Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Beauteous Pride

2 posters

Go down

Beauteous Pride Empty Beauteous Pride

Témanyitás by Vendég Pént. Feb. 11, 2011 6:26 am

Beauteous Pride 59-33

Karakter régi neve: Chevalier Pontiers
Karakter új neve: Beauteous Pride
Kora: 18
Születési hely: Franciaország, Orléans
Fátyolos város: Párizs
Faj: Lidérc

Előtörténet:
+18 év...+ /Gondolkodik csendesen a sziklán üldögélő magányos alak./
-Tizennyolc év... /mondja ki ímmár hangosan is, az orra alatt dünnyögve egyébként nem túl mély hangján/
+18 év... ebből 10 év ragyogás és pompa, gazdagság... hálásnak kellene lennem, nem?+ /nem állhatja meg gúnyos vigyor nélkül ezt a gondolatot és szemeit kissé színpadiasan körbeforgatja. Az arcába hulló vízpára és az azt hordozó szél kissé átnedvesíti rövid haját./
+Akár ugorhatnék is... Ez sem más mint a trapéz... Csak itt nincs semmi amibe kapaszkodhatnék... Egyébként is, ki bírja ezt? A menedzserem idegösszeomlást kapna, édesanyám elsiratná a két emeletes vidéki lakást, apám meg küldene egy részvétnyilvánító üzenetet... Bár kár lenne értem... Elvégre a tehetség nem emberi kapcsolatokon nyugszik... A rajongók, na ők valóban szeretnek... A jég hercege, a fagyos szívű démon, a fagyálló fenegyerek... Chevalier Pontiers!+
/a fejében úgy gúnyosan harsog tulajdon hangja, a konferanszié szavait visszhangzó tapssal egyetemben. A fények, a jég, a suhanás, a tánc, mindezek gondolatára izmai megremegnek a feszültségtől. Édesanyja érte kiált, majd újra és újra. Nagy nehezen felkászálódik és levonul a pár tíz méteres szikláról az alatta húzódó ház közelébe./
*Egy újabb fellépés miatt laknak ebben a vendégházban. Díszes, drága bútorok, luxus ételek, külön szakács és bejárónő. Elvégre a Jégtáncosok koronázatlan királyát nem illeti kevesebb. 6 éves korától kezdve balettozott és táncolt, 8 éves korától műkorcsolyázott és jégtáncolt, 10 évesen tehetségére felfigyeltek egy versenyen és egy neves jégszínház szárnyai alá vette. Világ körüli turnék hada várta attól a naptól és az utolsó szalmaszál is kicsúszott a kezei közül hogy élete normális lehessen, mikor anyját elragadta a vagyon csábítása. Édesapja folyton üzleti utakra járt, hogy meglévő pénzüket elverje és folyton a biztos csődöt jelentő üzletek valamelyikébe befektesse. Menedzsere újabbnál újabb lehetetlen ötletekkel áll elő, legutóbb egy 1 éves világ körüli turnét álmodott meg, szinkronkorcsolyázókkal karöltve, a jégszínházi és magántőke együttes felhasználásával. A várható jövedelem hatalmas és ez elég is volt szüleinek. A 18. szülinapjára egy egész estés, éjszakába nyúló előadás közben került sor, ahol plüss-jelmezes amatőrök siklottak oda a műsorszám közepén egy tortával, rajta egy nagy 18 -assal. Kamera szögben, mosolyogj hát a legszebb műmosolyoddal, kicsi csillag! Besokallt, az előadás végén beült az áramvonalas, méregdrága autóba amit édesanyja vetetett neki és nekiindult a sztrádának. Már alaposan kitervelte... órákon keresztül csak vezetett, míg végül Párizsba ért. Így lesz elég ideje hogy mindent a legtökéletesebben kivitelezzen. Egész nagy, de nem őrült séggel nekihajtott egy parkoló autónak, a saját járműve majdhogynem fejreállt két másik között. Kissé beverte a fejét és megszédült, de még magánál volt, kikászálódott hát. Lökdöste egy kicsit az autót amíg megfelelő szögbe nem került és végül letekerte a tanksapkát, a gyönyörűen krómozott, ímmár karcolásokkal borított 80 as évek beli autócsoda tankjáról. Várt egy keveset hogy a benzin folydogáljon, majd jó 2 méterről begyújtotta, majd futásnak eredt. Akiket felébresztett az autók riasztóinak zaja, a hamarosan bekövetkezett robbanás zajára mindenképp magukhoz tértek. Tervei szerint eltart majd egy ideig amíg szökésére fény derül és alaposan átvizsgálják a roncsokat. Már jóelőre kivett egy nagyobb összeget készpénzben, hogy legyen miből elkezdeni életét senkiként. Halottnak tekintette magát és egy közeli tükörben megigazítva frizuráját, megcsodálva még mindíg jóképű vonásait, letörölve a kevéske vért homlokáról betért az első kisboltba, ahol élelmiszerek helyett mindenféle lomos holmi fogadta őszinte elképedésére.*
+Na igen, nem sikerülhet minden elsőre!+ /Gondolta kissé fanyar képpel, előre borzongva a rá váró hagyományos élet nehézségeibe./

