Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Fenrir

3 posters

Go down

Fenrir Empty Fenrir

Témanyitás by Vendég Vas. Jan. 02, 2011 6:13 am

Karakter régi neve: Lakatos Tamás
Karakter új neve: Fenrir
Kora: 22
Születési hely: Magyarország, Debrecen
Fátyolos város: Budapest
Faj: Vérfarkas

Előtörténet: Életem korai szakaszát egy kis magyar városkában töltöttem. Téglás városa nem túl nagy, mindössze hat és fél ezren lakják. Szüleim a "középosztályba" tartoznak, bár ez egy ilyen városkában már jómódúnak számít. Egész a középiskoláig itt éltem, és igazából nem volt túl eseménydús életem. Apám unszolására futballoztam, saját ötlettől vezérelve pedig később a tájékozódási futást választottam. Az igazat megvallva, inkább lélekben voltam sportember mint sem testben.
Ez csak lassan változott meg miután bekerültem egy debreceni középiskolába. Ebben az időben kezdett el érdekelni a mitológia, és miután megismertem Krisztiánt, a harcművészetek és a filozófia. Furcsa kölyök voltam, ez elég szembetűnő volt. Nehezen barátkoztam és sokkal több időt töltöttem a "hobbijaimmal" mint az iskolai tanulmányaimmal. Barátaim unszolására elkezdtem hosszúnak ígérkező utamat a harcművészetek terén. Eleinte kenjitsut, aikidot tanultam, később megismerkedtem a ninjutsu, taek-won do és az escrima alapjaival. Sajnos valahogy sehol nem volt maradásom. Hiányzott belőlem az ilyesmihez szükséges lelki egyensúly, és akaraterő. Sokkal inkább az ösztönök filozófiáját vallottam, mint azt amit a mestereim.
Mire egyetemista lettem, már elég sokrétű tudást tettem magamévá, ellenben mindenhol lassan haladtam. Eddigre már csak a kenjitsut és az escrimát folytattam. Bár meg tudtam tanulni a technikákat, valahogy mindig hamarabb mozdult a testem, mint ahogy az agyam eldöntötte volna, mit is akarok csinálni.
22 éves koromra szerencsére kinőttem a "mindenkire ráhajtok akit csak látok" időszakomból. Volt persze annak az időszaknak is előnye, de hátránya is. Bár talán szerencsésnek mondhatom magam, hisz közvetve, annak a mentalitásomnak köszönhettem a pályámat. Rendőrtiszti és Nemzetvédelmi helyett informatikusnak mentem, közben társadalomtudományt és filozófiát tanultam önszorgalomból. A nehezen barátkozó kölyökből igazi "Arc" lettem! Haverok, bulik szinte minden este. Amikor pedig egyedül voltam, a környező természetet jártam. Ami sajnos kimerült a Nagyerdőnek nevezett ligetben. Soha nem voltam egy igazi városi ember, miután beköltöztem Debrecenbe, szinte soha nem aludtam egy igazán jót, zavartak a zajok.

Tulajdonságok:
Belső: Hangulat függő ember. Néha visszavedlik a nehezen barátkozó korai énjébe, máskor eljátssza az "arcot". Bár a hosszú évek tanulása kissé filozófikus irányba terelte jellemét mégis inkább az ösztönök hajtják.
Külső: A szeme az eredeti kékből sokkal jegesebb árnyalatúvá változott, a haja pedig kivilágosodott, és acélos árnyalatot vett fel. Az átváltozása után fizikuma sokkal erőteljesebbé vált. Nem egy testépítő, sokkal inkább a szálkás izomzat jellemzi. Gyakorta jellemző rá a borosta és a kócos haj, már csak lustaságból is. Farkas alakban acélos köd-szürke a bundája, és farkashoz képest is erőteljes a felépítése és egy jól megtermett északi farkas alakját veszi fel.

Belépés a fátyolba: 22 évesen voltam. Az új év után, a szilveszteri bulik kiheveréseként meglátogattam bátyámat Pesten. Róbert bankárként dolgozott, és bár 9 évvel idősebb nálam, mégis mindig szakított időt a "kisöccsére". A szokásos program várt, evés-ivás, vásárlás. Mégiscsak jobb az ízlése mint az enyém. A második nap, miközben ő a munkahelyén heverte ki az előző estét én a városban kóboroltam egy "régi ismerősömmel", egy lánnyal az előző estéről. Igaz a mondás, az alkohol bárkit megszépít, a fecsegése már az első öt percben idegesített. Mikor már nem tudtam mivel elhallgattatni berángattam egy kis boltocskába. Legalább addig csöndben marad amíg nézelődik. Szerencsémre én is találtam olyasmit ami érdekel. Egy régi fém medált, ami Fenrisúlfr-t, vagyis a kelta-viking mitológia Fenrir-jét ábrázolta. Mindig is szerettem a hasonló apróságokat, hordtam nyakláncokat és gyűrűket, de mindig csak acélt vagy rezet. Aranyra, ezüstre sose futotta és nem is nagyon tettszettek. Ebben a boltban, egy függöny mögött bukkantam rá egy bájos makettre. Bár nem vonzottak az ilyesmik azért megnézem magamnak ha valami szép. Érdekes makett volt, és valahogy életteli. A lányka már szólongatott, én pedig miközben megfordultam, hogy válaszoljak neki, sikeresen belerúgtam valamibe a földön és elvesztettem az egyensúlyom. De becsapódáskor a makett darabkái hiányoztak és valahogy minden megváltozott....

