Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Előcsarnok

+15
Jóindulat
Kemet Kawab
Barak Asher
Tereus
Cassius Argentus
Lathspell Solannis
Nemesis
Naryky Charygyen
Caridwen
Mira
Fiona Freefall
Hirig
Laila Finisse
Rabraquat
Lynarin Seeragic
19 posters

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Jóindulat Csüt. Okt. 06, 2011 10:05 am

*Tereus*

/A nő egy bólintással nyugtázza a kapott információkat./ - Hangvételéből úgy veszem ki, tisztában van vele, mi a mai dátum. Az egyszerűség kedvéért megmondaná? /A válasz hallatán ismételten bólint, majd folytatja./
- Szomorúan közlöm, hogy nemhogy az étterme, de még a Philadelphia nevű város sem maradt fenn. Sőt mi több... Melyik földrészen is volt ez a város? ... Nos, abban, az ön által ismert formában az is megszűnt.
- De térjünk vissza az elejére. Pontosan mikor is született, és milyen dátummal került át hozzánk? Illetve... Hogyan?
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Tereus Csüt. Okt. 06, 2011 10:20 am


/Barátságosnak szánt félmosolyom eltűnik arcomról./
- A pontos dátumot nem tudom, de a 2900-as évek nyarában járhatunk, ha hihetek az időjárási tényezőknek.
/Felem a nőnek. Mikor a kávézómról beszél mint étterem összevonom kicsit a szemöldököm./
+ Talán nem figyel eléggé arra amit mondok? Ebben az esetben jobb lenne, ha eldöntendő kérdéseket tenne fel, melyre igennek vagy nemmel kell válaszolni! Azt talán nem téveszti el. +
/Nyugodt hangon válaszolok az újabb kérdésre./
- Előző év karácsonya előtt pár nappal léptem be egy régiségboltba, melynek neve valami Annantina nagyi boltja volt. Mikor az ajtón kiléptem, már itt voltam ebben a furcsa közegben.
/Elhallgatok, várva az újabb kérdéseket, melyet úgy érzem, mostanra nem a tanárnéni, hanem az agyturkász személyiségű nő felől várhatom./


{67}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Jóindulat Csüt. Okt. 06, 2011 11:05 am

*Tereus*

A nő előtt fekvő kijelzőn szavak, jelek tűnnek fel, ahogy az asztalba süllyesztett technika rögzíti az elhangzó tényeket./
- Úgy látom, bizonyos dolgokat tisztáznunk kell... /Kezd bele homlokráncolva, aztán fejét megrázva ismét mosolygósra vált az arca./ Hogy érdemben segíthessek, és én se raboljam feleslegesen az idejét, a pontos kérdésekre pontos válaszokat várok. /Az elhangzó szavak tartalmilag ugyan hidegek, azonban a nő hangján előadva mintegy bocsánatkérésnek hangzanak./ Szóval engedje meg, hogy rámutassak, fogalmam sincs, mit takar az előző év karácsonya kifejezés. Pontosabban... Időben nem tudom elhelyezni. Feltételezem, nem a 2899-es évre gondolt, mert a mosthoz viszonyítva bizony az az előző év. Továbbá, hacsak ismereteim nem csalnak, anno az önök társadalmában is szükséges volt a pontos születési idő, ezáltal az életkor meghatározása. Tudom, szőrszálhasogatónak tűnnek a kérdések, de mindez egyszerűen csak azt a célt szolgálja, hogy az önök beilleszkedése zökkenőmentes legyen. /Pár pillanatot vár, végül arca árnyalatnyit megmerevedik, ahogy megismétli a kérdéseit./
- Tehát akkor még egyszer. Pontosan mikor és hol született, ezután pedig mikor, hol és hogyan került a mi időnkbe?
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Tereus Csüt. Okt. 06, 2011 11:31 am


