Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Adamo Eduard Nygma - Dante Dellorque

2 posters

Go down

Adamo Eduard Nygma - Dante Dellorque Empty Adamo Eduard Nygma - Dante Dellorque

Témanyitás by Vendég Szer. Márc. 09, 2011 4:06 am

Karakter régi neve: Adamo Eduard Nygma
Karakter új neve: Dante Dellorque
Kora: 45 éves
Születési hely: Olaszország, Róma
Fátyolos város: Róma
Faj: Vámpír

Előtörténet:

Olyan gyerekkorom volt, amilyen még a mesékben sincs... Én voltam a családban a hetedik gyerek. Szegények voltunk, apám ivott, anyám pedig szerencsejátékozott. Csak azért kellettem nekik, hogy tudjak lopni kaját. Erre lettem nevelve. Naponta többször vertek meg, mert nem voltam olyan ügyes tolvaj, mint a testvéreim. Aztán amikor elég idős lettem, munkát kellett keresnem... Visszagondolva nem is értem, hogy miért engedelmeskedtem nekik olyan sokáig. Tizenhat éves koromban megszöktem, de szerintem ez fel sem tűnt nekik. Nem lepne meg, hiszen még a nevemet sem tudták, "hetesnek" szólítottak. Majdnem három hétig éltem az utcán. Az ételt és az italt loptam, sikátorokban kerestem menedéket... A három hétnyi pokol után üzletvezető vett magához. Amikor meglátta, hogy elveszek egy gyümölcsöt, egyből gondolta, hogy éhezem. Nekem adta a lopott kaját, de ezután meghívott magához. Eleinte nem akartam elmenni, féltem, hogy megvernek/megölnek a lopás miatt, de semmi ilyesmi nem történt. Kaptam meleg ételt, cserébe el kellett mesélnem nekik, hogy miért kényszerültem lopásra. Ezek után ők magukhoz vettek. Az első pár hétig nehéz volt megszokni, hogy van családom, de egy idő után hozzászoktam, és soha többé nem loptam. Az életemben nem volt jelen a szerelem, egészen harminc éves koromig. Ekkor találkoztam a későbbi feleségemmel, Rachele-l . Azonnal egymásba szerettünk, három hónap együttlét után elvettem feleségül. Csodálatos életünk volt, három éve voltunk házasok, amikor Rachele bejelentette: terhes. Nagyon örültünk neki, alig vártuk, hogy megérkezzen a gyerek... de a nyolcadik hónapban Rachele nem jött haza az egyik éjjel... Másnap reggel jöttek el a rendőrök a lakásunkra, és közölték: a feleségemet holtan találták az egyik sikátorban. Innentől kezdve már nem érdekelt semmi! Bezártam az ajtómat, nem jöhetett be senki. Az összes barátomat elfelejtettem, csak a pia érdekelt. Naponta több üveggel ittam, rendszeres látogató voltam a kocsmákban, mígnem kitiltottak az összesből, mert ha túl sokat ittam, mindig verekedésbe kezdtem... Az egész életem összeomlott, boltról-boltra jártam, hogy vegyek magamnak italt. Nem láttak sehol szívesen... Ekkor kezdtem el utcalányokat felszedni... A nők és az ital tartott életben...

Belépés a fátyolba: Így találtam rá Anna nagyi boltjára a városban. Amikor besétáltam, nem volt senki az üzletben. Nem találtam sehol olyan dolgot, amit megvettem volna, ezért úgy gondoltam, körülnézek a bolt "raktárában". Láttam egy ajtót, ami mögött egy "függönyt" . Úgy gondoltam, hogy oda benézek. Amint átsétáltam rajta, úgy gondoltam megnézem, mi van a "függöny" alatt. Amikor elhúztam, egy város makettjét láttam. Ezután behunytam a szemem... mire kinyitottam már máshol voltam! Nem akartam már piát venni... csak egy dolgot akartam: vért!


Tulajdonságok: Jóképű, sármos férfi. 190 cm magas, izmos testalkatú, a haja fehér, a szeme pedig világosbarna, ám ha éhes, akkor piros. Általában fekete inget húz, rá pedig egy hosszú, vörös dzsekit, és egy fekete nadrágot. Bolondul a nőkért, imád szórakozni velük, de nem bír megmaradni egy mellett sem, mindet csak kihasználja. Általában mogorva, nem szokott másokkal beszélgetni, csak azokkal, akik "megérdemlik" .


Képességek:
- Elmekontroll 1. szint - 1p
- Elmekontroll 2. szint - 2p
- Köddé válás 1. szint - 1p


Tárgy: Egy kés, amit mindig magamnál hordtam.
Adamo Eduard Nygma - Dante Dellorque Thor-fallkniven-knife

Egyéb: Szenvedélye a nők és az alkohol, utóbbiról már leszokóban van, az előbbiről nem hajlandó lemondani!

Általános képességek:

Erő: 7/10
Gyorsaság: 6/10
Ügyesség: 7/10
Állóképesség: 7/10
Modor: 7/10
Megjelenés: 10/10
Intelligencia: 6/10

Rólam: Sok fórumon játszo(tta)m , és DC-n mesélek


A hozzászólást Dante Dellorque összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 10, 2011 2:23 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Adamo Eduard Nygma - Dante Dellorque Empty Re: Adamo Eduard Nygma - Dante Dellorque

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szer. Márc. 09, 2011 7:58 am

Hello és üdv köztünk halandó (nem halandó. Very Happy)
Részemről elfogadlak, ha kijavítod azt a két apróságot, hogy ha jól számoltam (ha minden igaz) akkor 51 pontot osztottál el, meg a fátyol nem egy ajtón, hanem egy városmakett fölött van a boltban, de ha ezeket javítod, oké. Smile
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Adamo Eduard Nygma - Dante Dellorque Empty Re: Adamo Eduard Nygma - Dante Dellorque

Témanyitás by Alyara Nirois Szer. Márc. 09, 2011 9:15 am

Szervusz! Smile

Egyetértek nővérkémmel, minden okés a fátylon és az 51 elosztott ponton kívül. Ha megvagy szólj, és elfogadunk! Wink
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Adamo Eduard Nygma - Dante Dellorque Empty Re: Adamo Eduard Nygma - Dante Dellorque

Témanyitás by Vendég Csüt. Márc. 10, 2011 2:29 am

Javítva!

Jó játékot nekem!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Adamo Eduard Nygma - Dante Dellorque Empty Re: Adamo Eduard Nygma - Dante Dellorque

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Márc. 10, 2011 3:17 am

Elfogadva, jó játékot! Very Happy
Azt amúgy megkérdezhetem, hogy Köddé válás miért van aláhúzva?
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Adamo Eduard Nygma - Dante Dellorque Empty Re: Adamo Eduard Nygma - Dante Dellorque

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.