Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Kenstor Jorstem

3 posters

Go down

Kenstor Jorstem Empty Kenstor Jorstem

Témanyitás by Vendég Kedd Feb. 15, 2011 11:31 pm

Karakter régi neve: Kenneth Johnson
Karakter új neve: Kenstor Jorstem
Kora: 22
Születési hely: Anglia, London
Fátyolos város: London
Faj: Fey, Fekete Sidh

Előtörténet:

Világ életében árvaként nevelkedett, csakis magára számíthatott. Igazából, ez így nem teljesen igaz. Inkább csak próbált nem közel kerülni valakihez, nehogy elveszítse, mint a sosem ismert szüleit. Nem tudni miért is hagyták magára, nem kellett a szüleinek, vagy meghaltak. Nem tudni, őt már az árvaház előtt találták. Ahogy egyre csak nőtt, úgy lett egyre vadabb, magának való és zárkózott. Csak igazán kevés emberrel tudod kijönni az árvaházban. Barátai szinte nem is voltak. Azzal ellentétben amit külsőleg mutatott, igen csak élénk volt a fantáziája, imádott olvasni, s gyakran talált ki történeteket, amikben fantasztikus eseményeket talált ki, okokat amiért nem kellett a szüleinek.
Már kamaszkorától el kezdett dolgozni, elvállalt szinte mindent, s egyre jobban vágyta az önálló életet. Ha kellett, akkor szégyentelenül becsapott embereket, sőt, akár meg is lopta őket. Azonban munkálkodott benne valamiféle becsület is, hisz szegényektől soha nem vett el semmit, csakis azoktól, akiknek túl sok volt. Persze nem volt egy Robin Hood, csakis saját magának vette el, lopta el amit szeretett volna. Így szépen lassan önállóvá válás útjára lépett. Az iskolát nem igen látogatta, persze ettől függetlenül meg van a magához való esze. Ahogy elérte a felnőtt kor határait, áttért a hölgyek, gazdag nők átverésére. Pénztárcáik kifosztására, amihez segítséget nyújtott a megnyerő külseje, és az időközben kialakult jelleme, beszéd stílusa, amit az áldozatainak szánt. Ritkán tudtak ellen állni neki. S ha egyszer-kétszer le is bukott, mindig képes volt elmenekülni, megvédenie magát. Ha szükség volt rá. Húszévesen sikerült annyit összelopnia, hogy bérelt egy kis lakást, s végre nem a nyüzsgő árvaházba kellett hazatérnie. Igaz, már korábban sem éjszakázott ott túl gyakran, de így a saját lakásába mehetett haza. Ahol senki nem kért rajta számon semmit, s egyedül lehetett.


Tulajdonságok:

Külső:

Élénk vörös haj, ami magától felfelé mered mindenféle szer használata nélkül. Élénk vörös szemöldök, zöld és aranyszínben pompázó szem. Szokatlanul hegyes fülek. Izmos, magas és vékony testalkat, egy vékony sebhely, az arca bal oldalán. Általában inget, és farmert visel, ami szokatlanul jól áll neki. A külseje megnyerő, a belső már nem annyira.

Kenstor Jorstem For_someone_by_schuyler_fox_dracul-d395hjx

Belső:

Magának való, zárkózott elég önző tud lenni. De igazából csak fél hogy ha közelebb kerül valakihez, akkor az elhagyja, mint a szülei. Amit akar azt megszerzi magának, igaz szegényekhez és akiknek rosszabb a sora, mint neki, azokhoz nem nyúl. Nem fél túlzottan semmitől, de tudja mikor el elhagyni a helyszínt, ha forró a talaj a lába alatt.
Ezzel szemben képes megnyerően, kedvesen, barátságosan is viselkedni, de csak ha valami cél vezérli. Nem túlzottan iskolázott de elég jól forog az agya, képes percek alatt felmérni a körülötte lévőket, eseményeket. S meghozni a szükséges lépéseket határozottan.