- Érdemben segíteni? Mibe akar segíteni, Hölgyem?
/Szám bal széle lefelé gördül, de még időben észbe kapok, hogy a megvető fintort elsimítsam arcomon./
- Feltételezem, nem tud segíteni abban, hogy hol találom meg a húgom. Így legyen az az idő melyet itt töltök pár perc, vagy órák kérdése, az eredmény ugyan az: feltart! Sem abban, hogyan tudnék vissza kerülni a saját életembe! Hiszen ez nem lehetséges! Így segíteni nem tud semmiben!
/Kissé össze szűkül a szemem, és úgy figyelem a nőt./
- A mi időnkben, ahogy Ön fogalmazott, valóban ismerték ezen adatokat a hivatalokban! Belátásom szerint feleltem Önnek a kérdéseire! Mint már mondtam, bár lehet nem figyelt, Philadelphiaban születtem, 1972. október 31.-én és 2899. december 20-án kerültem ide. Betértem a huszonegyedik-században egy ócskáshoz. Annantina nagyi boltjába és utána itt voltam!
/Várom, hogy az elhangzottakat bevigye a gép az adatbázisba, majd folytatom./
- Van még kérdése?


{68}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Jóindulat Kedd Okt. 11, 2011 9:02 am

*Tereus*

/Az angyal kifakadására egy jóindulatú mosoly jelenik meg Nnathe arcán, majd ahogy jött, el is tűnik. Miután a vele szemben ülő elhallgat, árnyalatnyi sajnálkozás fut át az arcán, mielőtt újból megszólalna./
- Attól tartok, kedves Tereus, visszakerülni valóban nem fog tudni. Legalábbis a Múzeumban nem maradt fent semmilyen adat arra vonatkozóan, hogy bárki is visszakerült volna a mi időnkből, vagy az azt követőkből, ebből pedig az következik, hogy sem eddig, sem a jövőben ilyesmi nem történt és nem is fog történni. További fájdalmas hírem pedig, hogy az eltelt évszázadok miatt a húga sajnálatos módon legfeljebb az ön szívében élhet tovább. /Bocsánatkérő mosollyal pillant az asztal lapjára, majd a mosolyát hátrahagyva, láthatóan izgatottan, érdeklődve szegezi az újabb kérdést./
- Vagy esetleg ő is átkerült volna?
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Tereus Szer. Okt. 12, 2011 12:42 am


/Hallgatom, az újabb tényeket, melyekről már tudtam. Náliától majdnem mindent megtudhattam míg mellettem volt. Többet is segített mint ez a nő./
+ Kár, hogy nincs most is itt. Már majdnem megkedveltem a kis csöppséget. +
/Az újabb kérdésre egy szemöldökfelvonással reagáltam./
+ Szóval jól sejtettem, valóban nem tud segíteni a megtalálásában! +
/A kutató szemek elöl elfordítom a tekintettem, nem igazán érint meg ez az izgatottsággal párosult kíváncsiság. A szoba jobb oldalát veszem tanulmányozásra./
- Igen.
/Felelek a kérdésére, mikor rá nézek egy pillanatra, majd várok egy kicsit, hogy tegye fel a következő kérdést. De nem időzöm rajta sokat. A bal oldalt kezdem figyelni./


{69}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Jóindulat Csüt. Okt. 13, 2011 7:15 am

