Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Vadvirágos mezők

2 posters

Go down

Vadvirágos mezők Empty Vadvirágos mezők

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szer. Okt. 13, 2010 8:50 am

Vadvirágos mezők Dorf_waldegg_wiese_jungfrau_PICT0023_700

A Napfényes udvarhoz közel húzódó gyönyörű napsütéses mezők. A távolban látszanak a hegyek.


A hozzászólást Lynarin Seeragic összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 04, 2010 11:18 pm-kor.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Vadvirágos mezők Empty Re: Vadvirágos mezők

Témanyitás by Rabraquat Szomb. Dec. 04, 2010 1:41 am

/Vállat vonok, mert Miura távozásának miértjére két perc múlva sem jövök rá. Lehet, hogy ő is gyűlöli a vadászokat. még az is lehet, hogy én is, csak egyet nem? Ha muszáj itt maradnom ebben a világban, előbb-utóbb ez is kiderül. Most viszont visszamegyek a technológia birodalmába, H'Sekiratba. Elindulok kifelé a kertből és arra koncentrálok, hogy megleljem a kijáratot. A hülye folyosók, még mente közben is változnak, néha majdnem nekiütközök a hirtelen megjelenő falnak. Aztán újra elérek a fényes csarnokba, majd kimegyek.

- Pá Siedehek, azt hiszem már elég lesz belőletek. Egy varázstalan köszön el tőletek.

/Hangos mondatomra, csak néhányan figyelnek oda és igazi megvetés süt belőlük. Én ezt igazi gúnyos mosollyal kompenzálom, amire ők felháborodottan sietnek el. Kilépek az ajtón, és meglátom a másik dombot is. Hasonlóak, de...nos nem tudom miért, de ez biztosan kényelmesebb, jobb. Felmegyek a dombom tetejére és törökülésbe ülök./ +Na nézzük, mit tudunk! Legyen vihar!+
/Felragyogok, de csak egy határozott szél kezd el fújni, nem egy orkán erejű, de erős szél, olyan kukaborogató. Ezt abbahagyom./ +Repüljünk! /Adom ki az újabb parancsot. Meglepetésemre emelkedni kezdek, majd másfél méter után elvesztem a kontrollt, és szó szerint pofára esek./ + Jó, talán nem kéne egyből túl erősen bekezdeni. /Lassan a fűszálakat kezdem hajlítgatni, mindenféle motívumokat teszek bele. Egyre jobban tetszem magamnak, ahogy ott ragyogok a domb tetején és finomítom a képességemet. Többen bámulnak meg, de marhára nem érdekelnek. Sokat ugyan nem bámészkodnak, mert mindenki siet valahová. Tovább folytatom a képzésemet, autodidakta módon. Most feldobok egy marék földet és koncentrálok a szélre, ami körülöttem lengedezik, körbeölel. Kisebb figurákat csinálok a porból, előbb egyszerűbbeket: kocka, golyó, ezek nagyobb és kisebb kivitelben és a fejem felett köröztetem őket. Majd "összegyűröm" őket és egy kis női sziluettet tapasztok össze és azt formálgatom. Persze ez nem egy két perc alatt zajlódik le, hanem már három órája próbálkozom és hangosan anyázok közben. Az is igaz, hogy ezek az alakzatok nem túl szépek, de majd még gyakorlom. Egyelőre elvagyok, és örülök magamnak, tovább folytatom a dolgot./

[41]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Vadvirágos mezők Empty Re: Vadvirágos mezők

Témanyitás by Rabraquat Szomb. Dec. 04, 2010 9:33 pm

/Lassan abbahagyom, mert korog a gyomrom. Még egy ilyen tökös legények is szüksége van némi ételre. Egyébként is, ez a több órás felfedezőút a rejtett képességeim előhozására, igencsak kikészített, kifacsart. Nyilván ha már erősebb leszek - és nyilván az leszek! - nem fog ennyi energiát felemészteni. A Kung-fu pandában is a kis fekete-fehér, szemen nyomott mackó először béna volt, aztán meg hű de nagyon kemény lett. Annyi, hogy nálam már csak a "hű de" hiányzik. Elmosolyodom saját gondolataim igazán. Majd feltápászkodom és nagyot sóhajtok./

- Egy kis kaja jól esne dombocska! Küldjél már valakit nekem egy Big Royal mekmenüvel, ha lehet nagyba, ha kérhetem.

