna. Halványan éreztem ahogy felemel, de a szememet nem bírtam már nyitva tartani. Azt hittem meghaltam…
Az idős hölgy óvatosan felemelte a haldokló lányt, csak egyetlen megoldást tudott, hogy ne érjen ilyen fiatalon véget az élete. Reménykedve sétált a bolt egy eldugott hátsó szegletébe, ahol egy varázslatos, letakart tárgy bújt meg a félhomályban. Lassan lefektette a lányt az asztalra, majd felfedte az élethű makettet, mely egy várost ábrázolt. Mikor ismét rájuk terítette a leplet, már csak a makett körvonala rajzolódtak ki. A lány teste eltűnt...


Képességek:
Test (1p)
Emberbeszéd (1+2p)
Láthatatlanság (1p)
Érzelem átélése/keltése: Félelem

Kötődések:
Bosszú: Érzi, hogy saját és szülei gyilkosa is átjött ide. Talán ez a legfontosabb ami ideláncolja nyughatatlan lelkét.
(még gondolkodom többin, de hirtelen nem jut eszembe semmi)

Tárgy: Ezüst karkötő, egy kicsi, zöld négylevelű lóhere medállal. Nagyon ragaszkodik hozzá, a halála előtt kapta a családjától, csak ez maradt neki.

Egyéb:

Általános képességek:
Erő: 4/10
Gyorsaság: 7/10
Ügyesség: 8/10
Állóképesség: 6/10
Modor: 6/10
Megjelenés: 9/10
Intelligencia: 10/10

Rólam:
Húúúúha, ez a legnehezebb. Az idők kezdetén egy darabig szerepjátékoztam, majd sokáig nem volt hozzá szerencsém. Fél éve találtam rá egy másik fórumos játékra. Sajnos családi okok miatt nem tudtam rá koncentrálni, majd mostanában oda is visszatérek. Viszont ide tévedtem valahogy és tetszett a leírása. Hát itt vagyok és remélem jól csináltam a karakterlapot. Smile Ezen kívül szeretek még számítógépes grafikákkal bajlódni, az avatáromat is meg fotómanipuláltam két képből. Smile
Nadine McRyan Avatarghostnagy


A hozzászólást Nadine McRyan összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 13, 2011 8:09 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Nadine McRyan Empty Re: Nadine McRyan

Témanyitás by OldMan Vas. Ápr. 03, 2011 9:52 pm

Bár nem én fogok dönteni az elfogadásáról, csak minimális kifogásom van.
A fátyolba lépésnél nem látom a fátyolba lépést Smile. Csak annyi a kérésem, hogy írj bele valami olyasmit, ami utal a fátyolra és a mögötte lévő makettre (pl. ráesel a makettre, vagy bármi más). A többi szerintem jó.
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Nadine McRyan Empty Megtörtént. :)

Témanyitás by Vendég Hétf. Ápr. 04, 2011 9:37 am

Szia!

Köszi az észrevételt. Smile Nekem egyértelmű volt, hogy mi történt, de tényleg nem ártott leírni. Smile
Azt is megjegyeztem, hogy a gyilkosom is itt van, nekiesett a makettnak. Smile
Nap közben az is eszembe jutott, hogy nem írtam kötődést sem, ami kell a lidércnek. Egyet kitaláltam, de még gondolkodom a többin. Ha van javaslat szívesen veszem Smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Nadine McRyan Empty Re: Nadine McRyan

Témanyitás by Fiona Freefall Hétf. Ápr. 04, 2011 9:33 pm

Ha szabad beleszólni:

Fogalmazz meg célokat, amiket a karakter el szeretne érni. Természetesen a soha be nem teljesülők (amik csak arra valók, hogy a karakter örökké éljen/létezzen) vétózásra és ezután törlésre kerülnek, de az elérnivaló célok segítenek, hogy a karakter mozgatórugóit felvázold.
Aztán lehet azon is agyalni, hogy esetleg két, egymásnak ellentmondó célból melyik fog uralni adott szituban: az égő házban bentragad a család, akiknek a felvigyázását vállaltad, viszont a karakter bosszúszomjas arc, akinek a fő öröme, ha valaki tűzhalált hal... Szóval a sorrend is lényeges. Wink

Ja, az avatárod nagyon tuti. Ha jól tudom, nem nagy mutatvány photoshoppal, de akkor is tetszik. Wink Grat!
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Nadine McRyan Empty nem tudom :(

Témanyitás by Vendég Szer. Ápr. 06, 2011 6:20 am

Azt értem, hogy ezek a karakter céljai, de nem tudom mik lehetnének azok. Számára most teljesen új helyzet. Nem tudja, mi történt vele, hol van és hogy mi lesz. Így tervei sem igen lehetnek még. 10 célom lehet, de a legtöbbel még nem biztos, hogy tisztában van. Ha megismeri a világot, a lehetőségeit, sokkal egyszerűbb célt találni, ami már lehet hogy most is ide köti, csak még nem tud róla. Remélem nem írtam túl nagy butaságot. Smile