*Tereus*
- Ó. /A csodálkozás pár pillanat erejéig ráfagy a nő arcára, s láthatóan oda-vissza cikáznak gondolatai, ahogy tekintete elréved. Végül fellazulnak arcvonásai, s az izgalomtól fel-felcsillanó szemmel, több-kevesebb sikerrel visszafogott, árulkodón meg-megremegő hangon, jól érezhetően lázas izgatottsággal igyekszik megtudni többet a másiktól./
- És... Mondja csak, ő is angyal lett? Hogyan került át? Mikor? Hol? És... /Mélyet sóhajtva lecsillapítja magát, majd felemelt kézzel, bocsánatkérő mosolyt villant./
- Bocsásson meg, kicsit elragadott a hév.
/Ismételten lepillant az előtte heverő kijelzőre, majd vissza Tereusra./
- Tehát essünk túl gyorsan a regisztrálásán. A testi adatait már leolvastuk /széles ívűt int a másik felé/, az első kérdésekkel pedig végeztünk. Tudja /vonja fel kissé vállait egy szégyenlős mosoly kíséretében/ megkérdezhetném, hogy milyen bűncselekményeket követett el, mi az, ami megfigyelésre érdemes személlyé teszi, azonban sokak szerencséjére az adatbázisok igencsak nehézkesen lennének elérhetőek... Ha még léteznének az azokat hordozó háttértárolók. Tekintse ezt az új társadalom pozitív gesztusaként, amit az érkezők felé tesz. Minden bűn megbocsátva, csak az számít, amit ezentúl tesz. /Fémes szárnyai kissé megcsendülnek, ahogy mosolyogva szinte ölelésre tárja karjait, majd ujjaival megérinti az asztal lapját./
- Tehát, az adatok rögzítése megtörtént, már csak a személyazonossági elhelyezése van hátra. Lazítson, tényleg csak egy pillanat az egész... Utána pedig visszatérhetünk a húga kérdésére is.
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Tereus Szer. Okt. 19, 2011 8:19 am


/Fél szemem miközben a falakat és a berendezéseket vizsgálom, az izgatott nőn tartom. Mikor az újabb kérdéseivel bombáz teljesen rá figyelek./
- A húgom, nemsokkal előttem jött át, szintén azon az "átjárón" amin én is. Már ha nevezhetem így azt a régiségboltot. Pontosan nem tudom mikor, talán két nap telt el, hogy a nyomaira bukkantam. Vagyis nem én, hanem pár barátom.
/Beszéd közben leteszem a lábam, egymás mellé, közben előveszem a fényképeket./
- Ha jól tudom, ő Tündér lett.
/Kissé előre hajolok és az asztalra teszem./
- Őt keresem!
/Mutatok a fekete-lila ruhás, kreolbőrű tündérre./
- Milyen személyazonossági kütyüt akar elhelyezni és hol?
/Teszem fel a kérdést, most én./


{70}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Jóindulat Szer. Nov. 02, 2011 8:13 am

*Tereus*

- Ó, egy egyszerű, mindennapos apróságról van szó, ami minden jóravaló, törvénytisztelő polgárban megtalálható. /hessegeti el a nő a kérdést mosolyogva, de aztán egy csendes sóhajt követően ujját az asztallap egy pontjára teszi s hangját lehalkítva, bizalmasan suttogja Tereus felé:/
- Köztünk legyen mondva, személy szerint teljesen használhatatlannak tartom a fajtánknál, de hát ha ettől lesznek az átlag halandók nyugodtak... /Vállait megvonva elmosolyodik, majd kacsint egyet, végezetül elveszi ujját az asztalról./
- Szóval amennyiben ebbe a kategóriába sorolja magát, dőljön hátra, maradjon nyugodtan egy pillanatig és máris rátérhetünk a problémájára. /Mintha megjegyzése el sem hangzott volna (meglehet, valakik számára ez így is történt), hangja ismét a korábbi, bocsánatkérően kedves, üde nektár./
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Tereus Hétf. Nov. 07, 2011 5:18 am


/Fanyar mosoly kíséretében dőlök hátra miután vissza vettem a fényképeket és eltettem a kabátom belső zsebébe./
+ Ha nem működik, akkor egyáltalán nem érdekel, hogy bennem vagy e vagy sem! Csináld csak, ha ettől megnyugszol és jobban fogod magad érezni! +
/Újra felveszem a hanyag ülő helyzetet és szemlélem a környezetem. Tanulmányozom a iniciálés könyveket, a tekercseket, agyagcserepeket, melyek bal felől találhatóak meg./
+ Mennyire próbálnak a régi korokra hajazó emlékeket megőrizni, de magát az akkori embereket nem érdekelik, csak egy új felfedezésnek tekintik! Milyen szánalmas! +


{71}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Jóindulat Pént. Nov. 18, 2011 8:59 am

