Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Rosemary

3 posters

Go down

Rosemary Empty Rosemary

Témanyitás by Vendég Csüt. Dec. 02, 2010 12:00 am

Karakter régi neve: Fehér Kata
Karakter új neve: Rosemary
Kora: 20
Születési hely: Budapest
Fátyolos város: Bécs
Faj: selkie

Előtörténet: A családommal éltem 250km-re Budapesttől. Átlagos életünk volt, tipikus családi kép: nagy kertes ház, kutya, családi ebédek, összejövetelek. Se több, se kevesebb mint ami a megszokott. Pont ezért szerettem. Egy nyelvtagozatos gimnázium után elsőéves hallgató voltam az egyetemen, nemzetközi kapcsolatok szakon, s ezzel úgy éreztem, egy régi, titkos vágyam teljesedett be. Mindenem megvolt ami kellett, boldog voltam. A szüleim tanítók voltak egy helyi iskolában, sokszor segítettem nekik, ha szükségük volt rá. Van (volt) egy bátyám is, igazából egy ikertestvérem (5perc különbség) akivel a kapcsolatunk harmonikus volt, nagyon jól kijöttünk egymással. Ami a szerelmi életemet illeti, 3 éve voltam kapcsolatban egy gyönyörű, barna hajú, okos, intelligens, humoros, kalandvágyó pasival, aki számomra álmaim hercegét testesítette meg. Sokat utaztunk, távoli országokba is, sokszor csak egy hétvége erejéig. Az esetek többségében a "szeleburdi család" jelzővel illettek minket. Nem terveztünk soha előre, spontán alakult az életünk. Visszagondolva, ez többször volt előny mint hátrány, mert szerencsére kalandjaink 90%-ának pozitív vége lett.

Tulajdonságok:
Külső: 165 cm, vállig érő szőkésbarna haj, inkább sovány, mint kövér.
Belső: Mindig másoknak akarok megfelelni és azon idegeskedek, hogy jó-e amit csinálok. Ez nem mindig jó. Nagyon fontos számomra a családom és a barátaim, ölni tudnék értük. Nem vagyok bőbeszédű, sokszor félek, hogy hülyeséget mondok és hülyének néznek, viszont azokkal, akikről tudom, hogy a hibáimmal együtt elfogadnak, velük bőbeszédű és sokkal nyíltabb vagyok, biztonságban érzem magam, sokszor jön rám nevetőgörcs, amit nem hagyok abba könnyen. Segíteni akarok azokon, akik nálamnál rosszabb helyzetben vannak, segítségre, tanácsra szorulnak. Tudom, hogy mit akarok, van életcélom. Szerelmi életemet nem részletezném, legyen annyi elég: nagyon jó!!

Belépés a fátyolba: Régi álmunk volt, hogy egyszer elutazunk Bécsbe a családdal, megnézzük a kastélyokat, jókat eszünk, kirándulunk. Élvezzük az életet. Minden a legnagyobb rendben volt, egészen addig, amíg ránk nem szakadt az ég - jégeső formájában. Sajnos a kutyánk, Suzie, nem igazán bírja se a vizet, se a villámlást, a mennydörgéstől meg egyenes frászt kap, tehát nem volt más választásunk, mint az első fogadóba berohanni egy bőrig ázott, vonyító ebbel. Sajnos nem volt alkalmunk megfigyelni a helyet ahova toppantunk, én is csak annyit vettem észre, hogy félhomály volt és az egész helyiséget átjárta a tömény füstölő - és menta szag. Leraktam a kutyát, de a biztonság kedvéért még pórázon tartottam. Egyszer csak kinyílt az ajtó és egy 10-12 fős, unszimpatikus baráti társaság próbált minél jobban benyomulni a szobába. Itt telt be a pohár Suzienál, és mint az őrült, elkezdett rohanni a szoba túlsó végébe, ahol egy piros, nehéznek tűnő függöny állt. Jó - gondoltam, majd ott meghúzzuk magunkat. Legnagyobb meglepetésemre a kutya megtorpant, és nem volt hajlandó tovább menni. Érzett valamit. A baj csak az volt, hogy a futástól kifulladva, három köhögés közepette kellett valami, amibe meg tudjak kapaszkodni, na és mi volt ez? A függöny. Mint említettem, állóképességem a béka segge alatt volt, tehát jó erősen belekapaszkodtam a függönybe, ami leszakadt, melynek következtében elvesztettem az egyensúlyom és legnagyobb meglepetésemre a vékonyabb, áttetsző anyag kellős közepébe zuhantam bele.

Képességek:
- Bőrváltás 2p

Tárgy: Egy óra, piros szíjjal.
Egyéb: -

Általános képességek:
Erő: 8/10
Gyorsaság: 9/10
Ügyesség: 7/10
Állóképesség: 6/10
Modor: 6/10
Megjelenés: 6/10
Intelligencia: 8/10

Rólam: Ez lesz az első szerepjátékom, közel fél éve írom ezt a nyomorult karakterlapot! Razz


A hozzászólást Rosemary összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 06, 2011 5:30 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Rosemary Empty Re: Rosemary

Témanyitás by Lynarin Seeragic Csüt. Dec. 02, 2010 4:29 am

Hmmm.... Ez lemaradt, vagy még szerkeszted?
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Rosemary Empty Re: Rosemary

Témanyitás by Vendég Csüt. Dec. 02, 2010 11:54 pm

Szia!

Még csak szerkesztem, remélem, hamarosan elkészül! :-)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Rosemary Empty Re: Rosemary

Témanyitás by Lynarin Seeragic Csüt. Dec. 02, 2010 11:55 pm

Jah értem. Smile Szólj, ha kész vagy. Very Happy
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Rosemary Empty Re: Rosemary

Témanyitás by Alyara Nirois Vas. Május 01, 2011 4:37 am

Rose, bemásoltam az előző hozzászólásodat az eredeti hozzászólásba, majd töröltem. Használd az "edit" gombot, ha valamin változtatni akarsz, teljesen fölösleges új hsz-t küldened a teljes karakterlappal!
Alya
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Rosemary Empty Re: Rosemary

Témanyitás by Mira Szomb. Júl. 02, 2011 12:35 am

Hm... látom, időközben elkészültél a lappal! Very Happy

Nos, két kivetnivalót találtam:
1) A külső tulajdonságok az új, vagy a régi testedre vonatkoznak? Döntsd el, és pótold a másik testet is!
2) Anna nagyi boltjában a függöny nem egy nagy piros valami, hanem egy fehér, lágyan leomló anyag, ami mögött H'Sekirat makettje áll. A piros bársony maradhat, ellenben írd bele kérlek, hogy miután sikerült azt leszakítani, belebotlottál egy fehér anyagba is alatta... vagy valami ilyesmi. Smile

Ha mindezekkel megvagy, kérlek, egy avatárt is keríts magadnak!

Mira (vagyis Alya)
(u.i.: A szóközök használatára kérlek, figyelj oda!!)
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Rosemary Empty Re: Rosemary

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.