/Meglepetésemre - miközben az államat nyomtam vissza a helyére - egy nagy fényjelenség kíséretében megjelent Miura. Kissé nevetséges volt piknikkosárral a kezében, ahogy felém közeledett. Néztem, ahogy népek sietve távoztak, akiknek meg arra volt dolguk elfordították a fejüket, lehajtva haladtak tovább./ +Ezt nekem is el kell érnem majd valahogy, nem rossz ez egy csajtól.+/Mélyen meghajolok, mikor már azt látom, hogy tényleg felém közelít, ajkán ravasz mosollyal./

- Üdvözlet Miura Úrnő! Bocsásson meg a nemrégiben kiejtett szavaimért, ami távozásra késztette a csodás kertből. Minek köszönhetem látogatását, ha éppen nem kivégezni jött? Természetesen az ön jelenléte megtisztelő a világ bármelyik lénye számára, de az én varázstalan pondróménak még inkább. +Miket brekegek itt össze? Nem hiszem el, hogy ez a kis csaj ilyeneket hoz ki belőlem. Andorosan igencsak máshogy hangzana ez. "Mi a nagy lósz*** keresel itt te hülye liba? Megsértődsz, most meg idetolod a pofád?" Mosolyom olyan őszinte, mint a beszédem, miközben lágyan odasétál hozzám. Legyint egyet és ledob egy plédet a fűre - ezt meg honna szedte? - lehuppan és maga mellé mutat./

- Megbocsájtottam. Jelenlétemben pedig, kérlek ne reklámozd magad, mert tényleg baj lesz belőle. Talán barátkozhatnánk...csak azért mondom, mert erre az elmúlt öt-hatszáz évben nem volt példa. Veheted megtiszteltetésnek Andor!+Öt-hatszáz év? Kicsit öreg vagy drágám, de ku*** jól tartod magad!+

- Hogy is szólított..ál. Ugye tegeződhetünk Úrnő? Honnan tudod az igazi - vagyis a régi igazi - nevemet?

- Tudod, nemcsak apám volt abban a sikátorban, én hívtam oda, kissé kelletlenül jött, de megtette ezt a kis szívességet nekem. Figyeltelek mióta kijöttél a boltból, láttam a barátnődet is /fintorog közben/, bár a Lynarinnal való barátkozásod kissé idegesített, de végül is ő is siedhe uralkodó. Talán majd pont te fogsz segíteni, hogy a helyükre kerüljenek ők is. /Mosolya és beszéde negédes volt, bár szavaiba némi méreg csempésződött./ +Szóval így állunk? Nem neked kellek, csak a kapcsolataim, mi?+ - És igen tegezhetsz, de csak ha kettesben vagyunk. /Teszi még hozzá./

- Hát jó, köszönöm őszinte szavaid. Akkor eszünk? /Már nyúlok is kosár felé, miközben ő nagy sóhajjal nyugszik bele abba, hogy marhára nem érdekel amiket beszél. Nem hittem el, amit láttam./

- Még mindig van Meki? Király! /Már tolom is befelé az arcomba a kaját. Ő csendesen figyel és a dombot melegíti mágiájával. Érdekes, hogy szakad a hó mindenütt, ott pedig napfényes idő van. Lehet, majd eltanulok tőle néhány trükköt. De azért első az evés!/

[42]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Vadvirágos mezők Empty Re: Vadvirágos mezők

Témanyitás by Rabraquat Hétf. Dec. 06, 2010 7:45 pm

/Mit nem mondjak, nem volt rossz. Miura furcsán-undorodva nézett miközben ettem. Habzsoltam a kaját, és tényleg valami mennyei volt, gondolom azért, mert hasonló - inkább jobb - volt az íze, mint a XXI. században. Nem igazán érdekelt, befaltam, majd hálásan néztem a hercegnőre./

- Mesélhetnél nekem egy kicsit, hogy milyen izék...lények vannak még rajtunk kívül. Mert azt látom, hogy sokféle van. /Böffentek egyet, "Bocs", kérek utána elnézést Miurától. Epekedve várom szavait, furcsa is, hogy ennyire magamba akarok szívni bármiféle tudást./