*Tereus*

/Miután Tereus hátradől, mintha egy szúnyog mélyesztené bele szívókáját tarkójának érzékeny bőrébe, majd ahogy az lenni szokott, mire reflexből odacsapna, a szemtelen rovarnak híre hamva sincsen, mindössze könnyen leküzdhető és gyorsan múló viszketés marad a csípés helyén. Nnathe előtt az asztalon viszont egy jelzőfény gyullad ki, amit egy gyors mozdulattal megérint, majd mintegy tisztára seperve maga előtt az asztal lapját ismételten csak egy egyszerű üveglapra támasztja könyökét, s összefűzött ujjai felett mosolyog a vele szemben ülőre./
- Tehát akkor összefoglalnám, mit tudunk pillanatnyilag a húgáról. Szintén M kategóriás, és ugyanúgy, ugyanott, de nem ugyanakkor került át a mi időnkbe, mint Ön, azonban belőle tündér lett, nem angyal. Ez őszintén szólva nem túl sok információ, hiszen még a nevét sem árulta el, így még csak rá sem kereshetek az adatbázisban. /Fejét oldalt billentve, megbocsájtó félmosollyal méri végig Tereust, majd vállait megemelintve ölébe ejti tenyereit./
- Esetleg, ha a Tündérdomboknál is akad "barátja", megérdeklődheti, hogy nem ott talált-e magának menedéket. Elvégre fajtája udvara ott található, hát elképzelhető, hogy ő is járt ott.
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Tereus Pént. Nov. 25, 2011 4:16 am


/A hirtelen ért, kellemetlen "szúnyogcsípés" szerencsére hamar elmúlik, de az utána való érzést, hogy mostantól kezdve, mindig megfigyelve tartanak, nem tetszik./
+ Előbb kellett volna gondolkodnod nagyokos! +
/Bosszankodom magamban. Rosszallóan összevonom a szemöldököm, miközben hallgatom amit mond./
+ Megint csak azokat vagy képes ismételni, amik a tények és már elmondtam. Kezdesz untatni, de nagyon! +
/Mikor befejezi, egy apró fejbiccentéssel reagálok először./
- Igen. Így van.
/Mondom tömören, megnyugtatva, hogy helyesek a felvetései./
- Ha nincs más, amit el kellene intéznünk, akkor távoznék!
/Kelek fel közben ültömből. Mikor már talpon vagyok, felé nyújtom a kezem, hogy elköszönhessek./
- Nem is tartanám fel tovább! Barátaim híján, tovább keresem egyedül a húgom!


{72}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Jóindulat Szomb. Nov. 26, 2011 4:07 pm

*Tereus*

/Mikor a vele szemben ülő férfi feláll, Nnathe arcán bosszús fintor suhan át, hogy aztán a mélyén rejlő szikrányi sajnálkozás maradjon és váljon uralkodóvá rajta./
- Nos, kedves Tereus, részemről a kötelezően elvégzendő feladatokkal végeztem, így, amennyiben valóban ezt kívánja, szabadon távozhat.
/Hangja továbbra is lágy, azonban a gesztus, mellyel elbocsátólag int, határozottságán túl is megbántottságról árulkodik./
- Ha elfogad egy jótanácsot: szerezzen barátokat! /Szól aztán a távozó után, majd az üveglap felett ismételten megjelenő, Anolgelist ábrázoló hologram tanulmányozásába mélyed./
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Tereus Vas. Nov. 27, 2011 2:10 am


/Az ajtóban még vissza fordulok és a nőre nézek./
- Hölgyem! Először is a barátok szerzéséhez, idő kell.
/Kis szünetet tartok, majd folytatom./
- Ami nekem nincs!
/Apró fejbiccentéssel, és az ajtó kinyitásával párhozamosan, elköszönök egy kedves "viszláttal", majd magam mögött becsukva az ajtót neki támaszkodom egy kicsit./
+ Végre! Ezen is túl vagyok. +
/Hangtalanul sóhajtok egyet, majd ellököm magam az ajtótól és teszek pár lépést előre. Lusta mozdulatokkal és tekintettel körbenézek./
+ Vajon most merre? +
/Végigkövetem a folyosó minden részletét a tekintetemmel. Ha van valaki itt, megnézem magamnak. Cymbelinet keresi tekintetem./


