Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Británi

2 posters

Go down

Británi Empty Británi

Témanyitás by Vendég Pént. Márc. 04, 2011 11:31 pm

Karakter régi neve: Alice Gardner
Karakter új neve: Británi
Kora: 18
Születési hely: Egyiptom
Fátyolos város: Magyarország
Faj: Sellő

Előtörténet: Egy gazdag család gyermeke voltam ikertestvéremmel. Nagyon imádtam a tesókámat és persze a családomat is, szeretünk kirándulni a tesóm és én folyton a tenger parton, nílus partján szóval víz közelmen imádtunk lenni. Anyánk mindig is furcsált minket. Vagy is nem minket hanem valamiért a víztől féltett engem és a tesómat. Ami igen furcsavolt mert más család folyton a vízben volt a gyerekekkel. És mi nem na mind 1. Egyszer egy tök helyes pasival ismerkedtem meg együt voltunk majdnem csak hát apám nak nem tetszet hogy nem egyiptomi a férfi. Így nem lett belőle semmi, amit nem bánok lehet rám másol vár a szerelem és a család, anyám egy szer azt mondta hogy rám vagy a tesómra egy másik világban vár a szerelem. Ezt sose értetem mért vagy hogy egy távoli hely? Már mint a földön, sokat ábrándoztam arról hogy a világűrből egy hercegé leszek. De ez csak álom maradt. Én mindig ilyen álmodozó típus voltam már az skolában is, de ami furcsa a víz volt az ami mindig is vonzott valamilyen erő hívott folyton. Ezt sosem éreztem még de már mindent értek. A tesómal akivel jól kijövök szintén álmodozós típus. Hogy mért? azt nem tudom én is ő is ilyen és kész, néha az emberek tartanak attól amit nem ismernek meg vagy ki. Emiatt sokszor nézik őket ostobának vagy bárminek, mindössze csak mert nem olyanok mint ők. Se külsőre sem belsőre és ha beilleszkednének akkor nem fogadjákbe őket. Ez volt velem is meg a tesómmal mert imádtuk a vizet de hát ez van, ami azta herceget illeti az űrből oké az ostobaság volt. De a vágy hogy más vagy mint ők vagy nagyobbra hivatottál mindig bennem él. [/b]

Tulajdonságok: [b] Kölsőleg egy 189cm magas lány vagyok vörös hajam van és egy kicsit olykor ha félek vagy izgulok elzöldülhet a bőröm. Amúgy fehér bőrűvagyok és kék szemeim vannak. Az uszonyom az zöld mint a Jáde kő. Gyönyörű ha a hold megyrá.
Belépés a fátyolba: Ez furavolt na úgy volt hogy Magyarországra utaztam egyedül nyaralni. És Budapesten Találkoztam egy furcsa személyel. Nem is illet a környezetbe én követtem egy sikátorba. Ott volt Anna nagyi régiség boltjába nem értetem mitkeres az ott de bementem.

Képességek: Ha éneked felzendül hajók sietnek vesztükbe. 3p
Fél napot is eltölthetsz egy sziklán sütkérezve fuldoklás nélkül 2p

Tárgy: Egy medál amiben ikertestvére képe van.

Egyéb: Nincs

Általános képességek:
Erő: 7/10
Gyorsaság: 7/10
Ügyesség: 7/10
Állóképesség: 7/10
Modor: 7/10
Megjelenés: 7/10
Intelligencia: 8/10

Rólam: Mi marad a csetre? Wink


A hozzászólást Británi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 06, 2011 2:41 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Británi Empty Re: Británi

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szomb. Márc. 05, 2011 9:35 am

Szia!

Először is üdv nálunk. Smile
Sajnos egyenlőre nem tudlak elfogadni. Arra kérnélek nézd át még egyszer a helyesírást, mert sok szót rosszul írtál. Emellett a fátyolba lépés sem jó, a fátyol Anna nagyi régiségboltjában van. Nézd meg mások lapját, hátha úgy jobban érthető, milyen a belépés a fátyolba. Smile
És az előtörténeted is bővítsd még egy kicsit kérlek.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Británi Empty Re: Británi

Témanyitás by Alyara Nirois Szomb. Márc. 05, 2011 8:59 pm

Köszöntelek én is!
Sajnos egyet kell értenem admintársammal. Karakterlapodat még nem tudjuk elfogadni.
Rengeteg a helyesírási hibád, ami valójában csak abból merül ki, hogy nem tagolod rendesen a mondataidat, és vannak szavak, amiket különírtál, holott egybe kellett volna.
A fátyolos város nem lehet Magyarország, maximum Budapest! Wink
A pontokat is rosszul osztottad el, segítséget itt találsz, kérlek, böngészd át nagyon figyelmesen!
A karakterlapban maradtak stíluskódok, amiket ki kéne szedni, mégpedig ez a [ b ] tag!
A topic nevét meg majd módosítom, nem tudom, minek kellett kicifrázni.
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Británi Empty Re: Británi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.