- Először is fegyelmezd magad, mert mi vagyunk az elit és kezdesz az idegeimre menni ezzel a stílussal.+Jó-jó, ne térj el a tárgytól Mucika!+

- A Siedheket már ismered. Mi vagyunk az arisztográcia, mi irányítjuk a világot. Vagyunk mi az arany siedhek a tökéletesek, és vannak a félvérek, mint pl. Lynarin, aki nem mellesleg egyedülállóan vámpír is. Vigyázz vele! Nézzük csak...vannak angyalok! Meglepődtél mi? Őket még mi is tiszteljük, hiszen isteni lények. A mi mágiánkat mi istenünktől, Danutól /miközben kimondja a nevet megborzongok/ eredeztetjük és természetesen magunkat is, mi vagyunk a gyermekei. Az angyalok a felhők közt laknak, el tudsz hozzájuk is jutni teleportkapun át, ugyanúgy, mint a többi faj fővárosához is. Vannak Tündérek, kb. ekkorák /Mutat a kezével olyan 20-30 cm-t./, vérfarkasok, alakváltók, varázslók, boszorkányok, vámpírok, sellők és természetesen emberek. Ezek közül a vadászok nem szeretik a varázslényeket, irtják őket...persze nem nyíltan, mert azt rendelet tiltja. A tündérek a szövetségeseink, a többiek szóra se méltóak. Remélem kielégítettem a kíváncsiságod egy időre...most én fogok kérdezni.

/Mondhatni kielégítette. Lyn vámpír is? Mondjuk igen, mondta neki az a Nost..Trost...na az, hogy hercegnő. A fele lényről azt sem tudom micsoda...mármint hallottam ilyenekről, de hogy léteznek is...szóval tündérek és angyalok akiket el kell tűrnöm, még ha marhaságokat is beszélnek...na és persze Laila. Őt ki nem hagynám a felsorolásból./

- Kérdezz akkor Miura, mire vagy kíváncsi?

- Te honnan jöttél? Melyik évben lépted át a fátylat? Mit szeretnél itt csinálni? Hogy...
/Kezem intésével félbeszakítom a kérdésáradatot, majd bocsánatkérően belekezdek a megválaszolásukba./

- Magyarországról jöttem, az Európában volt. De amúgy Los Angelesbe léptem be abba a boltba 2010. július 22-én.

- Los Angeles? Érdekes...

- Lehet, hogy az, de már éppen zárt volna és költözött Washingtonba a bolt, mikor Klárinak mindenképpen be kellett oda mennie, mert volt ott valami olyan érdekes, hogy besza...na mindegy. Mit szeretnék csinálni? Fogalmam sincs. Majd én leszek a domb ura, vagy mittomén. Ha már ennyire varázslatos a személyiségem, talán ki kell majd használnom. Először is meg kell gazdagodnom, amire még nem volt példa, mert én abba születtem bele. Most még nem hiányzik annyira, hogy mindenem meglegyen, mert csak kapkodom a fejem a sok újdonságtól, de ez már nem lesz hosszú ideig így. Lefekszel velem?

/Miura előbb döbbent képet vágott, majd hangosan kacagni kezdett. A virágok kinyíltak mellettem a napfényben, annyira szívből jövően nevetett. Én meg csak vállat vonva néztem azt a csodálatos testét, édes kacaját hallgattam. Aztán néhány perc múlva abbahagyta, felszárította könnyeit - gyakorlatilag elpárolgott róla - és felállt./

- Még nem. De most mennem kell, további jó gyakorlást, a napfényt itt hagyom neked, hogy ne zavarjon a hó. /Felém nyújtotta bájos kis kacsóját én pedig finoman csókot leheltem rá. Aztán elindult gyalog és belépett a dombba./

+Még nem? Ez szórakozik velem...mondjuk én is vele!+

/Újra becsuktam a szememet és felragyogtam. Most azt próbálom ki milyen erős szelet tudok kavarni. Zúgni kezdett a szél, majdnem fellöktem magam, ekkor arra gondoltam, mi lenne, ha engem kikerülne, de mást nem. Sikerült. Felderülve, mosolygós arccal folytattam a gyakorlást./

[43]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Vadvirágos mezők Empty Re: Vadvirágos mezők

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
» Mezők

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.