{73}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Tereus Hétf. Dec. 05, 2011 1:50 am


/Nem látok senkit. Sem egy emberi, sem egy tündéri méretekkel rendelkező lényt!/
+ Lassan kellene egy kicsit pihenni is végre. +
/Tűnődöm. Vajon merre lehetne találni a régi arcokhoz hasonló embereket./
+ Barátok? Háh, azok soha nem voltak azok! Érdek kapcsolat volt valamennyi! Ha volt pénzem, segítettek. Ha nem volt akkor, nekem kellet levernem másokon. +
/Lassu léptekkel elindulok arra amerről jöttem. Emlékemből valami rémlik, hogy láttam egy régi módú táblát is./
+ Hátha van valami meló rajta. Hilary utálta, ha a "kapcsolataimat" használtam. Itt legalább jó útra térhetek. +


{74}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Mira Kedd Dec. 06, 2011 6:08 am

*Tereus*

[2900. július 23., 15:02]

A folyosón egy lélek sincs, ahogy azt sikeresen megállapítottad. Ellenben hamarosan megtalálod azt a táblát, amiről az imént morfondíroztál. Régimódinak láttad, ám modern kis szerkezet, többfajta funkció közül lehet választani:

- Hírek
- Információk
- Hivatalos ügyek
- Tudományos felfedezések
- Időjárás
- Apróhirdetések

A tábla tetején pedig nagyban villog a mai dátum, illetve a pontos idő: 2900. július 23., 15:02.

*Adtam Neked egy dátumot, remélem, nem probléma. Ha ütközik valamivel, pm-ben értesíts, és módosítom!*
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Tereus Kedd Dec. 06, 2011 8:04 am


/Jó ideig szöszmötölök a különböző funkciókkal. Elolvasom a Híreket, bár nem vagyok benne a napi politikába, de nem árt tájékozódni, megnézem az időjárást, remélve, valami jót ír ki. De csak újabb hőség és kánikula, amit jelez. Félmosollyal az arcomon szemlélődök tovább az apróhirdetések között. Remélve ott találok majd valami érdekeset./
+ Vajon társkereső is akad itt? +
/Nevetek magamban a cinikus megjegyzésen. De kezem mégis a munka lehetőségek körül kutat./


{75}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Mira Kedd Dec. 06, 2011 8:26 am

[2900. július 23., 15:27]

Jó sokáig böngészel az online újságban. A Hírek részen valóban politikai dolgokba ütközöl. A Vadászokról van valami, de mivel egyáltalán nem ismered a társadalmukat, nem igazán értesz semmit sem. Ami talán felhívhatja a figyelmedet, az az, hogy a Nagytanács július 22-én, azaz tegnap összegyűlt, bár sajtótájékoztatást nem tartottak, ezért több információ nincsen erről.

Amikor a munkalehetőségekre kattintasz rá az ujjaddal, a képernyő egy pillanatra elhalványul, mintha beolvasna valamit. Egy pillanat múlva angyalszárny-fehér felületen böngészhetsz a fajodnak megfelelő álláshirdetések között.

Valamiért elég sok hely van meghirdetve zenészek számára. Ami azonban felhívja a figyelmedet, az a következő szöveg:

Kedves Tereus!

Látod, tudtam, kedves barátom, hogy végül megérkezel énhozzám, ehhez a bejegyzéshez. Amit kérek, az semmi más némi segítségen kívül. Ha minden remekül alakul, találkozni is fogsz majd velem, de egyelőre kilétemről ne essék szó. Ismersz úgyis, tudnod kell, ki vagyok.

De akkor hadd folytassam alkunkkal, elég legyen a fölösleges szószövésből!

Van egy ifjú hölgy, aki a Varázsok Városában tengeti napjait. Meg fogod ismerni smaragd szemeiről és rozsdavörös hajzuhatagáról. Arra kérlek, vigyázz rá! Három napot kérek csupán az életedből, jutalmul pedig közelebb kerülsz majd a Hölgyhöz.

