Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Leila Liathana

2 posters

Go down

Leila Liathana Empty Leila Liathana

Témanyitás by Vendég Hétf. Nov. 01, 2010 12:13 pm

Név:Leila Liathana
Életkor:25
Születési hely: Olaszország-Verona
Fátyol város:Róma
Faj: Feyek, Arany Sidhek
Isteni hatalmak: Szerelem

Külső tulajdonság: A többi arany sidhekhez méltóan én is tökéletes női testtel rendelkezem. Hosszú fénylő barna haj ami a derekamig ér, telt duzzadó ajkak amit bármelyik férfi szívesen megcsókolna és jéghideg kék szemek aminek engedelmeskednek az emberek.180 cm magas vagyok és 55 kg szóval elég magas és vékony, de a közhiedelemmel ellentétben még így is dús keblekkel büszkélkedhetek. Ha nyugodt vagyok kék a szemem ha valaki feldühít akkor zöldé lesz és ha izgatottá válok akkor barna.Ezt sajnos nem tudom irányítani így a lelki állapotomat gyakran le lehet olvasni a szememről már aki jól ismer.

Belső tulajdonság: Olyan vagyok mint a legtöbb nő akaratos és határozott és ezt bármilyen eszközzel elérem ha kell, de valahol legbelül én is nyugalomra vágytam mint akárki más. Gyűlölöm ezt az életet, pedig rengetegen mindent megadnának érte, hogy az én életemet élhessék és még is elvágyom innen. Ez egy aranykalitka ami a tökéletesség hiú paródiájával van keretezve. A külső álarcom a mosoly, de belülről szomorú vagyok. Olyan emberre vágyom aki nem üres ostoba tekintettel bámul vissza rám és nem azzal van jobban elfoglalva, hogy a külső megjelenése tökéletes-e vagy sem. Bár tudom sorsom elől nem menekülhetek, de még is nap mint nap kiutat keresek a sivár lélektelenségből amiben nap mint nap élnem kell.

Élettörténet: Csodálatos reggel volt és a nap már lassan magára talált és halvány fényei a füvön lévő harmatcseppeket megvilágította és szivárványt hozott létre belőle. Ezen a reggelen születtem én meg Veronában egy Olaszországi kisvárosban. Szüleim úgy vélték, hogy egy ilyen kis helyen nem érhet semmi rossz hatás és még is finom előkelő emberekkel ismerkedhetem. Olyan környezetben nőttem fel ahol mindenem megvolt csak éppen a szüleim szeretetét nem tudhattam magaménak, csak cselédek vigyáztak rám, így hamar megtanultam, hogy szüleimre nem támaszkodhatom. Mindig is úgy tartották, hogy az bőven elég ha életet adnak és biztosítanak egy gazdag férjet aki eltart. Őszintén bevallva én voltam az egyetlen aki nem vágyott erre az életre. Irigykedve néztem az egyszerű gyerekeket akik társaikkal játszottak a parkban a sok hinta és csúszda között. Ők mocskosak lehettek és nem szidta le őket senki, a szüleik nap végén pedig megölelték őket majd hazamentek. Én erre a szeretetteljes életre vágytam, ehelyett Rapundzel módjára várom a királyfit a toronyba zárva. Viszont én mindig a saját lábamra akartam állni, nem vágytam egy férfira sem legalább is az én fajomból biztos nem.

Belépés a fátyolba:Az olasz népség elég vallásos és egyben babonás is, így a rengeteg templom és kegytárgyboltok mellett megtalálható amolyan boszorkánykonyha féleség. A neve megtévesztő lehet mivel ez nem étterem hanem egy olyan bolt ahol minden féle mágiához való dolgot itt lehet beszerezni csak tudni kell hol vannak ezek a boltok. Én személy szerint nem hiszek ezekben a dolgokban, de betévedtem egy ilyen boltba. Olyan elkeseredett voltam az életem miatt, hogy egy amulettet kerestem amivel jobbá tehetem. Ez a tipikus utolsó próbálkozás volt részemről.
Beléptem a Anna nagyi boltja és rögtön különös illat csapta meg az orromat. Körbenéztem és mindenhonnan ismeretlen eredetű testrészek lógtak, első pillanatban rémisztőnek tűnt és majdnem magam alá szedtem a virgácsaimat, de úgy gondoltam ez az utolsó esélyem szóval gyerünk. Beljebb tessékeltem magamat majd nézelődni kezdtem, és így léptem be a fátyolvilágba.

Képességek:
1p Az átlagosnál jobban felfigyelnek rád.
2p. Ha valamibe belekezdesz, végighallgatnak.
Szerelem:1. Szebb vagy a többieknél.
Tárgy: Egy kis medál tündér amit édesanyjától kapott.

Általános képességek:
Erő: 7/10
Gyorsaság: 7/10
Ügyesség: 8/10
Állóképesség: 7/10
Modor: 6/10
Megjelenés: 8/10
Intelligencia: 7/10

Rólam: Kb. 2 éve szerep-játékozom és tökre bírom.


A hozzászólást Leila Liathana összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 02, 2010 12:52 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Leila Liathana Empty Re: Leila Liathana

Témanyitás by Lynarin Seeragic Hétf. Nov. 01, 2010 9:32 pm

Szia! Nagyon tetszett az előtörténeted, kimondottan jól fogalmazol, és csak egy apróságot kérnék, mielőtt elfogadlak. A fátyolos városok csak fővárosok lehetnek, szóval ezt kérlek módosítsd, meg arról írj egy kicsit, hogy hogy jutottál a boltba, ahol beléptél a fátyolba. Még ez a pár apróság, amúgy tényleg nagyon jó a történeted. Very Happy
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Leila Liathana Empty Re: Leila Liathana

Témanyitás by Alyara Nirois Hétf. Nov. 01, 2010 11:44 pm

Kérlek értesíts minket, ha megvagy! Smile Más belekötni valóm nekem sincsen. Very Happy
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Leila Liathana Empty Re: Leila Liathana

Témanyitás by Lynarin Seeragic Kedd Nov. 02, 2010 12:57 am

Oké, így már Elfogadlak. Még várd meg, amíg Alyara is, aztán jó játékot! Very Happy
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Leila Liathana Empty Re: Leila Liathana

Témanyitás by Alyara Nirois Kedd Nov. 02, 2010 6:16 am

Én is elfogadlak! Jó játékot! ^^
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Leila Liathana Empty Re: Leila Liathana

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.