Tulajdonságok: Látható formájában is folyotonos halvány ragyogás veszi körbe, hiúsága nem engedi fakulni "glóriáját" ahogyan ő nevezi. Haja sötétebb színű, s pajkos eleganciával hullik néha szemei elé. Ezüst szín íriszei vidám, kissé gúnyos tekintettel vizslatják környezetét. Teste szoborszerű, átlagos termetű, arcának vonalai fellsőbbrendűséget sugallnak, megjelenése egésze, akár egy szárnyavesztett angyalé. Ruhái általában ezüst, kék, fehér árnyalatokat ötvöznek elegáns, angyalszárny-motívumokkal díszítve és, habár a XIX. század korai éveiben ugyan elegánsnak számítottak volna, most csak egy letűnt kor érthetetlen báját tükrözik. Jellemében egy elkényeztetett ficsúr és egy folyton elégedetlenkedő kritikus vonásait hordozza eddigi életének ingerszegénysége nyomán. Képességeit tekintve intelligenciája hajlamossá tenné a jellembeli fejlődésre, két örök hibáját viszont képtelen leküzdeni. A makacsság és a hiúság, melyek közül az utóbbi rögeszméjévé vált, ahogy ő fogalmazott kóbor lélekké válása után: „A világ nem engedhette hogy ezt a belső szépséget anyagi testbe zárják vagy tönkretegye a kor átka, esetleg bármiféle sérülés."
Hódolókat gyűjt akik elismerik felsőbbrendűségét múlhatatlan és hibátlan szépségének kapcsán, egocentrizmusa nem hajlik ellenben sem nárcizmusba sem egoizmusba, képes józanul mérlegelni, csupán logikusnak találja saját magát a leggyönyörűbbnek titulálni a férfi nemen belül.

Belépés a fátyolba:
A kis "csínytevés" után Anne' néni boltjába tévedt. Az idős hölgy megjelenésének "hála" nem volt képe csak úgy sarkon fordulni és távozni, s így nézelődés közben megragadta a régi holmik szépsége, felébresztve benne a korabeli dolgok iránti rajongást, melynek meglétéről eddig - köszönhetően kalitka-béli életének - még csak sejtése sem volt. Miközben felfedezte a boltocska rejtett zugait és titkos kincseit, ráakadt egy modellre ami különösen megragadta érdeklődését. Miután tétovázását eloszlatta a boltos néni bíztató mosolya, teketóriázás nélkül odalépett és félrehajtotta a fátylat hogy megvizsgálhassa közelebbről is.

Képességek:
Láthatatlanság: 1p
Test: 2p
Fagy: 1p

Tárgy:
Egy fekete gyűrű a jobb középső ujján.

Egyéb:
A családjuk címerpajzsának tetoválása a szíve fölött.

Általános képességek:
Erő: 5/10
Gyorsaság: 8/10
Ügyesség: 8/10
Állóképesség: 6/10
Modor: 4/10
Megjelenés: 10/10
Intelligencia: 9/10

Rólam: A szerepjátékozást négy éve kezdtem, a Thrillion Kincseivel, utána kipróbáltam több FRPG -t is, aztán váltottam hagyományos asztalira, ahol egy évig aktívkodtam. Időhiány miatt inkább MMO -kkal és fórumalapúakkal folytattam a továbbiakban (ill. ismét), aztán el gondolkodtam és elkezdtem saját rendszereket fejlesztgetni amiknek a célja az összetett asztali szerepjátékok és a hagyományos társasjátékok közötti átmenetek megkönnyítése volt a cél. Mostanában már csak játszogatok, elkezdtem a sportra és az éneklésre koncentrálni, így szabadidőmben ismét FRPG -ket és MMO -kat nyúzok lazulásképp (:

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Beauteous Pride Empty Re: Beauteous Pride

Témanyitás by Alyara Nirois Szomb. Feb. 12, 2011 12:29 am

Szervusz, üdv itt! Very Happy

Összesen kettő észrevételem volt, először is a belépés a fátyolba részben. A nagymama nem igazán szokott megszólalni, illetve jobban preferáljuk, ha csak a mesélők adják a szájába a szavakat. Bár ha Lyn ezt elfogadja, akkor maradhat. Smile
Másodszor pedig a pontjaid nincsenek jól elosztva, javasolnám újraolvasni ezt az irományt. Wink

Annyit jegyeznék meg, ami igen fontos, hogy lidérc csak az lesz, akinek van még mit tennie az életben. Ezért jó lenne, ha valami komoly célt kitalálnál a karakternek...
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Beauteous Pride Empty Nemértem

Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 12, 2011 12:39 am

Sajnálom de nem értelek Embarassed
a pontjaim:
1p
2p
1p
tehát
1+3+1=5

...és a nagymama nem szólal meg egyszer sem, csak feltűnt éppen és mosolygott egyet Rolling Eyes

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Beauteous Pride Empty Re: Beauteous Pride

Témanyitás by Alyara Nirois Szomb. Feb. 12, 2011 12:42 am

Hupsz, akkor én néztem be valamit, esküszöm, hogy amikor ezt anno néztem, nem így voltak elosztva a pontok... Embarassed Elnézést.

Rendben, akkor a nagyikával sem kell semmit sem csinálni. Razz

Ezennel elfogadlak!
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Beauteous Pride Empty Re: Beauteous Pride

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szomb. Feb. 12, 2011 9:07 am

Érdekes egy kis szellem leszel és kíváncsi leszek rá mit alkotsz... Nah de nem szaporítom a szót hanem elfogadlak. Sipirc játszani! Razz
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Beauteous Pride Empty Re: Beauteous Pride

Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 12, 2011 10:20 am

Boldoggá tesz hogy sikerült elfogadtatnom magam és nem találták túl levegősnek szerény személyem, ígérem ezért hálaképp nem kísértem majd jószerencsém és lelkes játékos szellemiséget produkálok Smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Beauteous Pride Empty Re: Beauteous Pride

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.