Ha elvállalod a feladatot, hívd Isist, vagy szólítsd Hajnalt! Mindketten el tudnak juttatni a Védelmezetthez.

Köszönettel,
G
*Gratulálok! ^^*
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Tereus Kedd Dec. 06, 2011 9:17 am


/Először meglepetten olvasom a nekem címzett levelet./
+ Ennyit arról, hogy "teljesen használhatatlan a fajtánknál" ez a ketyere! +
/Bosszankodom magamban ezen, és azon, hogy mennyire naiv voltam!/
+ Nem kellett volna hinnem, annak a fekete hajú angyalbőrbe bújt boszorkánynak! +
/Kelletlenül elhúzom a szám, közben keresem a válasz lehetőséget a panelen. Sajnos nem járok sikerrel./
+ Ha tudnám ki vagy "G", amit nem tudok, hiába írod, talán könnyebben ráállnék erre a kis mókára! +
/Morfondírozom magamban./
+ Isis vagy Hajnal? Hmm... mindkettőjüknek szép neve van. +
/Felemelem fejem és lassan körbenézek. Keresem tekintetemmel Cymbelint, hátha már végzett. Sajnos nem látom./
+ A nők fognak a sírba vinni! +
/Sóhajtok nehézkesen./
- Ahh... Jer ide Kedves. Napszaknak legszebbike, Hajnal.
/Suttogom az orrom elé./


{76}

*köszi ^^*
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Mira Kedd Dec. 06, 2011 9:33 am

[2900. július 23., 15:31]

Hajnalt választottad.

Mögötted végtelen nagy világosság árad, ha megfordulnál, valószínűleg megvakulnál. Aztán minden elhalványul, és gyöngéden megérintik a válladat. Hajnal csodaszép látványt nyújt.

- Talán jobb lett volna, ha a lányomat választod, könnyebben elviselhető, mint jómagam - mosolyog rád az angyal. - De most gyere, mennünk kell. Nem véletlenül hívtál, ugye? - Fajtársad továbbra is mosolyog, sőt, a mondat végén csilingelő nevetést hallat. Tudod, hogy minden halandó azonnal leborulna a lába elé, hála a kisugárzásának.

- Ha készen állsz, fogd meg a kezem! - nyújtja feléd a tenyerét. - Ám a kérdéseidre még itt kell válaszolnom. Altmyrca már nem biztonságos hely többé.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Tereus Kedd Dec. 06, 2011 9:49 am


/Mikor megfordulok, megfogom Hajnal kezét, amit vállamra tett. Könnyes csókot lehelek kézfejére, majd elengedem./
- Kétlem, hogy rosszul választottam volna! Bár, ha a lányod is olyan gyönyörű mint Te magad, akkor vele is szívesen megismerkednék!
/Kellemes csilingelő hangja és nevetése, levesz a lábamról./
+ Azt hiszem, megfogom szeretni ezt a létet! +
/Fut végig az előzőktől, teljesen ellentétes gondolat és érzelem bennem./
- Rengeteg kérdésem van, de haladjunk sorba. Gondolom mindkettőnknek jobb így! Ki a megbízom? Kicsoda ez a "G" és kit kellene megvédenem?


{77}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Mira Kedd Dec. 06, 2011 10:05 am

[2900. július 23., 15:34]

Hajnal becsukja a szemét, és fénybe burkol Titeket. Látod a falakat, és magát a folyosót is, de már csak a finom fényen keresztül.

- Erre a fokozott biztonság érdekében volt szükség - mondja halkan, és azonnal megérted. - G, mint Ghadar, Tereus. G, mint Ghadar. Bár a legtöbben nem ezen a néven ismerik, de nem vagyok biztos benne, jól teszem-e, ha elmondom a legismertebb nevét. Jobb így, azt hiszem.

- A hajadont pedig Alyának hívják. Az elsők között volt, akik átlépték a Fátylat. Kulcsszerepet játszik Ghadar terveiben. Életben kell maradnia, de az ostoba mindenáron Altmyrcában, vagy Polimetronban ténfereg. Nem mintha nem lenne mindegy. A Bóbiták így is, úgy is megtalálják.

