Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Roger Dalber

2 posters

Go down

Roger Dalber Empty Roger Dalber

Témanyitás by Vendég Csüt. Dec. 02, 2010 7:02 am

Karakter neve: Roger Dalber( nem változott meg a fátylon való átlépés után)

Kor: 19

Faj: halandó

Nem: férfi

Születési idő: 1992 június 25

Születési hely: Oxford, Anglia.

Belépés a fátyolba: London

Előtörténet:

A nevem Roger Dalber. Egy egyszerű hétköznapi emberként születtem 1992 június 25-én. Leszámítva, hogy nem volt családom. A szüleim anyagi helyzetük nem volt éppen megfelelő egy gyerektartáshoz, így egy kolostornak adtak, hogy viseljék majd a gondomat. Ekkor olyan 4 éves lehettem, így nem igazán fogtam fel, hogy mit is jelentet ez. Csak a későbbiekben.
Philip a kolostor vezetője vett a gondjai alá, és ő tanított meg engem írni, olvasni, számolni, meg egyéb fontos dolgokra, amire szükségem volt. Legfőképpen a hitre.
Hát igen szegény Philip emlékszem milyen nehezen tudtam megérteni a Biblia tanításait, és mennyit szenvedett mindezzel. De végül sikerült ráébrednem, hogy mit is jelent Istenben hinni. Azóta is a nyakamban hordok egy keresztet, amit még a 14. születésnapomra kaptam a nevelőapámtól.
Ő elsősorban azt akarta, hogy ha majd eljön az ideje az utódja legyek. Nem mondom, hogy örültem neki, de hát nem volt sok választásom. Ennyivel tartoztam neki mindazért, amit értem tett.
17 évesen történt meg, hogy a szüleimet (akikről azóta nem hallottam, hogy itt hagytak) baleset érte. Egy tűzvészben haltak meg.
A hírt a nevelőapám hozta meg. Noha nem igazán ismertem őket, de mégiscsak a szüleim voltak, így kötelességemnek éreztem, hogy eltemessem őket.
A holttestekre nehezen lehetett ráismerni, de Philip azonnal megismerte mindkettejük holttestét, és elkérte a hullaházból , hogy a kolostorban temethessük el őket. Ott, ahol az eddigi életemet leéltem.
Valahogyan szert tettek egy kis birtokra, ami más örökös híján az enyém lett. De én nem tudtam volna semmit sem kezdeni azzal a birtokkal, így eladtam, de előtte még én, és Philip elhoztunk minden olyan tárgyat, amit hasznosnak tartottunk. Köztük apám számtalan jegyzetfüzetét is magunkkal hoztuk, hátha találok bennük valami utalást arra, hogy kik is voltak ők, és mit csináltak.
A pénzből, amit a birtokért kaptam beíratkoztam az oxfordi egyetemre. Philip kezdetben nem lelkesedett ezért a dologért, de végül belátta, hogy végül is nem baj, ha az ember művelt.
Először nehezen ment az egyetem, hiszen előtte nem jártam iskolába, de végül hozzászoktam mindenhez.
2 év múlva félév előtt a nevelőapám meglátogatott az egyetemen. Eddig soha nem csinálta ezt, így nem igazán értettem, hogy miért jött ide.
Egy igen hosszú beszélgetés után közölte velem, hogy az élet ami ő nekem szánt nem nekem való. Én többre vagyok hivatott ennél.
Mikor megkérdeztem, hogy miért változtatta meg a véleményét, ő csak annyit mondott, hogy átolvasta apám jegyzetfüzeteit, és ráébredt valamire. Talált ott valamit, ami magyarázatott adott arra, hogy apám miért adott engem a kolostorba. Talált az apám valamit ami teljesen elvette az eszét.( ez alatt azt értette, hogy egyfolytában ezzel foglalkozott.)
Adott nekem egy címet, és azt mondta amikor szünet lesz menjek el erre a helyre. Ha már ott vagyok talán fényt deríthetek arra, hogy mit talált az apám.
Nem mondta, de én láttam a szemében. Nem mondott el mindent. Valamit titkolt előlem.
Pontosan tudta, hogy mit talált az apám, de valamiért nem akarta elmondani.
A téli szünetben elutaztam arra a címre amit adott nekem. Londonba mentem egy bizonyos Anne nagyi boltjába.