Belépés a fátyolba: Zihálva fordult be a sarkon, majd megtorpant, s hátra nézett a válla fölött. Kár, az üldözői még mindig a nyomában voltak. Két ajtós gorillák, öltönyben, napszemüvegben. Hónuk alatt fegyver. Szerencsére még nem rántották elő. Rohant tovább, miközben átkozta magát amiért egy magas rangú nőt próbált meg kifosztani. Ez még nem lett volna baj, csak a nő okosabb volt, mint elsőnek tűnt. Ráadásul a férje is megtudta, és épp ezért menekül, kifulladva a fegyveres gorillák elől. Arca baloldalán egy vércsík látszik, amiből már alig szivárog a meleg vére. Nos igen egyszer már elkapták, nem szeretne még egy sebet az arcára vagy bárhová máshová. Egy újabb sarkon fordul be, majd futva rántja ki az ajtót. Nem figyeli az üzletet, csak megpróbál elrejtőzni, s beljebb hatol a régiségekkel zsúfolásig megtelt boltba. Szeme sarkából egy öregasszonyt pillant meg, de nem szentel neki nagyobb figyelmet. Egy régi, valami lepellel takart ágy mellé húzódik be, próbálva eltűnni, s reménykedve benne hogy a majmok nem néznek be ide. Ahogy egyre több idő telik el, úgy kezd megnyugodni, s úgy tesz mintha nézelődne, s az ágy felé fordul. A figyelmét egyre jobban megragadja a lepel, s mintha egy város makettjét látna az anyagon túl. S egyre közelebb lép, hogy jobban szemügyre vegye, a nagyon is élethűnek tűnő apró várost...

Képességek:

Isteni hatalom: Föld-1. szint/Illúzió

Fekete Sidh képességek: Elementaritás: 1p
Bestia uralom: 1p+2p


Tárgy: Egy vékony fekete nyaklánc, és karkötő maradt nála.

Általános képességek:
Erő: 6/10
Gyorsaság: 7/10
Ügyesség: 8/10
Állóképesség: 7/10
Modor: 7/10
Megjelenés: 8/10
Intelligencia: 7/10


Rólam: Xmenen játszok huzamosabb ideje, ezen kívűl DC frpg-ben vagyok érdekelt, mint mesélő. Kipróbáltam sok más szerepjátékot, de kevés tudott megfogni idáig. Ezen kívűl mivel sajnos dolgozok, ezért jó esetben csak háromnaponta tudok írni, de van úgy hogy még akkor sem mivel könyvtárból netezek nem otthonról, és igazodnom kell a nyitva tartáshoz.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kenstor Jorstem Empty Re: Kenstor Jorstem

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szer. Feb. 16, 2011 4:00 am

Nekem tetszett a sztori és nem találtam benne hibát, szóval nincs más hátra, elfogadlak, és ha húgikám is rábólint, akkor már teleportálhatsz is játszani. Smile
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Kenstor Jorstem Empty Re: Kenstor Jorstem

Témanyitás by Alyara Nirois Szer. Feb. 16, 2011 7:14 am

Szia, üdv minálunk!

Egy kicsit belejavítottam a történetbe, ki kellett javítanom a vessző és helyesírási hibákat (az utóbbiból nem volt túl sok), valamint megcsináltam a tulajdonságoknál lévő képet is. Smile
Minden rendben van a karakterrel egy dolgot kivéve: a "Belépés a fátyolba" részben belezavarodtál az időbe, kérlek, javítsd! Ha megvagy, szólj, és engedélyezlek én is! Wink

Alya
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kenstor Jorstem Empty Re: Kenstor Jorstem

Témanyitás by Fiona Freefall Pént. Márc. 11, 2011 10:22 am

Ha szabad pár észrevételt tennem:

Már kamaszkorától el kezdett dolgozni, elvállalt szinte mindent, s egyre jobban vágyta az önálló életet. Ha kellett, akkor szégyentelenül becsapott embereket, sőt, akár meg is lopta őket.

Érdekelne, mit dolgozott, ahol ilyet lehet tenni. Smile Pénztáros vagy eladó (vagy ilyes) lehetett, én mindenképp megemlíteném.

Másik apróság: mihelyst eléred a nagykorúság határát, az árvaház elvileg bezár előtted. Ha visszajársz, amikor éjszaka megszorulsz, sztem beleírhatod, kinek a révén. Kedvenc nevelő, lefizetett portás, vagy bármi ilyesmi tökéletes lehet.

Természetesen sem a karaktert, sem a történetet nem módosítanám (ritka az ilyen Wink). A fentiek csak apró észrevételek, s mint az ilyenjeim általában, nem kényszerítő, jobbító szándékúak.
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kenstor Jorstem Empty Re: Kenstor Jorstem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.