- A Bóbiták. Egy vámpír szervezet tagjai. Daran Rolehe irányítása alatt vannak, aki maga Ieas híve és hű szolgálója.

- Tudom, hogy ez most rengeteg információ így egyszerre, kedves angyal, de meg kell birkóznod vele. A vámpírok és a sötét teremtmények nem viselik el Isten vakító melegségét. Csak egy angyal képes arra, hogy véget vessen ennek az értelmetlen harcnak.

A hölgy kedvessége már rég elillant, most csak komolyságot és önfegyelmet tudsz leolvasni arcáról. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem lenne továbbra is elbűvölő. Mellesleg a lányával kapcsolatos megjegyzésedet észre sem vette - legalábbis nem reagált rá.

Tenyerét még mindig feléd nyújtja, bármikor megfoghatod. De a kérdéseidre is választ kaphatsz még.

*És így lettél bemesélve a MET-be. xD*
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Tereus Kedd Dec. 06, 2011 10:18 am


/Figyelmesen és érdeklődve hallgatom minden szavát. Nem lettem túlzottan olyan információval gazdagabb, amivel kezdeni is tudtam volna bármit is. De ez is legalább, több mint a semmi!/
- Hányan jöttek át a múltból?
/Kérdezem, hátha tud mondani egy megközelítő számot. Bár nem túlzottan érdekel a válasz./
- A lidérceken kívül, ezek szerint, a vérszívók sem a barátaink.
/Vonom le a következtetést, miközben megfogom Hajnal kezét./
- Az információ nem sok, csak egyenlőre nem áll össze teljesen a kép, mert mint tudod, én is a múltból jöttem, így számomra ismeretlenek ezek az erőviszonyok.
/Szemeibe tekintek, hangom halkabb, mégis tisztábban cseng./
- Ha segítek megvédeni ezt a lányt, ti is segítetek megtalálni a húgom?


{78}

*kiírjam az elejére is, hogy MET?*
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Mira Kedd Dec. 06, 2011 8:48 pm

[2900. július 23., 15:44]

Kérdéseid után Hajnal egy pár percig gondolkodik. Még a homlokát is összeráncolja töprengése alatt.

- Azt hiszem, a Régiek már lehetnek ezren, kétezren is. Bár ez a szám elenyésző Negapan lakosságához képest.

- Megtűrjük őket, ahogy megtűrjük a lidérceket is. De van, amikor nekünk is közbe kell lépnünk, ha Danu veszélyben forog. Az egyensúlynak fent kell maradnia.

Az angyal, az eddigi leggyönyörűbb nő, akit valaha is láttál, sziporkázó mosolyra húzza tökéletes száját.

- Ez lesz a jutalmad, kedves, ha feladatod sikeresen teljesíted! - Furcsa érzés járja át a lelked: megnyugtatóan hat, de mégis ismeretlen. Szemeid előtt felsejlik elveszett húgod képe. Melegség járja át a tested. - Bízz bennem, én mindig az igazat szólom - mondja lágyan társad.

*Nem kell. Smile*
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Tereus Szer. Dec. 07, 2011 4:06 am


- Negapan? Ezt még nem hallottam, ez hol van? Danu? Alyara Danu a lány neve?
/Kérdezem. Kíváncsi vagyok ki az, akit meg kell védenem, hiszen ha sikerül, végre megtalálhatom Hilaryt.
Figyelem mosolyát, bár nagyon gyönyörű és a melegség is átjárja testem, az arcomon nem látszik semmi, csak a megszokott hűvös mimika./
- Sokszor hallottam már ezt. Pusztán, mert egy gyönyörű angyal mondja nem lesz hihetőbb! Viszont egyenlőre nincs okom kételkedni az ellenkezőjében!
/Kissé megszorítom a kezét./
- Ne vesztegessük feleslegesen itt az időt, mennyünk és beszéljünk a szeleburdi lánnyal, akit meg kell védenem.


{79}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 6 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.