Tárgy: Fenrisúlfr medál. Fenrir Farkas6



Általános képességek:
Erő: 8/10
Gyorsaság: 10/10
Ügyesség: 9/10
Állóképesség: 8/10
Modor: 4/10
Megjelenés: 6/10
Intelligencia: 5/10

Képességek:
- Ködfarkas:
A természetfeletti gyakran jobban kötődik a természethez, mint az ember, így van ez a farkasokkal is. Ez a képesség segít nekik elrejtőzni, képesek ködöt idézni maguk köré, ami segít a vadászatban.
2p A tíz méteres körzetedben sűrű köd gomolyog, látni maximum árnyakat lehet, de mivel te hoztad létre, te mindenkit látsz, aki a ködödbe keveredik.
- Fenevad:
2p A vérfarkas nem egy szép látvány félig átváltozott alakjában, de ezzel a képességgel, bárkire a frászt hozod, mintha a szemedből sütne a halál. Megzavarja az ellenséget és elbizonytalanítja.
- Nyomkövetés: 1p Ügyesebb vagy a többieknél.

Átváltozott alakok:

Fenrir Farkas1

Fenrir Farkas3



Rólam: Úgy hét éve szerepjátszom, MERP, M*, WH40K, Shadowrun és Werewolf amit játszani szoktam, és ezeket mesélem is. Főleg asztali szerepjátékokat játszunk de néha kipróbálom a fórumosokat is. Ezenkívül tényleg kipróbáltam már több harcművészetet, de a mai napig szerelmes vagyok a katanákba.



A hozzászólást Fenrir összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 03, 2011 6:34 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Fenrir Empty Re: Fenrir

Témanyitás by Nemesis Vas. Jan. 02, 2011 7:06 am

Én elfogadnálak Razz De...

Mondatok, szavak terén: táj.futást -> gondolom sietség Smile

"Ebben az időben kezdett el érdekelni a mitológia, és miután megismertem Krisztiánt, a harcművészetek és a filozófia." Szerintem ez a mondat kellemetlen a füleknek...

"Ami sajnos kimerült egy Nagyerdőnek nevezett ligetben. Soha nem voltam egy igazi városi ember, miután beköltöztem Debrecenbe, szinte soha nem aludtam egy igazán jót. Zavartak a zajok." -> Az egy egy-két helyen felesleges itt-ott a/az névelővel helyettesíteném, valamint az utolsó mondatot egybeírnám az előzővel, ahol is az utolsó veszző helyére pontot tennék.

Üdve,
Nemesis
a gonosz énem Razz

Ui.: Rem, Admin nénink nem lincselnek meg, amiért beleszóltam. Cool
Nemesis
Nemesis
Mesélő - H'Sekirat, Vhinudrat és Anolgelis moderátora

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mystical Future - A XXIX. század

Vissza az elejére Go down

Fenrir Empty Re: Fenrir

Témanyitás by Vendég Vas. Jan. 02, 2011 7:15 am

A táj.futás = tájékozódó futás, egy elég érdekes sport. Csiszoltam rajta egy kicsit.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Fenrir Empty Re: Fenrir

Témanyitás by Nemesis Vas. Jan. 02, 2011 8:40 am

Fenrir írta:A táj.futás = tájékozódó futás, egy elég érdekes sport. Csiszoltam rajta egy kicsit.

Mármint úgy gondoltam, hogy a szóban a pont... Very Happy
Nemesis
Nemesis
Mesélő - H'Sekirat, Vhinudrat és Anolgelis moderátora

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mystical Future - A XXIX. század

Vissza az elejére Go down

Fenrir Empty Re: Fenrir

Témanyitás by Lynarin Seeragic Hétf. Jan. 03, 2011 3:43 am

Már beszéltünk, de azért ismételtem üdv nálunk. Smile
Köszöntöm a legújabb vérfarkaskát ebben a vámpírlakta világban, Razz na de most már tényleg csöndben maradok, csak még annyi, hogy részemről elfogadva. Smile
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Fenrir Empty Re: Fenrir

Témanyitás by Alyara Nirois Hétf. Jan. 03, 2011 6:54 am

Hát, én sem tudok mit hozzátenni az előttem szólókhoz azon kívül, hogy elfogadlak! Jó játékot! Wink
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Fenrir Empty Re: Fenrir

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.