Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Garien Seardur

3 posters

Go down

Garien Seardur Empty Garien Seardur

Témanyitás by Garien Seardur Hétf. Dec. 27, 2010 9:34 am

Karakter régi neve: Pedro Miguel
Karakter új neve: Garien Seardur
Kora: 25
Születési hely: Barcelona, Spanyolország
Fátyolos város: Madrid
Faj: Mágus

Előtörténet: Az 1985-ös év jól kezdődött a Katalánok Fővárosa számára, az FC Barca ugyanis megnyerte az előző szezont, a helyiek eufóriában voltak, hiszen tizenegy évet kellett várni rá (Sajnos a következőre a 90-es évekig újra várni kellett). Mindenki ünnepelt, hiszen a csapat, maga a Katalán Szív. Szüleim ablaka pontosan a La Rambla-ra nyílt, mikor édesanyám úgy gondolta, hogy ideje világra hoznia. Bevitték a kórházba és elég hosszú vajúdása után, 1985. Március 22-én kibújtam a napfényre, a Katalán forróságba. Mint minden itt élő gyermek, én is a fociba "őrültem bele". Sokat jártam edzésekre, de hamar kiderült, hogy én a lelátóról fogom élvezni csak a meccseket. Tizenöt éves koromban egy furcsa álmom volt. Egy fura zöld ruhás idegen látogatott meg.

- Szervusz Pedro, vagy hívjalak Gariennek? /Elgondolkodtam, hogy ki lehetett, ismerős volt és nem is./
- Ahogy gondolja uram, önben kit tisztelhetek? /Visszakérdeztem, mert nagyon kíváncsi voltam, mit fog mondani...érzetem, hogy igaz, amit mond./
- Merlin vagyok. /Felismertem. Igen, Az a Merlin volt, akikről a mesék szólnak. Mélyen meghajoltam felé, ezzel jelezve, hogy tudom ki ő./
- Ugyan fiam, amint átlépsz a fátylon egy küldöncöm jön majd érted, és megtanítja neked amit kell. /A szavak belém égtek, örökre megváltoztattak. Fizikailag is, ugyanis az egyik szemem kékje aranysárgává változott. - Kellesz nekünk Gyógyító Garin!

Az álom véget ért, én pedig izzadva ébredtem fel. Ránéztem az órára és alig egy fél perc telhetett el, pedig a beszélgetés és az egész álom legalább egy fél óra volt. Gyorsan kirohantam a fürdőszobába és sokkolt a hír, valóban aranysárga lett az egyik szemem. Ezután teljesen megváltoztam Garien-nek becéztettem magam a barátaimmal, és mindenféle mágiával kapcsolatos dolog érdekelni kezdett. Sokat jártam könyvtárakba és antikváriumba ezután, mindenféle könyvet beszerztem ezzel kapcsolatban. Egyre jobban belemélyedtem, mert hittem az álmomban. Annyira valóságos volt, annyira éreztem az igazát, hogy nem tudtam ettől szabadulni és a rabjává tett. Mikor dolgozni kezdtem is minden pénzemet erre költöttem, majd egyre jobban eladósodtam az „őrületem” miatt, ahogy a szüleim aggódó arccal többször is szóvá tették. Egy szektába léptem be, amely az hirdette, hogy a mágiának helye van a világban és mindenféle trükkökkel és szeánszokkal kápráztatva el a tagokat. „Fogékonyságomra” való tekintettel gyorsan törtem előre... természetesen a szüleimet teljesen elhanyagoltam, otthagytam az otthonom. Szinte az őrület határáig mentem el, mindenféle dolgokat vezettem be addig, hogy már a saját szektatársaim is kitagadtak és az utcára kerültem. Őrületem ellen már a hatóság is azt gondolta, hogy csak a fehér köpeny és gumiszoba segíthet.


Belépés a fátyolba: Benyugtatózva ébredtem, viszont elmémben megjelent az oly különös álom és így vittek engem Madridba, ahol az elmegyógyintézet sötét csendje várt. Visszagondoltam életemre, tudtam, hogy most már csak szép fehér párnák várnak, így egyszerűbb volt. Hirtelen minden megvilágosodott, elmém kitisztult és egy szó ugrott be, amit hangosan kimondtam. - Merlin! Segíts! - másodikat már csak gondoltam, de ekkor karamboloztunk. Amikor eszméletlenségem véget ért, azonnal kiugrottam a kocsiból és rohanni kezdtem amerre csak lehetett. Egy kis régiségboltba ugrottam be, bujkáltam benne. Majd mikor kiderült, hogy már nem követ senki, körbenéztem és megláttam azt a várost a fátyol mögött. „A FÁTYOL MÖGÖTT!” Azonnal feltéptem és odanyúltam a maketthoz....majd eszméletemet vesztettem.

Tulajdonságok:

Külső: 170 cm magas, normál testalkatú ember. Csak fehér ruhában jár, fehér nadrág, fehér ing és fehér köpenye már messziről világít. Az egyik szeme kék, a másik sárga. Arcáról megnyugtató érzés sugárzik. Csapzott félhosszú haja töri csak meg a tökéletes jóságérzetet, mely ide-oda megy, saját útját járja. Az arcáról megnyugtató kedvesség indul az őt szemlélő felé.
Belső: kedves, jó kedélyű, igazi gyógyító jellem. A fátylon átlépve teljesen megváltozott, a gonosz dolgokat mind maga mögött hagyta, mindenki tisztelettel beszél róla, aki ismeri és beszél vele pár szót.


Tárgy: Egy kis ezüst medál, amely egy tekeredő kígyót ábrázol.

Képességek:
Gyógyítás 2p
Védő varázslat 1p

Általános képességek:
Erő: 5/10
Gyorsaság: 7/10
Ügyesség: 5/10
Állóképesség: 8/10
Modor: 10/10
Megjelenés: 5/10
Intelligencia: 10/10

Rólam: -


A hozzászólást Garien Seardur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 27, 2010 11:36 pm-kor.
Garien Seardur
Garien Seardur
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Gép előtt

Vissza az elejére Go down

Garien Seardur Empty Re: Garien Seardur

Témanyitás by Lynarin Seeragic Hétf. Dec. 27, 2010 10:12 pm

Nos buenos días amigo! Razz
Köszöntelek ismét köreinkben, részemről a lapod elfogadva.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Garien Seardur Empty Re: Garien Seardur

Témanyitás by Alyara Nirois Kedd Dec. 28, 2010 3:28 am

Mit szaporítsam a szót? Elfogadva!
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Garien Seardur Empty Re: Garien Seardur

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.