Belépés a fátyolba:
Itt vagyok hát. Nem tudom, hogy mit fogok itt találni, de talán választ kaphatok pár kérdésemre. Elég különös bolt ez. Tele mindenféle olyan dologgal, aminek szerintem semmi haszna. Ugyan mit találhatok én itt?
Ekkor a bolt egyik eldugott sarkában megláttam egy különös függönyt. Mögötte egy város makettjével. Magam sem tudom, hogy miért, de odamentem, és közelebbről meg akartam nézni. Elhúztam a függönyt, és ebben a pillanatban egy pillanatra (de lehet, hogy órákra is) megvakultam. Mikor visszatért a látásom, már nem egy boltban voltam. És én már nem voltam ugyanaz, mint egykoron.

Tulajdonságok:
Külső: Kék szem, rövid barnás szőkés haj, átlagos testalkat. Körülbelül 180 cm magas.
Belső: nagyrészt zárkózott, jobban szeret egyedül lenni, és gondolkozni, mint mások társaságában. Igen jó emlékező képessége van. A hosszú tanításoknak köszönhetően igen türelmes. Nem igazán mer megbízni önmagában. Sokszor inkább hallgat mások szavára, mint a sajátjára. Legfőképpen a saját hibáitól fél.
Képességek: Nincs

Általános képességek:
Erő: 5/10
Gyorsaság: 7/10
Ügyesség 8/10
Állóképesség: 7/10
Modor: 5/10
Megjelenés: 4/10
Inteligencia: 7/10

Tárgy: Egy kereszt, amit mindig a nyakában hord, és egy kis tőr.



A hozzászólást Roger Dalber összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 02, 2010 7:57 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Roger Dalber Empty Re: Roger Dalber

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Dec. 02, 2010 7:48 am

Üdv! Smile

A lappal minden rendben van, mindössze arra kérnélek, hogy bővítsd ki egy picit a belső tulajdonságokat, Neked is könnyebb lesz kijátszani a karaktert, ha jobban kidolgozod; és kérlek, tölts fel egy avatart! Smile

Minden elismerésem, hogy halandóval kezdesz, ha idő közben átalakulsz (IC játék), akkor jelezd nekünk!
Lyn, kérlek fékezd a vérszomjadat a fiú közelében! Razz
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Roger Dalber Empty Re: Roger Dalber

Témanyitás by Lynarin Seeragic Csüt. Dec. 02, 2010 7:55 am

Nem tudok sokat hozzátenni ahhoz, amit Alya mondott, én sem találtam hibát. Smile
Esetleg azt mondanám, hogy HÉ, nem is vagyok vérszomjas! Talán csak egy picit.... Twisted Evil
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Roger Dalber Empty Re: Roger Dalber

Témanyitás by Vendég Csüt. Dec. 02, 2010 7:59 am

Az avatár megvan, és egy-két dologgal is kiegészítettem a belső tulajdonságokat.
A Halandóhoz pedig... nos, ilyen még nincs, és szeretek mindent az alapoktól kezdeni. Aztán majd idő után csak leszek valami, de egyenlőre, hogy élethű legyen induljunk a leggyengébb helyzetből. Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Roger Dalber Empty Re: Roger Dalber

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Dec. 02, 2010 8:02 am

Köszönöm, így most már elfogadlak! Smile
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Roger Dalber Empty Re: Roger Dalber

Témanyitás by Lynarin Seeragic Csüt. Dec. 02, 2010 8:44 am

Rendben, én is elfogadlak! Jó játékot és sok sikert a sok természetfölötti között! ^^
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Roger Dalber Empty Re: Roger Dalber

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.