Köszi. Ha ért hozzá az ember, akkor nem olyan nehéz. Bár idő amíg megfelelő képet talál az ember az ember. Egy fél óra Photoshop, bár jobb lett volna rajzolni egy új képet, de az sok idő és energia, ami mostanság sajna kevés van. Sad

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Nadine McRyan Empty Re: Nadine McRyan

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szer. Ápr. 06, 2011 8:48 am

Huh jajj szio üdv nálunk és ezer bocsánat mert elbambultam... Úgy tűnik már mindenki írt neked, mire a vaksi admin észrevette a lapod. Razz Szóval bocsánat. Embarassed

Nah de térjünk komolyabb vizekre. Smile Nem találtam hibát a történetben, főleg az előzetesek után, szóval részemről el vagy fogadva. Smile Remélem jól fogod magad nálunk érezni ha hugim is elfogad és végre belevetheted magad a 29. század forgatagába. Razz
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Nadine McRyan Empty Köszi :)

Témanyitás by Vendég Csüt. Ápr. 07, 2011 6:21 am

Szia és köszönöm. Smile

Amúgy nem baj, így legalább tudtam javítgatni. Smile Akkor az úgy jó, hogy néhány kötődést csak később találok ki, ahogy alakulgat az "életem". Persze, majd mindig egyeztetek, hogy jó lesz-e.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Nadine McRyan Empty Re: Nadine McRyan

Témanyitás by OldMan Csüt. Ápr. 07, 2011 6:33 am

Nadine: picit légy türelemmel, mert a másik admin vasárnap előtt nem tud feljönni, mert külföldön van. Csak tájékoztatás volt, nem voltál türelmetlen:).
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Nadine McRyan Empty köszi

Témanyitás by Vendég Csüt. Ápr. 07, 2011 8:08 am

Köszönöm, hogy szóltál. Nem gond, a hétvégém úgy is zsúfolt, ezért nem kezdeném el most a játékot egyébként sem. Majd a jövőhéten. Smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Nadine McRyan Empty Re: Nadine McRyan

Témanyitás by Alyara Nirois Kedd Ápr. 12, 2011 4:31 am

Megérkeztem, elnézést, hogy eddig kellett várakoznod. Smile

Nos, nekem mindössze két megjegyzésem volna.
1) Kicsit össze vagyok zavarodva, mert ugyebár a két neved ugyanaz. Ez alapvetően baj lenne, ámde már halottként kerültél át... Áh, inkább megkérlek, hogy találj ki magadnak egy másik XXI. századi nevet, a reklamációk elkerülése végett. Smile
2) A "Belépés a fátyolba" részben kicsit belezavarodtál az időbe, kérlek ezt javítsd!

Ezeken kívül minden rendben van, szólj, ha megvagy! Wink
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Nadine McRyan Empty Re: Nadine McRyan

Témanyitás by Vendég Kedd Ápr. 12, 2011 8:09 am

Szia és semmi gond. Smile

Név változtatva. Amúgy miért nem lehet ugyan az a név, miért változik meg? Nem találtam sehol a leírásban, bár lehet elkerülte csak a figyelmem. Smile

A fátyolba lépést viszont nem értem. Két részre tudok gondolni. Az egyiknél, mikor anyámat lövik le. Ott egy pillanatnyi érzést írtam le, amit emiatt éreztem. Majd utána találtak el engem is.
A másik a végén lehet, ott úgy írtam, hogy én már úgy érzem, hogy meghaltam, de utána még történt egy-két dolog, még egy darabig életben voltam.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Nadine McRyan Empty Re: Nadine McRyan

Témanyitás by Alyara Nirois Szer. Ápr. 13, 2011 1:07 am

Köszönöm. Smile

Nem, nem, a történetbeli idővel semmi bajom sincsen, magával a nyelvtani helyesírási idővel van. Razz
Idézek: "Pár perce nézelődünk csak, mikor hirtelen kivágódik az ajtó és egy koszos férfi rohan be rajta zihálva." - A mondat első fele múlt, a másik jelen. A mondatig minden múltban van írva, onnantól kezdve jelenidőben. Csak ezt kéne átnézni, és kijavítani.

A nevet meg a test miatt kell megváltoztatni, hiszen átlépéskor egy új testben ébredünk, amihez másik név dukál. Ez egyfajta reinkarnáció. Smile
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Nadine McRyan Empty Re: Nadine McRyan

Témanyitás by Vendég Szer. Ápr. 13, 2011 8:21 am

Igazad van, valahogy fel sem tűntek az igeidők keverése. Biztos a fáradtság. Remélem most már sikerült helyesen átírnom, bár most is fáradt vagyok. Sad

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Nadine McRyan Empty Re: Nadine McRyan

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Ápr. 14, 2011 2:03 am

Köszönöm, most már minden rendben van, elfogadlak! Smile
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Nadine McRyan Empty Re: Nadine McRyan

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.